Opinie o Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. w Sopot

Dominik N.

Oświadczam, że w dniu 15.10.2019, na portalu internetowym „gowrok.pl” użytkownik „Pracujący w Krakowie” opublikował post, w którym zawarto nieprawdziwe zarzuty, że Kierownik krakowskiej filii spółki „Zakłady Wielobranżowe RENOMA sp. z o.o” – Pan Kazimierz Szczesiul stosował (usunięte przez administratora) wobec podległych mu pracowników i nadużywał swojej pozycji zawodowej po to, by wykorzystywać seksualnie podwładne. Wpis ten został opublikowany z urządzenia, które było podłączone do routera znajdującego się w moim mieszkaniu. Oświadczam, że nie jestem autorem ww. wpisu i że wszystkie zawarte w tym wpisie twierdzenia nie polegają na prawdzie. Nigdy nie uważałem Pana Kazimierza Szczesiula za osobę, która stosowała (usunięte przez administratora) lub w inny sposób wykorzystywała bezprawnie swoją pozycję zawodową.

Czy jest możliwość w Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Z tego co wiem, to można pracować na umowę o pracę (pełny etat) i zlecenie.

Rop

Powiem krótko ta firma to jest poprostu porażka, i każdy kto tam robił miał okazję się o tym przekonać,.

@Rop

Oczywiście masz prawo do takiego zdania. Byłoby jednak dobrze, jakbyś podał nam jakieś argumenty. Stwierdziłeś, że praca w Zakładach Renoma to "porażka". Ale dlaczego? Ponoć oferują tam bardzo dobre wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego - to chyba dobre warunki. Jestem więc ciekawa Twojej odpowiedzi.

M.
@Gabriela

Niby jaki rozwój osobisty? To wszystko ściema. Wynagrodzenie może i nienajgorsze (nieco wyżej niż najniższa krajowa) ale za jaką cenę. Za wybitego zęba, wyzwiska, zniszczenie ubrania, brak szacunku, stres, pracę w bardzo ciężkich warunkach, brak łazienki, brak możliwości zjedzenia ciepłego posiłku, wieczne krzyki pracodawcy nikt Ci nie zwróci.

@M.

Niestety ale muszę się zgodzić z przedmówcą. Zero jakiegokolwiek poszanowania w stosunku do pracownika ze strony kierownika, wszyscy chodzą jak w zegarku jak tylko go zobaczą. Nie ma po co narażać swojego zdrowia dla (usunięte przez administratora) 2500 zł netto + oczywiście 500 zł brutto premii, która automatycznie jest zabierania przy L4 czy jakimkolwiek urlopie na żądanie. Jeżeli ktokolwiek pisze tu o jakimś rozwoju osobisty to chyba nie wie co to słowo oznacza. Praca dla osób silnych psychicznie i lubiących się niepotrzebnie denerwować. Pozdrawiam wytrwałych, Marek.

Pracujący w Krakowie
@Marek

Warto dodać, że dla Osób lubiących pracować w nieludzkich godzinach! Jedyne co w tej pracy było dobre to elastyczny grafik. 4:30, 70 kontroli, ciągły terror.

Poli

Odradzam pracę w tej firmie, gdzie nie ma za grosz wzajemnego szacunku zarówno wśród pracowników jak i kierownictwa. Samo to że ciągle pojawia się w internecie to samo ogłoszenie że szukają kontrolerów albo dyspozytorów, samo to już mówi samo za siebie jaka to może być stabilna firma, nic dodać nic ująć, nie polecam!

Niko
@Poli

Szukają cały rok to chyba źle świadczy o firmie

Rozgoryczony

Docierają do mnie informacje jakoby kierownik K.S. kompletnie nie interesował się osobami poszkodowanymi w incydentach z pasażerami. Życzę aby ta firma została na takim dnie ze Pan Kierownik w końcu sam będzie musiał wyjść w rejon, może kiedy zostanie uderzony, opluty, zwyzywany albo nawet zagazowany dotrze do niego z cxym każdego dnia mierza się osoby które robią dla tej firmy pieniadze. Nie pozdrawiam

Niko
@Rozgoryczony

W renomie zawsze liczy się przede wszystkim wystawienie wezwania a nie zdrowie i bezpieczeństwo kontrolera

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.?

