Fundusz Mikro Sp. z o.o.

Radom

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.

simon

kamber, teraz masz szanse tu zaaplikowac, poszukuja własnie windykatorów terenowych do Lublina. Ich oczekiwania to wykształcenie wyższe i niekaralność - wykształcenie prawnicze lub ekonomiczne będzie dodatkowym atutem i doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w procesie windykacji i oceny wiarygodności podmiotów gospodarczych.

lone wolf

Patrz na stronę opisaną jako FM Warszawa, z dużą ilością wpisów. Tam znajdziesz trochę nowinek.

admin

Temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.