DZT Tymińscy Sp. J.

Baciki Średnie

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o DZT Tymińscy Sp. J.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DZT Tymińscy Sp. J.

wojciech

weszło, a może bezpośrednio chcesz i możesz się z nimi spotkać i złożyć tam CV ? Podobno teraz nikogo nie szukają ale dobrze się zaprezentować i wtedy może firma sama z siebie tobie zaproponuje stanowisko..

Anonim

co ty gadasz człowieku. zmieniłeś tylko datę z 2010 na 2012. praca dla [usunięte przez moderatora]! jak jesteś idiotą to pracuj tam. tylko ciekawe co tam robić!

pracownik DZT

nieznajomy - 2011-11-29 07:19:45 to co inni piszą to [usunięte przez moderatora] prawda.[usunięte przez moderatora] ludzi fizycznie trzeba non stop [usunięte przez moderatora] tam można narobić się garba a nie pieniędzy.każdy dla każdego za przeproszeniem [usunięte przez moderatora] liże.wieć z miejsca odradzam pracę w tym [usunięte przez moderatora].i pozdrowionka dla pachołów z roboty.Nieznajomy piszesz o godzinie 7 rano to znaczy że bezrobotny? A może z DZT wyrzucili bo się pracować nie chcialo?

pracownik DZT

Firma jest w fazie rozwoju po spustoszeniu i ograbieniu lecz widac w niej przyszlość , mówię o firmie z Lublina. Prezes porządny , uczciwy człowiek , a jak uczyc się nie chcialo to i pracować się nie chce. Ludzie co te 200 osób by robilo gdyby do końca rozkradziono fabrykę. Widzieliscie na własne oczy co robili syndycy w tym zakładzie i co pozostało dla [usunięte przez moderatora] za grube pieniądze. To co nie dalo się sprzedać. Odbudowuje człowiek krok po kroczku to co spustoszono przez ostatnie prawie 15lat. Prawa do produkcji naszego Lublina sprzedano za marne grosze. pewnie to samo by było z halani produkcyjnymi. Ciężko - lecz ufam i wierzę że będzie dobrze! Panie Prezesie życzę wytrwałości i dużo zdrowia.

nieznajomy

to co inni piszą to [usunięte przez moderatora] prawda.[usunięte przez moderatora] ludzi fizycznie trzeba non stop [usunięte przez moderatora] tam można narobić się garba a nie pieniędzy.każdy dla każdego za przeproszeniem [usunięte przez moderatora] liże.wieć z miejsca odradzam pracę w tym [usunięte przez moderatora].i pozdrowionka dla pachołów z roboty.

anonim

Chciałabym poinformować że ostatnia opinia jest nie właściwa. DZT będzie nie długo na skraju bankructwa bo maszyny do produkcji nadkoli będą tylko do końca tego miesiąca, osoby pracujące na tym stanowisku pójdą na bezrobocie. A jeśli już chcecie tam pracować to........odradzam z całego serca,

Zostaw opinię o DZT Tymińscy Sp. J. - Baciki Średnie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DZT Tymińscy Sp. J.