Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

PP - 2010-10-12 22:47:29Witam Was, a ja muszę powiedzieć że mimo że być może zbyt długo nie pracuję (niecałe pół roku) to jestem zadowolona. Czasem poprostu wystraczy się wydrzeć, czasem tylko stanowczo powiedzieć i też da się coś poukładać. A najwięcej moi drodzy zależy od tego do jakiego trafia się zespołu... .Jak ma się z kim doagać to okej - a resztę trzeba wykończyć ... hahaha. Pozdro moi mili - nie narzekać tylko wolumen robić - grunt to dostać premię ;)

x

generalnie podobnie tak jak w ubiegłym miesiącu , choć wielka szkoda że jedyny fajny produkt z którym tak naprawdę można było wystartować do klientów , bez obawy że Cię spławią , poszedł tak w górę , u nas w ubiegły miesiącu były 3 profesje teraz mamy około 4 szt ,ale nic chyba nie przebije w tej kwestii Wrocławia i Wawy , wsparcie mieli dobre

Jak wam się sprzedaje kredyt profesja?

PP

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ambrozja-ona

teraz to juz wstyd w CV wpisywać FM lub FMB bo jak sie pytaja czemu chce pani zmienic prace to maja jakis usmiech ironiczny ciezko bedzie znalesc prace po fm i fmb. Z tymi zwolnieniami to przesada klienci sie dziwia i pytaja co sie dzieje ze za kazdym razem ktos inny ich obsluguje, pracownikom szeregowym ciagle zmieniaja sie kierownicy i dyrektorzy to nie jest juz koszmar tylko obled. Nowi pracownicy przychodza z innych bankow po 3 miesiacach szukaja juz nowej pracy i odchodza. Szkoda slow pozdrawiam

x

to popatrz co się dzieje w centralnym , co dwa miesiące nowy dyrektor , nie da się pracować to jakiś obłęd

x - 2010-10-07 18:51:48 napisałaś :-) , niby nic ciekawego , tylko tyle że są zmiany w funkcjonowniu FMBanku , teraz już nie zwalniają w ostatni dzień misiąca tylko tak z niemacka na początku , gdy czujność uśpiona , [usunięte przez moderatora] to nic nowego zawsze tak bylo przynajmiej w regionie polnoc przyjezdzal dyr. reg i dawal wypowiedzenie bez podania przyczyny zwykle chamstwo

No to mamy zmnian

Czy w innych bankach nowy pracownik na dzień dobry dostaje budżet do wykonania?

po co robić integrację, skoro za miesiąc nie będzie już połowa ludzi się znała; przede wszystkim ustabilizować kadrę co jest podstawowym warunkiem prawidłowego działania, klienci też muszą mieć stabilizację w kontaktach z doradcami, a nie co rusz nowa twarz, po za tym przypominam, że wyszkolenie nowego pracownika trwa jakiś czas i jednak kosztuje, a duża część pracowników nie dociera do tego momentu; następna sprawa to nieco pomyśleć i tak organizacyjnie to dograć by wszyscy wiedzieli co mają robić i pod kogo podlegają, bo to ostatnio nie jest jednak jasne; czasem wystarczy ołówek i kartka papieru, no i trochę oleju, nie warto wywarzać drzwi, które są już przez kogoś otwarte; pozdrawiam i życzę powodzenia;

błędny rycerz - 2010-09-29 20:14:11 artur - 2010-09-29 14:40:48 czemu większość pisze o fm banku na forum o funduszu mikro, z tego co się zorientowałem z powyższych wypowiedzi to fundusz już praktycznie nie funkcjonuje, ale ok skoro wszyscy to i ja, chciałbym się dowiedzieć jak FMBANK radzi sobie finansowo, np jaki miał wynik finansowy na 30 czerwca 2010 i będzie miał na koniec września, rozumiem że do osiągnięcia progu rentowności jeszcze daleko i dużo ciężkiej pracy przed bankiem ale czy idzie w dobrym kierunku, lokaty nie jest trudno ściągnąć z rynku ale jak stoi sprzedaż i nie myśle o pożyczkach przejętych od Funduszu Mikro. Ja jako potencjalny klient a może i pracownik chciałbym miec dostęp do takich informacji a na stronie FM Banku jest tylko raport za 31.12.2009, czy ktoś wie coś więcej i może mnie oświecić? czy banki nie notowane na gpw nie muszą raportować kwartalnie, półrocznie? ARTUR za trudne pytania. Nie zrozumie nikt na tym forum. Zadzwoń do Centrali i się dowiesz. Zobacz jak tu plują i każdy mówi że to tylko deszcz pada.Po prostu rewelacja aż uśmiech sam się kołysze na twarzy a głowa boli. Ps. Zapraszam do mojej Firmy 3 dni i 80% do wymiany. Plują wylewają pomyje. front office zawsze narzeka, standard ale rzecz zrozumiala, mają najcieższą, najbardziej stresującą robotę, co do fluktuacji kadr o której tu piszą to coś tu nie fukcjonuje jak trzeba (nie wiem..produkt b.trudny do sprzedania, za slabe przygotowanie do pracy, zbyt duży nacisk na wyniki, pochopne decyzje kadry kierowniczej) ludzie się buntują gdy żąda sie od nich niemożliwego, a to wszystko demotywuje pozostałych pracowników i nie zachęca osób z zewnątrz do aplikowania

