Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

Tak sobie myślę, że może kolejny raz ktoś czymś postraszył ;)

svsvdwv

cos się uspokoiło na forum... czyżby jakieś zmiany w firmie? a może już nikt nie pracuje :)

nietutejsza - 2010-04-06 10:49:59 Nie wszystko zloto, co się swieci...moze i nie powinno wyciagac sie wnioskow biorac pod uwage tylko opinie innych...jednakze oceniam cale to forum i wnioskuje, ze pracownicy niezbyt dobrze reprezentują swoją firmę i jej wizerunek wyrazajac sie w tak karygodny sposob, ze sam administrator usuwa ich wypowiedzi...radze zainwestowac w szkolenia z zakresu PR. Nic nie poradzisz na to ze w firmie pracuja [usunięte przez moderatora]!

nietutejsza

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
nieustannie pracujący

Milczenie jest złotem... Zapraszam do współpracy z +pharmą, wtedy wszystko wygląda inaczej. Nie wyrabiaj sobie opinii na podstawie tego co inni MÓWIĄ/PISZĄ, tylko jak ty to doświadczasz...

nietutejsza

...gdyby było aż tak źle to ludzie zwalniali by się sami, a z tego co doczytałem takich nie było... Odnosnie wypowiedzi powyzej odpowiadam rownie obiektywnie - w dzisiejszych czasach i przy obecnej sytuacji na rynku kazdy trzyma sie takiej pracy, jaka ma i sie cieszy, ze ja ma. To nie kwestia tego, ze nie chce sie odejsc (nie zaprzeczam), ale lepiej miec za co do gara cos wlozyc niz nie miec niczego wogole. To odpowiedz na to, dlaczego ludzie sie nie zwalniaja. Nie chca prosic o te 2 zl, tylko miec mozliwosc ich zarobienia. A ze obecni pracodawcy wykorzystuja sytuacje dajac do zrozumienia,ze na dane miejsce maja 100 innych staja sie tym samym bezkarni i nie szanuja pracownika. WNIOSEK Nie ma wyjscia i trzeba pracowac, nie ma komfortu a to, zeby odejsc, bo zostanie sie z niczym. Lepiej zacisnac zeby i miec prace. Odchodza Ci, co maja taki komfort, a z tego, co widze malo jest takich ludzi.

muniek - 2010-04-04 09:27:44 Akurat to, że ktoś pracował w Anglii czy Irlandii czy Bóg wie gdzie to w moim mniemaniu nie jest powód do śmiechu. Żadna praca nie hańbi. Zastanawiam się tylko dlaczego osoby, które pracowały w tej firmie wytykają ten fakt jako pewien rodzaj ułomności. Przecież nigdy nie wiadomo czy ktoś z tych osób nie będzie zmuszony pracować w obcym kraju. Życie płata różne figle. Dla mnie człowiek, który pracuje na starcie ma już plus. Zobaczcie ile osób wokół Was prosi o 2zł - i tylko prosi zamiast zapracować na chleb. Obiektywnie patrząc na to forum zauważyłem, że byli pracownicy bardzo ostro traktują swojego byłego chlebodawcę i wszelkie próby wpisywania pozytywnych wypowiedzi oponentów są skutecznie gaszone. Myślę, że każdy z Was ma po części rację, zarówno przeciwnicy i zwolennicy ponieważ gdyby było aż tak źle to ludzie zwalniali by się sami, a z tego co doczytałem takich nie było. Nie mnie jednak to oceniać, ale wszyscy piszą ogólnikowo zamiast opisać jakieś fakty, które miały miejsce. To z pewnością dało by lepszy efekt niż rzucanie sobie oszczerstw nawzajem. Wniosek: Czyta się to przyjemnie ponieważ wypowiedzi są zabawne, ale prawdy można dojść tylko poprzez konfrontację dwóch stron, a nie rzucanie hasłami przedszkolnymi w stylu Proponuje aby ten jak to nazwales chlebodawca poradzil sobie samodzielnie na rynku. Wtedy nauczy sie szacunku do innych osob. Obiektywnym mozna byc wtedy, gdy nie jest sie po zadnej ze stron i zna sie wszystkie fakty. Smacznego jajka.

