Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

nic

CZY z tym francuskim to jest pytanie podchwytliwe?

Brawo ty

nic

Po pierwsze,wypłata jest terminowa choćby nie wiem co ,to jest, poważnie.A teraz coś dla Ciebie,po drugie albo jesteś znajomkiem a wierzę że tak, po trzecie tak to sobie tłumacz.

Operator

Bronek jesteś następny do odstrzału

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

nic

Mmmmm. Watowiec...... Czyste rączki,to nie ja, a rączki tu(Z TYŁU), wacek z przodu,co jest? Firma w pokoju upadła i syndyk ogłosił upadłość jaśniego pana i zajął kanapę i pufy,oraz starą beemkę pewnie 90 rok i to w gazie, z przedawnioną butlą, fajnie robią crash test .A teraz najważniejsze; posłuchaj ; Odpowiadając na te pytania.......,tu.........,zgłosiłeś się............, kłapnąłeś dziobem..........,ale to dobrze,bo wiemy na co cię stać .Rakieta to max i nie chwal dnia przed zachodem słońca,bo możesz przesadzić,ja mogę się pośmiać ale ty, masz zdać test i dać z siebie wszystko, nie ważne skąd by byli i kim by byli.Zrozumieliśmy się,zapewne tak.No, to smaruj do apteki.

No to jak? Truskawkowe.

nic

Drogi kolego,jaki Ty musisz być naiwnie słodziutki i wystraszony,tak samo pewnie jak kolega Mannn, nie mogłem sobie,tak po prostu przejść obojętnie obok takich super za pytanek,to było silniejsze ode mnie,pewnie że do ciebie nic nie mam.Założę się że ubawiłeś się do łez.Głowa do góry.

goook

Masz rację,grunt to poszerzać swoje horyzonty przez biuro podróży typu agencja,to miejsce w sam raz dla Ciebie przyjacielu,zrealizujesz się,bardzo się rozwiniesz duchowo, mentalnie i intelektualnie.To jest coś więcej niż tylko praca,to stan umysłu.

nic

Zatrudnij się przez agencję,to zobaczysz jak to wygląda od kuchni,coś jak jednorazowe kubki do lodów,zjadasz i wyrzucasz.

nic

To załóż sobie chomąto ,dopnij kulę do nogi i się ciesz.Jesteś znajomek,ssij bąka,wciągnij kometę.Weż sobie pisak i narysuj sobie rakietę na czole,ty już wiesz jaką. A zaśpiewaj,wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie ,nikt go ....................,bo jest swojak i każdy się boi.

@nic

Narysowałeś już rakietę,rakietę nie to brzydkie ,o czym pewnie myślałeś,jaką? np.zieloną,albo wojskową.Nabrałeś się co?Ja taki nie jestem.Ale na pocieszenie polecam ci bilet na plażę,będziesz mógł ją sobie tam popuszczać szybko biegając z krzykiem ,miejsca jest dosyć,a jak ci się znudzi, to po trafiać do celu np. do kartonu po mleku.Kładziesz go na plaży,stajesz na ławce, skok i trafiasz rakietą.Hahaha.

nic

Przyjacielu,punkt widzenia zależy od punkt siedzenia i otoczenia.Z drugiej strony jak chcą ,to niech to wszystko skasują, bo ja bym tak zrobił, nie zależy mi na tym,nie będę już im dopiekał,ale to było zasłużone, za tą nieskończoną dobroć jaką zostałem obdarzony i to przez wiele lat.Tak to już jest chcesz być normalny, to ci wejdą na głowę . Ten kto jest normalny i normalnie pracuje to niech tego nie bierze do siebie,takiemu bym jeszcze pomógł i to za darmo i o każdej porze.

nic

Posłuchaj powiem ci to jako gościu z samego dołu który nie miał oczu zaklejonych taśmą klejącą,musiał być sprytniejszy żeby przetrwać i wyjść z tego cało.Albo kogoś masz ,albo nie, tyczy się to przeważnie wszystkich, gdzie byś nie był.Musisz zarobić na całą armię nierobów,statystów,swojaczków i wazelinek oraz wysysaczy bąków i śpiochów, kabli, wietrzycieli skarpet , dobrze się na robocie znać i ostro zasuwać,być uniwersalnym; życie.Znam to dobrze,naloty,cuda niewidy,szukanie winnego,mydlenie oczu i takie tam dla zabicia czasu, wykazania się i swojego marnego ego, nie zaspokojomych ambicji .Rozumiesz.A jeszcze jedno ,prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach(ci obcy),bo nie mają na to czasu, hahaha.Manekiny w ortalionach żądają dostępu do morza.Na co sobie kto zasłużył ,to ma.Bez żalu z mojej strony.

qwerty

Dasz doopy Kędzierskiemu i masz pracę - PROSTE

@qwerty

Czyli teraz są też testy sprawnościowe?Za moich czasów tego nie było.

nic

Dostosować się................. do obowiązków................. Hmmmm. Dobre,dobre bardzo dobre.Teraz możesz podjąć właściwą decyzję albo rządać dostępu do morza.

buu

Jade,jade na wichure,wioter mi łowiewo twarz,jode ,jode na wichure by pakować koze w rure.

nic

Koledzy nie walcie im aż tak z grubej rury,ponieważ zawsze znajdzie się jakiś kubuś marcepanek,lub podobny zblazowany termofor który zgłosi naruszenie do modelatora i to skasują.Nie lepiej napisać coś z jajem i delikatniej wtedy wszyscy będziemy mogli się długo z tego śmiać.A po drugie my jesteśmy od nich fajniejsi i tacy nie jesteśmy.

