Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

anonim - 2010-04-01 17:55:29 anonim - 2010-04-01 17:34:09 Aha i jezeli Wam zabierali kase za Medicovera to jezeli nie podpisaliscie zgody na ubezpieczenie to kasa była Wam zabierana bezprawnie. Takze to tez można wykorzystac w sadzie.

anonim - 2010-04-01 17:59:42 anonim - 2010-04-01 17:20:42 Tylko jak jest redukcja etatu czyli jestes zwolniony z winy pracodawcy to według kodeksu pracy nalezy sie miesieczna odprawa!!

Ludzie jak Wam nie płacą w terminie to nalezy poinformowac ich, ze zgłosicie to do sadu pracy. Wtedy firma bedzie musiała zapłacic kare, koszty sadowe, wypłacic pensje i jeszcze odsetki za opóźnienie. (usunięte przez administratora)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

uwielbiam poznański Blue Note

cbsfds - 2010-04-01 16:22:45 Jestem z Poznania .... już były przedstawiciel. Pewien FFM z polnocy kilka razy sugerowal, ze Wasza kolezanka z Poznania jest buntowana przez moja osobe. Niby jak mialem to robic, jezeli najpierw bylem na L4 a potem na urlopie? Faktycznie spotkalismy sie raz na moim urlopie i pojechalismy do 3 lekarzy. Tych 3 lekarzy wypisywalo leki tej firmy. Znalem ich od kilku miesiecy, promocja ukladala sie rewelacyjnie. "Fachowiec" od zarzadzania z tego powodu sie jej pozbyl. Oczywiscie za porozumieniem stron ;))) Nigdy jej nie buntowalem, ani nie mowilem aby odchodzila z pracy. Kazdy robi co chce i podejmuje wlasne decyzje. Mozecie sami jej zapytac ... kto chcia, to pewnie numer prywatny ma. (usunięte przez administratora)

cbsfds

" Tu chodzilo o mnie. FFM uwazal, ze ja mam wplyw na dziewczyne. Takiej glupoty dawno nie slyszalem. Ja przedstawilem jej tylko 3 znajomych lekarzy. Teraz nawet tego juz nie maja :)))" MOZESZ KOLEGO JASNIEJ??> NIE BARDZO WIADOMO O CO CHODZI

wynik

Wiecie jaki jest wynik meczu w tej firmie? 22 do 15. 15 przedstawicieli a przez rok czasu zwolniono albo podziekowano za wspolprace grupie 22 osob :-) Czyli jak latwo policzyc, lacznie z obecnymi pracownikami firma musiala przeszkolic, zatrudnic itp itd 37 osob :) Zaznacze jeszcze raz ... jest tylko 15 przedstawicieli na caly kraj. Jeszcze nie mija rok, od momentu rozpoczecia promocji lekow. To bedzie dopiero po 15 kwietnia a juz jest rotacja na poziomie uwaga 147% !!!!!!!!!!!!!

uwielbiam poznański Blue Note

wfwfwqf - 2010-04-01 15:26:29 clwcwlcw - 2010-04-01 15:10:07 obiecanki - cacanki... nie wierzcie w bajki o lepszych czasach, podwyzkach itp. Teraz jeszcze w dodatku są cięcia bo zwalniaja pracowników (na duże województwa jest planowany tylko 1PM - ciekawe jak 1 osoba ma ogarnąć tak duże tereny, śmieszne). (usunięte przez administratora)

Innej osobie przedstawiono super warunki odejscia. Albo podpisujesz porozumienie stron albo sami cie zwolnimy. Pracowala dwa miesiace. I kto tu ma racje? FFM kompromituje sie w kazdym swoim ruchu a wczesniejsze wpisy na forum z czasem pokazuja ze to calkowita prawda. Ta firma to tragedia.

Nic dziwnego skoro FFM osobie, która dostała lepszą ofertę pracy każe się wstrzymać z odejściem, bo załatwi super podywżkę, po czym nie pisze, nie dzwoni... i słuch o super podwyżce ginie.(usunięte przez administratora)

vdegeg

no i kolejne osoby odeszły z firmy... :(

anonim - 2010-03-31 23:19:33 anonim - 2010-03-31 21:49:05 PRAWDOMÓWNI - 2010-03-30 21:55:03 PART 2 - chwilowo wstrzymany Przynajmniej chwalę za szczerość..(usunięte przez administratora)

Tego nie moge stwierdzic ale skoro Ty widziałaś/-eś lub poczulaś/-eś i tak twierdzisz to pewno masz racje.

dwfwfwf

anonim - 2010-03-30 21:38:06 To Ty w swojej wypowiedzi pokazales jaka masz klase! chyba maks 8 podstawowki! Chwalenie sie metkami w ubraniu swiadczy o tym ze masz kompleksy i ciuchami probujesz je uleczyc! szkoda gadac! (usunięte przez administratora)

PRAWDOMÓWNI - 2010-03-30 21:55:03 PART 2 - chwilowo wstrzymany Przynajmniej chwalę za szczerość... (usunięte przez administratora)

Sam jestes baran i nie umiesz czytac ze zrozumieniem!

anonim - 2010-03-30 21:38:06 To Ty w swojej wypowiedzi pokazales jaka masz klase! chyba maks 8 podstawowki! Chwalenie sie metkami w ubraniu swiadczy o tym ze masz kompleksy i ciuchami probujesz je uleczyc! szkoda gadac! Czytaj ze zrozumieniem (usunięte przez administratora). On pil do waszych okreslen wczesniej, ze przedstawiciele to popaprancy w garniturkach za 500zl.

uwielbiam poznański Blue Note

zkjda - 2010-03-30 23:28:49 To Ty zydem jestes???? Nie, nie jestem żydem. Jednak pra pra dziadek od strony ojca na 99% był żydem. Pewnie co dziesiąty z nas ma coś podobnego w życiorysie. Tylko jeden nie ma (usunięte przez administratora) aby się przyznać a drugiemu nie chce się ruszyć 4 liter i w wolnym czasie poszukać informacji :-) Tylko co mają żydzi albo ja do opinii o firmie? Nie odwracajcie uwagi od tego co najważniejsze ;-))))

cdqqq

(usunięte przez administratora) JUZ NIE PRACUJE??? NIKT NAWET NIE POINFORMOWAL OFICJALNIE???

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma