Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Mały

Z tego co wiem to szukaja teraz kogos do CC - kasa chyba nie taka zła

Aga

Prawda jest taka, że szefostwo zamiast pracować pisze tutaj durne komentarze . Litości bo w końcu nie wytrzymam i parsknę śmiechem jak się spotkamy w holu

Ruda

Na premie to nie ma co liczyć bo sprzedaż idzie bardzo słabo a szkodowość wzrasta. Kredyty obarczone są dużym ryzykiem. Atmosfera do d...

Xyz

Odpowiedzi na komentarze zaraz po ukazaniu się. Widać że osoba, osoby z mikro a raczej makro shit monitorują to forum i starają się tworzyć jako taki PR. Popieram niech Ci co mają znajomych w tej firmie zasięgną sami informacji przed zatrudnienia się tam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Xyz

Kowalski

Praca na przetrwanie. Atmosfera niezdrowa, niejasny system premiowania, lekki mobbing że strony przewożonych a do tego bałagan w centrali.

www

wszędzie jest tak samo w większym czy mniejszym stopniu.

pocoloco84

Stałe wynagrodzenie + system premiowy - o ile wyrobisz plan, a ile wynosi to stałe wynagrodzenie z premią? Bo ja jako analityk w banku zarabiam 7000-8000 brutto i szukam lepszego pracodawcy ;)

dla zainteresowanych
@pocoloco84

to siedź tam gdzie siedzisz

czadoman

Dla zainteresowanych Prace w dynamicznym, młodym zespole -dynamiczna to ona napewno będzie Umowę o pracę - do czasu aż się nie sprawdzisz Stałe wynagrodzenie + system premiowy - o ile wyrobisz plan Brak Sonia informacji o godziwym wynagrodzeniu.

maestro

Ha ha hahaha fundusz polsko -amerykański. Kon by się usmial! :D ;D boki zwinąć z tego komentarza można.

maestro

xxxx

No firma ktora nie ma finansowania :) a ludzie siedza zeby siedziec jest napewno stabilna finansowo :) Dobre sobie :)Teraz szukaja analityka tylko jest jeden problem - nie maja z czego wyplacac klientom pozyczek ;) haha pracowałem w tej firmie i dno...prezesowa szkoda gadac a i jeszcze jest niejaki andrzejek - to jest dopiero ananas - na niczym sie nie zna:)

kierownik

Wiktoria, odradzam. Szkoda czasu. Szukaj stabilnej firmy. Ta jest na kurzej łapce. Słabe zarobki.

XXL

To bankrut. Firma finansowa nie mająca finansowania a ludzi to nie wiem po co trzymają chodzi o pseudo sprzedaż i pseudo analityków. Prezesowa firmy chyba czeka na manne z nieba. Odradzam prace w tej firmie o ile się odbije od dna.

Tob

Zastanawiajacym jest fakt jak takie "Nazwiska" znalazły się w Radzie Nadzorczej w takim Funduszu. Czyżby "wielebny" maczal w tym ręce? Z drugiej strony niezły wybieg. Ktoś chyba bardzo liczy nat wsparcie. ..ale czy jest jeszcze co wspierać?

Tob

lone wolf

To prawda, każdy może napisać co mu się podoba. Najbliższy czas zweryfikuje podane przeze mnie informacje. Wtedy też okaże się czy powtórzyłem zwykłą plotkę z magla, czy usiłowałem podważyć reputację kwitnącej, dobrze zarządzanej i świetnie prosperującej firmy. W której pracownicy są szczęśliwi, lojalni i oddani szefostwu. Rzeczywiście, FM-em interesuję się z bezinteresownej zawiści, przepracowałem w niej kilka lat. Dlatego pilnie i regularnie czytam kolejne wpisy w KRS, szukam też informacji o FM w necie. Rzeczywiście "ruch w interesie" trwa i jestem pewien, że niebawem w KRS ujrzę wpis o zmianie właściciela (opcja optymistyczna), upadłości lub likwidacji (wersja jeszcze bardziej radosna). Właścicielka FM cytując klasyka: "tylko siebie ma na względzie, a nas jeno za narzędzie". Słusznym zatem i sprawiedliwym będzie jej klęska w interesach. Humana odsyłam do wcześniejszego wpisu (nick:kisski). Ja nie mam wiedzy o obecnej kondycji FM, czy tonie w długach, czy redukuje zatrudnienie. Tego nie wiem. Cytując jednak moją informację:" FM się zwija i jest wystawiony do sprzedaży". Przykro mi że już teraz nie mogę podać źródła mojej wiedzy. Ani też jej szczegółów. Obowiązuje mnie poufność. Proszę jednak wszystkich o aktualne informacje o FM, będę je pilnie śledził, sądzę też że będą cenne dla ewentualnych nabywców(jeśli tacy się znajdą). Serdecznie pozdrawiam i liczę na dużą ilość ciekawych wpisów.

Mała

AMEN!!!!!!!

lone wolf

Wiem z pewnego źródła, że FM wystawiony jest na sprzedaż. A "Szalony" dając wysoką ocenę kompetencji "Szefowej" w pełni zasłużył na swój nick. Wystarczy prześledzić przebieg jej "błyskotliwej kariery". Z "Rajfajzena:, FM i FM Banku. Nie wiem czy wciąż wspiera ją wielebny Dag, sprzedający FM, następnie w Radzie Nadzorczej FM i potem FM Banku. Teraz, jak wynika z KRS sprzedający FM poprzedni właściciele są w obecnej Radzie Nadzorczej FM, wielebny Dag też. Wysokie kanony etyki w biznesie! Teraz w FM Rada Nadzorcza jest liczniejsza jak pracownicy. Szefowa wywaliła porządnych ludzi, jak tylko kupiła FM, pierwszy milion, co można wciąż znaleźć w necie, miała zarobić w ciągu roku. "Resztówki" FM nikt nie kupi. Trzeba będzie ją zwinąć. Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundusz Mikro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 182 ocen.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.