Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Arab

Robota jak robota może być jest tu nawet spokojnie robię tu nie długo ale zdążyłem już zauważyć jak ustawiacze na tokarskiej pracują. Robią sobie produkcję na swojej zmianie, bo nie mają co do roboty a później wpisują im nadliczbowe na następnej zmianie a oni idą do domku nie odbijają żetonu i tak to się odbywa .

ho
@Arab

No widzisz,typowi wysysacze bąków i komet

ho
@ho

stary, co ty tam jeszcze robisz? No chyba jaja. Chyba że masz 5 z przodu na łape,to może bym się zastanowił,zwłaszcza tam i pokrewnych.A jak nie, to nie.Papa.

Dario99

Jak ocenić firmę nie dbającą o pracowników chyba że swojakow , brak możliwości jakiego kolwiek rozwoju awansu chyba że jak wyżej masz kogos tabuny ludzi od niczego ale od kogos dobrze zarabiajacy , po za tym da się to jakoś ogarnąć wyplata wpływa na konto terminowo pozdrawiam aroganckie panie z biura, socjalne hmm karta multi jest po 70 zl resztę zakład dopłaca na wczasy 400 zł ma święta tez i by było tyle, związki jakby ich nie było myślą o sobie a nie o pracownikach

NowyWałki

Witam, czy to prawda że Timken robi pracownikom kursy na ustawiacza? , i po jakim czasie jeśli już. .i czy ciężko się załapać? .Pozdrawiam

kacper

jakie są godziny pracy w timkenie?

tomasz
@kacper

od 6:00 do 14:00 pierwsza zmiana druga od 14:00 do 22:00 trzecia od 22:00 do 6:00 rano lub czterobrygadówka po 12h

jest dobrze
@tomasz

Pracuje na 4 brygadówce i 12 godzin jest tylko 2 razy w miesiącu za które jest długi wolny weekend 4 dni. Ogólnie praca w Timkenie to bajka. Jest duża pomoc dla pracowników, duży socjal. Nie można porównywać z innymi produkcjami, bo tutaj jest nieco inaczej, bym powiedział troche prlowsko. Pracuje się naprawdę fajnie,a pracowałem na innych produkcjach i wiem co mówię.

@jest dobrze

Pewnie robisz na piecyku,to masz bajkę ale inni ....... nie swojaki............ no nie wiem,pewnie też.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
taka jedna

skoro wszyscy tacy niezadowoleni,to dziwne że dalej tam pracujecie....! zwolnijcie się,zrobicie miejsca pracy dla tych którzy chcą pracować i wszyscy będą zadowoleni! że na montażu człowiek jest po dniówce urobiony po pachy, to chyba nic dziwnego,za patrzenie w sufit i oglądanie katalogu avonu, albo chichranie po kątach nikt w żadnej fabryce długo miejsca nie zagrzał :P pozdrawiam :P

@taka jedna

Katalogi................hmmmm.....to już czernidło do opon i podpalana pasta do butów nie wystarcza,acha teraz wąsa i brwi można sobie dorysować również innymi rzeczami........ pewnie z katalogu.

nie polecam pracy w tym zakladzie zaklad nastawiony na ciagle zakazy i walke jawne wykorzystywanie potencjacłu ludzkiego w zamian za marne wynagrodzenie i nie dajcie sie nabrać ze nikomu sie krzywda nie dzieje...

Patton

Timken firma produkująca kapusty i kable dlaczego ich nie sprzedaje? Tyle ma ich na stanie jako pracowników.Nic tylko sprzedawać."pozdro" dla każdej kapusty i każdego kabla z brygady WZ ,wiadomo o kogo chodzi!

magda

pani justyna k kierowniczka z exact pro to wytapetowana baba ze sztucznymi rzęsami , makijazem starajaca sie zakryc szrame na policzku chuda decha

@magda

słuchaj Magda nie można śmiać się z czyich niedoskonałości, bo nikt by ich nie chciał i nie może jakoś im zaradzić,taki już jest i tyle, to jest moim zdaniem bardzo paskudne.Ale za to z nieróbstwa,kablowania bez powodu,spania,bycia nie miłym i tym podobnych trzeba sobie robić ostre jaja,kto by to nie był i dać dużo upustu.

