Opinie o MM Brown Polska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MM Brown Polska, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Brown Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Brown Polska w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
XYZ

Dopóki jest im to potrzebne, stwarzają pozory idealnej firmy i wrażenie profesjonalizmu. Jak tylko coś pójdzie nie po ich myśli, natychmiast przestawiają się na traktowanie nie jak człowieka a towar, który można przestawić lub wymienić. Prezes pozer i drobny cwaniaczek. Nie chciałem wierzyć w opinie z tego portalu, ale niestety okazały się prawdą. ODRADZAM!

Mocna

Jak to jest z tym chocolissimo. Pracowałam i tam i na Jaryszkach. Na firmówce brygadzistka Paula, paznokcie wymalowane(, i nie tylko ona,) jak ma swojego pupila, to on może wszystko, wychodzić z hali po 10 razy, bawić się telefonem, pisać smsy itd. (tak było z P. Antoniną, mogła wszystko) Oczywiście brygadzistka Katia również pozwalała jej na wszystko,bo to rodaczka. Na Jaryszkach bardzo jest to pilnowane, i nikt z czerwonych czepków nie ma nawet odżywki. Mówi się nam o wysokiej jakości jaką mamy utrzymać, ale my nie mamy dobrego przykładu, który powinien dać brygadzista. Na Jaryszkach zawsze są liderzy na hali,i wszystkiego pilnują.Ja nie chcę wychwalać Jaryszek, ale po zleceniu tam odniosłam wrażenie, że nie ma tam żadnej kontroli(zegarki, pierścionki, łańcuszki kolczyki, to jest standard) Po co na szkoleniu (jeżeli w ogóle jest) mówiąże nie wolno............ Pozdrawiam.

nowy
Kandydat

mam pytanie ile można w tej firnie zarobić przez agencję i czy jest ciągłe praca czy tez odwołują czy ktoś może pomóc w odpowiedzi mi czy warto się starać

Dżokej czarnego Mustanga

Hejka wszystkim, zwłaszcza witam wszystkich na stołówce hehe Pracowałem w Svanhild 2 lata na Magazynie. Dla osób które sprawdzają GOWORK i się zniechęcają bo ktoś dał złą opinie: bywa bardzo mocno niezgodna z prawdą. Przez ten mój czas bardzo mocno się o tym przekonałem jakie tu są bzdury (które nawet nie miały miejsca), jest spokój na magazynie, z każdym kierownikiem, brygadzistami da sie dogadać, wystarczy mieć kulturę i być dla siebie miłym w końcu jesteśmy ludźmi. Atmosfera w pracy leży tylko i wyłącznie w tym jak ludzie się dogadują między sobą. Osobiście nie mam nic do zarzucenia i obiektywnie mówiąc, patrząc na to że minęło już trochę czasu od odejścia z chęcia bym tam wrócił :) Nigdzie tak dobrej atmosfery nie znalazłem i ciężko będzie znaleźć. Skłamałbym mówiąc, że nie tęstknie haha. Chciałbym pozdrowić wszystkich z Svanhild i chłopaków z MMBrown, była to czysta przyjemność z wami pracować i mam nadzieję że kiedyś jeszcze będzie okazja! N. Ps. Dla ciekawych dlaczego odszedłem mimo takich superlatyw: zrezygnowałem z pracy z przyczyn rodzinnych i musiałem wrócić do rodzinnego domu (250km od poznania).

Nick
Kandydat

Czy faktycznie zwracają uwagę na pomalowane paznokcie lakierem hybrydowym?

@Nick

Jeżeli pytasz o pracę na Jaryszkach, to tak. Również odżywka na paznokciach jest nie akceptowana.

KrólJulian Nowy wpis

Potwierdzam na Jaryszkach przestrzegaja

Kamila Nowy wpis
@KrólJulian

To na jakim stanowisku są takie wymagania, że nawet odzywki na paznokciach nie można mieć?

Mocna Nowy wpis
@Kamila

Na każdym, od produkcji do kierownika. Oczywiście tak jest na Jaryszkach. Na Ostrowskiej jest wolna amerykanka, jak trafisz.

Joanna Nowy wpis
@Kamila

Każdy pracownik pracujący na produkcji nie może mieć niczym pomalowanych paznokci. Związane jest to z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa żywności oraz systemem HACCP- zgodnie z nim należy ograniczyć ryzyko zanieczyszczenia wyrobu gotowego. Lakier czy odżywka mogą odprysnąć z paznokcia i odprysk może wpaść do produktu dlatego też wprowadzone są takie wymagania. Z tych samych względów zabrania się np. noszenia biżuterii w obszarze produkcyjnym.

Dżokej czarnego Mustanga

@Dżokej czarnego Mustanga

Dziękujemy za Twoją opinię. Również cieszę się z e mogliśmy razem pracować. Powodzenia w tym co teraz robisz i jak byś był w okolicach zawsze zapraszamy na kawę i dobre pralinki :)

Gold

Uwaga na mole zalęgające się w czekoladkach. Nie polecam częstować się nimi na dziale Rozwoju Produktu. Tam zamiast wywalić czekolady to przykleili tylko lep na mole, a roiło się ich więcej i więcej.

Edyta
@Gold

A zwróciłeś im na miejscu uwagę?

@Edyta

Tak, powiedziałam, że to trzeba wywalić wszystkie czekolady, bo tych moli inaczej sie nie pozbędą, a nie daj boże jak ktoś taką czekolade zje z larwami mola...ale olali mnie. Wogóle nic nie mogłam powiedzieć, bo miałam zwracaną uwagę, że się wtrącam więc potem siedziałam cicho. Żałosne.

Torpeda
@Gold

Ale gdzie te mole?? Pracuję na Jaryszkach, i żadnych moli nie było. Chyba że na Ostrowskiej

@Torpeda

Chodzi o dział R&D i D&D tam gdzie oni siedzą, to zalęgło się pełno moli. Kierowniczka wielka technolog żywienia, a nie wie, że mole wylęgają się w zastraszającym tempie i że trzeba wywalić wszelakie jedzenie żeby się ich pozbyć?

slaba
@Mocna

Pracowałam tam w sezonie. Bylam u Pauli i Mileny Jedna i druga wymagająca ale do dogadania przeszłam przez kilka wydzialow na ostrowskiej i firmowa najlepiej przestrzegala zasad. Idz na inne wydzialy to dopiero zobaczysz co to znaczy noszenie bizuteri itp. Na szkoleniu bylam uczona wszystkiego, a i nawet wiazalam tasiemki

Prawdziwek
@Mocna

Wkoncu ktoś powiedział prawdę !

Zaslaba
@slaba

Może przestrzegają zasad ale nie wszystkich i nie wszyscy równo ich przestrzegają. @Mocna ma dużo racji niestety

@slaba

Ja nie chcę chodzić po innych działach. Jak jestem na firmówce, to skoro ja mam mówione co mi nie wolno, bo taki jest regulamin, to chciałabym, żeby brygadzistka dawała przykład !!!!!!! A niestety tak nie jest.I jeszcze jedno MÓWIENIE DZIEŃ DOBRY NA HALI PRZEZ BRYGADZISTKI, TO JEST JAKAŚ UJMA NA HONORZE DLA???? NICH

Czekoladowe nadzienie
@Mocna

No sorry jak brygadzista może to dlaczego pracownik też nie może . Logiczne i twoje pretensje są uzasadnione. A brak kultury osobistej - żenada ! Na Jaryszkach brygadziści przestrzegają panujących zasad i nie ma z tym problemu.

Czesław
@Czekoladowe nadzienie

Więc w czym leży problem? Chodzi w takim razie o konkretne jednostki, a nie sposób zarządzania całą firmą, tak?

Czekoladowe nadzienie
@Czesław

Dokładnie Jeżeli kierownictwo na coś przyzwala to co się dziwić , że ludzie sa oburzeni . Wymaga się czegoś od nich mimo tego że sami tego nie przestrzegaja .

pracownica
@Czesław

Konkretne jednostki ale za przyzwoleniem kierownictwa niestety....

On
@Mocna

Na produkcji jest gorzej, brygadzistki chodzą z 20 razy do toalety po 10 - 15 minut

On2
@On

Naprawdę ci współczuję , że musisz liczyć im czas . Ludzie jak wam się nie podoba to zmieńcie pracę ! Mało ofert pracy ? Taka prawda że wcale nie jest tam źle ..

on3
@On2

oczywiscie można zmienic prace albo i nie, bo z roznych powodow nie każdy moze sobie na to pozwolic. praca nie jes zla masz racje, ale tu nie jest temat czy praca jest zla tylko, ze zasady mozna stosowac tak jak sie chce zalezy jakie masz stanowisko. wiec moze pracownicy powinni pomyslec o tym zamiast rzucac tekstem ze sie nie podoba to zmien prace

Skoczek
@On

Ale o której produkcji mowa ?

logo firmy Programista PHP
Devpark Sp. z o.o.
(5 opinii)
logo firmy Koordynatora działu elektrycznego
Meliński minuth
(63 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor Międzynarodowy (Rynek Skandynawski)
EXPRESS HEROES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(16 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Czekoladowy boy

Witam jak jest w tej firmie czy jest atmosfera rodzina czy brygadziści są ok mam iść tam do pracy proszę szczere opinie warto

Mi się podobało . Polecam

Nowa
@Czekoladowy boy

Brygadziści Ok, pracuje już miesiąc i stwierdzam że zostane, zaczynałam na linii u pani Nikoli później byłam u pani Alony, na ten moment zostałam przestawiona do pana Macieja i Pani Ani… Pani Nikola i Alona młode dziewczyny, fajne do pogadania, szybciej czas leci w pracy, u pana Macieja i pani Ani tez jest fajnie i można porozmawiać… minus pracy że nigdy nie wiesz gdzie staniesz… nie ma przydzielonego jednego stanowiska… tylko po tygodniu bycie na pralinie możesz iść na maszynę albo na wstążki przez to tez różnie chodzi się na przerwę, Przyjdź zobaczysz, tez się sugerowałam opiniami jednak na ten moment połowa to raczej pisana po złości…. Zarobki tez są dobre

Kasia
@Nowa

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Mi też się tu dobrze pracuje. Już drugi rok tu jestem.

Czekoladowy boy
@Czekoladowy boy

Praca fajna to zadzieram kiece i lece będę żarł czekoladki kasa dobra praca wymarzona

Grażyna

Było mówione na spotkaniu że traktujemy się rowno a Liderka z Ukrainy nie traktuje równo ludzi. Polaków traktuje jak robotow krzyczy, grozi palcem, a ludzi ze swojej narodowości traktuje bardzo miło. Jedna kobieta z Ukrainy chciała żeby Halina (liderka z Ukrainy) ja zamieniła to powiedziała do niej "Dobrze skarbie", a polaka jeszcze wyzwie że się minute spóźnil to już został wyzwany. A za Ukrainkę wejdzie.

Toszka
@Grażyna

chcę powiedzieć,że mam też taką sytuację z Ukrainą Galiną,z powodu której zostałem zwolniony,bo nie jestem taki jak wszyscy, spóźniłem się o 4 minuty z toalety ,chociaż poprosiłem ją,aby stanęła za mną ,poszła i powiedziała wszystkim,że się spóźniłem, na zawsze nie wszystko i niezadowolony, ogólnie negatyw, a nie osoba, a kiedy mnie zwolnili, powiedzieli, że nie chcę pracować, chociaż pracowałem jak zawsze, przez rok, rzeczy z mojej szafki zostały wyrzucone bez mojej zgody, słów????

Nick

Oskarżają o kradzież noe mając na to alibi. Kierują sie słowami ludzi a nie spraedza.

Czekoladowy stworek
@Nick

Alibi ? Jak już to dowodów .

Olga
@Czekoladowy stworek

Widzę właśnie jakiś dziwny młyn odnośnie sprawdzania szafek ludziom. Faktycznie mieli co do tego podstawy? I te dowody na to co on pisze to mają czy nie?

????

Oskarżają o kradzież pracownika na podstawie słów ludzi nie sprawdzając zawartości szafki.

Grażka

Nie pokazują jak mamy robić tylko ustawia na stanowisku badz przy taśmie i sobie radz sama albo dowiaduj sie. Jeszcze jak masz Polkę obok siebie to się dowiesz a jak ustawia pomiędzy Ukrainkami to już nic się nie dowiesz. Nie tłumacza nic a jak się kogoś zapytasz to idrazu że rozmawiasz.

@Grażka

Pani Grażyno, Nie jest dla nas istotne jakiej narodowości są osoby pracujące u nas tak długo jak dostosowują się one do reguł i standardów panujących u nas w firmie. Zapewniam jednak, że pracownicy z Ukrainy nie są w żaden sposób faworyzowani. Staramy się wszystkich pracowników traktować tak samo bez względu na narodowość, przykro nam, że odniosła Pani inne wrażenie. Każdy pracownik rozpoczynając u nas pracę ustawiany jest na wskazanym przez brygadzistę stanowisku. W przypadku, jeśli stanowisko to ze względu na indywidualne umiejętności nie może być przez pracownika obsłużone pracownicy są przenoszeni na inne stanowiska przy linii, tak by znaleźć odpowiednie dla ich predyspozycji- nikogo nie skreślamy po jednej próbie na jednym stanowisku, a z uwagi na nowych pracowników w pierwsze dni ich pracy, prędkość linii produkcyjnej jest wolniejsza niż docelowa. Zwykle staramy się dać pracownikowi tydzień czasu na przyzwyczajenie się do wykonywania wskazanych czynności i osiągnięcie wymaganego tempa. Czynności nie są jakoś specjalnie skomplikowane wymagają natomiast zdolności manualnych. Z doświadczenia wiemy, że 99% pracowników, których zatrudniamy jest w stanie wykonywać powierzone prace w oczekiwanym przez nas tempie po 2-4 dniach wprowadzenia. Co do rozmów w czasie pracy są one dopuszczone, jeżeli pracownik jest w stanie jednocześnie rozmawiać i nie gubić tempa pracy. Komunikowanie się z agencją, nie jest działaniami „za plecami” pracownika- to agencja pracy jest pracodawcą, dlatego też z nimi muszą być omawiane wszystkie kwestie związane z zatrudnieniem pracownika czy wywiązywaniem się z powierzanych mu zadań. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Kierownikiem produkcji lub bezpośrednio ze mną w celu wyjaśniania podobnych kwestii.

Grażyna

Na spotkaniu mówili że można rozmawiać, a jak się rozmawia to dostaje się opiernicz. Ukrainki oczywiście mogą glosno rozmawiać śmiać się i im nikt uwagi nie zwróci. Niby mamy być tak samo traktowani a nie jesteśmy, niby mamy nikogo nie obgadywać, a Liderki same obgaduja i za plecami pracownika dzwonia do agencji pracy. KŁAMSTWO, kłamią zeby Ukraincow zostawic a Polaków wyrzucić. Ukraincom wszystko wolno. Lubię ukraincow i nie mam ochoty do nich, ale czasami mnie do szału doprowadzaja.

Grażyna

Nie polecam tej pracy. W pierwszym tygodniu pracy liderki śmieją sie z Tobą rozmawiają, a jak nie nadążysz za maszyna która wydaje spakowane w papier kartoniki i jednocześnie nakładać wstazki to odrazu krzywo patrzą. Przezucili mnie na wkładanie dużych pralin w wytloczkaczki praliny gdzie taśmowa szla średnim tempem to nie zadazalam badz wytłoczki zachaczyły się o fartuch i się przewracały to już mnie skreśliły że sobie nie daje rady i przezucili mnie na mniejsze praliny to nie zdążyłam wkładać i opuszczałam. Już w pierwszym dzień miałam tam dawać sobie rade. Kolejnego dnia pracującego dostałam półgodziny przed pracą telefon, ze się nie nadaje bo za wolno robie. Liderki nie rozmawiają rozmawiają pracownikiem tylko za plecami dzwonia do agencji, a później jak się dowiadują, że agencja taki telefon wykonała do pracownika udają, że są wielce zdziwione, i że nic o tym nie wiedzą. Chcą żeby nowi pracownicy zapieprzali jak ukraincy. Tam pracuja większości Ukraincy.

Grażyna

Nie polecam tej pracy. W pierwszym tygodniu pracy liderki śmieją sie z Tobą rozmawiają, a jak nie nadążysz za maszyna która wydaje spakowane w papier kartoniki i nakładać wstazki to odrazu krzywo patrzą. Przezucili mnie na wkładanie w wytloczkaczki praliny gdzie taśmowa szla średnim tempem To nie zadazalam badz wytłoczki zahaczyły się o fartuch i się przewracały to już mnie skreśliły że sobie nie daje rady i przezucili mnie na mniejsze praliny to noe zdążyłam wkładać. Kolejnego dnia pracującego dostałam półgodziny przed pracą telefon, ze się nie nadaje bo za wolno robie na początku wkładania praliny sobie nie radziłam a ponjakims czasie nabrałam wprawy. Za plecami dzwonia z agencji pracy i mowia że nie idzie mi w pracy i ani nie rozmawiają z pracownikiem tylko dzwonią i mowia do agencji i o tym mowia za plecami a nie rozmawiają z pracownikidm

Kandydat

Hej, co myślicie o aplikowaniu na stanowisko grafika DTP? Czy nadal jest tak žle jak opisujecie czy może się coś zmieniło?

Franciszek
@Gold

Szczerze to sam chciałbym się dowiedzieć jakie warunki zatrudnienia dają. Czemu uważasz że jest źle jak z opinii większość była zadowolona? Wiesz ile kasy proponują na tym stanowisku? Jakbyś miał info to pisz śmiało ;)

@Franciszek

@Franciszek No właśnie widzę po opiniach, że jest duża rotacja grafików i ciągle szukają kogoś nowego....

Phoenix
@Gold

Te opinie są sprzed 6 lat... A ja skąd inąd wiem, że od tamtej pory graficy mieli po kilka lat stażu. Jeden z nich postanowił niedawno się przebranżowić, więc szukają. To nie oferta dla mnie, bo nie jestem DTP, ale z tego, co wiem, firma jest ogólnie spoko. Absolutnie nie idealna, bo jest kilka wkurzających rzeczy. Tyle, że gdzie ich nie ma :)

Alicja
@Phoenix

Odniesiesz się jakoś do tych późniejszych komentarzy o tym dziale, że nie ma informacji zwrotnej na temat pracy grafików, tylko zbieranie minusów i konsekwencje?

XYZ

Dyro
@XYZ

do XYZ - Mali i łysi tak już mają ;)

@XYZ

Podpisuję się pod tym absolutnie. 6 lat później i najwidoczniej nic się nie zmieniło oprócz prezesa, który teraz wydaje się w porządku tylko, nie ma chyba świadomości co się dzieje, bo jest tam krótko. Szczególnie odradzam pracę w dziale graficznym. Też uważałam, że te opinie na go work mogą być wyssane z palca, ale jeśli chodzi o dział Design&Development to absolutnie się z opiniami zgodzę. Naprawdę jeżeli szanujesz swoją pracę siebie i swój czas - nie idź tam.

@Były pracownik

Jak w wykonaniu MM wyglądał ten brak szacunku? Szanuję siebie, zależy mi na jak najlepszych efektach pracy i nie lubię tracić czasu na bzdury. Ale co to ma do rzeczy, w związku z pracą w tej firmie? Rozwiniesz swoją wypowiedź?

@anonim

@anonim Anonimie, będą Ciebie inni klepać po plecach, mówić jak wspaniale się z Tobą współpracuje, zrobią wielkie powitanie, niemalże owacje na stojąco, a nikt nie wspomni, że jest coś źle, tylko z dnia na dzień mogą zwolnić mówiąc, że rzekomo popełniałeś błędy, nawet nie wiadomo konkretnie jakie, gdzie, kiedy. Nikt nawet nie weźmie na rozmowe odnośnie tego, że idzie Tobie źle, że robisz coś nie tak tylko wszystko dzieje się za twoimi plecami i nie jesteś świadom, że nie dajesz rady. Także naprawde odradzam aplikowanie na grafika ze szczerego serca. Nigdy tak źle mnie żaden pracodawca nie potraktował jak w tej firemce. Jest to długa historia. I nie tylko ja tak uważam, a wiele innych osób, które miały nieprzyjemność pracować na tymże dziale.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Brown Polska?

@Pytanie

Weryfikacja umiejętności uzależniona jest od stanowisk na które się aplikuje. W przypadku pracowników produkcyjnych zatrudnionych przez agencję za rekrutację i weryfikację umiejętności odpowiedzialna jest agencja. Nie przewidujemy jakichś specjalnych testów. Zwykle jest to rozmowa kwalifikacyjna. Przydają się natomiast zdolności manualne i chęć do pracy :) W przypadku pracowników zatrudnianych na etat bezpośredni przez MMB zwykle odbywają się 2 spotkania rekrutacyjne. na pierwszym spotkaniu kandydat ma możliwość zaprezentowania siebie, własnego doświadczenia. Poznaje też podstawowe informacje dotyczące firmy i stanowiska na które aplikuje. Drugie spotkanie jest bardziej szczegółowe i wtedy zwykle pojawiają się zadania z obszaru do którego dany kandydat aplikuje. Ma on tez możliwość wizyty w konkretnym dziale, rozmowy z obecnymi pracownikami co w znaczącym stopniu przybliża mu obszar w którym potencjalnie będzie zatrudniony oraz zadania które będzie wykonywał.

Weronika
@Marcin Mazurek

a czy feedback jest nawet wtedy gdy wynik jest negatywny? :)

@Weronika

Mogę odpowiedzieć tylko jeśli chodzi o rekrutacje prowadzone bezpośrednio w naszej firmie. Tak, osoby z którymi się spotykamy na pierwszym i drugim etapie rekrutacji i ich kandydatury nie zostaną wybrane otrzymują informację telefoniczną ub mailową z naszego działu HR.

nowy

Siwa
@nowy

Witaj. Pracując na Jaryszkach możesz zarobić ok. 3 tys zł. Jeśli jesteś studentem, albo uczniem to nawet więcej. Nie ma gwarancji, że będziesz pracować tam cały sezon, wszystko w zależności jak spodobasz się brygadzistą. Jeśli chodzi o brygadzisów, to porażka stoją i obgadują nie tylko jak pracujesz, ale też strasznie obgadują siebie na wzajem, a w szczegółnosci jeśli trafisz to do takiego młodego chłopaka ze starszą Panią w czerwonym czepku.

Jaryszkowa
@nowy

Jako student idzie naprawdę fajnie zarobić. Nie narzekam. Czasami zdarzają się dodatkowe soboty. Jak komuś zależy to wyciąga się spoko. Atmosfera może być zależy na kogo się trafi. Ja jestem na zmianie z Darią, Panią Ewelina i Milena. Nie powiem złego słowa, bardzo pomocne i miłe. Na papierze nawet brygadzistki pracują na lini nie operdzielaja się, więc mniej stresu niż jak ktoś patrzy Ci na ręce. Napewno tam wrócę za rok

Pan Jaryszek
@Jaryszkowa

NO Maciek czerwony czepek to niezla gaduła , nie ma co ukrywać. Zle spojrzysz to bedzie obgadywac, głownie chlopcow :)

Czekoladowy stworek
@Pan Jaryszek

Nie rozumiem sensu tej odpowiedzi . ???? Atmosfera jest spoko zawsze mogło być gorzej ???? ????

Torpeda
@Pan Jaryszek

Co to za bzdury!!!!!!!! Po co kolego piszesz taką nieprawdę, Pracuję, i ciesz się życiem!!!!! Polecam!!!!!!!

@Pan Jaryszek

Pracuje tam i raczej wszyscy brygadziści są "gadatliwi " jak to nazwałeś ale nie widzę nic w tym złego . Przynajmniej nie jest sztywno . Pracuje się dobrze . Polecam .

Czekolada
Kandydat

Jak są traktowani pracownicy w firmie ? Poczytałam trochę opiniiz ubiegłych lat i pytanie czy coś się zmieniło ?

@Czekolada

Pracuje u nas w szczycie do około 300 osób. Spore grono już od kilku lat wraca na kolejne sezony. Myślę, że zdecydowana większość jest zadowolona.

Sandra

Pracowałam w tej firmie kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona z pracy. Może godziny jak to na produkcji wczesne, ale po mimo to było warto jeździć. Brygadzistka nie pamiętam imienia, bardzo sympatyczna. Na hali spokój. Układanie czekolady i pakowanie. Potem przerwa i tak do południa. Czas mijał bardzo szybko. Szkoda mi wtedy było że praca ta opiera się tylko na pomocy. Bo gdyby można było pracować na stałe to napewno bym się zatrudniła na stałe bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej.

Karlo
@Sandra

No jest prawdziwa

Marcin Mazurek

Od 19 kwietnia rozpoczynamy nowy sezon produkcyjny i planujemy zatrudnienie na okres od 3-6 miesięcy grupę około 200 osób. Rekrutacja i zatrudnienie przez firmę HR Consulting (http://hrconsulting.com.pl/) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Jak szefostwo w MM Brown Polska traktuje ludzi?

Nicka
@Pytanie

Dobrze...a jak masz odpowiedni typ urody to nawet lepiej ;)

Lida
@Pytanie

Różnie traktują. Jak jesteś ogarnięta to może będziesz miała szanse popracować dluzej.

Czesław
@Lida

Co rozumiesz przez "ogarnięta"? Nie można po prostu pracować, trzeba kombinować?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Brown Polska - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MM Brown Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MM Brown Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Brown Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Brown Polska?

Kandydaci do pracy w MM Brown Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Brown Polska
2/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ostrowska 582
    61-324 Poznań
  • NIP: 7822424244 KRS: 0000671307

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MM Brown Polska