polko-tech

Pruchna

Opinie o polko-tech

Hmmmm

Dziwne, bo ostatnio jeszcze się ogłaszali i tak ładnie tam było napisane, że oferują umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Czyżby to wszystko było ściema? Rozumiem, że szukają akurat teraz, kiedy zapotrzebowanie pracownika jest ogromne (sezon urlopowy i nie ma kto pracować)? Myślałem żeby złożyć papiery i przyjść zobaczyć jak się u Was pracuje, ale niestety dziewczynom z rekrutacji nie chce się nawet odebrać mojego telefonu. Dzwoniłem kilka razy przez trzy dni i cisza.

Pt

Spóźnione umowy o ponad 20 dni, podobno nadal brak aneksów od nowego roku, brak podwyżki po nowym roku, chyba że podwyżki normy. Oto caly polko tech. Ludzi maja za głupców.

pracownica

Kolejny miesiąc z opóźnionymi wypłatami... Ludzi mają za idiotów.

byly pracownik

Szanujcie sie ludzie!

Zostaw opinię o polko-tech - Pruchna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polko-tech