Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Wszyscy narzekają na zarobki ale NIKT nie odpowie na pytania ile się tam zarabia :( Dziwne

rudolf

Hej, Można liczyć na odpowiedź jakie sa zarobki? Konkretne info. Stanowisko obsluga klienta

starsza

czy zakład ów jest w pełni bezpieczny jesli chodzi o poblskich mieszkanców?

@starsza

o ile przechodząc przez autostradę ktoś cię nie rozjedzie jak żabę,to tak, polecam kask,najlepiej taką różową żarówę fluo i podobne trampki.Będziesz widoczny,podobno laski na to lecą.Będziesz miał u nich plusy.

@starsza

oczywiście z tą autostradą to był żart.Są tam 2 mosty i światła.Z przodu zakładu jest przystanek autobusów,z tyłu jest drugi plus tramwaj.Co do mieszkańców to typowe blokowiska,wszystko zawsze zdarzyć się może jak wszędzie,ale ogólnie raczej jest ok.

stary
@bzzzzzzzzzzz

zapytaj się przy drodze, ile biorą za obsługę klijenta

@stary

a dają jakieś zniżki,albo karty klubowe?

chętny

Witam, orientujecie się może czy są przyjęcia do Timkenu?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
wert

ja tez dostalem 2470 brutto ale na tym dziale co ja robie to park maszynowy pamieta jeszcze towarzysza gierka w czasach mlodosci.....ogolnie to sie zawijam za mala kasa jak na taka robote z 2800 brutto to takie minimum powinno byc ale jak firma to amerykanscy zydzi to sie nie ma co dziwic ze tak gownianie płacą...na plus to ekipa spoko ludzie pomocni

bzzzzzzzzzzzzz
@wert

kolego spróbuj sobie pomóc np.poprzez wiarę,koło dworca w sosnowcu jest taki przybytek podejrzewam że może to coś da.Wtedy wiadomo awanse i kasa i nierobienie niczego ,taki pakiet standardowy+kwadratowa teczka+kwadratowe buty+pisaki.Może ci się spodoba,zawsze można spróbować.

bzzzzzzzzzz
@bzzzzzzzzzzzzz

dodam ci jeszcze że ponoć jarmułkę dają na zachęte ,ale nie wiem czy to prawda.Jeśli tak to z powodzeniem dorobisz się kwadratowej teczki i pisaków.

wert
@bzzzzzzzzzz

ja sobie pomoglem tym ze pracuje gdzie indziej i za inna kase....a swoje rady to se mozesz na tablicy w timkenie rozwiesic moze ktos skorzysta.....

@wert

Ooo, bardzo trafna uwaga,podejrzewam że próbowałeś,ale chyba nic nie dostałeś na zachętę,pewnie czujesz ból i rozgoryczenie.Nie zawsze dostajemy od życia to kim byśmy chcieli być,prawda.Ale pamiętaj trzeba próbować,za setnym razem powinno się udać.Wierzę w ciebie,powodzenia.

wc

poumierali wszyscy,czy jak ?????????

nowy

Witam . powiedzcie mi prosze czy 2470brytto na początek dla faceta w waszej firmie to dobrze czy żle bo niewiem zabardzo jak się do tego ustosunkowac ? i jak jest z podwyżkami

retro

a z czego jest ten test?????? pytania z rysunku technicznego czy jak????

nowy

Witam, jutro mam rozmowę kwalifikacyjną "u was" w firmie. Mógłby ktoś napisać czego można się spodziewać?

timken małpa

zatkali wam usta zasiłekim socialnym na święta,, tak jest dobrze w timkenie.. zarazsię odezwie jakiś bełkot żeby sprowadzic dialog na manowce ...

paweł

witam to jakie warunki finansowe i socjalne daje timken warto sie satarac!

@paweł

Nie chcę Ci obrzydzać pracy ale naprawdę nie jest tam ani trochę różowo.Cała masa statystów i darmozjadów zwanych "łazikami" Wysoki nacisk na produkcję kosztem jakości.Beton mentalny którego skruszyć chyba nic nie może.Pensje fatalne nawet po kilku latach pracy.

@Tomek

wiesz co,czytając to mam przed oczami obraz farmera który jeżdżąc taczką po plantacji tak się strasznie śpieszył cały dzień że nie miał czasu jej załadować a napracował się za pięciu aż mu pięty spuchły.Teraz się domyślam skąd te ogromne stawki,pewnie z kilometrogodzin.Proponował bym jakieś biegi przełajowe albo maraton oczywiście w nadgodzinach.A dla tych co lubią donosić sprint na sto metrów do przełożonego.

wolf

to jak jest w tym timkenie końcu bo szukam pracy jako operator cnc lub tokarz ?

salami

Brawo przyjacielu,odkryłeś się,kolega użył om zamiast ą.Skąd wiesz że nie zrobił tego specjalnie żeby wyczuć panującą atmosferę.Coś mi się wydaje że dałeś się podejść jak dziecko,to był test.

@salami

A czy ja go obraziłem ? odp na pytanie w dalszej części wypowiedzi

wolf

witam czy jest jakis test na końcu ?

@wolf

Tak kolego jest test w formie pisemnej

@nowy

Myślę że nie,ale to było takie jakieś,wiesz każdy może ująć to różnie,sam nie umiem tego jakoś określić i przyporządkować do czegoś.Ale według mnie to było takie troszkę mniej smaczne,oczywiście nieówłaczając nikomu.A tak co do tego testu to jest to zapewne jakaś powiedzmy książka w formacie A4 z powiedzmy 20 kartkami i wypełnia się pytania dotyczące obróbki skrawaniem.Zgadłem?

www

a jak wyglondajom testy ?

@www

Z taką pisownią nie zawracaj sobie głowy bo ich nie przejdziesz :) Testy masz w formie pisemnej pytania na które odpowiadasz a szkolisz sie przez 3 miesiące trener Cie uczy i szkolisz sie też przy pracowniku z którym pracujesz

www

i jak wyglonda szkolenie ?

www

witam jak wyglądała rekrutacja do timkenu?

@www

Ja złożyłem Cv i po krótkim czasie zadzwonili zapraszając na rozmowe i testy.Testy sprawdzają czy umiesz myśleć i masz wyobraznie potem rozmowa z babką z kadr kierownikiem i trenerem działu i po 2 tyg miałem sie zgłosic po skierowanie na badania załatwiłem to i już pracuje (a raczej szkole sie :))

Witam. Przeszedłem rekrutację na stanowisko szlifierza. Dostałem 3200 pln brutto miesięcznie. Powiedzcie mi, czy to normalna stawka u was w firmie? Jak wyglądają podwyżki?

herbatnik
@Nowy

A tak powiedz mi wprost,nikt ci nie pomagał,tam przeważnie nie ma obcych,no bez jaj.

salami

odpowiedż jest prosta,trzeba godziwie zapłacić i wtedy można coś wymagać. I nie tak że jeden lub kilkoro zasuwa a reszta nie,jakby zostali stworzeni do celów wyższych,czyli zaszczycali tych kilkoro zasuwających za figę swoją świetlistą osobą.Mówię tu ogólnie.A jak nie to rozdać im franie i niech robią pranie,a skarpety w mikserze.

@salami

po drugie było tam naprawdę dużo osób od nierobienia niczego,poza dobrym wrażeniem i to za lepsze pieniądze poprostu sami swoi,wielu nadętych i bez kija lepiej nie podchodzić bo strach,choć już trochę tam nie pracuję to wątpię po moim doświadczeniu żeby tam się coś zmieniło . To jest po prostu beton i koniec.Na to poprostu żadna siła nie pomorze,koniec,dętka.A ci co coś chcieli coś zrobić, dobrze zrobić,bądż mieli wiedzę,zapał do pracy,bądż chęci to już ich nie ma bo byli pewnie niewygodni.Może to i jest wyjście bo oszczędzili sobie nerwów i zdrowia.

salceson
@salami

niestety nie ma widoków że to nieróbstwo się skończy,wystarczy się przyjrzeć trenerowi z kucia. !!!!!!

@salceson

czli mam rozumieć że ten Pan musi się tak nakombinować i napracować żeby nic nie robić,że lżej byłoby zrobić dniówkę dołową na przodku.Rozumię Go w końcu jest trenerem i mocno trenuje,a wiadomo trening czyni mistrza w każdej dziedzinie.A w tedy wiadomo awans,kasa,dyplom przodownika pracy.

gumowy kurczak

no co ty,pewnie ktoś zrobił pranie

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.