Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

psychol

przynajmniej ostatnio jest smiesznie, no bo jak ma nie byc jak jest! pozatym super załoga, zwłaszcza ffm-y. dla nich szczególne pozdrowienia. olee!

swistak

Zgadzam sie. A wlasnie ponoc podzielili na dwie linie, a nie na trzy? Troche gabinetow weterynaryjnych jest :D, no chyba, ze dziennie jednego weterynarza kazdy ma odwiedzic to jeszcze jako tako moze dadza rade :D

---

praca w tej firmie to jazda bez trzymanki, absolutnie nie polecam!

Były Żołnierz +Pha

Kto został zwolniony???

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
beret

Faktycznie sa zmiany. Cyklowka plazowa otworzyla mi oczy na pewne sprawy. Nie polecam firmy.

fran

To zwalniają wszystkich?

JAY Z

Zmiany, zmiany, zmiany. Juz niedlugo caly zespol idzie na wymianke. Ale czego sie spodziewac po tej firmie!!!

skoro pracujesz w plusie to znaczy ze nie trafiła Ci się żadna inna propozycja i musisz siedziec w tym bagnie. Osoby które coś potrafiły i dostały propozycję z innych firm już dawno sie zmyły i są wdzieęczni że zakończyli kariere w tej "korporacji"

aD

a co tam sie teraz dzieje? kiedys tam pracowalem - nie polecam nikomu takiego gowna - wstyd sie przyznawac ze sie tam pracowalo... cos sie zmienilo? nadal fffffyyymmmmyyy rzadza.... kaaaaaamyy te same??? wspolczuje wszystkim

swieta prawda !!!

cisza bo wszyscy sie modlą zeby jeszcze troche w tym http://www.fifa.com/worldcup/players/player=196791/index.html?cid=google_playeroneboxpopracować.

spragniony - 2010-08-26 21:47:38 cisza!!! cisza jak na mszy !!! Ciekawe kto jest tym prowadzacym?

spragniony

cisza!!!

anonim - 2010-07-09 14:13:46 Byłem na rozmowie w tej firmie. Facet wyglądał jak Marcell Jansen i mam wrażenie, że nie wiedział o czym mówi. O konstrukcji zdań i wypowiedzi nie wspomne. Firma pomyłka. JA http://www.fifa.com/worldcup/players/player=196791/index.html?cid=google_playeroneboxJAK MARCELL JANSEN - O http://www.fifa.com/worldcup/players/player=196791/index.html?cid=google_playeronebox, musicie to zobaczyc, Moze to on robi dodatkowo kariere w plusie :)

xyz

No wczoraj nasz kolega pokazal na co go stac :) Miedzy innymi dzieki niemu maja trzecie miejsce :D "Jansen" dawaj z siebie wszystko, moze i firme wyniesisz na wyzyny bo jak na razie kiepsko Ci idzie.

xxx

no jak to, nie ogladacie meczów, przeciez wypisz wymaluj kolega fffmm, moze to nowa fucha o której nie wspomnial :), a buzka jak pupcia niemowlaka :), photoshopik jak nic ;) a rozumiem pseudonim artystyczny :) http://www.fifa.com/worldcup/players/player=196791/index.html?cid=google_playeronebox

A kto to jest ten Marcell Jansen? To jakiś brzyyyyyyyyyyyydal?

Cisza na forum :), zapewne "Prokurator" w akcji :)))))

a

Ja bym chętnie wrócił ale tylko jesli FFMow i KAMow zmieniliby na osoby kompetentne!

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma