Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

leon zawodowiec

brawo!!! w końcu ktoś powiedział prawdę....

bunny

a w jakim ty pracujesz jak jest ci tak miodnie pochwal sie

aaaa

to koleżanko w kiepskim oddziale pracujesz

pracuje tu od 6 miesiecy nie dostalam zadnej premii ani nikt w oddziale a na rozmowie oklamywali ze prawie wszyscy je dostaja a z tego co ja sie orientuje to nie znam osob ktore kiedykolwiek dostaly jakas premie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
ex ex

to wieści- roszady na stanowiski v-ce :) a co z szaloną wizjonerką M się stało? dała nogę po tym jak burdelu swą niezaradnością narobiła czy może awansowała haha?

jakk tam premie juz wyrobione liczycie ile dostaniecie extra kasy i na co ja wydacie

ana, to może tak łaskawie podasz gdzie tego syfu wg ciebie nie ma?? chętnie się tam przeniesiemy...

www

to nam teraz zatrzęsie sprzedażą >czyżby w raiffeisenie zrobil już wszystko że postanowił zmienić prężną instytucje na nasz bank

a ja się pytam gdzie sa te pochlebne wypowiedzi osob ktore chwalily sobie fmb co oczy sie otworzyly i zobaczyliscie jak jest na prawde jak tam talony na swieta i jak tam co miesiac dostajecie premie????????

pscola

no tak ..To właśnie dzięki tym wymienionym osobom Sądy Pracy maja co robic :) A pracuja ciężko :)

anoim

życzę wszystkim zmiany pracy, Ja już postanowiłam zmieniam

ktos

co za wstyd....

anonymus

wow (!) to się dzieje, nie łamcie się , szukajcie pracy. Zmiany są tylko na lepsze, ja zaryzykowałem. Dałem wypowiedzenie i teraz pracuję z przyjemnością i nie za głodową pensję. Co do świątecznych upominków... cóż.. pracowałem kilka lat w FM i dostałem od na święta notatnik by spotkania firmowe wpisywać :). szleństwo istne :)

bunny

nie wierzylam wczesniejszym wypowiedzia na tym forum ze tak moze byc ale sie przekonalam na wlsanej skorze postanowienie na 2011 znalesc NOWEGO PRACODAWCE

byly pracownik

To nie wiesz ze fmb to jedyna bank w Polsce ktory na swieta nie daje nic swoim pracownikom tylko liczy sie przedswiateczna sprzedaz To nic nowego popytaj sie znajomych w innych bankach ile dostaja talonow lub gotowki

no name

Dla zainteresowanych, proszę wpisać na stronach dla ludzi poszukujących pracy (np. pracuj.pl) w ilu miejscach FMB szuka pracowników. Są tylko dwie możliwości. Chcą zwolnić całą Polską, albo robią sobie bazy pracowników, tak na wszelki wypadek, gdyby wszyscy z całej polski złożyli wypowiedzenia. Bagno.

PRAWDA

tak zbliza sie nowy roku i czas zaczac szukac nowego pracodawcy......

wciąż na pokładzie

X - 2010-11-26 15:48:57 tak to już jest w firmach i nie ma nic w tym złego że ktoś się lubi bardziej a ktoś mniej nie rozumiem co złego w bliższych relacjach służbowych o ile nie maja one wpływu na pracę i nie rozpieprzają rodzin Dokładnie zgadzam się z Tobą, tylko problem tkwi w tym, że ludzie bardzo często przekraczają tę cienką niewidoczną granicę, a po tym powrót do relacji sprzed ... jest bardzo trudny a czasami wręcz niemożliwy. W dodatku współpracownicy potrafią rozdmuchać niewinny z pozoru balon do niewyobrażalnych rozmiarów, krzywdząc przy tym bogu ducha winnych. Pozdrawiam.

X

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundusz Mikro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 182 ocen.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.