Opinie o Markande w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markande. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Markande o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markande w Wejherowo

Dawid Nowy wpis

Ile zarabia przedstawiciel handlowy w firmie?

baba Nowy wpis

ja również chętnie bym się na przedstawicielkę handlową zatrudniła u nich, ale oczywiście wszystko zależy od warunków finansowych jakie mi zostaną zaproponowane io jakiem procemntowo prowizje otrzymam

tomek Nowy wpis

ok, ale mnei nie obchodzi za bardzo gdze oni to dystrybułują dalej i jakie konkretnie mają rodzaje mięsa tylko bardziej mi chodzi o to jakie są warunki u nich w pracy, jak z godzinami czy ma się elastyczny czas pracy czy tak średnio z tym jest jednak? bardzo ciekawią mnie aktualne opinie o tej firmie.

tiesto Nowy wpis
@tomek

jak dla mnie każda tego typu informacja którą podał @kelson jest przydatna . Aby zdecydować się na pracę w takim miejscu jak Makrande muszę wiele wiedzieć zarówno o firmie jak i o tym jak wygląda praca w tym miejscu. Sam myślałem o stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie. Może macie jakieś info na ten temat?

kelson

bardzo znany na północy Polski dystrybutor wędlin. Można znaleźć u nich różnorodone mięsa. M.in: - elementy mięs wołowych i wieprzowych -drób - elementy drobiowe i indycze -szeroką gamę produktów wędlin wieprzowych i drobiowo indyczych -konserwy wieprzowe, podrobowe, rybne Także chyba wszystko czego można oczekiwać

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markande. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
poli

Poprzednio pracowałem jako Rozbieracz/Wykrawacz . W firmie Markande tez maja takie stanowisko i zastanawia mnie czy nie potrzebuja kogoś do pracy ewentualnie do pomocy. zanim wysle cv chcialbym wiedziec jakie są cele firmy na najbliższe lata? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników? Jak pracownik jest oceniany i promowany? Jak możecie ogólnie opisać atmosferę pracy w firmie? I czy wogle polecacie??

yolo

Jak teras wygląda praca w Markande? Widziałem oferty i zastanawiam sie czy warto. mam nadzieje ze ktos mi odpowie, dzieki.

tico

pierwszy raz widzę agencje pracy akurat w mięsnej spożywce. Mają obecnie u siebie ofertę dla kierownika działu mięsnego w footrade

ian

@Mareczek, czyli Ty pracujesz w markande i jestes tak zadowolony, że poleciłbys prace innym? Czy tylko tak napisałeś mądrość życiową?

Mareczek

Jak ktoś się urodził marudą to nawet 5000 za siedzenie w biurze to dla niego będzie za mało. Kasę muszą oferować wyważoną, no bo po co przepłacać i oddawać pracowników konkurencji?

Kami

Nadal tak nieciekawie w Markande, bo te komentarze powyżej nie są zbyt optymistyczne, a myślałem, że to dobre miejsce.

Alejandro

Trzy lata temu firma dobrze prosperująca, zarządzana przez człowieka który dobrze znał się na swojej robocie, który wkładał serce w firmę , klientów i pracowników.Spędził tam długi okres czasu. Potem został zastąpiony przez pseudo Dyrektora który w niecały rok rozwalił firmę. Zaczęło się od wałów finansowych , potem zamawiano towar gorszej jakości który szedł do klientów, klienci się denerwowali za trefny towar i dziękowali współpracy, duże ilości zamawianego mięsa szło na śmieci bo nikt z kadry kierowniczej nie potrafił robić zamówień i dysponować zasobami. Przeprowadzono czystki w zarządzie firmy pozbyto się wartościowych pracowników i zastąpiono ludźmi którzy nie mieli pojęcia o swojej robocie i generowali straty. Właściciel firmy spoko gość ale nie miał przez dłuższy czas informacji o stanie firmy a gdy się dowiedział co i jak było już za późno, bo stracił w tym czasie nie tylko wartościowych pracowników ale i klientów

abc

taki kwiatuszek z innego forum dot. markande: \\\"Prezes firmy (usunięte przez administratora) spoko gość ale za to Pan (usunięte przez administratora) (pseudo kierownik) - masakra, rucha wszystko co chodzi, między innymi pracowników, i przyjaźni sie z ich męzami, liczą się tylko układy, firma idzie na dno, ale z tego co mi sie wydaje(usunięte przez administratora) chyba odpada bo juz nie ma jak ściemniać i wszyscy widzą, że nic nie robi.\\\"

murzyn

Ale szybko się przejrzeli na oczy

ona

Nie wiem co teraz jest w tej firmie ale wiadomo że (usunięte przez administratora) wyleciał przez jakiś dym z kierowcą i jakimś magazynierem ale o co chodzi nie wiem dokładnie, bo jakieś wały zaczęły wychodzić na wierzch.Widocznie podpadł komuś kto go zdemaskował, ale czy te osoby pracują dalej czy nie tez tego tego nie wiem. W każdym razie takie pogłoski krążyły po firmie jak jeszcze pracowałam

miklasa

(usunięte przez administratora) to już chyba nie ma? To co teraz (usunięte przez administratora) porabia bez swojego mentora? Szaleje czy znalazł już swoje miejsce w szeregu?

mua

Ja nie wiem? Może ktoś mnie oświeci? (usunięte przez administratora)

ona

Chyba przejrzeli na oczy ale nie do końca, jednego niedojdy się pozbyli zostało jeszcze dwóch.Pozdrawiam wszystkie moje koleżanki i kolegów ze starej ekipy i zalecam do pozbycia się z firmy pozostałej destrukcyjnej dwójki, a wszyscy wiemy o kogo chodzi.

A co byś chciał? Dla (usunięte przez administratora) najważniejsze są teraz panienki, a nie jakaś tam praca. Sodówa mu uderzyła do głowy i tyle.

Antek

Rozkradli cała firmę, firma upada bo wielka trójca firmowa rozwaliła firmę od środka, tak to jest jak się na kierownicze stanowiska zatrudnia ludzi którzy o zarządzaniu nie maja pojęcia, weszli do firmy pozbyli się ludzi którzy przez długie lata dobrze nią kierowali i na ich miejsce zatrudnili imbecylów(usunięte przez administratora)

Jankes

Szkoda czasu i nerwów na ta firmę...Zdecydowanie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Markande - Wejherowo

Markande
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Knyszyńska 16A lok. 2
    80-180 Wejherowo