Opinie o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Hasa

Już nic nie da sie z tym zrobić

kradzieże, kradzieże, kradzieże w tej firmie giną komórki i portfelele a oni nie potrafią naprawić szafek pracownikom! to jakaś paranoja.....może w końcu trzeba coś z tym zrobić?

Marek i Aga

Reklamacja goni reklamacje, się dziwię że nic nie potrafimy z tym zrobić. Nie wiem dlaczego się godzimy otrzmwywać tak złą opinię od klientów i nikt tego nie jest w stanie załatwić i nas wybronić Przecież waszycy wiedza że te raklamacje robią nie pracownicy Polmer tylko jakiś tam Knauf czy Katex!

Na Bogato

Od L4 do L4 tak jest git!

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Mp2

Dyrekcja ma gdzieś BHP i warunki pracy :) dla nich liczą sie tylko zyski i drogie samochody. Panowie z góry już zapomnieli dawno że to produkcja zarabia na nich.

BHP nie istnieje w tej firmie, bród i olej jest wszędzie, ludzie się kaleczą o wlewki albo ślizgają na oleju! Nawet na pogotowiu znają już POlmer. To już dawno powinno być zamknięte bo w takich warunkach nie da się pracować. Najgorsze że cała ta święta dyrekcja to toleruje i nie wyciągają żadnych konsekwencji wobec odpowiedzialnych za taki stan rzeczy. Powinni się wstydzić za to co robią ludziom.

Hogata

może w Firmie dzieje się źle według was na produkcji i w tak zwanym dziale operacyjnym! Ja uważam, że potrzeba więcej życzliwości i ciepła w relacjach międzyludzkich. Po co pisać takie rzeczy i narzekać. Ja w tej firmę się realizuje zawodowo, jeśli ktoś ma predyspozycje tak jak ja to wszystko można osiągnąć. Według mnie jest coraz lepiej w biurach a jak wprowadzimy 5S do końca to będzie sukces nie tylko mój ale i nas wszystkich zobaczcie. :)

Witon

czy ma ktoś jakieś namiary na PIP, albo inspekcję BHP ???

BHP

TAAAAAAAAAAKKKKKKKKK!!!!

Yy

Jeśli to pracownik długoletni lub bardzo ostry wypadek w ogóle wypadek niech zgłasza trzeba tym gnojom w koncu dokopać

Kosza

Myślę że Wicio nie przemilczy tego wypadku i powie w PIP całą prawdę!!! Chyba że mu zapłacą żeby milczał:))))

az

to (usunięte przez administratora) i wyzysku. Czy coś zrobili żeby wypadki się nie powtarzały? szukają winnych na produkcji a sami co???? dzielą tylko zyski miedzy sobą

Yy

Wypadki. Gadacie ze źle zbierać dowody fotki czy wideo i wysłać gdzie się da ja nie wiem co wy tam robicie musicie działać by Ci co za to są odpowiedzialni dostali kary a w konieczności musi dojść do zamknięcia tej firmy

az

kto ma to zauważyć?? komu na tym zależy?

BRR

im więcej oszczędzają na ludziach z produkcji tym bardziej spada wydajność maszyn..a im więcej jest ludzi w biurach tym częściej brakuje materiału na produkcji i coraz gorsze formy dostajemy.Może w końcu ktoś to zauważy?

Mowy

Prawda!

BRR

jak w polmerze jest to chyba każdy widzi.Nowi klienci omijają ten bałagan a starzy zwijają produkcje bo maja dość ciągłych problemów z jakością i opóźnień w dostawach. Prawda jest taka że nikt w tej firmie już nie chce pracować bo się nie da w takich warunkach. Tę firmę chcą tylko zmienić jednostki, które też już powoli mówią "NIE".Prowadzi do tego brak współpracy miedzy pracownikami ciągłe kłótnie i ogólny brak kultury i poszanowania drugiego człowieka. Szkoda....bo zatrudnia się nowe osoby za duże pieniądze a starych pracowników z wiedzą się nie szanuje!

BHP

kolejny wypadek!!! czy oni w końcu coś z tymi wypadkami w pracy zrobią?

Ktoś

Będą w końcu jakieś szkolenia ??? Chyba trochę za późno?

Rysio

Ja jezdem bardzo zadowolony z pracy . W pazdzierniku jade na szkolenie .

Uff
@Rysio

Rysio nie ciesz sie tak bo nie wiadomo czy do października będziesz jeszcze prawal, :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmer Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmer Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 365 ocen.

Polmer Sp. z o.o.