Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Ktos... a czy ktos komus d...e. obrabia??!! Demokracja wolnosc slowa i wypowiedzi.

Ktoś

Myślicie ze tak młodej dziewczynie zależy na opinii panów w kryzysie wieku średniego? Standard dla waszego wydziału to wyśmiewanie sie z kogoś , popatrzcie w lustra- czy takie z was chodzące ideały? Może najpierw warto kogoś poznać zanim mu sie d..e obrobi

Buhaha

Gryzon, czy z Twoim zdrowiem psychicznym jest wszystko w porzadku??

Porsche

A co Wy w niej widzicie? Nic ciekawego..

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
gryzoń

o tak, ta nowa to fajna laska, musze dokupić wiekszą karte pamięci bo 1 gb to za mało, a jeszcze tyle fotek mam do strzelenia.

Boy77

Jak Wam sie podoba panna za kalafiora na kuciu ?

pan na wlosciach

I trafila kosa na kamień ale darujcie sobie bo to chyba dawno bylo .Z tego co wiem jego hamskie odzywki to już tradycja i nie dziwie sie jej ze se nie dała pies na baby

Pracownik Burdello

Darku. Jak jako mechanik to warto, jak pracownik produkcji to tylko jak lubisz wyzwania,odporny jestes na stres Praca jest dobra, zarobki . . . w miare, ale władza ma wybujałe ego.

wykuwacz baraniny

telefon to jedno, byłaś awanturna, psułaś klimat na hali, z ludzmi trzeba umieć żyć, w pracy też.

bez znieczulenia
@wykuwacz baraniny

znam to ja takich niektórych z kantorków,z różnych robót ,nie tylko u was, trafiają się coraz częściej.Pewnie nie dał dziewczynie rady,hahahaha ,pozostało pewnie wtedy tylko zakablować i zwolnić,to potrafią i poganiać.Albo to wina sprzętu,podejrzewam że tak.Wtedy pozostają już tylko kopytka,recepta na nieudolność.Zamknij się w swoim kantorku i ognia.A jak by cię gdzieś spotkała to uciekaj jaknajszybciej i krzycz ratuj mamusiu,powinno pomóc.Z tym nie ma żartów,hahahahaha.

...

Do kolegi wykuwacza nie siedzialam na telefonie non stop wiec daruj sobie ta glupia gadke dobrze wiemy o co poszlo a jesli juz tak pogrywasz z tym swoim panem z wąsem to dobrze sie stalo z tobą siedziec i sluchac oblesnych tekstow to zadna przyjemnosc !!powodzenia

Wykuwacz baraniny

Do kolezanki czarnej mamby dupny kuper, trzeba było robic a nie na telefonie siedzieć Pozdrawiam

kalafior
@Wykuwacz baraniny

lepiej żeby została czarna mamba niż ta WŚCIBSKA helga !!!!!!!!!

hakuna masyfa

a ja leze na ranczu pod jabłoną, a wy róbta

bleble

Za ladna byla i nieglupia tak jak poprzednia tam takie tylko przeszkadzaja ot co teraz to impasuje :).Banda kretynow w kanciapie siedza i i z nudow sie we lbie pierd..

trlak

Tych dwoch i jeszcze jeden niski z brzuuchem tak sie dogadali ze zwolnili dziewczyne za nic i nikt sie tym nie przejąl oprocz niej .Pamietam ją nikomu nic nie zrobila a wyleciala.

Art2

To się zwolnij jeżeli jest tak żle co brak odwagi odwaga przychodzi tylko na forach

BABA Z WĄSEM
@Art2

prawda jednak boli jeb..y nierobie!!!

Edson da silva Pico

tych dwóch z Czeladzi (bracia wąsacze) to jakieś nieporozumienie Łazi jeden do drugiego i zdaje relacje co się dzieje na hali, kapsle z głów Leszku gumowe ucho.

Art

Moze sie to komus przyda. Pracuje w Timkenie juz wiele lat.Chyba z lenistwa i troche wygody. Sporo widzialem i powiem Wam ze takiej ilosci darmozjadow,statystów i karierowiczów to chyba nie ma nigdzie. Poczawszy od kierowników przez trenerów po managerów. Duza presja,mobbing,parcie na ilosc bo o jakosci to juz nie ma mowy. Okres probny trzy miesiące. Na kilku wydzialach system czterobrygadowy. Zadnych przywilejow ,fatalna atmosfera ,ale to akurat zasługa kierowników. Kasa dla mlodych do bani. Zadnych przywilejow,po za kartą multisport ktora probuja wciskac co chwile. Ogolnie dla desperatów.

czarny murzryn

"pseudolider" z kucia za chowanie kanbanów dawno powinien wylecieć z pracy,o nieróbstwie już nie wspomne.......

HARTOWNIK
@czarny murzryn

"pseudolidera" zawsze wybieli "brat trener kucharz".

bambo
@czarny murzryn

gdyby kierownik był kumaty to może byłoby inaczej..

HARTOWNIK

Panowie a ja pracuje na HARTOWNI i mam (usunięte przez administratora) jest super i nie narzekam na kase!!!

biały murzyn

oto szczyt absurdu:najwyższą ocenę,a co za tym idzie,największą podwyżkę na kuźniarkach dostał pseudolider,a za co???.ustawiacz z niego jak z koziej d..y trąba,ale jest dobrym wazeliniarzem.panie kierowniku,czy to w porządku...?

salami
@biały murzyn

czy ten pseudolider to "wujek" pociot trenera?

szakal
@salami

tak to wujek kluczyk najlepszy leser w zakładzie tak jak jego brat trener kucharz

marcepan
@szakal

czego ja się tu dowiaduję,trener kucharz,ale jaja,no nie,nie,poprostu mistrz patelni,ale jaja,hahahaha. Szew kuchni poleca....łaaahahaha.Chciałbym to zobaczyć,za moich czasów raczej tego nie było,ale wszystko jakoś szło.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.