Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Mikro Sp. z o.o. w Warszawa

aaaaa może kiedyś będzie nam dane się poznać:) pozdrawiam:)

aaaa

absolutnie się z Tobą zgadzam . Grunt to zespół i dobre relacje , wiem bo sama nam taki . Gratuluję Ci dobrego składu , jest po co iść do pracy . Ja od ciągle walczę o moich MDK , których mam od samego początku . Ciągle ktoś na nich psy wiesza , ale wiem co robią i ile serca wkładają w swoją pracę . Nikt się z zespołu nie wypisuje i cały czas jesteśmy w jednym składzie a to jest bardzo ważne chcąc coś w tej firmie zrobić .

za każdego z nich*

Absolutnie się nie zgadzam z tym brakiem relacji z klientem. Moi pracownicy nawiązują GENIALNE relacje z klientami i tylko dlatego są w stanie sprzedawać tak drogie kredyty. Narzekają? jak każdy! Ale jedno wiem: pracują, pracują i jeszcze raz pracują! Za każdym z nich dałabym się zwolnić z pracy bo wiem, że to wartościowi ludzie i nie pozwolę ich skrzywdzić. Ludzie z którymi współpracować chciałby każdy. Wiecie kto tworzy atmosferę tej firmy? My! Im dalej będziemy obrzucać się mięsem, im więcej będzie pokątnych szeptów tym więcej niejasności. Wszyscy gramy do tej samej bramki... niektórym trzeba to tylko przypomnieć. Miałam mnóstwo momentów zwątpienia, szczególnie wtedy gdy ze zmęczenia nie dawałam już sama rady. Ale nigdy nie zapomnę chwili gdy po powrocie z urlopu usłyszałam od moich chłopaków: dobrze że już jesteś. Nie zapomnijcie, że gdy wskazujemy palcem na innych jeden palec wskazuje drugą osobę, cztery na nas!!! Życzę owocnych przemyśleń!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
aaaa

a poza tym zawsze jest możliwość powrotu do tego co było , tyko że z nowym właścicielem FM . Przecież już znaazł się inwestor , który ma go kupić . Ma działać nawet podobnież pod tą samą nazwą i z całą jego bazą klientów . Więc cóż stoi na przeszkodzie ?

aaaa

też Ci jesetem w stanie opowiedzieć o każdym z klientów z naszej bazy FM , też budowałam relacje . Przyszli młodzi to fakt i nie są w stanie skojarzyć nawet nazwisk ostatnich klientów. FM miał własną specyficzną metodologię przyznawania pożyczek i działał na innych zasadach , lecz też trzeba było tych klientów pozyskać by móc coś teraz o nich powiedzieć .Teraz FM Bank buduje taką bazę i bez względu na niedoskonałości panujące w strukturach i cały ten chaos możemy dalej tworzyć to samo , fakt ciut inaczej

pandora

Bzdura, nawet jesli czytaja to kliencji to oni sami wiedza najlepiej czy im sie oplaca czy nie. Branie kredytu to nie jest kupowanie bulek. Pamietam jak moj kierownik odchodzil, i przekazywal mi biuro, to bylo cos pieknego, ja bralam teczke czytalam nazwisko a on mi opowidal o tym kliencjie, potem ja zbudowalam takie relacje z klientami i co z tego jak przyszli mlodzi i przyszla nowa era i wszystko poszlo w diably, tylko wspomnienie zostalo i to co najwazniejsze jak spotykam klientow to w dalszym ciagu sa mili, opowiadaja o sobie i mowia ze to jest juz nie to...Bedziecie miec takie wspomnienia ????

x

Ja czytam to mam twarz pokreconą - 2010-09-17 17:17:09 Kiedy czytam te komentarze powiem tak SUPER kadra. Skad w jestescie staliście na skrzyzowaniu i was ktoś wyłapał. Ludzie zdrady ta wyleciała integracje masakra. Co do trójmiasta powiem tak. Cała ekipa do zwolnienia nadawała się już 2 lata temu.Łącznie z Panem który miał tak sztywniackie podejscie do Klienta,że jak się patrzył na mnie to jak na złodzieja który chciał pożyczkę. Szkoda że wtedy nie poprosiłem o wizytówkę bez dwóch zdań bym wypisał imię i nazwisko. To jest Bank to jest instytucja finansowa.??? Pani Prezes gdzie jest Pani nie widzi Pani ze rozwalają Pani Firmę pracownicy niech Pani coś robi. Szkoda takiej marki szkoda tyle czasu poświęconego na zbudowanie Firmy od zera. Boze gdzie sa wszyscy decydenci. i właśnie dlatego jako mamy wieczne problemy kadrowe i budżetowe . Kalamy własne gnazdo , a ludzie to czytają i ciekawe kto takich zatrudni w innych bankach . Jeśli naprawdę jest aż tak żle to krzyż na drogę a szarapnie opinii , to chyba nie tędy droga. Ciekawe , który kredtytobiorca po przeczytaniu czegoś takiego jak to forum , weżnie u nas kredyt . Żenada

greg

Josif - 2010-09-17 12:19:22 Ciekawe kto miałby jechać do Mikołajek? W Trójmieście w ostatnim czasie odeszło z pracy 5 osób na 9 zatrudnionych. Jeśli w innych regionach też tak jest to gratuluję podejścia do pracowników!!! to nie jest tak zle kiedys w Sopocie i w Gdańsku byla tylko kierowniczka i kierownik bez zadnej obsady wyobrazasz sobie wchodze a tam tylko 1 osoba. Jak zobaczylem listy obecnosci to sie przerazilem ile tam przewinelo sie osob osobiscie wytrzymalem pare miesiecy i sam odeszlem teraz pracuje w normalnym banku a fm wspominam z przymruzeniem oka

aaaa

Josif - 2010-09-17 12:19:22 Ciekawe kto miałby jechać do Mikołajek? W Trójmieście w ostatnim czasie odeszło z pracy 5 osób na 9 zatrudnionych. Jeśli w innych regionach też tak jest to gratuluję podejścia do pracowników!!! Ludzie odchodzą , bo kierownicy mają najwyraźniej złe podejście do swoich ludzi . U nas jest od początku cały czas jedna zgrana ekipa i jest ok:-) Życzę wszystkim takiego zespołu

aaa

anonim - 2010-09-17 07:28:14 ocho, szefostwo zabrało głos.... żadne szefostwo .... chyba że oddziałowe:-) , tylko aż żal tego słuchać

ex

[usunięte przez moderatora] wyleciała , to się porobiło, nie pisz inicjałami ponieważ nie tylko ona takie nosi, a nie chcemy by na kogoś przez jej pryzmat patrzono :/ ...prawda?

Ex

A ja słyszałam że wreszcie panią dyrektor od nic nie robienia [usunięte przez moderatora] wywalili...to prawda?

ja tylko ostrzę ołówki

Josif - 2010-09-17 12:19:22 Ciekawe kto miałby jechać do Mikołajek? W Trójmieście w ostatnim czasie odeszło z pracy 5 osób na 9 zatrudnionych. Jeśli w innych regionach też tak jest to gratuluję podejścia do pracowników!!! jak to kto?? KADRA....

Josif

ocho, szefostwo zabrało głos....

aaaa

a poza tym , jak czytam te wypowiedzi o integracjach i szoleniach , to odnoszę wrażenie ,iż piszą to ludzie przez których zazdrość przemawia , że nic takiego ich nie spotkało i nikt się nimi nie zainteresował . Najprościej jest puścić osąd na calą firmę , " kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamnieniem " . Żal aż bije po oczach .I ciekawe o czym teraz będziecie pisać ? pozdrawiam i życzę wykonanych planów

aaaaa

Naprawdę ludzie nie macie już o czym pisać ?I co było sobie tak języki strzępić ? Zmarnowaliście tyle czasu na rozstrząsaniu kto z kim i w jakiej pozycji i co ? Mikołajki odwołane :-) Chyba wszystkim szczęka opadła , jak Pani prezes wysmarowała maila .Piszecie o imprezach w naszej firmie jakby to była sodoma i gomora . Byłam już na jednej impezie w tej firmie i nie przesadzałabym z tą rozwiązłością . Każdy tam jeździ po to by się pobawić , a co to kogo obchodzi kto z kim sypia . Każdego indywidualna sprawa , może warto by się skupić na realizacji planów , aby w końcu jakiś wyjazd doszedł do skutku ?

ciekawska - 2010-09-07 21:47:43 nikt ważny - 2010-09-07 15:52:28 anonim - 2010-09-07 15:30:18 no co ty? jak na gorze robić porzadek im wyżej tym większy (usunięte przez administratora) jest no chyba zeby rozwiazac zarzad i dyrektorow zwolnic Nie na górze, a w całym pionie, czytaj dokładniej. Hm ja tam nie pracuję więc mam kiedy zerkać, a ty???? .Bo jeśli jesteś pracownikiem to tylko pozazdrościć, bo np. moja żona to raczej nie ma czasu na pierdoły w godzinach pracy. I ty biorąc się do roboty podniesiesz wartość tego banku, bądzie mniej plotek a więcej efektów. Ano właśnie co tam w FM Banku słychać prócz wyjazdu do Mikołajek? Jak plany sprzedażowe, strategia Banku? Jak blisko break-event point? To jest dopiero ciekawe......, zobaczyć minę inwestorów bezcenne. też jestem ciekawa :)

drogi matole

matoł - 2010-09-07 22:04:33 Jestem zbyt ograniczony, aby zrozumieć o czym Państwo piszecie. Chyba zajrzałem tu przez pomyłkę. Jakiś jestem byłym pracownikiem banku. byłym ponieważ nie mogłęm dł¨żej obserwować tego co się dzieje. Moje orbrzydzenie było tak duże, że któ®egoś dnia napisałęm wypowiedzenie i to była jedna z najlepszych decyzji jak się okazało. Co do wypowiedzi tutaj-niestety nie są to wylewane wiadra goryczy niezadowolonych pracowników, a sama prawda. rzeczywistość w FMB była znacznie gorsza i jeszcze mniej smaczna niż to o czym czytacie na forum,szkoda ponieważ mogła to być naprawdę fajna firma zbudowana na solidnych fundamentach funduszu. Jak widać nieodpowiednie osoby na wysokich stanowiskach mogą nawet duży bank sprowadzić do poziomu rynsztoka.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundusz Mikro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Mikro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 182 ocen.

Fundusz Mikro Sp. z o.o.