Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

(usunięte przez administratora) brawo za odwage i niezłe poczucie humoru. Juz oficjalnie wiadomo kto grał FFM na nerwach!:)))

PRAWDOMÓWNI

PART 2 - chwilowo wstrzymany Przynajmniej chwalę za szczerość...

To Ty w swojej wypowiedzi pokazales jaka masz klase! chyba maks 8 podstawowki! Chwalenie sie metkami w ubraniu swiadczy o tym ze masz kompleksy i ciuchami probujesz je uleczyc! szkoda gadac!

uwielbiam poznański Blue Note

anonim - 2010-03-30 21:27:04 Cwaniak z Poznania sie odezwał. Widze ze w (usunięte przez administratora) pokory Was nie ucza. A tak poza tym nie szata zdobi czlowieka. No comment's ... z osobami poniżej pewnego poziomu nie wdaje się w dyskusje :-)))

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
uwielbiam poznański Blue Note

PRAWDOMÓWNI - 2010-03-30 02:15:57 PART 1 No tak. Zdecydowanie najbardziej kompetentna jest tutaj osoba, która bierze aktywny udział na tym forum (sama tworzy tematy i na nie odpowiada). Czyli kompetencja(usunięte przez administratora) nie był tylko na okres próbny dostał poszerzony zakres obowiązków) to znaczy - stawiał pierwsze kroki w branży farmaceutycznej właśnie w +pharmie, poprzednio nie był związany z branżą (no może zoologiczną), przygotowanie merytoryczne - brak (studia kompletnie odbiegające od działki farmaceutycznej), no i zdrowie też nie dopisuje. Ciężkie życie tym bardziej, że porażki zamiast uczyć tak bardzo bolą. I tak o kompetencjach innych wypowiada się osoba w pełni kompetentna w branży farmaceutycznej. ŻENADA W miarę potrzeb PART 2 nastąpi wkrótce... Widzę, że i ja zostałem poruszony personalnie. Bardzo się z tego cieszę. W odróżnieniu od innych osób moje doświadczenie nie jest tajemnicą. Wszystkie te informacje są zaczerpnięte z serwisu goldenline, więc nowości nie odkryłeś. Temat o tej firmie nie był założony przez moją osobę i wypowiedzi też nie są wszystkie moje. Ja potrafię zasugerować, kiedy coś piszę. Jeżeli komuś będzie to wygodne może twierdzić, że jestem nawet autorem 2500 postów o firmie (usunięte przez administratora);-)) Mam to gdzieś. Wiem, co sobą reprezentuję i co robiłem. (usunięte przez administratora)

Szkoda tylko ze w tej firmie wszyscy sa tacy nawet FFM bo ci z wiekszym doswiadczeniem i lepszymi umiejetnosciami juz dawno odeszli

fbdbdb - 2010-03-29 18:56:20 możecie się bać chwili, w której nowy BUM zacznie pracować - spodziewajcie się reorganizacji pracy , masowych zwolnień (usunięte przez administratora)

anonim - 2010-03-29 13:38:24 zaspany - 2010-03-17 07:53:35 Z cyklu Monty Python przedstawia. Jak zrobić karierę w -pharmie: 1. Obowiązkowo brak doświadczenia lub ewentualnie praca fizyczna w Anglii. 2. Nie wychylaj się powyżej miernego wyniku. Inaczej zostaniesz „usunięty”. Ważne byś mówił, że pracy masz ogrom i wracasz do domu o 20.00 (vide wasz FFM), ewentualnie robisz 8000 km miesięcznie. 3. Mów to, co „smok wawelski” chce usłyszeć. Zaprawdę powiadam Wam … on jest Pan, stwórca nowych „firm”. 4. Miewaj sny prorocze niczym Twój wódz. Jemu, co noc śni się opowieść, że jego najlepsi przedstawiciele 4 godziny w miesiącu pracują telefonem (usunięte przez administratora) 5. Bądź „mlekooporny” (dla wtajemniczonych). Jeżeli spełniasz powyższe wymogi, kariera stoi przed Tobą otworem. Przykład idzie z góry. Twoja obecna kadra przełożonych spełniła wszystkie powyższe kryteria. Poszukaj w google ....albo wikipedia ;))

dgege

Może jak będzie nowy BUM to wszystko się zmieni... tyczy się to też problemowych pracowników firmy... wszystko od niego zależy.

vgsege - 2010-03-28 15:12:36 firma powinna zrobić wszystko aby tych bardziej wartościowych i dobrze rokujących PM zatrzymać jak najdłużej w firmie. Nowi, niedoświadczeni PM nie zrobią wyniku, nie znają branży specyfiki pracy, nie potrafią odnaleźć się w aptece i skutecznie przekonać do siebie farmaceutów. (usunięte przez administratora)

anonim - 2010-03-28 11:51:57 anonim - 2010-03-28 11:05:30 xxx x - 2010-03-27 23:39:26 czy naprawdę aż tak jest źle w tej firmie? nie ma nic dobrego? Prosze o obiektywny komentarz odnośnie atmosfery, zarządzania, promowanych leków, narzędzi do aptek i lekarzy, budzetow planow sprzedaży. Pozdr. Niestety jest źle. Przykro to powiedzieć, ale tak jest. Nie wynika to wcale z trudności w promocji leków, ale z sytuacji stwarzanych w szeroko rozumianym dziale sprzedaży/promocji. Leki, które firma ma dostępne na rynku są do wypromowania. Tylko przedstawicielom podcina się skrzydła każdego dnia. Nawet, jeżeli ktoś zacznie już na owych skrzydłach latać, to będzie tym złym i zostanie pozostawiony na bocznym torze. Jeżeli szybko nie będą podjęte decyzje o zmianach, sposobie zarządzania, to za kilka miesięcy wybuchnie kolejna bomba z niskim (drastycznie) wynikiem. Przedstawiciele się nie rozwijają, frustrują na przełożonych i w konsekwencji zamiast myśleć o pracy i tym, co mają do zrobienia, szukają nowego pracodawcy. Z drugiej strony firma przez rok czasu dorobiła się tak negatywnej opinii, na którą trzeba pracować kilka albo i kilkanaście lat.(usunięte przez administratora)

a czy jest cokolwiek dobrego w tej firmie? Prosz� o wymienienie plusów pracy na stanowisku PM w w/w firmie.

gnjlkjohlk

Chyba przesadzacie trochę. Wcale nie jest tak źle - wystarczy solidnie wykonywać swoją pracę , po prostu to lubić. :) A (usunięte przez administratora)wcale nie taki straszny jak go malują :)

xxx x

nocarz

Panie R. pan jest zerem, jezeli wprowadza pan argument zastraszania, by uzyskac posluch u podwladnych.

...

Jeżeli całe życie rodzina cie tylko straszyła a innej wiedzy nie poznałeś, to stosujesz to co znasz :)

jak widac zastraszanie jest najlepszym sposobem zarzadzania w niektórych firmach!

SS

"firma" jak to firma. Albo firma albo "firma". Co tu dużo mówić :))) Czasami takie niedomówienia są lepsze niż dziwny blef rozsiewany w mailach(usunięte przez administratora)

Mozna troche jasniej bo nie bardzo czaje o co chodzi?

fsfwsf

tzn? myślę, że w firmie już o tym wiedzą :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma