Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

kisski

Firma spada na dno . Ciecia i ciecia. Tonie w dlugach to i czas na redukcje przyszedl. Wiec chyba jest na co narzekac.

szalony

W FM pracuja ludzie którzy nie za bardzo znaja sie na biznesie. W firmie taki bałagan ze szkoda gadac, dokumenty klientów walają sie po biurze i nigdy nie wiadomo co gdzie jest. Dział weryfikacji szkoda gadać - pozyczke daje sie na czuja :) Bieżesz sto tysiecy oddajesz dwieście tysiecy ale taka specyfika firmy - Jak ktoś moze to idzie do banku a nie po zapomoge do takiej firemki. Osoby zarzadzające - właścicielka - zna sie na biznesie i nie można jej nic zarzucić (bo kobieta naprawdę ok) ale pod nią kompletni partacze i nieudacznicy - nie do konca lojalni - bardziej starający udawać się ze cos robią podczas gdy nie robią nic tylko trzęsą porami jak to bardzo zapracowani. Firmy generalnie nie polecam bo nie ma w niej stabilności ani niczego co może przyciągnac zarówno przyszlego pracownika jak i klienta.

Luis

Ja się chciałem zapytać jakiegoś właściciela działalności gospodarczej, który przy okazji korzystał z pomocy funduszu mikro. Zastanawiam się nad pożyczką 50000 ze spłatą w 48 miesięcy. Czy w przypadku posiadania większej ilości pieniędzy i możliwości wpłaty zmniejsza się okres spłaty? A z drugiej strony - bardzo ścigają jak się choćby pół miesiąca spóźni z wpłatą?

Matylda

Nie wiem dlaczego jest u Was tyle rozgoryczenia i zniesmaczenia,tym bardziej ktoś napisała że ta Firma jest już pod inną nazwą. Ludzie którzy pracują to tylko kilka osób.Kiedyś spotkałam w W-wie pewnego bardzo sympatycznego Pana który podczas rozmowy bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat tej Firmy. Sam pod koniec spuentował,ze Firma ta wyciągnęła jego osobę z dużego dołka finansowego scedował wszystkie problemy na osobę trzecią i jak twierdzi problemy same się rozwiązały. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś będę miała okazje spotkać tego mężczyznę, bo rewelacyjne się z nim rozmawiało. Nie wiem czy był to były pracownik czy były Klient ale BYŁ pozytywnie nastawiony. To tyle w tym temacie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
aaaa

Witam.. pracowałam jakiś czas temu w FM i jeździłam na integracje, jeździłam w teren, pracowałam w oddziale.. moje wrażenia? ludzie w oddziałach - spoko kierownicy - zależy gdzie, ale z reguły robią co mogą szefostwo - zarządza firmą a od ludzi w oddziałach ma kierowników i dyrektorów regionalnych integracje - działo się wiele.. ale nie było przymusu w tym uczestniczyć.. sorry.. jeśli laska pije dzień w dzień do 3 w nocy, przychodzi do pokoju zdewastowana - to jest jej wina.. ja nie piłam więcej niż 2 drinki, wracałam do pokoju przed 24, trzymałam się z daleka od facetów z jęzorem na wierzchu - tacy są w każdej firmie!!!! jeśli spotka się facet z babką i oboje nie szanują siebie sami, to wiadomo co z tego wyjdzie. ja uczestniczyłam w grach i zabawach w plenerze, była potańcówka, ale zanim się zaczął kocioł z \\\"pijanymi lekkoduc (usunięte przez administratora) i\\\" - poszłam do pokoju grzecznie spać. - MOŻNA!!!!! i co że namawiali - zostań.. jeśli ktoś potrafi unikać takich sytuacji, jeśli chce.. jeśli potrafi powiedzieć NIE!!! - jest ok.. a reszta - sama sobie winna.. ja wspominam ciepło i mam wiele szacunku do wielu ludzi z FM. pozdrawiam

an

(usunięte przez administratora)Funduszu Mikro pracuje obecnie kilkanaście osób, Państwo zaś trzymacie się tej strony jak pijany znaku drogowego. Nieładnie!

Kris Cros

hmmm. Niech pomyśle!! ?? Nic się nie zmieniło. Obawy, żale, plucie. Szkoda mogło być tak FAJNIE

aaaaaaaa

i znów(usunięte przez administratora)robią przesiewy , w zasadzie tylko do tego się nadają , wielka kadra zarządzająca , żenada

(usunięte przez administratora)...i potrafia tak potrząsnąć, że ludzie sami odchodzą. A na ich miejsce przychodza nowe ofiary fmowskiego wykorzystywania, znieczulicy, chamstwa, obludy, zaklamania

ona

jedyne co ten czlowiek potrafi to (usunięte przez administratora) swietna motywacja za chwile sie okaze ze nikt w tym syfie nie ma ochoty pracowac

zbychu

jak ktos szuka pracy za pare stowek ma ochote sie narobic i nie zarobic bo ktos podzielil sobie jego sprzedaz na pol i okazuje sie ze nie ma premi to goraco polecam !! nowy dyrektor ds. sprzedazy chyba zyje w stanie niewazkosci !!

Mam dość traktowania (usunięte przez administratora) ta metoda motywacji na mnie nie działa.odchodzę

może to cisza przed burzą, kto wie??? a temat integracji przycichł, czy umarł w ogóle???

JA

(usunięte przez administratora)poza tym mam świetne wyniki,jestem zadowolona z tego co robię i zarabiam całkiem niezłe pieniądze,a gdy wracam do domu mój mąż czeka na mnie z kolacją i kompletnie nieświadomy tego co się dzieje w mojej firmie "pozwala mi o niej zapomnieć"

ktoś

zapraszam do złożenia aplikacji do FMB- mnóstwo ludzi szukają. I zapraszam na forum za dwa miesiące, myślę że szanownej koleżance/ szanownemu koledze ten czas wystarczy żeby zobaczyć jak tam jest.

Nie rozumiem w takim układzie czego " Moja droga" szukasz na tym " fmowskim formum".Chyba Ty masz jakiś problem ze soba skoro, pracujesz w idealnej firmie, a wypowiadasz sie na temat firmy o której nie masz bladego pojęcia...tutaj próbujesz wyładowac jakieś swoje negatywne emocje? Witaminka....??:) Na marginesie...większość ludzi w fmb gdzieś ma te durne plotki...bo problem leży głębiej. A jeszcze dla Twojej wiadomośći : rozmowy telefoniczne między pracownikami w FMB są darmowe....:)

widocznie jest o czym gadać i narzekać...Gdy byłoby dobrze, każdy z pracowników o FMB pisałby w samych superlatywach. Uważam też, że wypowiedzi, które są tutaj zamieszczone(oczywiście poza beznadziejnymi plotami typu kto z kim, a kto z innym) to pewnego rodzaju próba zwrócenia uwagi szefom i wspomniamym tu wcześniej "wiceszefom" na to co dzieje się w tej firmie, bo zwykły " szaraczek" ma robić wynik, nota bene dla większości nierealny do wykonania i się zamknąć. Sama do niedawna byłam pracownikiem tej instytucji i wiem, że to co się dzieje w tej firmie woła o pomstę do nieba.

ciekawska

gwardzista - 2011-05-09 14:27:54 Starą gwardię bank nieco przerósł i niestety musieli znaleźć sobie \ Tak, tak wielkość tego Banku można porównać do obecnej wysokości World Trade Center

gwardzista

Starą gwardię bank nieco przerósł i niestety musieli znaleźć sobie "inny odpowiedzialny odcinek pracy"... jak to mawiał Dyrektor w filmie "Poszukiwana poszukiwany".

Zasada jest prosta: jeżeli nie masz nic do roboty to wymyślasz ploty, tyle w temacie kto z kim. Jeżeli praca przynoszona jest do domu i zastępuje wszystko inne to już jest źle i albo trzeba zmienić pracę albo udać się do lekarza bo to jest pracoholizm. Wszyscy dążymy do pewnych celów w życiu, tylko pamiętajmy żeby one nie przesłoniły nam sensu życia, bo osiągnięcie finiszu nie da nam krzty satysfakcji. Co do FMB to ciężko cokolwiek tutaj pozytywnego napisać i nie chodzi tu o popularnie wywoływany do tablicy(usunięte przez administratora), bo wykonywanie solidnie pracy jest naszym obowiązkiem, ale o pomysł na ten bank i kierunek w jakim ma pójść, niestety jest to nadal ślepa uliczka...

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundusz Mikro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 182 ocen.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.