Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

spacerowicz

jakis protest w timken ze flagi solidarnosci wiszo?

trener

Jesteście najbardziej skłóconym zespołem w zakładzie. Umiecie swoimi kanałami donosić na kolegów, przypomnijcie sobie jakim byliście kolektywem co się stało ??????????

kotany

bo cała uwaga mężczyn skupia się teraz na kuciu !!..heh

robol
@kotany

bo kucie to TOP 1 w tym zakładzie :D

wędzony ementaler

Mam pytanie.Co tam słychać na kultowej regeneracji,nadal walczą dzielnie z przeciwnościami losu.

salami
@wędzony ementaler

widzę ze nic nikt nie odpisuje,to muszą bardzo ciężko pracować i nie mają czasu.A więc do pracy rodacy.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
mareks

he he, zwolnili mnie, znalazłem nową lepszą pracę, jestem szczęśliwy, o timkenie chcę zapomnieć jak o czarnym salcesonie na koloniach...

dodu
@mareks

tu stary masz rację są tam również tacy co mają charakter i obycie jak ten power czarny salceson z grupy wsparcia smakoszy.

gość

witam wiem że sa przyjęcia do Timkenu, jakie są teraz warunki i płaca?

dodu
@gość

ależ to proste,posłuchaJ.Ty,Ty i Ty chodźcie tu,od dziś macie pracę.Ale tu nie płacą.No i h... ale masz robotę.A teraz wskakuj w chomąto i jechane ,jedziesz,jedziesz,dajesz,dajesz no chyba że jesteś wieśniakiem to masz luzy.

trener

dokadniej kto to jest "pseudolider" z kucia.

LECH
@trener

przeczytaj komentarze na poprzedniej stronie to będziesz wiedział.

@LECH

Już wiem chyba on nie ma żadnego poważania i szacunku załogi, chyba ze się mylę a może dobra szkoła wujka.

do
@trener

A więc pozostaje mu tylko jedno,czyli pędż liderze na rowerze.

stary

Taka prawda że trenerzy zajmują się tylko plotkami ; Artur ile flaszek dałeś Sławkowi ,

ddddddddddddddddddddddddd
@stary

któremu Sławkowi? Można wiedzieć?

Lech and Szwagier

Robimy kariere bo chłopak z Czeladzi, zawsze sobie poradzi!!

@Lech and Szwagier

jaką to kariere zrobili chłopcy z Czeladzi

wujek
@trener

o tej karierze to mógłby coś powiedzieć "pseudolider" z kucia..

fizol

waldek to wygrał,bierze kasę za wszystko,za paliwo,za zarządzanie talentami,jest szefem produkcji i ma wszystkich w D.

dddddddddd

No nie stary,poprostu padłem plackiem i zwinąłem się jak dywan.

trener

a co wy wiecej chcecie jak nawet pisać poprawnie nie umiecie...

ssssssssssssssssssssssssss
@trener

Za to pan umie super ortograficznie pisać donosy,wyrobił się pan,rozumię to była trampolina do sukcesu.Dosłownie rodem z PGRu.

@ssssssssssssssssssssssssss

też mogłeś zlożyć kilka pism tu i ówdzie jak widzisz jak się ktoś (usunięte przez administratora), nikt nie zabraniał, a nóż też byś nie stał przy maszynie jak słup tylko ustalał taktyke trenerską

ssssssssssssssssssssssssss
@trener

Ja stoję przy maszynie ale przy swiojej,a donoszeniem się brzydzę.Hahahahaha.

nowy

tylko tam trzeba tyrać a tu jak piszecie na forum można znaleźć fajną posadkę gdzie się nic nie robi

trener

Nie narzekajcie na trenera z kucja dzięki jego wiedzy i szkoleniu kowali jest wspaniała jakość produktu

Witam Ja dostałem na początek 41200 pln rocznie, co daje jakieś 2350 na rękę, czy to dużo. Jak wyglądają podwyżki, czy tylko inflacyjna kosmetyka, czy odczówalne pieniądze.

Ja,.,,

Spytałbym coś o firmie, ale widzę że z forum niewiele można się dowiedzieć, zatem nie przeszkadzam Panom w konwersacji

do nowy

mało

@do nowy

32tys po odliczeniu podatkow ubezpieczenia i innych oplat to ci zostanie 1800-1900zl.Pracowalem tam kiedys ale juz dawno temu 2005-2009 i powiem ze ci co powinni zarabiac dobrze bo robia dobra robote to zarabiaja najmniej a ci co nic nieumieja a dostali sie do firmy przez wujkow ciotki ojcow mamy to zarabiaja dobre pieniadze.Wiadomo ze sa tez dobrzy pracownicy ja np bardzo milo wspominam moja prace na Dziale Obrobki Szlifierskiej na Szlifierkach CLG-4E pracowalem tam z naprawde spoko ludzmi tz z wspolpracownikami niechodzi mi o Lidera Pontona he he a ekipa byla ok (usunięte przez administratora)

nowy

Panowie 32tys rocznie to dużo czy mało, bo tyle mi zaproponowali na produkcji

do

O widzę że Spokorniałeś i leży Ci to na sercu.To dobrze.

oti

Między wpisami jest ogłosznie o pracy dla BHPowca, dużo mają roboty, warto? dajcie znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.