Opinie o Chocolissimo (Mm Brown Polska) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MM Brown Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Brown Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Brown Polska w Poznań

MalowanaLala

Maniek alez prosze jak chcesz zmarnowac sobie pare miesiecy zycia

MalowanaLala

Nooo ja jak bys chcial ? Tylko przez agencje , ta firma tylko brygadzistki szanuje i wyzej a reszta pracownikow to gorszy sort , smiecie , droga kategoria , lud z trądem

Hello kitty

Hej ;) Zastanawiam się czy isć do pracy jako pakowaczka czekoladek. TO ciężka praca ? Mówią że godziny są ustalone (po 8 godzin) ale wyżej przeczytałam, że często się godziny zmieniają, jak to jest naprawdę ? Niektórzy pisza wyżej że atmosfera super, a niektórzy że masakra. Nie wiem już w co wierzyć. Prosze o opinie ;)

@Hello kitty

Hello kity atmosfera lipa godziny w kratke 2 dni robisz 5 czekasz na telefon czy mozesz przyjsc do pracy , o 22 zadzwonia ze na nastepny dzien na 6 , dojazd to masakra , atmosfera w pracy masakra , rywalizacja , donoszenie itp

MalowanaLala

A dlaczego nie placa nadgodzin ? To ladnie tak okradac ludzi ?

Magazynier

pierwsze spotkanie z kierownikiem działów, drugie z pania z hr i prezesem . tak jak pierwsze spotkanie odebrałem dobrze to drugie przekonało mnie ze pani z hr generalnie pytała mnie o rzeczy, które padły na pierwszym spotkaniu. prezes w sumie pytał o to samo. rekrutacja jak na magazyniera troche rozbudowana

pytania ogólne co sie podobało i nie podobało w poprzedniej firmie, dlaczego juz tam nie pracujesz , coś o sobie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

MalowanaLala

No oczywiscie ze od osob , to osoby tworza firme , trzeba zaczac od wywalenia kierownictwa bo zle kieruja ta firma

MalowanaLala

No brawo wrescie ktos pisze prawde o firmie a nie lizanie (usunięte przez administratora) brygadzistka co nic nie umieja i szefowi co ma w (usunięte przez administratora) wczystko co sie tam dzieje

....

Znowu oferta? We wrześniu też szukali....Pewnie wywalili i znowu szukają na kolejny sezon

...

Przydałaby się kontrola bo nieprawidłowości jest mnóstwo. Chociażby to, że firma nie płaci za nadgodziny. Problemy są jednak 2: 1. Firma jest mała i od razu będzie wiadomo kto złożył donos 2. Prawo jest niestety takie, że w przypadku firm usługowych Inspekcja Pracy musi się zapowiadać pisemnie min. 2 tygodnie przed planowaną kontrolą. To jest wystarczający czas na to żeby pomalować trawę na zielono. Przydałoby się, żeby tam w sezonie wpadła bez zapowiedzi inspekcja i zrobiła porządek. Sanepid też by sporo znalazł. Chociażby to, że po hali produkcyjnej kręcą się ludzie bez badań....

on

Nigdy nie pracowałem w firmie gdzie jest gorsza atmosfera. Strasznie fałszywi ludzi. Wszyscy pracują jak za kare ale nie zwolnią się tylko jęczą. Posępne miny i robią wszystko byle kogoś obgadać za plecami i zwalić na niego swoją robotę. Nikomu nie chce się pracować, a pracownicy z agencji odwalają całą robotę. Do tego trzeba sprzątać kibel.

MalowanaLala

Czesc dziewczyny i wy rodzyneczki , mialam nie przyjemnosc tam pracowac , straszne traktowanie ludzi (usunięte przez administratora) co chwila inna godzina rozpoczecia charowki raz 6 raz 9 raz 12 a potem dwa tygodnie czekania na tel czy mozna przyjsc , nadgodziny nie placa , kamery w szatni i stolowce masakra , jak bigbrother tyle ze wygrac mozna katar i garba , nie polecam , brygadzistki nic nie umieja , no i nigdy nie dostaniecie umowy o prace , posrednik do emerytury , nie polecam , pozdro rympalki

Chudy

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA świetny wpis prawdziwy niczym umowa o pracę :)

Gruby

Do tej firmy jest bardzo trudno się dostać a jeszcze trudniej z niej odejść. Sympatyczna Szefowa – konkretny i rzeczowy szef to charakteryzuje tą firmę. Atmosfera wspaniała, ale pracownicy niestety troszkę to wykorzystują i nie doceniają, że ktoś się tak stara. Zgrana ekipa Chocolissimo Gangu- poradzi sobie ze wszystkim. Zdecydowanie polecam tym, którzy mają ochotę ciężko pracować i być za tą pracę należycie wynagradzanym. Pozdrawiam wszystkich tych czekoladowych gangsterów, którzy ze mną wytrzymali.

hg

Nie no aż tak źle nie jest. Wszystko zależy od człowieka. Jeżeli jesteś pracoholikiem, który żyje po co to żeby pracować i w dodatku nienawidzisz spędzać wolnego czasu z rodziną to ta praca jest dla Ciebie. Możesz tutaj siedzieć od rana do nocy, nikt Cię do domu wyganiać nie będzie :)

nick

to w tej firmie jest tak źle?

avc

Do Hann, To już pytanie do właścicieli czemu mają taką strategię. Najwięcej ludzi potrzeba od września do grudnia. Do czerwca jest pracy mniej to po co płacić komuś niepotrzebnie pensję

...

Do XYZ Prezes nadal ma zwyczaju robienie obchodu po firmie o 18 i patrzenie kto został a kto odważył się pójść do domu?

...

Do Shrek. Jakie nadgodziny? Zerknij na swój odcinek z wypłaty. Masz podzielą pensję, tak jak cała firma, na podstawę i premię. Ta premie to w rzeczywistości : premie, dodatki, EKWIWALENT ZA NADGODZINY. Tym cwaniackim zagraniem firma na papierze wykazuje, że płaci za nadgodziny...

...

Do er. Spóźniłeś się. Oni zawsze zwalniają logistyka koło grudnia i od stycznia szukają kolejnego. Zresztą, po co chcesz się tam pchać? Będziesz siedział w robocie od rana do nocy, a przed wigilią Ci podziękują

jolo

@lemiesz, @inko co roku o tej samej porze szukają na logistyka/zakupowca. To nie jest dobra firma. Do końca sezonu i out z firmy. @ogórek raczej słabymi zarobkami

Na pewno wkrótce jakieś oferty się pojawią. W grudniu zawsze robią czystki i zwalniają tuż przed Bożym Narodzeniem sporo osób

Zostaw merytoryczną opinię o MM Brown Polska - Poznań

• Jak się pracuje w MM Brown Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MM Brown Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Brown Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Brown Polska?

Kandydaci do pracy w MM Brown Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Brown Polska
  • Ostrowska 582