artur

miałem na mysli to że o FM Banku jest odrębny wątek założony

ciekawska

artur - 2010-09-29 14:40:48 czemu większość pisze o fm banku na forum o funduszu mikro, z tego co się zorientowałem z powyższych wypowiedzi to fundusz już praktycznie nie funkcjonuje, ale ok skoro wszyscy to i ja, chciałbym się dowiedzieć jak FMBANK radzi sobie finansowo, np jaki miał wynik finansowy na 30 czerwca 2010 i będzie miał na koniec września, rozumiem że do osiągnięcia progu rentowności jeszcze daleko i dużo ciężkiej pracy przed bankiem ale czy idzie w dobrym kierunku, lokaty nie jest trudno ściągnąć z rynku ale jak stoi sprzedaż i nie myśle o pożyczkach przejętych od Funduszu Mikro. Ja jako potencjalny klient a może i pracownik chciałbym miec dostęp do takich informacji a na stronie FM Banku jest tylko raport za 31.12.2009, czy ktoś wie coś więcej i może mnie oświecić? czy banki nie notowane na gpw nie muszą raportować kwartalnie, półrocznie? Odnośnie obecności FM Banku na forum: jest tak: jak coś funkcjonuje w realu to istnieje w świecie wirtualnym, są przypadki żyjące tylko wirtualnie bez odpowiednika w rzeczywistości. Ale nie słyszałam o dużej firmie działajcej w rzeczywistości, o której by nie pisano w sieci.

błędny rycerz

artur

josif

Ja liczyłem z premią,którą dostaliby za zrealizowanie planu.

t

jakie 2500 netto??????????????????????? znam osoby ktore maja po 1700 netto. Czy ty oszlales?

josif

A czy przypadkiem nazwa stanowiska pracy nie brzmi doradca klienta? Według mnie doradca jest od tego,żeby doradzać a nie wciskać klientowi [usunięte przez moderatora], a po 3 dniach spóźnienia z płatnością raty dzwonić do niego i dziwić się,że klient nie ma pieniędzy na spłatę!!! Poza tym,skoro jesteście tak cudownym zespołem "wciskaczy" to nie wiem dlaczego pracujecie za 2500 netto,w innych instytucjach zarobilibyście dużo,dużo więcej!!!! Pozdrawiam

ciekawska

aaaa - 2010-09-28 19:00:42 bazi - 2010-09-28 17:37:29 josif - 2010-09-28 16:38:55 aaaa - 2010-09-27 18:58:56 bbbbb - 2010-09-26 15:37:58 Widać jak są ukierunkowane zespoły. Nie bardzo rozumiem o czym piszesz ? Nasz zespół plan realizuje i każdy bierze kasę więc nie bardzo rozumien te dziwne aluzje. Ciekawi mnie w jaki sposób No jak!?. Ktoś napisał żeby napisać. Po drugiej stronie ekranu jesteś anonimowy. I nikt nie widzi. brrrr. Zima idzie ale chandrę Człowiek łapie. Ktoś wie może jaka zima będzie w tym roku? A może zamiast zajmować się gderaniem , zajmijcie się pracą , a to wyjdzie Wam na zdrowie .A może czas na zmianę firmy i sprzedaż np pieczywa , tanie i szybko zbywalne . Co boli że jest kilka oddziałów , które robią swoje a reszta śpi ? Kilka tzn. ile? Dwa czy dziewięć ? Jak 2 to na 60 jest w granicach błędu statystycznego, 9 na 60 też bardzo mało. Tak czy inaczej kiepsko, nie ma się czym chwalić. A po za tym jak mawiał Ronald Reagan - ciężka praca jeszcze nikogo nie zabiła, ale czemu ryzykować ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundusz Mikro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 182 ocen.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.