Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Stary Zrzęda

Przeczytałeś cały mój tekst? Z Twojej odpowiedzi wynika że potrafisz czytać, ale tylko wybiórczo wybierasz sobie to co do czego chcesz się odnieść. Uważasz, że nie mam racji to odnieś się do całej mojej wypowiedzi. I proszę trochę więcej wnikliwości by nasza dyskusja miała jakiś przyzwoity poziom. Czemu nie odniosłeś się do innych poruszonych argumentów? Czyżbyś się z nimi zgadzał? Tylko kwestia Rosji Cię poruszyła? To dużo o Tobie mówi.

Dzyngis Han

Trzeba być mocno ograniczonym żeby każdy wywód zaczynać od słowa ,kretynie,. Dobrym jesteś dzbanem bez szkoły ????????

Stary Zrzęda

Mocno mnie ubawiła Twoja riposta i chęć obrażenia przez używanie słowa kretyn i to nad wyraz zabawnie. Usłyszeć to z Twoich ust to jak komplement. Dzięki. Szkoda , że ten Twój ulubieniec, bohater (usunięte przez administratora)był......sam wiesz kim i ma na rękach miliony istnień ludzkich. Zapewne samych takich złych jak Han. Odklejonym jesteś dzbanem bo nazwać Cię człowiekiem wnikliwym to chyba za wiele.

Mechanik

Nie polecam pracy w Hasco-Lek

kinos
@Mechanik

Nikt nie poleca

Urszula
@kinos

Tak właściwie dlaczego? Jakie są największe minusy w pracy tam?

A

Jeśli tylko tych ludzi zapamiętałeś odszedłeś raczej przed 2020.

Ilona
@A

A o jakich ludziach tak właściwie mowa? Nie wiem do czego on się w ogóle odnosił, o co chodziło?

Włodek
@Ilona

Z FB jak Trol człowieku obudź się bo możesz cię czyścić !

A
@Ilona

z Zakupów

Czy w PPF Hasco-Lek S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

ewelina

Nie, nic mi nie wiadomo o takiej formie, umowy są zawierane na okres zamknięty np. 2 lata, po tym okresie może zostać przełużona o kolejny okres zamknięty, jest to obecnie praktykowane.

Ola

Na okres próbny zawierane są umowy o pracę.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Rafał

Pracowałem na dziale form płynnych w Siechnicach i mam zadziwiająco podobne do Ciebie doświadczenia, kierownictwo bez kompetencji, zachęcjące do donosicielstwa, taki ''standart''. Praca na starym sprzęcie, kable elektryczne na podłodze, połamane krzesła. Niby jestes operatorem, a ustawiasz kartony na palecie. Zespół podzielony, plotki, lizusostwo, a wszystko z pełną akceptacją przełożonych, operatorzy bardziej zasiedziali niechętni dla nowych, boją się że coś stracą, tylko nie bardzo wiadomo co. Podsumowując czy pracujesz we Wrocławiu, Siechnicy, czy gzie indziej, jeżeli jest to Hasco masz przewalone, odradzam pracę w tym zakładzie.

Jest to nie prawda

Gi
@Rafał

Piszesz głupoty. Zespół podzielony, plotki, lizusostwo. To my pracownicy tworzymy atmosferę w pracy więc jeżeli jesteś lizusem i próbujesz podzielić zespół to jest to problem zespołu a nie firmy. To ludzie pracujący w zakładzie tworzą atmosferę. Pracowałem to długo i nigdy kierownictwo nie nakłaniało do donosicielstwa. Piszesz że kierownictwo jest niekompetentne, oczywiście operator urządzeń ma najwięcej do powiedzenia w tej sprawie. Może następnym razem aplikuj na kierownika skoro tak dobrze się znasz na kierowaniu działem...

Rafał

Co niby jest nieprawdą, że stary sprzęt i bałaga, czy że plotki i lizusowstwo? Nieprawda piszemy razem, masz problemy z językiem polskim?

