Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

Zawiadomienie już jest złożone. Przygotowane przez kancelarie prawną.

feif - 2010-04-03 01:50:04 Hej, podaj paragrafy, które zostały naruszone w tej firmie. Nic nie piszcie nie dajcie sie nikomu przygotowac. Ustawy juz macie, ida swieta wiec jest duzo czasu na ich analizowanie.

feif

Hej, podaj paragrafy, które zostały naruszone w tej firmie.

(usunięte przez administratora). Sam nie dałeś rady i się burzysz.(usunięte przez administratora) i tak występuję tu anonimowo więc nikt nie wie kim jestem. (usunięte przez administratora)Czesc (usunięte przez administratora)Juz na Swieta do rodziny pojechales czy siedzisz w Szczecinie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mateusz

Aha i jeszcze jedno. Wyzywajac sie od kretynow miernot itp przedstawiacie nie tylko siebie ale cala firme. Jak ktos z branzy to czyta to potem bedzie mial wyrobione zdanie o pharmie i nie bedzie chcial zatrudniac ludzi ktorzy tam pracowali albo jeszcze pracuja. Nigdy nie wiadomo co komu pisane, takze wrzuccie na luz. Ja nie chce potem w CV wycinac wpisu ze pracowalem w tej firmie!

Mateusz

Witam! Bardzo prosiłbym o nie poruszanie mojej osoby na forum. Ja jak do tej pory nikogo nie obraziłem i starałem sie kulturalnie i rzetelnie przedstawic firme. Jezeli ktos sie ze mna nie zgadza ma do tego prawo, ale niech mnie nie obraza. A jak ma cos do mnie to jezeli jest obrotny załatwi sobie numer telefonu do mnie i zadzwoni w celu wyjasnienia niescisłości. P.S. Jak sie ktos zwraca do drugiej osoby to kultura wymaga pisania "Wy", "Ty" z wielkiej litery!!! P.S. Zycze Wesołych Swiat wsyzstkim za i przeciw!

Witam Pragnę wszystkich poinformować, że w dniu dzisiejszym dokonałam zgłoszenia o podejrzeniu łamania obowiązującego w Polsce prawa przez firmę pluspharma. W załącznikach, jakie przedstawiłam do zgłoszenia, były elementy wskazujące na łamanie następujących przepisów: - Ustawa Prawo Farmaceutyczne Dz U Nr 45 poz 271 z 17 marca 2008. wraz z obowiązującymi przepisami wykonawczymi do w/w ustawy; - Ustawa o podatku od towarów i usług Dz U Nr 54 poz 535 z dnia 5 kwietnia 2004 r wraz z przepisami wykonawczymi i późniejszymi zmianami; - Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r Dz U Nr 101 poz 926 z 2002r. wraz z późniejszymi zmianami; - Kodeks Pracy Ustawa z dnia 26 czerwca 1974r. tekst ujednolicony Dz U nr 21 poz 94 z 1998r wraz z późniejszymi zmianami. Pozdrawiam

byla

(usunięte przez administratora) masz już pracę?

rgegre

Szukaj pracy (usunięte przez administratora)szukaj, ale pamietaj ze nadzieja matka glupich hehe

Ale ten koles od spamu uwielbia rozowy kolor :)))) (usunięte przez administratora). Moze dostanie 200 zl podwyzki ;)))

fwfwfwfw

no akurat nie stada - jest duzo wiecej lepszych firm :)

(usunięte przez administratora) Ale dla ciebie to i tak zbyt trudne aby zrozumiec, ze macie wieksza opozycje niz wam sie to moze wydawac :))))))

Podsumuje, jezeli ktos soba prezentuje pewien poziom to jest zle. (usunięte przez administratora)

On nawet nie wie gdzie i od czego jest taki urzad.(usunięte przez administratora)

anonim - 2010-04-01 17:27:01 Ludzie jak Wam nie płacą w terminie to nalezy poinformowac ich, ze zgłosicie to do sadu pracy. Wtedy firma bedzie musiała zapłacic kare, koszty sadowe, wypłacic pensje i jeszcze odsetki za opóźnienie.(usunięte przez administratora)

W ramach sprostowania, zeby FFM znowu do prokuratury nie musiał biec;) Z tego, co wiem dziewczyna z Poznania dostała ultimatum porozumienie stron albo wypowiedzenie ze strony firmy, z którego ciężko będzie się jej wytłumaczyć przyszłemu pracodawcy. Tak to mniej więcej brzmiało.

Zobacznie na metody pracy (usunięte przez administratora)Prokuratorem nas straszyl.

asdasdas

Prawda. Wszystko co piszecie to prawda.

uwielbiam poznański Blue Note

gsgwgwf - 2010-04-01 18:36:01 najbardziej chyba firma sobie szkodzi w sytuacji gdy kogos zwalniaja a pozostaly dlugi w terenie (brak zaplaty za badania i nie odebrane faktury marketingowe, niezrealizowane zobowiazania i ciagle zmieniajace sie twarze w firmie) (usunięte przez administratora)

uwielbiam poznański Blue Note

W Poznaniu ja robilem od wrzesnia wyniki miesieczne po 650-700 szt. Nie jestem prorokiem, ale wiem co mowie. Tam przez najblizsze 6 miesiecy nikt nawet nie poczuje tego wyniku. Bo rynek sie od firmy w duzym stopniu odwrocil. Czesc lekarzy i farmaceutow bylo wscieklych kiedy powiedzialem jak firma mnie potraktowala. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma