Marilyn Sp. z o.o.

Opinie o Marilyn Sp. z o.o.

Hej hej

Dziewczyny jak wygląda sytuacja w trakcie "kryzysu" po covidzie? Firma rekrutuje? Jak z wypłatami i etatami? Były jakieś cięcia?

Maja
@Hej hej

Były małe cięcia wypłat ale wszytsko wróciło do normy. Etay są całe, są też podwyżki. Mimo sytuacji pandemicznej firma dobrze płaci. Warto sie zatrudnić i sie przekonać. Inne Firmy tego pokroju płacą mniej.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Marilyn Sp. z o.o.?

W sklepie, w którym pracuję zgrany zespół i dobra atmosfera to podstawa. To są jedne z głównych czynników wpływających na jak najwyższą efektywność pracy.

Vix

Firma ogolnie ok jak na polska firme nie jest najgorsza . Jezeli trafisz na fajny zespol i normalna Regionalna to praca jest dobra . Kokosów nie zarobisz ale najnizszej krajowej to tam nie dostaniesz tylko troche lepiej wiec warto

Klara

Atmosfera jest bardzo dobra. Oczywiście zależy to od wielu czynnków ale ogólnie jest ok. Bardzo przyjemna praca, przełożeni biorą zdanie pracowników pod uwagę, jest szcunek wobec siebie. Zarobki są dobre. Bardzo polecam pracę w Marilyn.

Czy w Marilyn Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nie, nie ma szkoleń zewnętrznych

Pierwsze dni cudowne, miły zespół, jednak wszystkie opinie o regionalnej to prawda.Aż się odechciewa pracować. Naprawdę chciałam pracować, zostać ale nikt nie będzie ze mnie robił idiotki i mnie poniżał przy klientach. Wymagasz kultury to sama ją stosuj! Wzajemny szacunek do własnej pracy to podstawa. Szczerze nie polecam, pieniądze to nie wszystko.

xxxxx
@Anna

Wszystko potwierdzam. Pozamykali galerie a od przełożonych nawet telefonu ani informacji co dalej, od pół roku nawet nie zadzwonili, że dziękują za współpracę. Ale jak trzeba było przyjść do pracy w sobotę to w piątek o 23 dzwoniła :) dramat z tą KR. Siała problemy wśród ludzi zamiast dbać o atmosferę

Kierownik Magazynu

Witam, Też brałem udział w tej dziwnej szopce, szokiem była osoba która prowadziła spotkanie(dno totalne).

Czy miałem być modelem, czy pracownikiem z doświadczeniem?

Teraz w końcu pracownice maja święty spokój , najpierw pozbyto się pani Justyny „Kierowniczki” arkadii która w swój wolny dzień podglądała pracownice A teraz regionalnej która traktowała ludzi jak (usunięte przez administratora) . Bardzo dobrze , zwolniły mnie a teraz same musiały odejść :D

...

Cześć po ile godzin pracujecie na pełnym etacie?

Kinga

Chętnie wrócę gdy otworzy się wreszcie salon w Galerii Mokotów ;)

Terrerror

Ja odeszlam nic z tym nie zrobilam zaluje nie wyobrazacie sobie jak ona sie zachowywala do ludzi pod soba . Czuje wladze i ma na to pozwolone widocznie.

Nianiq

Zgadzam sie ze utargi to nie była zasluga kr tylko nasza. Ona nic nie wiedziala a juz pracuje troche ma braki wulgar i itp niestety (usunięte przez administratora) lubila rano sobie wypic. firma dobra jest praca takze wymagania sa jak wszedzie tylko trzeba sie dostosowac. Do wymogow moge ale do kr bez szacunku niestety nie. Nie poszlam z tym dalej teraz zaluje Warszawa biedna

Uyyy

W Warszawie robi autargi pracownicy nie pani M przełozona ktora nic nie wie . Ja juz nie pracuje ale szkoda mi tych ludzi biednych. Posypia Wam sie sprawy

Yyyyy

Praca jest dobra atmosfera w firmie także jest ok . Za całokształt firme mogę pochwalić . Sama odeszłam ze wzgledu na KR warszawa nikt nie wie co sie dzieje jakie jest traktowanie ludzi. Człowiek bez szacunku. Pamietajcie utargi robia pracownicy nie KR to nie jest jej zasługa od siebie nie wymaga nic zero pomocy radz se sam. Ale wydzierac sie potrafi. Zobaczycie ze jak rynek sie odbuduje to wszyscy uciekna. Pozdrawiam

Życzliwa

Czy firma nadal ma wykupuony pakiet premium do usuwania komentarzy? To już samo świadczy o podejsciu do tematu. Prawda zawsze wyjdzie na jaw bo kłamstwo ma krotkie nogi tak jak KR z Warszawy ;)

Czy jest możliwość w Marilyn Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Kropka

TAK

elizabeth

Bardzo się ciesze że w końcu zostal zrobiony porządek w warszawskiej Galerii A****ia , mam nadzieje że teraz pracownicy poczują ulgę i zaczną normalnie pracować (przede wszystkim w spokoju) Wielkie brawa :)))

Ana

Wszystko jest normalne. Szkoda tylko ze KR taka jest. Zero pomocy tylko wrzask obelgi i tyle. Radz sobie sam z problemem ale laury zbiera ona pokazuje tam inna twarz

Miśkaja

Dziewczyny. Ja pracuję w Marilyn na Śląsku i jestem w szoku gdy przeczytałam cały ten wątek. Nie wytrzymałabym w takiej atmosferze ani jednego dnia...mega Wam wspolczuje! To nie do pomyślenia. U nas Kr jest bardzo spoko a praca bajka i marzenie. Wyrabiamy targety, jest super atmosfera i pierwsze słyszę o jakichś telefonach jaki utarg i czemu tak mało....KR nas czasem nie odwiedza 2 tyg....dzwoni zawsze miła i nigdy nie pytała jaki utarg....ja bym poleciła tą pracę jak najbardziej....jak ktoś lubi handel -ja pracuje od 10 lat w handlu- praca lekka łatwa i przyjemna .

@Miśkaja

My także wyrabiamy targety lubimy swoja prace. Niestety atmosfera u nas warszawa jest tragiczna. Wymagania powinny byc ale tu jest dreczenie nekanie. A to dzieki pracownikom sa utargi nie dzieki KR

@Miśkaja

Dobrze ze chociaz Wy macie normalna osobe. Zazdroscimy. Ktos tu napisal ze wymyslamy. Moze ktos chce sie zamienic i zobaczyc jak to wyglada niestety przykro

Gggg

Ggg

KR warszawa oczywiscie . Praca jest ok (usunięte przez administratora)

KR boi się prawdy dlatego nie są udostępniane wpisy?

Anetkaaa

Cześć, czy może mi ktoś napisać jak wyglada wynagrodzenie, warunki pracy i socjal w tej firmie? Jak plany (targety)? Da się wyrobić?

@Anetkaaa

Z mojej perspektywy plany jak najbardziej realne do zrobienia, nie zdarzały się jakoś zawyżone. Owszem, czasem trzeba walczyć do ostatniego dnia miesiąca ale na tym polega handel. Jeśli chodzi o wypłaty to podstawa wyższa od najniższej krajowej plus premie sprzedażowe jasno wyliczane. Co do socjala to niestety nie istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Marilyn Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Marilyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marilyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marilyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marilyn Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marilyn Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marilyn Sp. z o.o.