@słodzik

Nikt nic nie mówi,wnioskuje z tego że kable i nieroby ,jadą drugich kabli i nierobów,więc nie rób drugiemu co tobie nie miłe.

magda

pani ju...twierdzi ze pracownik ma obowiazek zglosic jak zauwazy ze drugi pracownik robi cos nieprawidlowego czyli ma na niego najwyczajniej doniesc moim zdaniem pani justyna toleruje donosicielstwo fuj brzydze sie donosicielstwem

magda

w firmie timken pracuja tzw ,,tanie sprzedawczyki,, sprzedadza czlowieka za byle co a krzywo stanie a krzywo patrzy ,ciekawa jestem co z tego maja plusy u brygadzisty ,a moze darowane im sa wlasne bledy donosiciela charakteryzuje to ze aby siebie wybielic to donosi na drugiego

magda

a pani kierowniczka ktora nic ze soba nie reprezentuje ani to madre ani to ladne ze sztucznymi rzesami z dwu kilowym maklijazem nie potrafi odpowiedziec na najprostsze pytania a przemadrzala ze ho ho pewnie po znajomosci

@magda

Nic mi do tego,ale swoje zdanie wolno ni wyrazić. .Wiesz co,babki co używają aż tyle tapety po 25-28 roku po prostu nie wyglądają.Ale to w dużej mierze prawda,własnoręcznie sprawdzałem,sam widziałem,wszystko topi się na słońcu, w cieple i się klei,powaga.Ja też się kiedyś przykleiłem,czułem się paskudnie. Łapie się do tego cały kurz i brud , choć moja kumpela twierdziła że to opalenizna,zdania są podzielone,wolno jej.Dla mnie tragedia, naprawdę współczuję , a co póżniej? Bez tapety wiele z nich nie wygląda w ogóle .Pozostaje żywica epoksydowa i szpachelka, przy dużych ubytkach mata szklana,lub węglowa, papier zgrub 40-60-120,na nią szpachla natryskowa , papier 240 ,podkład,papier 600,800,1200 na wode ,lakier np.fluo neon kameleon(hahaha),5 warstw ,póżniej klar, znów 1600 i 2000,poler. I wychodzi dzieło,nie dotykać bo się zarysuje i czar pryśnie.Ale każdy chłopak się będzie oglądał.Da się?Da sie.

@słodzik

Ja się zapytam wprost,jak można w miejscu gdzie są oleje i chłodziwa ,wiadomo używane do obróbki w ciągłym ruchu malować się dodatkowo tłustą tapetą (dotyczy to wszystkich), mnie się wydaje (to moje prywatne zdanie),że chyba trzeba samemu siebie nie lubić,żeby dodatkowo się zatykać.

@słodzik

mam rację? Pewnie że tak.

@słodzik

a słyszałem że nie tylko one się tapetują ,niektórzy goście, żeby nic nie robić to podobno też,wiadomo muszą być , ale niektórzy to i bez tapety wyglądaja jak z zabawkowego i mają podobne haraktery, ja tam nie wiem,ale tak słyszałem,ale nie jestem do końca pewny,ale coś w tym jest.

@słodzik

ale ja nie mam na mysli pracownice produkcji tylko panią justyne z kierowniczke z exact pro

magda

w firmie timken liczy sie tylko i wylacznie kapusiostwo donosicielstwo jednym wszystko wolno np .przychodza do pracy pod wplywem alkoholu a inni sa traktowani pomacoszemu raczka raczke myje noga noge podpiera

Potato

W Timkenie jest (usunięte przez administratora) a nie Ameryka :D

zainteresowana

Witam pracowników :) Możecie powiedzieć jaka firma zajmuje się rekrutacją do Timkena ? :)

nic
@zainteresowana

idż tam i się dowiedz,no chyba tyle możesz zrobić,choćby przejść się dla zdrowia.Troche zaangażowania z swojej strony,nie wszystko na tacy.Nie gryza.

zainteresowana
@nic

I po co te złośliwe uwagi?Na zdrowie nie narzekam dziękuję za troskę. .. A dlaczego nie mogę iść osobiście, to nikomu się nie muszę tłumaczyć. Pomoc od wszystkich tryska. . Pozdrawiam. ..

zakupy?