muniek

Akurat to, że ktoś pracował w Anglii czy Irlandii czy Bóg wie gdzie to w moim mniemaniu nie jest powód do śmiechu. Żadna praca nie hańbi. Zastanawiam się tylko dlaczego osoby, które pracowały w tej firmie wytykają ten fakt jako pewien rodzaj ułomności. Przecież nigdy nie wiadomo czy ktoś z tych osób nie będzie zmuszony pracować w obcym kraju. Życie płata różne figle. Dla mnie człowiek, który pracuje na starcie ma już plus. Zobaczcie ile osób wokół Was prosi o 2zł - i tylko prosi zamiast zapracować na chleb. Obiektywnie patrząc na to forum zauważyłem, że byli pracownicy bardzo ostro traktują swojego byłego chlebodawcę i wszelkie próby wpisywania pozytywnych wypowiedzi oponentów są skutecznie gaszone. Myślę, że każdy z Was ma po części rację, zarówno przeciwnicy i zwolennicy ponieważ gdyby było aż tak źle to ludzie zwalniali by się sami, a z tego co doczytałem takich nie było. Nie mnie jednak to oceniać, ale wszyscy piszą ogólnikowo zamiast opisać jakieś fakty, które miały miejsce. To z pewnością dało by lepszy efekt niż rzucanie sobie oszczerstw nawzajem. Wniosek: Czyta się to przyjemnie ponieważ wypowiedzi są zabawne, ale prawdy można dojść tylko poprzez konfrontację dwóch stron, a nie rzucanie hasłami przedszkolnymi w stylu "tata zły i mama też zła". Nikogo nie bronię i nikogo nie karcę. Najzwyczajniej w świecie oceniam obiektywnie.

nietutejsza

anonim - 2010-04-03 22:40:19 Nietutejsza spoko ze sie wypowiedzialas ale szkoda ze do FFM i tak to nie dociera. Oni wszystko wiedza najlepiej. A bylym pracowniko musisz tego tłumaczyc bo oni to wiedza. To, ze na tym forum wypowiedzial sie juz ktos zupelnie niezwiazany z branza i z ta firma powinno otworzyc niektorym oczy. Jak nie otwieraja Ci drzwi to wal oknami...a jak trzeba to i kominem...

nietutejsza

Witam wszystkich obecnych, Od pewnego czasu, nie powiem, ze od samego poczatku, sledze to forum. Bedac osoba zupelnie niezwiazana z branza nie zamieszczalam tutaj swoich opinii , bo niby dlaczego. Jednakze podsumowujac wszystkie wypowiedzi zarowno te jednej, jak i drugiej strony stwierdzilam, ze czas wyrazic swoje zdanie. I tak wyciagam nastepujace wnioski: 1.Poziom wypowiedzi sawiadczy o poziomie czlowieka, a jak jeszcze reprezentuje przy tym swoja firme, to powinien liczyc się ze slowami. Jezeli ktos uzywa rynsztokowego slownictwa broniac swojej firmy i nie potrafi wypowiadac sie na poziomie, to ja dziekuje takiej firmie, bo przeciez firma to człowiek. 2.Zwalnianie ludzi z pracy po tak krotkim okresie czasu ( wnioskuje, ze ok. 2-3 miesiecy) swiadczy tylko o tym, jak kierownictwo jest przygotowane do pracy i jaki ma stosunek do swoich pracownikow. Tak sie sklada, ze prace przedstawiciela medycznego powinno sie oceniac po min 4 miesiacach, a optymalnie po 8, bo wtedy widac wyniki jego ciezkiej pracy. Wiem to, bo powiedzial mi to jeden z czolowych polskich Product menagerow firmy farmaceutycznej ( oryginalnej, zeby nie było wątpliwości). Zreszta myslmy logicznie, bo faktem jest ze zanim przebijesz sie skutecznie na jakikolwiek rynek (nie tylko medyczny), to potrzebujesz na to min. 3 miesiecy majac dobre zaplecze tj. szkolenia, budzet itp. 3.120% rotacja? Jak firma ma sie rozwijac, jak ciagle zmienia ludzi? Wyrzucacie pieniadze w bloto inwestujac w nowych – po co? Przeznaczcie pieniadze na szkolenie obecnych ludzi i wykorzystajcie to, ze pracuja nad rynkiem. 4.Skoro w firmie jest tak zle, to dlaczego zamiast marudzic tutaj nie przejdziecie do czynow? Prawo jest dla wszystkich. 5.Podawanie na forum nazwisk jest ciosem poniżej pasa. Cenie Pana poziom wypowiedzi i klase Panie uwielbiam poznanski Blue Note i po co to psuc? 6.Brak wyplat na swieta? To nieetyczne i powiem nawet, ze bardzo nieetyczne. Jezeli tak wyglada motywacja personelu w tej firmie, to zycze powodzenia. Dobrze traktowani/motywowani ludzie inaczej podchodza do swojej pracy, co przeklada sie na wymiki. W przypadku odwrotnego dzialania wystarczy spojrzec na to forum. Moglabym tak wymieniac bez konca. Nie jestem po zadnej ze stron. Powtorze slowa, ktore już padly. Jeszcze troche i bedzie wstyd, ze pracowalo się w tej firmie. Ciesze sie, ze nie robie w tej branzy. Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych i Zycze Wesolych Swiat nietutejsza

kurczaczek

Juz maja w tym wprawe ;)) Bedzie im latwiej :))

juohdoa - 2010-04-03 14:01:32 pewnie - lepiej sie nikomu nie chwalic ze bylo sie FFM w takiej firmie - no ale co oni wtedy zrobia , pokaza w cv ze byli tylko PM ? powodzenia zycze w szukaniu nowej pracy. obecnym PM tez sugerowalbym sie rozgladac nim jeszcze nie jest glosno w mediach i branzy jak to co znów wyjada do Irlandii albo Anglii:))))) Pracowac fizycznie!!

juohdoa

to juz w branzy jest znane. takie informacje rozchodza sie lotem blyskawicy. dlatego kierownictwo tak broni tej firmy. wiedza, ze nigdzie pracy w branzy nie dostana. to ich ostatnie deska ratunku.

jkhilgvkug

a z tym zawiadomieniem to jakas lipa - juz widze jak komus sie wogole chce cos zglaszac pisac pisma itp. - jesli cos wplynie to mam nadzieje ze powiadomia o tym fakcie mailowo wszystkich pracownikow

były

Mateusz - 2010-04-02 16:10:25 Aha i jeszcze jedno. Wyzywajac sie od [usunięet przez moderatora] miernot itp przedstawiacie nie tylko siebie ale cala firme. Jak ktos z branzy to czyta to potem bedzie mial wyrobione zdanie o pharmie i nie bedzie chcial zatrudniac ludzi ktorzy tam pracowali albo jeszcze pracuja. Nigdy nie wiadomo co komu pisane, takze wrzuccie na luz. Ja nie chce potem w CV wycinac wpisu ze pracowalem w tej firmie! Dobrze, ze zakonczylem juz wspolprace z firma - zeby takie rzeczy na forum pisac, moze nawet bedzie cos o tym w programie Uwaga lub TVNie.. zastanawiam sie czy tez lepiej pomijac fakt pracowania w firmie... bo niby dlaczgo mialbym sie niepotrzebnie z czegos tlumaczyc... pozdrawiam wszystkich i zycze Wesolych Swiat

oefe - 2010-04-03 10:35:41 To zawiadomienie w takim razie jest ważne w przypadku firmy pluspharma a nie +pharma. Co za banda [usunięte przez moderatora]. Prawnik nie jest idiotą i wie jak i co napisac!!

oefe - 2010-04-03 10:35:41 To zawiadomienie w takim razie jest ważne w przypadku firmy pluspharma a nie +pharma. Co za banda [usunięte przez moderatora]. Ja błędów nie popełniam. bye

oefe

To zawiadomienie w takim razie jest ważne w przypadku firmy pluspharma a nie +pharma. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma