Opinie o Polko Tech w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polko Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polko Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polko Tech w Polska

maxymodus

nie warto...1200zł/rękę przez trzy miesiące a później 1500zł/rękę. Praca w (usunięte przez administratora) atmosferze z wieśniakami i burakami jeden przez drugiego chce się wykazać. Są wyjątki z którymi fajnie się współpracuje ( pozdro dla nich ). Kasa jak za warunki i pracę jest marna, takie chiny w europie :)

JAKA

od 2do 3 tys

rudi

jeśli można wiedzieć jakie są zarobki u was to bym był wdzięczny bo nie wiem czy warto składać papiery.

polko syf

polko to najwiekszy syf i nic dodac nic ujac,(usunięte przez administratora) wiecej nie komentuje bo szkoda klawiatury by opisac ten syf nie polecam tej firmy najlepiej trzymajcie sie zdala od polko syfu bo kasa jest marna co do roboty jaka trzeba zrobic(usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polko Tech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Chyba prawdziwy wyzysk ,jak w większości takich firm.

?

Ale bagno się robi z tej firmy. Ludzi pozwalniali ,normy podnoszą że za chwile człowiek będzie musiał robić w gacie na linii ,bo nie bedzie kiedy do kibla zajść. Szkoda tylko że wypłaty w miejscu stoją i stawki na umowach spadają. Do tego w każdym miesiącu muszą być co najmniej 3 czerwone kartki za byle co ,żeby tylko nie dać człowiekowi tych kilkudziesięciu złotych więcej... Wypłaty robione na ostatnią chwile ,więc jak 10-tego wypada w piątek czy sobotę ,to niech se ludzie czekają do poniedziałku ,bo przecież wszyscy mają na kontach odłożone grube tysiące ,więc po co się spieszyć ...

adjd89

Witam Czy na dzień dzisiejszy są przyjęcia do firmy ? Chciałbym zacząć pracę w Polko Tech Pruchna najlepiej na magazynie ale nie wiem czy są przyjęcia.

(usunięte przez administratora) Podziwiam tych odważnych co takie bzdury wypisują wszystko można sprawdzić więc zanim coś napiszecie to to przemyślcie naprawde praca nie najgorsza a stracić ją idzie bardzo szybko to forum dotyczy pracy i zarobków a nie opini ludzi tam pracujących jeśli masz coś do kogoś to czemu mu tego w oczy nie powiesz tylko wypisujesz brednie.Czytając te wasze wypowiedzi stwierdzam fakt że w tej firmie pracują ludzie zbyt mało inteligentni z brakiem szacunku do drugiego człowieka.

adis

praca ok wiadomo rygor musi być ale bez przesady zrozumcie nas (usunięte przez administratora)

Anioł stróż Polko Techu

Bardzo mądre słowa zgadzam sie z przedmówcą w 100%. Niestety ale to wszystko to jest (usunięte przez administratora) za każdą byle głupote chcą dawac upomnienia pisemne za chwile dojdzie do takiej sytuacji ze zeby zaczerpnąć odech bedzie trzeba sie zgłaszać i błagać o pozwolenie. Nie wiem o co chodzi ale mnie to wygłąda na szukanie sposobu na cięcie kosztów ale ja Wam podpowiem bo widze ze nikt nie wpadł na bardzo prosty sposób obniżenia kosztów zwolnic z 3 osoby (a nie przyjmować nowych) z biura i już oszczedności sięgają ładnych pare tys. Pozdro

deery

Przyczepiacie sie ZKJ... a one same dostają cały czas nowe wytyczne co do wyrobu to nie ich widzi mi się .. Ale co do nowych wytycznech z wczorajszego dnia są wogole do bani.. ogolnie zastanawia mnie to kiedy jeszcze dostaniemy koszule flanelowe kaski na głowe po za tym pierw to spodnie by trzeba było dać firmowe jesli nie chcecie zeby pracownik zachwile wam nie przyniósł kwitka za zniszczone spodnie ze swojej szafy... i jeszcze jedna sprawa(usunięte przez administratora) niech pan zacznie myśleć coś też o pracownikach a nie tylko o sobie zeby mieć spokój przy swoich 4 literach... Pozdrowienia... ps. I NIE RÓBCIE Z TEJ FIRMY OBOZU... Bo kiedyś to uciecha była przychodzić do pracy a teraz co zachwile bedziemy mieli łańcuch na karku (usunięte przez administratora) Tyle z mojej strony

adaa

Wiecie co,najlepsze czasy tej firmy to początek.Wtedy było cięzko ale wszyscy trzymali się razem.Kierownik byl jeden i umial to upilnowac a teraz to dzieje sie coraz gorzej.(usunięte przez administratora)

mistrz

wiecie co wy się lepiej zajmijcie tymi waszymi (usunięte przez administratora) bo są tępe że głowa boli by kapke potyrały na stanowiskach to by wiedziały co to je robota jak je u nich wszystko złe to niech zrobią lepiej i pokażą jak ma wyglądać dobra sztuka bo pewnie same nie wiedzą nic tylko robią wode z mózgu tym(usunięte przez administratora) a te potem szaleją

***

i szanujcie sobie tą pracę bo w innych zakładach nie ma takiej swobody i luzu,a co do mrówy to sobie uważajcie na niego :)

chilin

Trzeba być zadowolonym ,że w ogóle ma się jeszcze prace i robić swoje, a wypowiedzi tutaj zamieszczone pozostawić bez komentarza. Praca jaka jest to jest ale najważniejsze , że jest .

Janusz Kwadrat

Powiem tak. firma Polko Tech jest dosc stabilną firmą gdzie zarobki sięgają od 1200zł do 1800zł. Ludzie pracujący w tej firmie nie doceniali to czego mieli i zaczeli robić porządek. Zaczeły robić się z zwolnienia i cała kadra pracowników się(usunięte przez administratora) Szanujcie swoja prace bo lepszej możecie już nie mieć.!! (usunięte przez administratora) i pisać jakieś plotki. :) a co do biura i całej niezorganizowanej ekipy radził bym się mieć na baczności bo (usunięte przez administratora) czaji się wszędzie. :D Sam nie wiem kto to jest ale fajnie się czytało o waszej firmie. Dziękuję za podjęcie za mnie decyzji.

Sylwester K.

Po tym co tutaj przeczytałem nie chciałbym mieć z tą firmą nic wspólnego. Szok że takie rzeczy dzieją się tam w trakcie pracy na zakładzie w 21 wieku. Chciałem złożyć podanie o pracę ale jak czytam jak tam wygląda typowa zmiana i jacy ludzie tam pracują to podziękuję za taką pracę. W naszej firmie na produkcji w której kiedyś pracowałem nie było takiego czegoś, tylko ludzie ze sobą żyli jak ludzie, każdy każdemu pomagał i zakład świetnie prosperował, niestety przyszedł kryzys i były redukcje. Myślałem poważnie o pracy w Polkotech ale jeśli tam jest tak jak tutaj piszecie to dziękuję bardzo. Pozdrawiam Sylwester

były robol polko tech

A tak sie składa że ja tez pracowałem w tej zenujcej firmie jak mozna to wogóle nazwac firma bardziej pasuje kamieniołom hahahah liderzy to smiechu warci i nnic wiecej a dobrzy pracownicy nie doceniani nie wspominajac o tych nieukach z biura (usunięte przez administratora)

gosc

to nie jest firma zeby sie przymować do pracy , bo po miesiacu zwolnia , to jest (usunięte przez administratora) ,nie zaklad

set4t4wt

Witam Czy jest możliwość zatrudnienia się w Polkotech Pruchna obojętnie na jakim stanowisku tylko i wyłącznie na zmianę poranną 6-14 czy obowiązek dwóch zmian w tym popołudniowa obowiązuje każdego pracownika ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polko Tech - Polska

Polko Tech