Opinie o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Aska

jak mają znowu robić paczuszki za 40PLN to lepiej niech sobie odpuszą bo to śmiech dosłownie jest i porażka

pberwatorka

Mina Kolanko była bezcenna dobrze że można się trochę w pracy pośmiać. Z pewnością ćwiczyli ją z Kondnim długo po godzinach,Myślę że ta cała kłótnia małżeńska przy maszynie WT1 i WT18 była zrobiona na pokaz. tak na serio romans kwitnie co widać jak wychodzą razem z pracy.hihihihiih kogo wy chcecie nabrać?

pracuś

to co w końcu na mikołajki będą bony czy paczko dla dzieci i za ile?

sterowani

bony? jakie bony???????o wlasny urlop musisz sie prosic,przepustka ( jak cos sie stanie?)ZAPOMNIJ!!!!paczki dla dzieci do szkoly??ZAŁOSNE !!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Stary

Ja już im w nic nie wierze

Mars

Ja nie wierze w bony w tej firmie

kosza

nie chcą albo nie mogą...bo co mają powiedzieć prawdę?

Haha

Moze nasz szanowny dzial personalny umieściłby jakoś komentarz i uspokoił ludzi . Czytają goworka na 100% a komentować nie chcą

ktoś

wiadomo co z wypłatami będzie, ludzie takie bzdury gadają a ja muszę konkretnie wiedzieć co tymi wypłatami, bo jak nie to sperd........ Może w końcu ktoś w tej firmie ogłosi oficjancie czy będą wypłaty na czas w tym miesiącu to się ludzie uspokoją! Czy to takie trudne?

ryba

atmosfera w firmie jest beznadziejna, ludzie nie pracują ze sobą i często nawet nie rozmawiają. nie chce się w takich warunkach pracować. Na szczęście u nas w dziale jest kierownik, który jako jedyny dba o atmosferę i pracowałoby się przyjemnie gdyby nie inne działy, które zawalają prace i nie wywiązują się ze swoich zadań. My wszystkiego za nich nie będziemy robić bo jest tego już za dużo. W firmie widać kto pracuje a kto tylko przychodzi do pracy lub nawet nie przychodzi do pracy tylko nabija kilometry a inni za niego wszytko muszą napoprawiać!

dobre

Imprezy dla wybranych a operatorzy maja coraz gorzej = Polmer Dyrektorzy zarabiają coraz to więcej a operatorzy ledwo minimalna krajowa = Polmer Kierownictwo sexafery a powtórzy po 3 maszyny = Polmer W biurze pracujesz od 8 do 15:45 a opartorzy 4 brygadowka = Polmer Księgowe podwyżki a opartorzy zwolnienia za L4 = Polmer

wt

dzis luzy, polmerowska rozpierducha. polowa maszyn stoi

koka

Powiem tak, nie liczycie na bony. Bo się nie doliczycie. Co najwyżej paczki z wyprzedaży z zeszłego roku za 40 PLN. W innych firmach są bony za 500PLN dla każdego pracownika. A tu paczuszka za 40pln. Lepiej nie robić takich paczek bo to wstyd dostać takie resztki. Także drodzy panowie nie nie chcemy paczek tylko bony nawet takie symboliczne po 40pln. Bo na święta się przda

Mag

Czas zaprosić PIP żeby zobaczyli co sie tu dzieje.

Mała Bk

100% sie z wami zgadzam. Ciekawe jak wyjdą wyniki ankietki pracowniczej, ha ha ha R. Chyba nikt nie wie o co w niej chodzi nawet sam HR

były pracownik polmeru

dokładnie

Beczka smiechu

Ale ludzie jesteście naiwni. Polmer nic wam nie da. Zmienię sobie wkoncu ta prace. (usunięte przez administratora)Współczuję wam, że nie potraficie sobie znaleźć czegoś innego, gwarantuje wam, jak ktoś szuka znajdzie inna lepiej płatna pracę. Tylko trzeba chcieć!!!!!

PRACOWNIK

NIE BEDZIE BONOW ALE BEDA PACZKI NA FULL WYPASIE, ZADOWOLONY?

mikolajek

czy ktoś w końcu wyjaśni czy będą te bony na 6 grudnia i po ile dla operatorów?

HR

możne lepsze są bony po 20 PLN na 6 grudnia?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmer Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmer Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 365 ocen.

Polmer Sp. z o.o.