Opinie o Chocolissimo (Mm Brown Polska) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MM Brown Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Brown Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Brown Polska w Poznań

Lemur

Rozmowa kwalifikacyjna na umiarkowanym poziomie. Brak pytań technicznych tylko odrobinę o doświadczeniu. Miła atmosfera w trakcie. Prośba o informowanie MM Brown o ewentualnym zatrudnieniu w innej firmie, jednak niezależnie od wyniku takie zapewnienie w drugą stronę nie zadziałało ;) Niby drobiazg, ale jednak słabo :P

Lidia

@Fletnia Pana Dlaczego uważasz, że to "kołchoz na jeden sezon"? Możesz rozwinąć co dokładnie masz na myśli? Wiele firm decyduje się na prowadzenie rekrutacji ukrytych, właśnie ze względu na krążące negatywne opinie na temat pracy w firmie, które często nie są prawdziwe lub są już nieaktualne, dzięki temu mają szansę sami zapracować na opinie nowych kandydatów do pracy. Oczywiście nie twierdzę, że na pewno tak jest też w tym przypadku, chodzi mi jedynie o to, że samo stosowanie rekrutacji ukrytych nie jest czymś złym. @Henry Czy jesteś pracownikiem MM Brown Polska? Jakie są Twoje wrażenia dotyczące pracy w tej firmie?

Fletnia Pana

Znowu szukają grafików. Tym razem pod przykrywką przez firmy zewnętrzne. Już nawet się nie przyznają że to oni. Na rynku w Poznaniu są spaleni. Wszyscy wiedzą że to kołchoz na jeden sezon.. "oferujemy wspaniałą atmosferę oraz elastyczne godziny pracy" Hahaha :))

Henry

Może czas zacząć doceniać pracę w tej firmie??

Ordynator
@Henry

To tak jak by powiedzieć : moze już czas zacząć doceniać ze ma sie rozwolnienie

Magazynier

pierwsze spotkanie z kierownikiem działów, drugie z pania z hr i prezesem . tak jak pierwsze spotkanie odebrałem dobrze to drugie przekonało mnie ze pani z hr generalnie pytała mnie o rzeczy, które padły na pierwszym spotkaniu. prezes w sumie pytał o to samo. rekrutacja jak na magazyniera troche rozbudowana

pytania ogólne co sie podobało i nie podobało w poprzedniej firmie, dlaczego juz tam nie pracujesz , coś o sobie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jasiek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Trochę słabo piszecie.

Lidel
@Jasiek

Idz lepiej do lidla

Czekolada

Jak czytam to śmiać mi się chce. Większość wypowiada się ta co chciałaby zarobić 5 tysięcy i nie wychodzić z domu. Wiecie dlaczego zatrudniają Ukraińców bo Wam się robić nie chce. Młodzi ludzie gdzie mogli by sobie spokojnie pracując 8 godzin dorobić prawie 2 tysiące to nie, źle się widzi! Taka jest nasza społeczność! Wszyscy najgorsi ale do roboty nie ma kogo. Chcesz kase, to zapie*dalaj do roboty!

Gufnommbrownowe
@Czekolada

Hahaha sam prezes sie wypowiedział ? A moze ktoś z rodzinki ?

@Czekolada

Ta"pracujac spokojnie 8 godzin" jase he he. Chyba na papierze i na rejestrze czasu pracy. Na odcinku z wyplatu tez xaplacone za 8 godzin. Mimo,ze sie siedzi po 12 i wiecej

abc
@Ona

I oczywiście każdy narzeka a nikt nie zgłosił do inspekcji. A potem walą was w pupe

Gall Anonim
@Czekolada

Prawie 2tys? To już lepiej iść do Lidla czy Biedronki. Tam płacą więcej, jest umowa o pracę i jeszcze jakieś dodatki. :)

Lidia

@Ona, napisałaś, że od kilku lat współpracujesz z MM Brown Polska w oparciu o umowę zlecenie. Czy nie ma szansy, żebyś przeszła na umowę o pracę? Lubisz również swoją pracę. Jakie obowiązki wykonujesz na co dzień w tej firmie?

Iwan

Uwaga na tą firme , atmosfera syfiasta , kierownictwo i brygadzistki to totalna amatorka , kazdy na kazdego donosi , obgaduje no syf jak mało gdzie , dozywotnia umowa zlecenie , zarobki gówniane i rano trzeba czekać w deszczu przed firmą az jaśnie państwo przyjedzie wpuści do środka , nie polecam , byłem widziałem i uciekłem , lepiej iść do lidla lub mc

Czekolada
@Iwan

święte słowa , wreście ktoś napisał jak jest

@Iwan

Przychodzę tam czasem do pracy, wszystko co piszecie to prawda... zwłaszcza te brygadzistki i niby kierowniczki... szkoda słów przychodzę tam od wielu lat jedyna osobę jaka wspominam dobrze to P. Sylwia brygadzistka. Teraz inne Panie wielki (usunięte przez administratora)

@Ona

Pani Mileno jak Pani tak źle w MM Brown, to może czas na zmiany ?

@anonymous

Ty nie chodzi o prace, i nie jestem żadna Milena... pracuje tu na umowę zlecenie od wielu lat, praca jest Ok ale atmosferę tworzą ludzie a ludzie którzy mieli szacunek do pracowników zostali zwolnieni... ta osoba potrafiła zmotywować człowieka do pracy wiele pozytywnej energi potrafiła dać ludzia na zmianie, oczywiście jeśli ktoś zasługiwał na opr to go dostał, ale w sposób kulturalny i grzeczny. A teraz chodzą jedna na druga gadają, podlizują sie, nie urodziły sie te panie do tego by kierować człowiekiem. Ja ta prace lubie bardzo ale juz tylko prace.

Lidia

@ambrozja, czy MM Brown Polska często przy zatrudnianiu korzysta z usług agencji pracy tymczasowej? A ty w oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracujesz z tą firmą. Co sądzisz o niej jako pracodawcy?

Lidia

@Borowik, czy nie można wraz z upływem czasu ubiegać się o umowę o pracę?

Borowik
@Lidia

Ubiegać sie można nawet o fotel prezesa ale i tak nie dadzą

ambrozja
@Lidia

zależy czy mowa o produkcji czy pracy w biurze (tu chyba umowa o pracę jest standardem), ale jak na produkcji to zależy czy zatrudnia firma czy agencja pracy tymczasowej chyba

Lidia

Ze strony internetowej MM Brown Polska wynika, że pracodawca zapewnia swoim pracownikom rozwój osobisty poprzez np. finansowanie studiów, osoby zatrudnione mogą także korzystać z benefitów w postaci ubezpieczenia zdrowotnego. Jak wygląda to wszystko co oferuje MM Brown Polska w praktyce?

Borowik
@Lidia

W praktyce wygląda to tak , robisz na umowe śmieciową i za śmiecia cie mają i tyle w temacie , chcesz idz sie przekonaj

dexter
@Borowik

@Lidia - zależy od działu. Trudno mówić o awansie w pionie produkcyjnym. W przypadku stanowisk biurowych - tu jakieś tam szanse pewnie są. Studia i kursy finansowane (całość lub połowa - zależy od ceny studiow)

Okularnica lubi Kakao

Liście spadają z drzew, więc kolejni graficy na bruku jak co sezon..

Pepe

Praca nieregularna, towarzystwo ogolnie srednie. Brygadzistki obgaduja i donosza szefowi. Szczegolnie ta jedna mloda i dosc atrakcyjna. Szef gb.ur. Wolą zatrudniac braci ze wschodu niz Polaków. Czekolada bardzo smaczna

ucucdu

nie warto tam pracować chyba, że na kierowniczym stanowisku. Inaczej odradzam bardzo.

Lidia

@Ona , twoim zdaniem pensja jest zadowalająca więc pamiętaj, że możesz podzielić się taką informacją z pozostałymi użytkownikami forum, ponieważ kwestie wynagrodzenia są najważniejsze dla wszystkich. Dużo osób pyta o te kwestie.

@Lidia

Tak jak wspominałem pensja nie jest zadowalająca biorąc ilość godzin jakie spędzasz w pracy. W okresie przed świątecznym czyli przez jakieś 3 miesiące zdarzają sie przypadki osòb ktore siedzą w pracy od 8-22. Były też talie osoby które przez 3 miesiące miały łącznie 1 dzień wolnego I to za frajer. Bo za te dodatkowe godziny nikt Ci tam nie płaci. A to wszystko w świetle prawa przez cwaniacko spisane umowy o pracę. Ma papierze każdy za nadgodziny dostaje mimo,że w rzeczywistości jest inaczej

Maniek

A nie wiecie jak jest na magazynie?? Jaka atmosfera??

Czekoladowy świat malkolma

Atmosfera jest gęsta jak smoła

Gośka

Czy tu wypowiadają sie tez osobybpracujace w biurze Firmy, czy głownie osoby pracujące w magazynie? Prosze o rzeczowe i szczere opinie na temat pracy w biurze, głownie zależy mi na info o dziale e-commerce. Bardzo dziekuje!

@Gośka

Praca wygląda tak,że pozornie pensja jest ok. Tylko,że siedzisz tam od rana do nocy a za nadgodziny Ci nie płacą,więc jak podzielisz pensję na ilość godzin pracy to już nie jest ok. Tam jest taka presja by siedzieć po godzinach, że mało kto ma odwagę wyjść po 8 godzinach do domu. A atmosfera....pozornie ok wszyscy są mili ale w rzeczywistości jeden drugiego by w łyżce zupy utopił. No i kpniecznie trzeba wchodzić w tyłek właścicielom jak tu się chce pracować. Szczegòlnie żona prezesa uwielbia słuchać jaka tp Ona jest piękna,szczupła i cudownue ubrana....

Biurowi zawsze dostają umowę o pracę. Tylko z produkcją jest problem, same zleceniowki

MalowanaLala

Osoby pracujace tam na umowe zlecenie nigdy nie dostana stalej umowy a jest to wazne , sa traktowani jak drogi sort , pod ludzie , warunki pracy pozostawiaja wiele do zyczenia , przelozeni nie maja pojecia o zasadach ergonomi bhp itp , robisz za grosze i nie wiesz ile bedziesz robic w miesiacu , zadzwonia po ciebie czy nie , idziesz na 8 raz na 4 raz na 6 godzin i stale ktos ma o cos pretesje

Zostaw merytoryczną opinię o MM Brown Polska - Poznań

• Jak się pracuje w MM Brown Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MM Brown Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Brown Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Brown Polska?

Kandydaci do pracy w MM Brown Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Brown Polska
  • Ostrowska 582