@nic

Odniosłem jeszcze jedno wrażenie podczas mojego niemiłego pobytu tam,że większość tych zasłużonych w rysowaniu pisakami po tablicach i przyklejaniu kartek ,czyli sztuka dla sztuki.Bądż bardziej błąd w sztuce lub sztuka w błędzie wyglądali jak zagłówki pod głowę (czyje ????) w stylu rustykalnym,oczywiście ze swoimi wydziałowymi wafelkami i wazelinkami.To tak z mojego punktu widzenia,ale ja też mogę się mylić(na pocieszenie).

wałek

Albo zgłosi się tu jakiś heros z 300 ,albo będzie tu tornado w skali 5 ,zapamiętaj jedno dupku w necie to inni rozdają pisaki i zajebiście strzelają z ucha , lepiej od ciebie jeden z drugim.Myślę że masz jaja jeden z drugim i się odezwie,choć w to wątpię, nawalił w gacie,no cóż to już rutyna.Tak jak mi kiedyś k.... powiedziano na pewnym zebraniu na pewnej hali .Jakiś k..... pinokio z adhd wyskoczył i triumfalnie zakomunikował wszystkim,, jesteście tu bo pracują tu wasi rodzice lub ktoś was nam bardzo polecił,,osobiście zwisa mi to na końcu kindybała, lub wpadło w ciemną odchłań czeluści szatana w miejsce gdzie słońce przez spodnie nie dochiodzi,poczuliśmy się z kolegą jakbyśmy dostali kapciem w twarz.Ale cóż, co cię nie zniszczy to cię wzmocni .Byłeś ,będziesz i jesteś wafelkiem,a ja k....nie,jak zwykle wygrałem,już mi się na to chce ,nie powiem co.

nic

Zapomniałem k... jeszcze o jednym,WIELKI SZACUN DLA ZAŁOGI Z PRODUKCJI zawsze byłem z wami ,ponieważ wy widzicie życie takim jakie ono jest naprawdę.I macie fochów jak inni.Sorry ale szybciej już nie mogłem,za dużo nierobów i spiochów.

@nic

Miało być; nie macie fochów jak inni. A tak z innej beczki,idę stąd ,nie będę już uczestniczył w tym cyrku wolę pooglądać sobie jakieś filmy,tracę tu tylko czas.

bez nadgodzin 1900zł,z nadgodzinami to 2200zł jak na taką pracę jaka jest na montażu to nie polecam za takie pieniądze bo jest ciężko ,na szlifierskiej mają więcej.

nowa

pracują tam kobiety jeśli tak to przy czym ........proszę o szybką odp

bebe
@nowa

Na montażu jest (usunięte przez administratora) i zapierdziel nie ma czasu nawet wyjść do kibla ,cały czas tylko gonią,sami fałszywi ludzie dwulicowi. jeśli już to polecam szlifierską gdzie maja luzik.Współczucia wszystkim kobietom na montażu.

nowa
@bebe

dzieki za odp ....czyli prawie tak samo jak we wszystkich zakładach niestety

ema

Witam, jak z zarobkami w dziale operatorów produkcji, ile może zarobić nowo przyjęty pracownik?.

nic

Z tego co widzę to zbiera się chyba na ostrą jazdę,chciałbym to zobaczyć.

@nic

U widzę że ten hardcorowy post usunięto,boję się że zaczynam powoli wierzyć.Czego bym nie chciał.

@nic

Czyli nic się nie zmieniło,hahahaha,ppppffffff.Ale pracować gdzieś trzeba.A więc do pracy rodacy.Hahahahahahaha.I wżąść głęboki orzeżwiający oddech,wyluzować się i uspokoić.Łaaaaaahahaha.

@nic

A jeden z drugim pamiętasz,jak mówiłeś,nie podoba Ci się to się zwolnij,albo to cie zwolnie,spróbuj kozi cycku,no dalej,co k... jest, opad ci,to se zrób kopytka nogami jak u siebie na wsi za wychodkiem,albo jeden z drugim idż na skarę i szczel z ucha tyle potrafisz.Albo rób to co jeden z drugim robisz k.... najlepiej połż się i spij.Fakkk.I idż się k... wypłakać do przełożonego jacy koledzy co pracują są żli.A ino niech to ktoś skasuje,to pozostaje nogi z tyłka pourywać i hulajnogę dać do zabawy z zapomogi.Taki jest świat,tylko niektóre marcepanki i książątka tego jeszcze nie wiedzą.A robota ma być k.... zrobiona i to wszystko.

lolo

Jak tam na kużniarkach ??

Ryszard stary bhp

Pozdrawiam wszystkich porządnych ludzi z Timkena, niech wam się wiedzie

@Ryszard stary bhp

Mnie tam już nie ma,ale dzięki kolego,nawzajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.