Opinie o Chocolissimo (Mm Brown Polska) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MM Brown Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Brown Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Brown Polska w Poznań

pracatam

Znowu pojawiła się oferta pracy dla Magazyniera. W zeszłym roku zatrudnili dwóch magazynierów w okresie letnim i zwolnili zaraz po sezonie. Jeśli ktoś chce zostać jeleniem to polecam.

On
@pracatam

Czy ta praktyka jest dosc czesta? Czyli umowa o prace ma okres probny i koniec?

kin

Wywalą nową z R&D, jak ktoś nowy się znajdzie, wtedy zablokują rano komputer, zaproszą do salki, powiedzą co swoje i dadzą na pożegnanie torbę z czekoladkami

Dyro
@kin

dokładnie - z tą różnicą że teraz już nie dają czekoladek ;)

Najfajnieszy to tam jest prezes. Taki normalnie swój chłop. Do tego mądry, przystojny, dowcipny choć ma chyba jedną małą wadę: lubi lizusów, jak ktoś go chwali i się z nim całkowicie zgadza. No cóż nie ma idealnych. A robota.... No cóż ..... każą pracować, starać się, być punktualnym i zaangażowanym ...... czyli do bani. Ja tam się na coś takiego nie piszę! I pozdrawiam tę blondyneczkę co siedzi przed pokojem zarządu. Fajna babka :)

Dyro
@Marcin

Wad ma ciut więcej - jest skąpy i lubi wydisić z ludzi 150% normy za regularną stawkę ;) Wzorzec powiela kadra zarządzająca, licząc na benefity, np przedłużenie umowy o pracę. Z punktu widzenia właściciela kapitalisty - ja to rozumiem. Ale to jest chore ;)

Avatar

O widzę ze znowu szukają grafika - czyli standardowo kolejni po sezonie polecieli żeby nie objęła ich czasami premia. Dla całej braci graficznej - omijać firmę wielkim szerokim łukiem bo: 1. Nie płacą nadgodzin, a te są w standardzie 2. Projekty to orka na ugorze po kilkadziesiąt akceptacji to norma, a większość uwag jest z (to z pewnością usunie administrator) 3. W studiu atmosfera jak na polu minowym, albo świeżo zakończonej stypie słychać tylko kliknięcia przerywane jakimś niecenzurowanym słowem (ale nie za głośno bo ściany mają uszy) 4. Dział R&D to wredne niedopchane babska, które żyją plotkami a grafików maja za wywabiaczy na plantacji bawełny bez rodzin i prywatnego życia. 5. Działy rywalizują ze sobą, jedni drugim "kij w szprychy" - jest to w pełni zamierzona strategia firmy, zapomni o pojęciu "zespołu" bo to są wszędzie zasieki z których walą wszyscy wszystkim co mają a grafik robi za posłańca.. Z plusów to na pożegnanie czasami dają czekoladki..

Kieras
@Avatar

Podpisuję się pod wszystkimi punktami, szczególnie 4. Atmosfera straszna.

Magazynier

pierwsze spotkanie z kierownikiem działów, drugie z pania z hr i prezesem . tak jak pierwsze spotkanie odebrałem dobrze to drugie przekonało mnie ze pani z hr generalnie pytała mnie o rzeczy, które padły na pierwszym spotkaniu. prezes w sumie pytał o to samo. rekrutacja jak na magazyniera troche rozbudowana

pytania ogólne co sie podobało i nie podobało w poprzedniej firmie, dlaczego juz tam nie pracujesz , coś o sobie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
....

A tan taki wysoki cwanial Adam U.nadal tam pracuje?

DareDevil
@....

ten to będzie siedział do emerytury ;) Z brązowym nosem rzecz jasna, ale jemu to nie przeszkadza. Specjalista od siedmiu boleści ;P

Lidia

Widzę, że większość aktywnych osób na tym forum nie jest zadowolona z MM Brown Polska. Może jednak znajdzie się ktoś, kto mógłby wymienić jakieś plusy wynikające ze współpracy z tym pracodawcą? Możliwe są awanse wewnątrz firmy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Czekolada
@Lidia

Nie.

Magda
@Czekolada

Pierdoly gadasz. A jak tam pracujesz i nie potrafisz awansować tzn, ze jesteś (usunięte przez administratora) wołowa i tyle. Można awansować tylko trzeba się wykazać jak wszędzie.

Czekolada
@Magda

NIE!

DareDevil
@Lidia

Można się nażreć przeterminowanych czekoladek ;)

Miś

Przechodziłem przez paroetapowy proces kwalifikacyjny - wszystko było w porządku, Nawet dostałem od Państwa telefon, że zostałem przyjęty na stanowisko, co ciekawe - już od samego początku zaczęły się dziwne problemy, kandydowałem na grafika kreatywnego, a finalnie miałem zostać u nich grafikiem DTP. Dzień później, dostałem telefon, że decyzja jest jednak dalej w toku. Po tygodniu od pierwszej rozmowy (w której zostałem oficjalnie przyjęty do Państwa firmy) otrzymałem telefon, podczas którego tłumaczono mi, że z powodu m.in. braku budżetu nie dostanę jednak pracy. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że już podczas pierwszej rozmowy z MM Brown, ci zaczęli komentować niepochlebne opinie w internecie jako nieprawdziwe, lub jako swoisty atak wymierzony w ich stronę. Najwidoczniej, jeśli nie świadomie, to podświadomie zdają sobie sprawe, w jaki sposób są postrzegani przez osoby z zewnątrz. Z mojej persperktywy to wygląda tak, że ten cały proces rekrutacyjny służy tylko firmie MM Brown w celu pozyskania konceptów/inspiracji do kolejnych półdarmowych projektów opakowań i innych. Bo kto szuka pracowników, bez wcześniejszego ustalenia budżetu? Ode mnie otrzymali dwa takowe i bacznie będę śledził, czy nie zostały wykorzystane bez mojej zgody.

Franciszek
@Miś

Faktycznie opisujesz dość zaskakującą sytuację. Może nastąpiła jakaś pomyłka jeśli chodzi o odpowiedź w sprawie przyjęcia Cię do pracy, a za chwilę sytuacja się wyjaśniła i l dlatego finalnie się nie dostałeś. Prócz tych wszystkich niedogodności możesz napisać jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna i czy była według Ciebie prowadzona profesjonalnie?

BitchPlease
@Franciszek

Ale że jak? Ktoś sie pomylił? "Zatrudniamy Pana" 5 minut poźniej - "Aaalbo jednak nie". Pełna profeska ;)

Jaka jest kultura pracy w MM Brown Polska? Obowiązuje typowy dress code?

jakisnick

Nie ma narzuconego dress code, przychodzisz ubrany jak uważasz za słuszne

Kakało

Tam nie ma kultury

Arm Pit

Dress code nie jest najważniejszy - najważniejsza jest atmosfera, a ta jest kiepska. (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w MM Brown Polska?

Arm Pit

Zysk. Oczywiście Szefa ;)

Jak wygląda ścieżka awansu w MM Brown Polska?

Jsjsjshs

Nie wyglada

Arm Pit

Jak lubisz kablować na kolegów i koleżanki i nie masz honoru to może awansujesz. Na Naczelnego Klakiera - choć konkurencja jest duża. Nagroda - wyjazd z innymi klakierami na jacht szefa, dojazd we własnym zakresie - LOL

Lawendowa

Co sądzicie o pracy na hali Jaryszki? Z góry dzięki za odpowiedź!

Babeczka

Nie polecam pracy na wylewce. Atmosfera pracy jest TRAGICZNA. Obgadywanie, oczekiwanie perfekcji od nowych pracowników, niekompetencja brygadzistów, którzy po wielokrotnych prośbach o sporządzenie grafiku sprzątania są na to głusi; wpychanie się na innych w trakcie pracy. Dziwie się, że ktokolwiek chce pracować w takich warunkach. Hala firmowa, indywidualna oraz jaryszki są okej. :-)

Laseczka
@Babeczka

Twoja wypowiedź, brzmi obrzydliwie, obłudnie i fałszywie. Jeśli kogoś nie lubisz po prostu tam nie pracuj. Jeśli Twój bezpośredni przełożony nie robi czegoś o co go prosisz, idziesz wyżej tj do kierownika działu. Nie wypisujesz na go worku bzdur i bredni oraz swoich rozgoryczonych żali i problemów. Polecam rozwiązywać problemy a nie je tworzyć.

Mała
@Babeczka

Chciałam również polecić Jaryszki, inna specyfika pracy niż na Ostrowskiej, generalnie praca przy taśmie, ale ekipa swojska do tańca i do różańca

Nowa
@Laseczka

Nie wnikam, czy opinia z żalu czy o stanie faktycznym, ale argument że jak się kogoś nie lubi to się nie pracuje nie uważam za słuszny. Praca to nie spotkanie towarzyskie więc nie pracuje się dla lubienia ludzi, tym bardziej przełożonych. Zgodzę się jednak z tym, że zawsze warto próbować pójść wyżej i rozmawiać.

Nowa
@Babeczka

A jak kierownicy?Czy są przystępni dla pracowników?

Acyś

Byłem ostatnio świadkiem jak dziewczynie ok. 20 letniej ZEPSUTA maszyna wciągnęła palec... tragedia jakaś... tam nawet BHP nie przestrzegają... LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZROKIM ŁUKIEM... ja sam sie chce zwolnić bo mnie ta sytuacja przeraziła...