@Gi

Pracowałem z tym zespołem to wiem o czym piszę w przeciwieństwie do ciebie Gi. Jak wytłumaczysz że nowi operatorzy tak szybko odchodzą, to przez tą świetną atmosferę o której piszesz. Gi kierownictwo powinno panowac nad tak "ZGRANYM" zespołem, a tam pełna samowolka załogi. Tak więc Gi głupoty piszesz i tak jakbyś chciał się podlizać kierownictwu pisząc laurki o zakładzie i kierownictwie.

Ktosiek
@Rafał

Widzę, że jesteś kolejną z tych nowych (już byłych pracowników) którzy myślą, że są niezastąpieni, nie przyjmują krytyki innych bardziej doświadczonych pracowników i potem twierdzą, że nikt im nie pomaga i nie chce nauczyć. Najpierw tę naukę trzeba chcieć przyjąć i dać coś od siebie. Jeśli jesteś taki super, a cała firma jest zła, to pokaż, że jesteś wart. Większość nowych tych marudzących jak Ty oczekiwało kokosów i poklasku robiąc błąd za błędem i siedząc z nogą na nodze. Ale skoro przerasta Cię odkładanie kartonów - tak, operator jest po dwóch stronach linii i oprócz zgrzewek ma inne zadania, których musi pilnować. Jeśli już chcesz krytykować to poznaj lepiej specyfikę danej pracy i co ma w obowiązku operator. PS. Jak się już czepiasz błędów w pisowni, to radzę zapoznać się z tym samym oraz poznaniu zasad interpunkcji.

@Ktosiek

Zgadłeś, jestem super i już nie pracuję za ''Bóg zapłać'' tak jak Ty i tobie popdobni(to o tych oczekiwanych kokosach). Hasko to na szczęście tylko złe wspomnienie(kierownictwo i operatorzy). Pamiętasz przypadek gościa przyjętego na operatora, który nie wytrzymał w tym świetnym zespole jednego dnia( ten co zostawił włączone maszyny i wyszedł), to daje obraz jak tratuje się nowe osoby. Park maszynowy to skansen, kto jeszcze pracuje na takim sprzęcie. Ktośku, jak lubisz pracować za symboliczną pensję, to ta praca jest dla Ciebie.

Iza
@Rafał

A jak wyglada kwestia zarobków? Warto się poświęcać ?

@Iza

Jak masz nóż na gardle i na "przeczekanie" na krótki czas to startuj :D - jedyna raczej pewna rzecz to stała pensja - mierna ale jest i nic poza tym. Reszta - warunki zatrudnienia, rodzaj pracy, miejsce, to już WIELKI znak ?

Ilona
@Gi

A ja od razu pozwolę się nie zgodzić, bo nie tylko wy pracownicy tworzycie atmosferę, przecież cała firma ją tworzy, a więc zasoby ludzkie takie jak pracownicy i kierownictwo ale również i zarząd czy ogólnie zakład w ujęciu materialnym. Przecież gdybyście pracowali w smrodzie i syfie to dalej byś twierdził, że tylko wy tworzycie atmosferę i może być w tym miło? ;)

Magda

Nie tylko ona, więcej ich tam jest, właściwie to większość. Jak ktoś umie wcisnąć guzik w maszynie to zaraz jest specjalistą, Podjudzanie jednych na drugich to norma, jakby biedule nie wiedziały że w tym zakładzie nikt się z nimi nie liczy.

Kadra
@Magda

Kadra zarzadzajaca jest winna, ale czego sie spodziewac po ludziach bez umiejetnosci i kompetencji. Strach, inwigilacja, mentalnosc z (usunięte przez administratora) Drzec to sie potrafia, napuszczac jednych na drugich tez. Sami jak bogowie, za nic nie odpowiadaja. (usunięte przez administratora)

Magda
@Kadra

Masz całkowitą rację, przypadek sprawił że są spokrewnieni z właścicielem, a to nie idzie w parze z umiejętnościami. Kierowniczka to jeszcze jakieś studia rolniczem zrobiła, gorzej z kierownikiem, biedulek ma problemy z czytaniem, aż dziw że udało mu się zaocznie coś tam skończyć. Pozostali członkowie rodziny, a też znajomi członków rodziny, mają podobne kompetencje jak i kierownik, może tylko lepie idzie im z czytaniem. Jak nie należysz do wybrańców to marny twój los.

@Magda

Magda, rozbawiłaś mnie do łez, w zasadzie wszystko co napisałaś to 100% prawdy. Krewni królika są uprzywilejowani, oni nie muszą posiadać żadnych umiejętności, nawet czytania. Wyglądają i zachowują się jak z (usunięte przez administratora) a banda donosicieli i (usunięte przez administratora) robi wszystko żeby uprzykrzyć krótki pobyt w tym zakładzie.

Rafał

Monia, wszystko co napisałaś to prawda,porażka goni porażkę, sprzęt , kierownictwo i niektórzy operatorzy. Najlepiej unikać tego pracodawcy i szukać pracy gdzie indziej.

Iwona
@Rafał

Masz rację, mi najlepiej pracowało się z KG, AC i BK. O co nie poprosiłam to zaraz byli i pomogli, resztę trzeba było szukać i łaskawie czekać na pomoc. a sprzęt faktyczne już mocno przestarzały.

zainteresowana pracą

Witam, czy jest ktoś na grupie kto pracuje, bądź pracował w Hasco w dziale controllingu? Czy tam też jest tak "nieciekawie" jak w większości komentarzy? Zastanawiam się nad wysłaniem CV.

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj patrzy i oczom nie wierzy.... To co odje... niektórym ludziom na święta, po świętach, sylwestra tak to się w głowie nie mieści. Logiczne myślenie - leży. Zarządzanie zespołem - leży. Organizacja pracy - leży. Kto tego doświadcza to wie o czym piszę... Chcecie szacunku? Jakim k. cudem? Taka super firma, a ludzie to pewnie narzekają z dobrobytu. W głowach im się poprzestawiało i odchodzą bez powodu ????.

Gwiazdka
@Święty Mikołaj

Piszesz, ze coś odj…. coś komuś w święta, po świętach, po sylwestrze?? Piszesz to 23.12!! Przestań chlać..bo logiczne myślenie leży.

Święty Mikołaj
@Gwiazdka

@Gwiazdka Tak wiem o czym piszę- grafiki pracy dali przed Świętami i Sylwestrem... nie po

były operator PP

Pracowałem na dziale form suchych ponad 10 lat. Moje wrażenia po zerwaniu umowy z tą firmą są mieszane. Opisując pracę na tym dziale mogę dużo i jeszcze więcej napisać. Mianowicie zacznijmy od początku. Rozpoczęcie pracy punkt 6/14/22 niby standard ale nie oszukujmy się, trzeba jakoś tę zmianę przejąć. dowiedzieć się co i jak i na jakim jest etapie a to zajmuje kilka minut , za które pracownik na dzień dobry jest rozliczany z czasu, który poświecił na przygotowanie do pracy na swojej zmianie. Atmosfera na dziale jest stanowczo poniżej przeciętnej - kierowniczka , która buja głową w obłokach, nie potrafi zwykłemu pracownikowi odpowiedzieć dzień dobry, bądź cześć. Według mnie klimat i atmosfera powinna wynikać od przełożonych. Na tym dziale tego nie uraczycie. (usunięte przez administratora) Brak możliwości awansu, brak podwyżek, chociażby inflacyjnych już nie wspomnę o stażowych, premię zabierają od tak. Jak ktoś podpadnie i "przykleją" jemu etykietkę to już może szukać innej pracy. Brak szacunku dla pracowników. (usunięte przez administratora) Na pierwszej zmianie przy kierowniczce udają, że pracują a jak przychodzi druga i trzecia zmiana to są zagłębieni w ekranach swoich telefonów i nie raczą się zainteresować tym co się dzieje na dziale. Totalny brak pomocy z ich strony, brak wiedzy, doświadczenia i umiejętności na niektórych urządzeniach, uświadomiło mnie, że są to osoby totalnie niekompetentne i nie na swoich stanowiskach !!! Dlaczego według instrukcji ( a pilnują tego jak nie ma pracy) operator może awansować na wyższy poziom dopiero po dwóch latach pracy na danym urządzeniu a na potrzebę firmy i załataniu luk kadrowych potrafi to zając raptem kilka dni ?? Kierowniczka Robi wielki oczy na pytanie , dlaczego ktoś tak szybko awansował, to odpowiada, że "najwyraźniej coś się zmieniło". Tylko co ?? Bo nikt nie wie, tylko ona, a takie rzeczy powinny wyjść na forum i być "odtajnione". Jeżeli chodzi o przepisy BHP oraz sprzęt ochronny to jest on w stanie wegetatywnym. Środki ochrony indywidualnej tj. Versaflo, bądź Jupietry są w stanie opłakanym. Połamane, poniszczone, brak wymienianych filtrów, przez co osoba korzystająca z takiego urządzenia jest narażona na nabawienie się problemów z płucami i osłabieniem poprzez brak czystego powietrza, które ma być dostarczana prze to właśnie urządzenie. Nadzór, który jest odpowiedzialny za utrzymanie w nienagannym stanie tych urządzeń nie robi w tym kierunku nic. Dopiero jak się krzyknie lub zwróci uwagę to zareagują, lub nie, zależy jak bardzo doświadczonym pracownikiem jesteś. Codziennie podczas rozpoczynania pracy nie miałem rękawiczek, które stanowią filar pracy. Prośby i błaganie o środki ochrony jest na porządku dziennym. totalna REGALMENTACJA !!! Wydawanie maseczek w nadzorze, jedna na cały dzień ! Gdzie wg WHO takie maseczki są jednorazowe i maksymalnie może je nosić od 2 do 3 h w zależności od środowiska nas otaczającego. Przepraszam ale będę się czepiał nadzoru, gdyż on mnie najbardziej irytował za czasów mojej kadencji. Kolejna sprawa, która także tyczy się nadzoru, to oddawanie krwi. Istnieje na tym dziale taka magiczna lista, która niby jest a jej nie ma, gdzie się wpisuje z wyprzedzeniem o 11 dni roboczych swoją nieobecność na podstawie, której powinna być zaplanowana produkcja a niestety tak nie jest. A pani kierownik nie bierze tej listy pod uwagę, planując produkcję na kolejny 2-3 tygodnie. Pomimo tego, że wpisywałem się nie raz na tą listę i każdy w tym małym i śmierdzącym pomieszczeniu wiedział, że chcę iść oddać krew , to pomimo tego i tak mnie nie puszczali ! A jak już dochodziło do tego, że łaskawie mi pozwolili to jedynie na jeden dzień, gdzie wg rozporządzenia podpisanego przez Długopis, dni wolnych wynosi sztuk dwie ! dlaczego na innych działach nie widać takiego problemu? Magazyn , maści, pakowanie...wszyscy chodzą oddawać regularnie. Tylko na tym dziale jest z tym odwieczny problem. Dlaczego nikt z tego pomieszczenia nadzoru nie chce wziąć odpowiedzialności za to co się na tym dziale dzieje ?? (usunięte przez administratora) Brak wiedzy o produkcji u kierowniczki to chleb powszedni. Nic, tylko negować i podważać to co niepodważalne. Reasumując - polecam tę firmę dla osób ze wschodu, które chcą haraszo na start ale dla Polaków polecam obrać kierunek bardziej na zachód.

Niedoceniony pracownik
@były operator PP

nic dodać, nic ująć

Maxx

A chcialem się tam zatrudnic bo blisko i myslałem że w mojej firmie jest (usunięte przez administratora) ale jak czytam to u mnie miód jest :)))

tradżestic

Przez blisko rok pracowałem we Wrocławskim H-L. Szczerze? To był największy koszmar mojego życia. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z czymś takim. Wynagrodzenie pozostawia wiele do czynienia. Poufność danych? Można zapomnieć. Niekiedy czułem się jak na wsi, na której wymieniane są plotki o innych pracownikach. O samym traktowaniu pracownika wspomnieć nie można - po prostu taka rzecz nie istnieje. Umniejszanie kompetencji, obrzydliwe komentarzy ze strony przełożonej, nierówne traktowanie, współpraca między innymi działami pretensjonalna. Nikomu nigdy nie polecę tego miejsca.

Ona321
@tradżestic

Witam, jeśli można zapytać to jaki to był dział i jakie wynagrodzenie, skoro piszesz, że wiele do życzenia. Aż tak źle było?

ewelina

Hej, czy w tym roku na święta też będą paczki z kiełbasą? Smutne że właściciele chcą nam ustawiać co mamy jeść, to całkowity brak szacunku dla ludzi.

Hasco_menda
@ewelina

Jak zawsze, nic się nie zmienia, tylko wielkość paczki (coraz mniejsza).

@Hasco_menda

No jasne, Haston popakuje w słoiczki /resztki/ to co nie udało się wcisnąć klientom hotelu. Pracownicy powinni dostać ekstra premię świąteczną, albo bony sodexo, każdy wie co chce sobie kupić.

ewelina

Ja na przykład nie jem mięsa, ani wyrobów z jego dodatkiem/słoiczków z resztek hotelowych/ale kogo to obchodzi, dostanę rzeczy jak dla mnie niejadalne. Tak więc ta paczka to porażka, zstanawiam się czy ją odebrać, bo to nawet mój pies z niej nie skorzysta, ze względów zdrowotnych.

operator
@ewelina

Odbierz i oddaj potrzebującym.

@operator

Jeżeli jesteś potrzebujący to mogę oddać.

Witam, Chciałabym zapytać jak wygląda praca w Dziale Controllingu w Hasco ? Czy ktoś ma jakieś aktualne opinie ?

stop dyskryminacji

Mam pytanie: Dlaczego wg oficjalnej strony firmy w kadrach pracuje 12 kobiet, a nie ma tam żadnego mężczyzny? Czy sytuacja gdzie w dziale pozatrudniane są tylko osoby jednej płci a nie ma nikogo z drugiej płci nie sugeruje w jakikolwiek sposób że w firmie występuje jawna dyskryminacja płci w dziale kadr? Bo na moje oko to jeśli na 12 wszystkie są tej samej płci to pokazywać może fakt dyskryminacji płci. Czy panowie tam nie aplikują a tylko same panie?? Czy mężczyzna aplikujący do kadr/HR ma jakiekolwiek szanse na otrzymanie oferty pracy od firmy hasco? Jeśli jest tam faktycznie dyskryminacja płci w dziale kadry/hr to może Inspekcja Pracy oraz Prokuratura powinny zająć się przyjrzeniu poczynań działu HR/kadry w zakresie rekrutacji w tej firmie? (usunięte przez administratora)

była pracownica
@stop dyskryminacji

W dziale kadr pracują mężczyźni. Pracowali i nigdy płeć nie stanowiła powodu do dyskryminacji. Akurat ten dział zatrudnia naprawdę kompetentne osoby, zawsze kierowały nim osoby, którym zależało na wiedzy i doświadczeniu i nigdy nie kierowały się uprzedzeniami.

Tymoteusz
@stop dyskryminacji

Ja w dziale HR pracowałem i nie czułem się dyskryminowany a wręcz przeciwnie :)

Paulina
@Tymoteusz

A ja potwierdzam, że wszyscy nasi koledzy byli przefantastycznymi współpracownikami i nikt nigdy nie traktował ich źle z powodu ich płci. Przeciwnie - stanowili oni idealne dopełnienie kobiecego zespołu i ja osobiście ceniłam sobie ich postawę, zaangażowanie i koleżeństwo:) Pozdrawiam Piotra, Pawła, Tymka i Łukasza, z którymi miałam przyjemność współpracować:)

LM

Trzy dni temu były pracownik, który pracował niespełna rok napisał, ze był poniżany przez przełożoną, jego kompetencje były podważane i ogólnie pracował w ciężkiej atmosferze. Wystawił bardzo negatywną opinię o firmie właśnie z tych powodów. Czy kadry o tym wiedziały jak był traktowany? Jeśli tak, czy cos z tym zrobiły?? Pracownik ten juz nie pracuje a jego gnebiąca przełożona pracuje? Gnębi innych pracowników? Przecież Hasco-Lek to wielka, szanująca sie firma, nie rozumiem jak może być tolerowany (usunięte przez administratora)

@LM

No widzisz z tym szacunkiem to nie zupełnie się zgadza. Myślisz, że jakby HR wiedział to coś by zrobił w tym kierunku, poprawił? HR dobrze wie co się dzieje i efekt tego widać.

Zatroskany
@LM

Odpowiedzią niech będzie fakt awansowania człowieka na stanowisko kierownicze na którym ciążą zarzuty traktowania pracowników w sposób niegodny i poniżający, który znany jest w firmie z tego jak traktuje ludzi. Jego ulubione ciastko to „tyrajmisiu” . Firma Hasco-Lek gloryfikuje takich ludzi. Tak było. jest i pewnie będzie.

@Zatroskany

Jak poniżał innych to w opini przełożonych zasługuje na awans, taka firma takie zasady. Uwirz wiem o co kaman, pracowałem z takimi jak ten o którym piszesz, (usunięte przez administratora) jest w hasco w cenie.

ciekawe
@Zatroskany

Ktoś już próbował nagrywać takie akcje szalejących kierowników? (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PPF Hasco-Lek S.A.?

Irena

Witam, atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną i kluczową rolę w życiu, także w pracy w osiąganiu wyników ale w PPG Hasco-Lek S.A ,HR nie dbają o atmosferę w pracy.! Pozdrawiam.

pola
@Irena

Kadry powinny co jakiś czas robić wśród pracowników działów anonimowe ankiety, wtedy wyjdzie jak się ludziom pracuje. Nie tylko przełożeni tworzą atmosferę ale i pracownicy.

@pola

To trzeba najpierw chcieć a z tym to krucho. Hasco już raz robiło "anonimową" ankietę on-line za pomocą jakiejś medialnej firmy zewnętrznej ale linki do ankiet (otrzymywane na e-maila firmowego) mocno spersonalizowane i nie było mowy o zachowaniu anonimowości a formy papierowej nie chcieli zrobić.

była pracownica
@pola

To idź i przekonaj prezesostwo do tego pomysłu. Myślisz, że w Hasco można sobie taką inicjatywę od ręki zrealizować? Mowy nie ma. Wszystko podlega chorobliwej kontroli i opiera się na widzimisie zarządu.

Irena
@pola

Witam.HR czytają forum, ale nie reagują na negatywne opinie..W innych firmach robią ankiety anonimowe dla tworzenia swojego wizerunku, na bieżąco wyłapują negatywne opinie. Uczestniczą w forum, informują, wyjaśniają, pomagają w konfliktach ..Pozdrawiam .

Ewa Mielczarek

Kierownik Fundacji Hasco lek (usunięte przez administratora)Zatrudnił mnie jako specjalistę od spraw komunikacji. Nie otrzymałam dwóch obiecanych rat, po opublikowaniu opinii adwokat podający się za prawnika Hasco napisał mi maila grożąc konsekwencjami i mówiąc że ani ja ani (usunięte przez administratora) Który pracował tam kilka lat nigdy nie byliśmy zatrudnieni. Pokazalam mu dowody, miał się odezwać, od tygodni cisza. Żenada

