Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

pracujacy - 2010-06-14 21:24:36 Budujemy druga linie. Chociaz nie polecam tej firmy nikomu. Sam uciekam przy pierwszej lepszej okazji. Słyszałem, ze ma byc podział na kardio i uro jako pierwsza linia oraz psycho-neuro jako 2 linia. Także jest miejsce dla wszystkich byłych pracowników:))

pracujacy

x

hehe chyba budują firemkę od podstaw bo szukają 16 nowych przedstawicieli :D szkoda że na górze nie ma zmian.

chichotek

Ludzie ruszyła rekrutacja do +pharma http://www.pracuj.pl/praca/%2bpharma;KW Czyżby przyszła pora zrobić rotację personelu, bo ten za dużo już umie i zagraża kierownictwu? Odp. brzmi TAK, BO ZAPEWNE OBECNI PRACOWNICY ZDAZYLI JUZ ZAUWAZAC NIEKOMPETENCJE SWOICH PRZELOZONYCH.. WSPOLCZUJE WAM SZCZERZE...ZAROWNO NOWYM JAK I STARYM

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zajebiste :-))) Ja mogę najwyżej zaśpiewać plus i minus :-)))) http://www.youtube.com/watch?v=FbeAUcJOrpM

rapper

Kiedys bylo o dwoch takich co ukradli ksiezyc, teraz o dwoch takich co....(robia kariere ;)) 9 rano dzień zwykły kraj Polska Pod przychodnią zawija nowe mondeo Wysiada bystry typ jak gdyby nigdy nic To medyczny konsultant, ffm( to być może Ty) Pod ośrodka drzwi, sunie krokiem Pewnym krokiem, a jak! Wjazd na poczekalnie, oblężony gabinet pacjenci wbici w kolejkę choć zapisani na godzinę Szybki podjazd choć kolejka już zgapiła co z nim grane On już cudem jest w środku, taki szybki manewr Przybył na kolejny szpaner tudzież z panią doktor Przyszedł z ramienia firmy, lekarza w (usunięte przez administratora) cmoknąć Wziąć na litość, ewentualnie zteroryzowć A wszystko po to sprzedażowy cel zrealizować I już jego w tym głowa jak to zrobi, ma narzędzia chodzi tylko o to aby produkt sprzedać Zwany potocznie lekiem związany z każdym człowiekiem Coraz bardziej zrozumiecie to z wiekiem Grube bańki z aptek płyną wartkim ściekiem prosto tam gdzie producenta(firmowa) kieszeń Np. co trzeci rosły Polak boryka się z nadciśnieniem każdy z nich kwalifikuje się na przewlekłe leczenie Farmaceutykami firmy, która ma lepszy układ z doktorami Gdy przychodzi przedstawiciel, że tak powiem z narzędziami np. z firmowymi alkoholami, ankietami choć lista jest jeszcze długa przedstawiciel lepszego sposobu szuka czysty biznes przekupstwo, wyuczone techniki, orientacja na lekarza cel na wyniki, nienormowany czas pracy niestandardowe myśli i niespokojna noc gdy jakaś sprawa się przyśni Biznes is biznes ku…. Słupki, słupki przede wszystkim (usunięte przez administratora). Wyścig szczurów joł! 50 CENT

asd

Ponoc forum juz zamieralo, bylo zbyteczne, teraz "obiektywni" chca inaczej je zlikwidowac :-))) Gdyby zachowanie firmy i osob ja reprezentujacych bylo inne, to forum nigdy by nie powstalo.

kib

A ja po tym wszystkim co przeczytałem to gdybyście się spotkali wszyscy razem to ustawka Arki Gdynia z Lechią Gdańsk to było by kiepskie widowisko. Między wami to by była dopiero walka :0 Może zrobicie ustawkę - chętnie zaglądne :-)

jurek

To prawda, ale jako niezależny obserwator myślę, że już chyba wszystko zostało powiedziane, a teraz tylko obrażacie się nawzajem. Z mojego punktu widzenia najlepiej dla wszystkich będzie opisywać tą firmę na podstawie dowodów i faktów, a nie wyzwisk. To będzie najlepsza przestroga dla przyszłych pracowników czyż nie? Wytykacie sobie błędy i ośmieszacie, a to chyba nie jest najważniejsze.

ffff

Czlowieku...to cale forum dla dobra tych, co zastanawiaja sie czy nie wyslac do tej firmy...niech beda swiadomi w jakie szambo sie pakuja...moze i kasa ok, auto...ale jestes jak bombel na wodze...dzis jestes a nast. dnia stawiaja cie pod sciana i nara..

jurek - 2010-06-11 18:38:14 Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak się obrażał nawzajem. Panowie i Panie może podacie sobie w końcu dłoń i zakopiecie topór wojenny??? Jaki poziom FFM i KAM, taki poziom dyskusji na forum.

jurek

anonim - 2010-06-11 16:58:14 Dla fantastów: nigdy nie byłem w Budapeszcie i w Alpach. nie o tobie mowa. ale nawet nie wiesz, co tuż pod nosem się dzieje On wie tylko kogo moze zwolnic, zgnebic, ponizyc. Ewentualnie jak udawac, ze sie cos potrafi. Czas pokazuje dobitnie co soba "Warka" reprezentuje. Co reprezentuje? NIC ;) Nie liczac wiochy wnoszonej do farmacji i firmy bezposrednio ;)

...

Firma zamiast pracowac nad soba pograza sie z dnia na dzien. Przykre...tutaj nalezaloby wyrwac wszystkie chwasty, ktore zarzadzaja ludzmi i moze udaloby sie cos uratowac....zenua...

Mój kolega pracuje tam i sobie chwali. Pieni�dze ok, cz�ste szkolenia w Krakowie, ford focus :) Nacisk jest na sprzedaż to fakt, ale pracowa�am w tej branży i tak jest wsz�dzie. Do tej pory mia�am dobre zdanie o tej firmie, ale jak to wszystko czytam... loboga :)

prawda w oczy kole?!

kghm - 2010-05-29 04:52:33 Ciekawa sprawa. a jakie są jeszcze te kwiatki. da się zobczyc ten romantyczny budapeszt? a może da się zobaczyć nie tylko Budapest ale również te alpy romantyczne, którymi po dużym alkoholu sam się chwalił któremuś z PM-ow?

gtr

mogłaś zostać dziennikarką ślędczą - a raczej kaczką dziennikarską w dosłownym tego słowa znaczeniu. hehe pewnie od [usunięte przez moderatora] masz takie informacje.

kghm

mowisz ze podasz kwiatki a nie podajesz. zalazla ci [usunięte przez moderatora] widocznie za skore

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma