Quest PPHU Grzegorz Kozłowski

Łódź

Opinie o Quest PPHU Grzegorz Kozłowski

xxx

witam pracuje w tej firmie ok 5 lat i napisze tak wypłaty nie terminowe jak już jest to nie cala tylko reszta będzie jutro szefowa masakra wiecznie nie zrozumiała po wyrazie twarzy szef fajny gość tylko żeby mniej słuchał swojej małżonki to by był jeszcze lepszy a tak to mogę napisać ze jest pantoflarzem rozwiązuję problemy swojej firmy za pomocą małżonki brak własnego zdania.ogólnie to ludzie prowadza firmę którą on posiada to się samo kreci a co do ludzi to jest OK no wiadomo zawsze sie jakas(usunięte przez administratora) znajdzie

Asia

Wypłata nieterminowa i zawsze z dużymi opóźnieniami. Pozatym nie miła atmosfera. Prcowała przez 5 miesiecy.

Zostaw opinię o Quest PPHU Grzegorz Kozłowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quest PPHU Grzegorz Kozłowski