Operator DPFS

Pracowałem w hasco wiele lat. Jako operator w dziale form suchych (produkcja tabletek). Przez te lata nauczyłem się wiele. Nabrałem doświadczenia w branży i dzięki temu mogłem znaleźć lepszą pracę. Umowa podpisywana na pracę w dwóch oddziałach hasco tj Wrocław i Siechnice. Jeżeli okaże się, że nie ma w danym miesiącu dużo pracy to wysyłają Cię na siechnice, nawet na cały tydzień. Oczywiście transport sam musisz zorganizować i nie interesuje ich czy masz prawko czy samochód i jak się tam dostac. Uważam, że była to najgorsza praca jaką miałem. A to wszystko przez atmosferę jaką powodowali ludzie pracujący w nadzorze. Szczególnie Pan SS czy PW. Najgorsze (usunięte przez administratora) z jakimi miałem do czynienia. Przy Tobie niby wielcy koledzy, a gdyby mogli to nóż w plecy by wbili. Tylko aby się podlizać kierowniczce i upodlic innych pracowników. A widocznie pasuje jej takie lizostwo, bo osoby podlizujace się na maksa miały po prostu lepiej czy też awansowały. Radzę omijać szerokim łukiem ten dział. Rozliczanie pracownika co do minuty, mega zapylenie na stanowiskach. Często brak środków ochrony osobistej. Jedynie maszyny na których się pracowało były naprawdę dobrej jakości. Co do łazienek i ubikacji to zawsze czyste i zadbane. Sama stołówka to jakaś porażka. Niewygodne krzesła barowe, automat z napojami czy jedzeniem drogi i nie zdrowy. Do tego sprzedają w tych automatach własne wyroby typu Ibum, co dla mnie jest śmieszne i żenujące. Zwłaszcza, że cena normalna jak w aptekach. W samej stołówce to tylko czajnik i mikrofala. Oczywiście w pracy należy być wcześniej ok 10-15min i zazwyczaj wychodzi się też kilka minut po skończonej zmianie. Co daje w ciągu miesiąca ok 6h za które nikt wam nie zapłaci. A jak chce człowiek wyjść ciut wcześniej to robią mega problem i trzeba to odrobić. Jedynie można podejść do tej pracy jako nabranie jakiegokolwiek doświadczenia na krótki czas, gdy ma się nóż na gardle. A pieniądze jakie zarabiają doświadczeni operatorzy pracujący ok 10-15 lat to zarobki na granicy 4200-4500 na rękę, licząc, że żadnego dnia w danym miesiącu się nie opuści i wszystkie premie policzą. I to tyczy się wszystkich działów. I to wszystko zależy od nadzoru, który decyduje kto na jakim urządzeniu robi i czy pozwoli na rozwój tj naukę na kolejnych urządzeniach, bo jeżeli chcemy liczyć na podwyżkę to tylko poprzez nabieranie nowych zdolności. Nie polecam.

Trochę nie rozumiem. Operatorzy narzekają że muszą pracować za dwóch, a jak przychodzi nowy pracownik to nie chcą go niczego nauczyć. Ciagle mówią "mi nikt tego nie mówił", "mi nikt tego nie tłumaczył", "musisz sam sobie poradzic", "specjalnie nic ci nie mówie żebyś lepiej zapamietał"... Z takimi wieśniakami rotacja będzie cały czas.

@Paweł

Jest dokładnie jak piszesz, wieśniactwo i słoma z butów. Operatorzy chcą uchodzić za bogów. Jednak w dobrze zarządzanej firmie czegoś takiego by nie było, ale hasco to specyficzna firma rodzinna, gdzie nie spojrzsz tam pociotak. Kierownicy to krewni i rodzina królika, średnio wyedukowani, w normalnej firmie bez szansy na zatrudnienie

celina

Widzę, że większość opinii jest negatywna. czy to samo tyczy się CBR Novasome, które działa pod HASCO? Szczególnie w dziale R&D? Czy ktoś tam pracuje/pracował?

@celina

To część HASCO - spółka córka - więc jak myślisz? może być inaczej?

Oszukana

Ogromne zaległości z wpłacaniem pensji przez co się tylko zadłużyłam. Dalej czekam na przelew zaległych dwóch pensji. Teraz muszę szukać na szybko innej pracy, zadłużyłam się popadłam w depresję przez tą chorą sytuację

Bzdura
@Oszukana

No co za bzdura jakaś, różne rzeczy o tej firmie można powiedzieć, lepsze i gorsz, ale na pewno już nie to, ze pensji w terminie nie wypłaca.

Oszukana
@Bzdura

Bzdurą to jest Twój komentarz. Jeśli nie wypłacą mi obiecanej pensji zaangażuję w to prawnika i media. przez tą firemkę tylko nabawiłam się długów przez nieterminowość i puste obietnice

OLEK
@Oszukana

Pracowałem w Hasco, ale nigdy z pęsją nie było problemu, płacili w terminie. Płaca nędzna, taka za przysłowiową (usunięte przez administratora), ale płacili w terminie, żeby ludzie z głodu nie pomarli.

@Oszukana

I po co pieprzysz głupoty. Kasa jest zawsze na czas, a nawet wcześniej. Nie dostałaś- bo ci się nie należała - proste

Serio?
@Oszukana

Bez obrazy, ale coś.mi się wydaje że zły numer konta podałaś ????

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.