Cześć A jak się pracuje w zakupach? jak to teraz wygląda? atmosfera?

Kędziorek
@zakupy?

Zakupy zawsze robi się z przyjemnością

soul

jedz to jest konkretnie pracownik utrzymania ruchu - mechanik jeśli chcesz wiedzieć, ale sądzisz że dostaniesz się na takie stanowisko i przejdziesz rekrutację?Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym musisz mieć

nic-bobs

Dalej nic,nikogo nie ma,skoro są prości jak parasol i podobnie urabialni,to życzę szczęścia.Faktycznie można wam wszystko sprzedać ,a wy to kupicie jesteście the best.Koniec zajęć,życzę powodzenia.Zakładać chomąta i goooo,jesteście drużyną hahahaha.

kuźnik

Panno z kucia. Troche etyki i moralności. Po co te baby na kuciu to ja nie wiem. Dyrektorze czas coś z tym zrobic. Plątają się nie potrzebnie.

dede
@kuźnik

Dyrektor oczywiście powinien się zainteresować kuźniarkami,ale nie pannami tylko ustawiaczami na zmianie krzysia k. jeden jest narkomanem i zwykłym ćpunem,bierze kreski nawet w czasie pracy,a drugi to zawodowy pijak i alkocholik, lider o wszyskim wie i jeszcze ich kryje..a może pan kierownik się zainteresuje dlaczego ustawiacz spóźnia się do pracy 3 godz.?? o poniedziałkowych operatorach już nie wspomnę...

klik
@dede

Wszystko to prawda.

@dede

Dziwisz im się bo ja wcale,taką kasę i pracę można już dostać,złote czasy się wam skończyły. Dziś jest internet ,jak mi się nie podoba to do widzenia,wskakujesz do podobnego kieratu na zagrzane miejsce po kimś komu też się znudziło .Jak się dba ,tak się ma.Trzeba się cieszyć, że ktoś w ogóle przychodzi.A chłopaki przynajmniej są odstresowane,tak trzymać.Nie zdziwcie się jak ktoś przyjdzie kiedyś z bongiem na plecach puszczając chmury z majeranku i wesoło bulgocząc wrzaśnie papa,albo zrobi bociana w dolnospłuku z plastikowej butelki po F 16,była by kupa śmiechu i zabawy.Nie zdziwcie się jak kiedyś to zamkną, żadnej straty nie będzie.

gregor

Najgorszym działem w firmie jest montaż totalny syf. Liderzy każą pracownikom (usunięte przez administratora) a sami nic nie robią, a szczególnie liderka Sławińska która jest najgorszym obibokiem ze wszystkich liderów.Tylko chodzi po hali i donosi na pracowników.Nie polecam montażu.

seba
@gregor

czytam te opinie i jestem przestraszony, że takie rzeczy się dzieją w firmie TIMKEN... właśnie tam złożyłem swoje CV na suwnicę. Pracuję, ale szukam lepiej płatnej pracy niż 2200 netto. Jeśli ma pan coś więcej do dodania to podaje swojego maila sebastian10.1971@o2.pl.....

seba
@gregor

ffak
@seba

Przecież to kiedyś była inna firma( inna nazwa) reszta pozostała, mentalność,młody w co ty k... wierzysz ,jesteś w płachcie bujany czy co?A gdzie jest dziś dobrze,lub kiedyś było ?Chyba jak se sam coś otworzysz i jeszcze ci pójdzie ,a na to zbytnio co nie licz.Nie jesteś przywieziony w półkółkach ,nie walisz przez balkon,to o co ci chodzi? Trzeba zarobić na nierobów i swojaków,więc na co czekasz,tam i za sto lat się nic nie zmieni.Są nie reformowalni, ale to ich sprawa,młodzi ,starzy taka reakcja łańcuchowa.Ale maj (usunięte przez administratora) bajki.

ffak
@ffak

Ale mają prześwietne bajki,tyle że ludzie już nie wierzą w mikołaja.

nic

Pewnie że tak,więc pozostaje tylko domalować sobie duży uśmiech i być szczęśliwym i bogatym.Że ja na to wtedy nie wpadłem,tylko starałem się wykonać normy.Hmmmm,faktycznie i do tego jeszcze pozytywne stosunki,mmmmm...ciekawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.