Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

nic

Dodam że u was jeszcze nie jest żle,są miejsca gdzie naprawdę jest ciężko.

brat

kuźniarki wreszcie się pozbyły znienawidzonego trenera(baba z wąsem) lenia,nieroba,intryganta i podpie.dalacza.Pozostaje tylko współczuć kolegom z magazynu...

Timken

Timken = kumoterstwo , nepotyzm i kolesiostwo , same ciotki wujki i inne koligacje rodzinne , upychanie swoich krewnych lub przyjaciół bez żadnych kompetencji i wiedzy na stołki, ocenianie i "rodzinne " premiowanie , faworyzowanie zieńciów szwagrów i siostrzenic .... Ale to się skończy , nadszedł czas aby powiedzieć DOŚĆ i zgłosić ten stan rzeczy Do Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach

@Timken

Pracowałem tam dość długo,ale nie wiedziałem że tam tak było,zawsze byłem obłożony robotą po uszy i nie miałem czasu na interesowanie się czymkolwiek.Kurcze,ale korba,a człowiek nic nie wiedział,może to i dobrze,przynajmniej nerwy miałem spokojne.Wchodziłem robiłem swoje i wychodziłem.

@nic

Interesowałem się tam tylko jednym,przelewem na konto,miało mi się zgadzać i tyle,choćby się waliło i paliło.

@nic

No i patrząc po tym wszystkim,wystarczy mocniej tupnąć i wafelki pouciekały,ale k... kicha i słabizna,nie spodziewałem się tego po was, miałem was wszystkich za coś lepszego (mam nadzieję że się mylę), jestem k... rozczarowany.Słabo,k....,bardzo słabo,do widzenia.I do tej pory nie chce mi się w to wierzyć,oby nie była to prawda.

@nic

Nie chciał bym w to wierzyć,bo czas spędzony z wami uważam za udany i chciałbym żeby tak pozostało.Nikt nie urodził się z zawodem w ręku,każdy może popełniać błędy.

kiss

życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń podczas zwiedzania zakładu...heee

@kiss

pamiętam jak dawno,dawno temu pracowałem tam jako regenerator,było jak było,ale ogólnie dawało radę.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
jasiu

Z własnego doświadczenia wiem że najlepszym wydziałem jest szlifierska tam można zarobić i nie narobić

cichy
@jasiu

pewnie jasiu musisz nieżle włazić skoro tak piszesz

nierób
@jasiu

jaka jest najlepsza "posadka",zapytaj trenera z kucia,,, bez komentarza...

stary

na jakie wydzialy szukaja operatorow i za ile?

stara baba

poumierali wszyscy czy jak???

irys

Witam.Interesuje mnie praca w Timken na produkcji,czy są aktualnie przyjęcia?

tomi
@irys

Przyjęcia będą od stycznia. Rusza w miarę duża produkcja.

irys
@tomi

Dziękuję Tomi za informację.

chudy

No właśnue nie ma !!!!!!!!!!!!!!

zły

Coś Timken opóźnia się z wypłatą jest 9 listopad godzina 15.48 a pieniedzy jak nie było tak nie ma.

miły

Może zmienicie już temat i nie bedziecie trzepiać sie juz kucia i trenerow bo to jest nudne. Jednobi to samo. Lepiej niech kazdy patrzy na siebie.

biały murzyn
@miły

to jest nudne ale niestety prawdziwe!!!

Lot

W nieróbstwie nikt nie dorówna trenerowi z kucia.

Kim

Jest za dużo nierobów.

facet w ciąży

masz trochę racji,ale jest wiele osób które mają "lewe ręce" i powodzi im się całkiem dobrze w Timkenie np. taki pseudolider z kucia "kluczyk"

bob

mam wrażenie że wpisy są moderowane. Co ktoś wpisze jakieś g... na temat niewolnictwa i wielkiego wyzysku to za dzień albo dwa pojawiają się pieśni chwalące itd

pats

Czytam i czytam z ciekawości opinie i nie mogę się nadziwić jakimi kryteriami kierują się oceniający Timkena ludzie. Pracuję tam i po doświadczeniach z innymi firmami w moim życiu uważam co następuje; robić swoje i nie wdawać się w niepotrzebne konflikty, kasa zawsze na czas, zarobki adekwatne do kwalifikacji,uciążliwe niektóre systemy zmian, nadgodziny naliczane sumiennie i uczciwie, świadczenia socjalne, wielu super fachowych doświadczonych pracowników od których można czerpać wiedzę, zakład inwestuje nie tylko w zysk -dba o otoczenie i infrastrukturę, rozwija możliwości produkcyjne inwestując w nowe maszyny, ciężka praca na produkcji, system ocen półrocznych mocno precyzyjny w stylu amerykańskich firm (ok), coroczne podwyżki uzależnione od wyników finansowych zakładu(wiele czynników), możliwość rozwoju zawodowego, spory nacisk na BHP (widziałem gorsze wręcz absurdalne), WYSOKA KULTURA OSOBISTA I POZIOM INTELEKTUALNY WIĘKSZOŚCI PRACOWNIKÓW. Jednym słowem jak ktoś ma lewe ręce to na pewno robota nie w Timkenie. Myślę, że ten wpis jest adekwatny do miejsca w którym się znalazł - kierowałem się własną oceną i obserwacjami.

tokarz

Jak tam nowa pani Lider???? He

facet w ciąży

jego czeladzki brat nie lepszy jest.

baba z wąsem

bierzcie przykład z trenera na kuciu.tak zapracowanego "pracownika" to nie ma na całym zakładzie!to nie jego wina,on by chciał trochę popracować,ale po prostu nie ma na to czasu!!!! grzesiu grzesiu głowa do góry.

Porsche

Na angielskich to dobiero laski a nie takie paszczaki.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.