Polko Tech Sp. z o.o.

Baciki Średnie

Opinie o Polko Tech Sp. z o.o.

rt;

producentem elementów wyposażenia wnętrz samochodowych więc bez rotacji po prostu, ludziom dobrze to siedzą

kamil

Cisza tutaj w temacie polko tech, ciekawe dlaczego. Ja co prawda nie szukam u nich roboty, bo mam obecnie całkiem spoko i nieźle płatną ale jestem zainteresowany uszczelkami jakie produkują do drzwi samochoddowych. Ktoś może używał tych uszczelek u siebie i moze powiedzieć czy są odporne na zmiany temperatur i czy nie parcieją zbyt szybko?

gregorz

mnie te niezachęcające wpisy w ogóle nie zniechęcają, bo ja potrzebuje w sumie nawet jakiejkolwiek pracy, bo z kasą ciężko, ze znalezieniem pracy niestety też wcale nie łatwiej... a myślę że może ten Polko Tech to byłoby coś dla mnie. Tylko własnie właściwie nie orientuje się czy szukają kogoś teraz do roboty czy przestój w wolnych miejscach ?

jan222

Jak ci jest w tym zakładzie źle, to jedź na wyspy. Tam nie będziesz wykorzystywany na zmywaku.

do juri

Chłopie ani tam nie idz, wiem z doswiadczenia. nie polecam, a zarobki marne, no chyba ze cie satysfakcynuje te 1500 z(usunięte przez administratora) Aha na poczatku najnizasza krajowa, robotaa latwa nie jest troche porobisz i bedziesz ganial po lekarzach bo cie beda palce (usunięte przez administratora) a normy wciaz podnosza. Nie polecam omijaj ta firme z daleka

ktoś

zwalniają tych którzy nie pasują dla (usunięte przez administratora)ale nie martwcie się on i tak doprowadzi tą firmę do ruiny,szkoda że pan (usunięte przez administratora)dał mu kolejną szansę,nie warto najbardziej fałszywy człowiek jakiego poznałem

kora

same chamstwo,(usunięte przez administratora), to firma która nie daje pewności pracy bo jeśli się odezwiesz to wynocha , poganiacze to lizusy biura a pracownika gnoją KOREAŃCZYKI ich wykończą bo w Ustroniu ruszyli pełną parą.Wygryzli MISTER (usunięte przez administratora) to ON im pokaże kto jest górą.ha.ha.ha.

uczciwa

ja - 2011-03-05 00:01:49 Ludzie weżcie sie wkońcu za robote i przestańcie obgadywać ludzi za ich plecami-masz cos do kogos to powiedz w oczy a nie obrabiasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum by sie wszyscy mogli posmiac-ZAŁOSNERany jak czytam te wpisy to tak jak bym byla w Pruchnej czyzby ta cala firma skladala sie tylko z takich pracownikow co to po trupach byle do gory wiecie ostatnio \"liderka\" z Pruchej powiedziala pracownikowi ze ma siedziec pocichu i robic co kaze ona uwaza sie za najwazniesza wtej firmie a tak nawiasem mowiac to licza sie donosiciele,plotkary i latwo dajki Pozdrowka od oddzialu w Pruchnej

>nie bierz do glowy niuech gadaja nikomu buzi nie zamkniesz

zdradzona

w tej firmie szerzy sie jedno wielkie (usunięte przez administratora)..kazdy pod kazdym tylko dołki kopie nie ma zgrania i jednosci.Pracuja tam same dziw...które zaczepiaja czyis mezow tylko po to ze im sie bzykac chce,jestem prostym przykładem zdradzonej żony...której maż poleciał na jedna taka z nurca...a wnurcu jak wiadomo sa same (usunięte przez administratora).tyle mam do powiedzenia na ten temat

jest całkiem niezle w tej firmie, tylko trochę małe stawki:]

Tam pracują tylko osoby które lubi Dyrektor. Jak kogoś nie lubi to od razu zwalnia nie biorąc pod uwagę tego ze ktoś jest dobrym pracownikiem.

I...

W Bacikach pracuje się fajnie... I to jest cała prawda

Zostaw opinię o Polko Tech Sp. z o.o. - Baciki Średnie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polko Tech Sp. z o.o.