Ryłko Sp. z o.o.

Opinie o Ryłko Sp. z o.o.

Slawek

Kupilem buty u was, w sklepie w Galerii ,dla mojej Kobiety.Niestety,źle wykończony szew,tak ją obtarł,że z kina trzeba było wrócic do domu taxi,obtarta do krwi noga...Oddaliśmy buty ,do reklamacji w Galerii w Jarosławiu,ponownie wasi ,,Fachowcy ",nie dopatrzyli siè tego źle zrobionego partactwa.Tak jak napisalismy w pismie reklamacyjnym,oddajemy sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta...Postąpiliście naprawdę po chamsku,traktując klienta,,jak głupca.No...Pomyliliście się.Zdjęcia i opis całej sytuacji oddamy do Gazety Jarosławskiej...A co,niech ludzie widzą,jak firma ryłko(specjallnie z małej),traktuje klientów.

Kaja

Ta praca to jakaś porazka , pracowałam tam około roku i żałuję że nie zrezygnowałam wcześniej, brak szacunku do pracownika to mało powiedziane , regionalna ma przed oczami tylko pieniążki.. jeżeli ktoś chce mieć spokojne życie to niech omija ta firmę szerokim lukiem

O
@Kaja

Dokładnie. Ciagle telefonie i strasznie przez kierownika regionalnego ze jak się czegoś nie sprzeda to zwolnienia będą..

Justyna
@Kaja

A o jakim mieście piszesz? Wiesz tak z ciekawości pytam czy w swoim mam omijać ????

Panema

Nikomu nie polecam pracy w Ryłko, w salonie franczyznowym. Progi sprzedażowe takie same jak w sieciowych salonach, z tą różnicą, że wy nie dostajecie za to nic. Regionalna dziennie ciśnie na sprzedaż, nawet jak jest po 30 wejść dziennie. Zresztą i tak zawsze jest za mało, telefony z pytaniami dlaczego nie sprzedałeś paska czy perfum są na porządku dziennym, nikogo nie obchodzi ,że klient nie chciał, masz robić tak żeby chciał i koniec. Praca po 12 h , wiecznie pod obserwacją regionalnej, zmiany jeżeli chodzi o witryny i VM w ostatniej chwili, nikogo nie interesuje, że się nie wyrobisz majac klientów na salonie. Serdecznie nie polecam,szkoda czasu i nerwów

@Panema

Ja pracuje w firmowym typowo podlegającym pod Ryłko i mamy premie za sprzedaz kazdej rzeczy- progi wyrabiamy wiadomo trzeba sie postarać ale w handlu bez sprzedazy nie ma kasy. Ja tam nie narzekam można zarobić jak ma sie smykałkę.

@Panema

Potwierdzam. A o różnych przekręcikach i mobbingu nie wspomne

Panema
@Doti

Nie miałam problemu z wyrabianie progów, tylko z tym, że nie dodawałam za to grosza a wymagania były coraz większe. Nigdzie nie napisalam ,że każdy salon Ryłko jest do bani, aczkolwiek odradzam franczyznę , gdzie obiecują premię,których nie ma. Wiem, na czym polega sprzedaż aktywna,spokojnie. Pozdrawiam

@Panema

To niestety prawda. Nie ważne ze klient nie ma pieniędzy, nie podobają się mu produkty, nie ma rozmiaru masz to sprzedać, a jeśli nie to mnóstwo pytan dlaczego tego nie sprzedaleś, konkursy są ustawione - dziewczyny nabijają na koleżankę torebki a ta później wygrywa i w następnym miesiącu kolejna dziewczyna. Duży nacisk na skakanie wokół klienta, musisz my wcisnąć buty torebkę prawidła pasek akcesoria i oczywiście perfumy które śmierdzą niemiłosiernie. Ciągła obserwacja na kamerach co robisz i telefony dlaczego ta pani nic nie kupiła

P

To prawda, ciągle rzucanie tekstów w stylu: jak nie zrobisz to znajdziemy inna osobę na twoje miejsce.

Kp

Cześć wszystkim ;) mam pytanie - pracuje w jednym ze sklepów na południu Polski. Zostałam zatrudniona końcem sierpnia ale niestety do dzisiaj zniżek nie dostałam a na rozmowie kierowniczka mówiła, że są trzy zniżki po 3 miesiącach. W grudniu wszyscy dostali oprócz mnie. Czym to jest spowodowane? Kierowniczka powiedziała, że mi się nie należą ;(

Były
@Kp

Należą ci się po trzech miesiącach pracy. Zniżki są cztery razy do roku czyli masz zniżki 77,40,40 na styczeń luty marzec, później takie same na kwiecień maj czerwiec później kolejne lipien sierpień wrzesień i kolejne październik listopad grudzień. Skoro nie dostałaś to kierowniczka zachowała sb je dla siebie czyli cię wykiwała. Razie się upomnieć, być może sama sobie wzięła te zniżki. Ja swoje dostałam po 5 miesiącach ponieważ kierownik sam sobie je zabierał dla siebie, a dostałam je dopiero po zmianę na nowego. Upomnij się !

zastępca kierownika sklepu

Spotkanie online - z prywatnych przyczyn. Szybko i bez problemu. Kierowniczka na luzie, rozmowa w bardzo miłej atmosferze.

Takie chyba jak wszędzie

Mateusz

Czy firma prowadzi w ogóle rekrutacje? Jeśli tak, do jakich lokalizacji poszukuje pracowników? Na pewno znajdą się osoby, które uznają tę informację za przydatną.

@Mateusz

Najczęściej ogłoszenia są na goworku. Trraz ciężko powiedzieć bo nie wiadomo jak sytuacja po otwarciu galerii będzie wyglądać

Lola
@Osoba

a no właśnie, ale może za jakiś czas jak już wszystko powróci do normy to i znajdą się miejsca do pracy

Nala
@Lola

No oczywiście jest taka możliwość, ale na ten moment ciężko stwierdzić. Jak nas otworzą to można zaczać się nad tym bardziej zastanawiać, a na razie no to niestety ciężka sprawa

@Nala

No tak, to wszystko jest zrozumiałe jak najbardziej, ale myślałem że może jakakolwiek informacja gdzieś się tam przebija. A czy wiadomo coś na temat produkcji? Czy tam sytuacja jest taka sama?

@Nala

Nie znalazłem tutaj za wiele informacji o właśnie produkcji. Nikt stamtąd się tutaj nie udziela?

@Nala

Chyba że tu wcale nie ma produkcji w Polsce i ja nawet nie mam o tym pojęcia? sory za ten spam.. ale taki ciąg myślowy

Jax

Tak. Są 4 oferty. Nysa, Świdnica, Kłodzko, Piotrków Trybunalski

@Jax

Widzę na olx oferty ale to faktycznie tylko na sprzedawców albo kierowników salonów. Więcej na kierowników

Jax
@Mateusz

Aa, nie doczytałem, że chodzi o produkcję.

Ada
@Mateusz

Jakie trzeba mieć kwalifikacje, aby zostać takim kierownikiem?

Patka
@Ada

Na pewno doświadczenie większe w sprzedaży i najlepiej jakieś w prowadzeniu zespołem, ewentualnie na stanowisku wcześniejszym jako zastępca ;)

Ada
@Patka

Dzięki wielkie.

Sundae

Będą jakieś promki z okazji otwarcia sklepów?

@Sundae

W bardzo dobrych cenach są buty zimowe na przecenie. Zapraszamy

Lila
@Osoba

i akurat można sobie coś kupić na końcówkę zimy albo na nowy sezon mieć już piękne nowe buty i to w dobrej cenie ;)

Sundae
@Osoba

Super :) Dzięki! Rozejrzę się w weekend, mam nadzieję, że nie będzie bardzo dużo ludzi :P

Etna

Nie wiem jak wy, ale ja się cieszę że w końcu nas otwierają i wrócimy do pracy. Mam nadzieję, że już na stałe i wszystko dobrze dalej się potoczy.

aśka
@Etna

Też się cieszę, że wracacie do pracy, w końcu wyruszę na łowy B)

@aśka

W jakimkolwiek jesteś mieście, serdecznie zapraszamy bo trzeba korzystać jeszcze z promocji :)

Dalia

Czy nowego pracownika czekają szkolenia wprowadzające?

@Dalia

Tak. Wykonuje je kierownik bądź zastępca ewentualnie czasami doświadczony sprzedawca.

Lucy
@Dalia

No przecież bez przygotowania cię nie rzucą, żebyś nie wiedziała co robić i stała jak to cielę, także spokojnie ;)

Kalia
@Osoba

A ile zazwyczaj trwa takie szkolenie wprowadzające? i jak to zazwyczaj wygląda? Przychodzi się tylko na szkolenie, czy też się pracuje normalnie pod kontrolą innego sprzedawcy?

Jhk
@Lucy

Nie wcale. Powiedzą szybko ze otwarta sprzedaż, pytania otwarte ale systemu, ani produktu nie wytłumaczą.(usunięte przez administratora)

@Kalia

Szkolenie ogólne jest w ciągu dnia. Zostej wszystko opowiedziene, jak podejść do klienta i zgadać. Jest też omawianie akcesoria co do czego używać. A szkolenie takie dokładniejsze jest przez kierownika przed otwarciem lub po zamknięciu salonu. bynajmniej tak u nas to wyglądało. Co do regionalnych wiadomo że też im zależy żeby ta sprzedaż dobrze szła.

Kalia

Dzięki wielkie

Kol

A co słychać na produkcji u rylki.?

Eri

To co zwykle

@Eri

Na jakim dziale pracujesz?

pytanie
@Kol

a jakie są działy rozróżnione na produkcji w ryłko???

Jerzy
@Eri

Widzę że znasz Ryłko od środka i wiesz co się dzieje w firmie, możesz mi w takim razie powiedzieć jaka atmosfera panuje w zespole i ile tu można zarobić na początku? Mam nadzieję że niedługo mi odpiszesz, zależy mi na tych informacjach.

Fanka
@Jerzy

w którym niby zespole? punktów jest mnóstwo cięzko powiedzieć jaka jest atmosfera na każdym, a jednocześnie powiedzenie jak jest na jednym niczego nie obrazuje. bez sensu pytanie

pyt

W sylwestra są sklepy normalnie otwarte?

@pyt

sklepy wcale nie są otwarte. gdzie Ty żyjesz? nie wiesz co się dzieje i że wszystko zamknęli?

@pyt

dziwne te pytania naprawdę.. ja bym bardzo chciała żeby były otwarte

@Etna

A sorry...faktycznie...nie byłam dawno w sklepie odzieżowym dawno, a wczoraj byłam w meblowym i był normalnie otwarty, więc myślałam, że wszystko działa...eh, szkoda, wiadomo do kiedy?

Do 17 stycznia

@Osoba

Okej, to w sumie nie tak długo, jakoś to minie, dziękuję!

@Osoba

no i oby faktycznie tak było, że tylko do 17stego to potrwa i nie dłużej :) mam naprawdę szczerą nadzieję.

@Etna

To to już pewnie ruletka, ale też mam nadzieję :)

Już do 31 stycznia

@Osoba

Przedwczoraj się zmieniło? Jezu, nawet się nie skapnęłam...

@pyt

Non stop się zmienia, tak że człowiek nie nadąża nawet za tymi nowymi wspaniałymi pomysłami

Kamila

jak wyglądają początki w ryłko? jest ciężko nauczyć sie tego wszystkiego?

Vika
@Kamila

hmm to zależy co masz na myśl. czy chodzi Ci o naukę towaru czy tego jak sprzedawać?

Esa
@Kamila

Wszystko zależy od kierownika i zespołu na jaki trafisz. Ja pracowałam w dwóch sklepach i widziałam i tu i tu jak przychodzą nowe osoby i jak są traktowane. Kierownik przeważnie niczym się nie interesuje spada to na zastępcę lub inne osoby z zespołu. Jedni będą chcieli żebyś coś umiała i będą ci pokazywać a drudzy będą to mieć daleko gdzieś. Moim zdaniem warto sobie zapisać naistnietniejsze rzeczy i potem się tym posługiwać i będzie super.

@Kamila

Zgadzam się, że wszystko zależy od kierownika. Ale z tymi kierownikami co ja pracowałam to każdy uczył wszystkiego od początku i robił szkolenia. Zawsze też osoby z zespołu pomagały i czasem też one robiły mini szkolenie. Wiadomo że na początku może się wydawać że jest dużo nauki, ale z czasem stanie się to proste. Zawsze możesz kogoś z zespołu poprosić o pomoc.

zainteresowany praca w ryłko

czy są przyjęcia do pracy do Kalwarii

@zainteresowany praca w ryłko

A będziesz nurac za 2700 zł i nie radzę na montaż trafić (usunięte przez administratora)

Thor
@Kol

żal mi Ciebie że tak bez żadnych ogródek potrafisz obgadywać innych ;)

@Thor

Po pierwsze nikogo na obgaduje tylko mówię jak jest naprawdę bo znam ją 20 lat tam pracowałem i znam 50 osób które powiedzą to samo po drugie znam też lizusów i donosicieli rylki którzy za kasę wszystkich być sprzedali brzydze się takimi ludzmi

Kl
@Kol

Skoro bylo.Ci tak zle to czemu pracowales tam az 20 lat? Jak komus praca nie odpowiada to najdluzszy okres wypowiedzenia to 3 miesiace... a ty byles 20lat??

Ugh
@Kol

To twoje "mówienie jak jest" to też obgadywanie... każdy zna kogoś kto zna kogoś i może coś potwierdzić, czy czemuś zaprzeczyć ale to po pierwsze nie musi od razu świadczyć, że to uniwersalna prawda, a po drugie na tym forum nie ma miejsca na pisanie o konkretnych ludzach, tu się pisze o pracy ja brzydze się takimi ludźmi jak ty!

Bunia
@Ugh

i słusznie, takich ludzi należy omijać z daleka bo nigdy nie wiadomo co znowu wymyśli i na Ciebie powie czy cos...

@Bunia

Wy pracownicy rylki nawet jak wam się w twarz pluje to udajecie że deszcz pada niczego nie udaje pisze prawdę taką jaka jest a wszyscy którzy tam pracują lub pracowali znają prawdę a lizusów zawsze rylko uwielbiał i dalej uwielbia.

@Kol

Dokładnie, nic dodac nic ująć. Nigdy nie było sensu wyrażania swojego zdania ta tej stronie bo tylko to dobre się liczy a jak kest negatywne to odrazu obrona i atak

Bo są tu też lojalni pracownicy, którzy czują się w obowiązku bronić firmy, dla której pracują i której są częścią?? Co w tym złego? Przecież sa opinie negatywne i pozytywne, na pierwszy rzut oka można znaleźć, jak ktoś coś poozytywnego napisze to też sie hejterzy jak sępy zlatują od razu, więc to działa w obie strony...Po co ktoś tu wgl pracuje skoro tak tej firmy nienawidzi...po co sobie to robić??znajdą się osoby na miejsce

Osoba

To działa w 2 strony. Jeśli ktoś napisze coś pozytywnego bo naprawdę mu się podoba praca w Ryłko to od razu zostaje wyzywany od lizusow. Wyrażajcie swoje zdanie ale nie oczerniajcie i wyzywajcie inny bo ma inne zdanie niez wy.

bruss
@Kol

masz rację, też tam pracowałem. wazeliniarze głaskani, a zwykli pracownicy gnębieni.

Lasso

Myślicie, że od stycznia będą jakieś nowe przyjęcia?

hunołs

Może.

@Lasso

Jakie stanowisko i jakie miasto Cie interesuję

@Doti

Mnie interesuje Kraków konkretnie, lokalizacja sklepu w zasadzie obojętna

I oczywiście stanowisko sprzedawcy

Kaya
@Lasso

Zrób tournee po sklepach i rozdawaj cefałki ;)

Kaya
@Lasso

To tak pół żartem pół serio, ale w zasadzie może nie zaszkodzi ;)

@Kaya

Hmm, jest to jakiś pomysł ;)

@Kaya

W sumie czemu nie, niech mi tylko galerie otworzą :P

Lila
@Lasso

No to już po nowym roku niestety :) w tym chyba już nie zdążysz za bardzo

Odi
@Lasso

Nie da się powiedzieć, bo przyjęcia nie są ujednolicone dla wszytskich sklepów przecież, może będą może nie będzie

życzenia

Szczęśliwego Nowego Roku wszytskim

Gigi

Bardzo lubię pracę w Ryłko i przyznaje że jest mi przykro że znowu nas zamykają i znowu będzie trzeba siedzieć bezczynnie w domu :(

Iga
@Gigi

jak wszystkim.. ale może nie potrwa to tak długo i zaraz wszystko wróci do normy

czy w tym roku będą bony dla osób na zleceniu na święta? Czy tylko to postojowe

Postojowe.

@Doti

trzeba doceniać że chociaż to postojowe jest :) z tego co widziałam w innych firmach, takich sklepowo-sprzedażowych wcale nie jest tak kolorowo.

Asdf
@Mia

Jakie postojowe? Chyba cos przeoczylem..

@Asdf

No wychodzi na to, że owszem :)

Asdf
@Mia

A jakieś konkrety?

Justyna
@Asdf

Do pensji listopadowej uz dostali dodatek ponieważ „ nie mieli możliwości wypracowania godzin” :)

@Justyna

A no właśnie, i o tym mówiłam, to właśnie jest super . Naprawdę dobrze się zachowali w całej tej sytuacji, która nas spotkała i to wobec każdego. Nikt mi nie wmówi że jest inaczej

Marzena

Witam, chciałabym uzyskać informację czy w miesiącu marzec 2020r. wszystkim pracownikom należały się takie same kwoty wynagrodzenia niezależnie od godzin pracy? Podobno w niektórych salonach pracownicy na umowie zlecenie dostali takie same kwoty na konto i były one z puli pieniędzy, które firma NIBY przekazała na pracowników. Doszły mnie też słuchy, że w marcu do pracy mieli przychodzić wszyscy pracownicy, a nie tylko osoby na umowę zlecenie+kierownik? Czy mógłby to ktoś potwierdzić, pozdrawiam.

@Marzena

Z tego co wiem u nas pracownicy mieli inne kwoty. Na początku po otwarciu przychodziły zlecenia ale byll tylko tydzień a później umowa o pracę miała przyjść.

Do Marzena
@Marzena

Wynagrodzenia za marzec byly rozliczane z godzin przepracowanych, prowizji za sprzedaż + dodatek od firmy proporcjonalny do wypracowanych godzin ale napewno nie byly rowne bo jedni pracowali np 130 godzin a inni np 40 - to nie mogly byc rowne.... W marcu pracowaliśmy polowe miesiaca bo przeciez byl lockown i w okresie zamkniecia przychodzil glownie kierownik aby spakowac paczki na zamówienie. Po co przychodzic jak jest zamkniete??

Marzena
@Do Marzena

My przychodziłyśmy do połowy miesiąca na sprzątanie i pakowanie zamówień-jednakże były to wyłącznie osoby pracujące na umowę zlecenie i kierownik sklepu, o co chodzi z dodatkiem proporcjonalnym do wypracowanych godzin, to się tyczy tylko marca?

Ona

Czy w sklepie można pracować też na 3/4 etatu?

Mila
@Ona

Myślę, że spokojnie na każdą część etatu można się dogadać jeśli tylko w danym sklepie będzie to wszystkim odpowiadało żeby się dogadać zmianowo

melepele
@Ona

Agent-kierownik sklepu dostaje z centrali wytyczne ile etatów jest wymagane na salon. Wszystko zależy od niego, jak również czy Twoja dyspozycyjność wpasuje się w obecny grafik np. Tylko pn-pt. weekendy wolne. Z czystej ciekawości ... Gdzie mieści się ten Salon?

Agata

Fajnie, że od soboty znów otwierają sklepy :) chętnie wrócę do pracy, w domu to już nuda tak siedzieć bezczynnie

Frankie
@Agata

Może w takim razie będą szukać jakiś pracowników do sklepu...będę musiała się rozglądać, bo oferta mi przepadła ze względu na sytuację

stox
@Frankie

Z tego co pamiętam, to jakieś były, nie wiem na jakie lokalizację, musisz sobie obczaić

@Frankie

Może się coś uda, zawsze możesz też spróbować podejść do konkretnego sklepu, który Cie interesuje i zapytać czy czasem kogoś nie szukają

Frankie
@Agata

W sumie, może uda się od razu z Kierownikiem pogadać i CV podrzucić

Ilona
@Agata

a na szybach też czasem wisza oferty pracy??

@Ilona

Niee, raczej nie ma na sklepie miejsca na takie rzeczy, niekorzystanie to wpływa na estetykę salonu, nie wyobrażam sobie w galerii czegoś takiego

Usi
@Ilona

Raczej bym na to nie liczyła. Lepiej wchodzić i pytac po prostu, żadnej filzofii

@Agata

Zawsze lepiej podejść i zapytać. Kierownicy mogą wiedzieć też czy w innym salonie nie szukają.

Ilona
@Agata

racja, nie pomyślałam o tym...to podejdę w któryś dzień, zobacyzmy jak to będzie :)

zainteresowany praca w ryłko

pytam jeszcze raz ale tym razem prosze o powazne odpowiedzi bez obrażania innych zamiast udzielenia odp - czy są przyjęcia do pracy do Kalwarii?

@zainteresowany praca w ryłko

Tutaj raczej ciężko będzie na to odpowiedź. Musiał byś się kontaktować z firmą i od nich dowiedzieć się czy są przyjęcia

@Osoba

to forum firmy więc myślałem że tutaj też dostanę informację ale się przeliczyłem tutaj tylko kłótnie i obrażanie szkoda gadać.. spróbuje zadzwonić albo wysłac wiadomość, dziękuje za jedną normalną odpowiedż!

Selena
@zainteresowany pracą w ryłko

No tam masz przykład, że nie tylko kłótnie i obrażanie, ja również tego nie praktykuje bo jest to paskudne. Wiem, że wrażenia różne można odnieść czytając to wszystko, ale myślę że jest więcej normalnych, pomocnych osób, które się nie odzywają, ja też raczej tego nie robię. Tylko sobie czytam, ale skoro już taki temat wpadł no to się odezwałam :)

@Selena

nie wąpię na pewno są osoby pomocne i wierzę w to głęboko, ale siłę przebicia ma właśnie ta druga grupa i ciężko odnieść inne wrażenie

Selena
@zainteresowany pracą w ryłko

Niestety jednak musze Cię zmartwić bo żadnych ofert do Kalwarii się nie doszukałam, więc może faktycznie niezłą opcją będzie jeszcze skontaktować się u źródła i spróbować coś podpytać

@Selena

rozumiem, dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Ryłko Sp. z o.o. - Kalwaria Zebrzydowska

• Jak się pracuje w Ryłko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ryłko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryłko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ryłko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ryłko Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ryłko Sp. z o.o.