Ańdzia
@Acyś

To dlaczego tego jeszcze nie zrobiłaś? A czy dziewczyna, której palce wciągnęło, urzywała maszyny według przepisów bhp?? No chyba nie ????

Acyś
@Ańdzia

*zrobiłeś A wgl. To dziewczyna przestrzegała BHP, tylko WY macie popsute maszyny które taśmą obklejacie o czym wiedzą wszyscy, tylko wy ludziom usta zamykacie, ale nie mi, jedna dziewczyna też wyrażała niedawno swoją opinię i co? Same negatywne oceny od brygadzistów i brygadzistek XD ukrywacie prawde! Wami powinna zająć sie inspekcja pracy oraz SANEPID, ponieważ nie wspomne już o tym że między ludzi daliście człowieka z COVID-19 ... poprostu śmiech na sali, a te smutne buźki niech brygadziści sobie włożą w już nie powiem co..

@Acyś

Zarówno ta konkretna maszyna jak i wszystkie inne, jest sprawna. Pracownica mocno naruszyła podstawowe zasady BHP. Na szczęście zadziałał system bezpieczeństwa który uratował jej rękę a może i życie. Swoją drogą dzięki wspaniałej postawie nadzoru i szybkiej reakcji to palec został oswobodzony jeszcze przed przybyciem służb. Brawa! Jak ktoś się bardzo stara to wszędzie dojdzie do wypadku. Poza tym praca w firmie jest przede wszystkim fizyczna i należy się zastanowić przed jej podjęciem czy zdrowie nam na to pozwala. Chore kręgosłupy, kolana i inne schorzenia odpadają. No i chęci, bez tego nie ma co tu szukać -w tej i w każdej innej firmie.

xxx
@Acyś

Dziewczyna nie przestrzegała zasad BHP. Brygadziści zwracali jej uwagę, nie słuchała.

Emilia

Hej, dlaczego nie odpowiadacie na ostatnio zadawane pytania tu na forum? Fajnie by było móc liczyć na odpowiedź z Waszej strony gdy się o coś zapyta. Zachęcam do większej aktywności w wątku. Napiszcie coś na temat pracy w MM Brown Polska.

Ada K

Dzien dobry, Czy ktos może wypowiedzieć się na temat pracy biurowej / w księgowości? Jaka jest atmosfera, możliwości rozwoju, płaca?

Andzia

A osoby z orzeczeniem mają tu szansę na zatrudnienie? Z góry dziękuję za odp

on

Odradzam także pracy na wylewce, wyśmiewanie się z pracownika, nie tylko ze strony brygadzistek, omijać ten dział

Ańdzia
@on

Pierwsze słyszę ???????????? TAK dobrze, jak na wylewce, to chyba nigdzie nie pracowałam!!!!!!!! Super dział, szczerze polecam!!!!!!!! Pracowałam może 3-4 tygodnie i było super!!!!!!!

Hehsvshjev
@Ańdzia

Nie wiem co mozna stwierdzic po pracy w tak krotkim okresie. Nie pozdrawiam

Jadzia

BHP w tej firmie to nieporozumienie. Pracownicy agencyjni są szkoleni przez osoby nieuprawnione. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez firmę BHP-owca widzieli tylko na szkoleniu wstępnym w pierwszym dniu pracy. Wszystkie wypadki zamiatane pod dywan, nie uznawane jako wypadek przy pracy. (usunięte przez administratora)

Kłamstwa

Czemu zatajacie informacje o tych wszystkich wypadkach które wydarzyły sie od września (albo aż od września) ?? Przecież każdy nowy jak sie podpyta odpowiednich osób to sie dowie tak jak ja... każecie ludziom być cicho i nic o tym nie mówić a sami nie wiecie chyba że o tych wypadkach wie wieele osób... nawet udało mi się z jedną osobą skontaktować której niedawno przydazył sie u was wypadek i powiem tyle... wstyd, poprostu wstyd mi za taką słabą postawę z waszej strony... to że macie dobrych prawników to nie znaczy że wkońcu odpowiedzialność i zła karma was nie dopadnie... LUDZIE JAK MACIE IŚC DO PRACY TO NAPEWNO NIE TAM! Serio szanujcie sie, są lepsze miejsca pracy... ehh

Angela

Tragedia... odradzam każdemu pracę na ostrowskiej. Wyśmiewanie się z pracowników, traktowanie jak zwykłe śmieci. Dziś masz pracę jutro już jej nie masz informują 2 minuty przed zakończoną zmianą że pracy już nie masz, mimo to że masz umowę do końca stycznia. Ciągle wydnieje ogłoszenie o pracę przebierają sobie ludźmi jak rękawiczkami.

Madzia
@Angela

A na jakim dziale byłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Brown Polska - Poznań

• Jak się pracuje w MM Brown Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MM Brown Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Brown Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Brown Polska?

Kandydaci do pracy w MM Brown Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Brown Polska
  • Ostrowska 582