Frig

Jeśli wyjazdem można nazwać podróż MPK z miasta na aglomeracje i spowrotem to jak najbardziej, nawet codziennie. Na nic innego tam nie licz, nie ta kultura i poziom.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gabriela

Na jakie benefity można liczyć pracując w Zakłady Wielobranżowe Renoma? Czytałam o darmowych przejazdach komunikacją miejską i według mnie fajnie bo podliczając ile wydaję miesięcznie na transport komunikacją może uzbierać się spora kwota. Czy prócz tego jeszcze czegoś można się spodziewać?

@Gabriela

Nieoficjalnie masz darmowe bilety.

QWERTY
@Gabriela

@Gabriela, jeśli interesują Cię darmowe przejazdy to wystarczy że zatrudnisz się tam na zleceniu i wyjdziesz do pracy dosłownie kilka razy w miesiącu wtedy kiedy Ci pasuje np. w weekend. Na etacie natomiast pracuj sobie gdzie indziej bo w Renomie naprawdę NIE warto. W takim układzie ograniczysz kontakt z tą nienormalną firmą do minimum a jednocześnie będziesz sobie jeździła za darmo do woli :)

Człowieku, chyba nie wiesz co piszesz. Zapytaj się jakiegokolwiek pracownika co o tym myśli. Kierownik jest najbardziej mściwą osobą jaką poznałem w życiu. Jestem pewien, że ten komentarz został napisany przez kierownika lub Jasińskiego.

Chętnie, o lepszych ludziach

In

Ooooo, a to z nazwiskami już...

In

Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.

Śmiech na sali

Moniko In, bo chyba mogę się do Ciebie tak zwracać? Samokrytycyzm pokazałaś ściągając na firmę telewizję, inspekcję pracy oraz Solidarność. Resztę dospiewaj sobie sama. Kierownik jest na tyle inteligentny żeby móc Cię samodzielnie ocenić, nie musisz się wybielać na forach internetowych ????

Hahah

Polonistykę skończyła, więc się do tego nadaje ????????????

@Śmiech na sali

Aniu Ł., bo chyba nie masz nic przeciwko temu, że będę się tak do Ciebie zwracać, uczulam, nie pisz z kilku fejkowych kont, bo źródło wpisu pozostaje znane. Jaki cel masz Ty w zniesławianiu Pracodawcy, na publicznym forum, mającym zachęcić, bądź zniechęcić potencjalnych kandydatów do pracy? Uczulam, iż „GoWork” nie jest prywatną grupą na Facebooku, nie załatwia się tutaj prywaty. To nie jest miejsce na leczenie swoich kompleksów i braku poczucia wartości. Co się dzieje? Czy potrzebna jest jakaś pomoc? Bo widzę, że wiele spraw przerasta... Co masz na myśli pisząc o Solidarności? Czy należałaś do Związku po to, by szkalować Firmę, tak, jak jest to robione teraz, na tym publicznym forum? Jeżeli tak, to już wiesz, dlaczego Związek nie działa, bo on powstał po to, by zrobić coś dobrego dla zawodu: kontroler (kwestie formalne, związane ze szczególnymi warunkami pracy, kwestie bezpieczeństwa...), nie zaś po to, by Pracodawcy szkodzić. Pomyliłaś się. Przeliczyłaś. Kwestie dotyczące Związku już dawno zostały wyjaśnione, nie wymachuj więc w kółko tym samym, bo to bardzo słabe i pamiętaj o swoich działaniach oraz postępowaniu. Smutne jest to, że nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może być wartościowy, przecież też Ci wolno, kwestia wyborów, a jakie były i nadal są Twoje, widzimy. Masz sobie coś do zarzucenia? Wstyd, że takie rzeczy piszesz, a osoby postronne, zastanawiające się nad podjęciem pracy w Firmie, to czytają. To nie jest miejsce na obnażanie się ze swoimi problemami. Twoja opinia nie jest obiektywna. Nie wszyscy pracujący w Firmie tacy są.

@Śmiech na sali

Wszelka kontrola i wszystkie zdarzenia wykazały, że w Firmie wszystko jest w jak najlepszym porządku, a Kierownik zasługuje na najwyższy szacunek. Powtarzam: „Wiele opinii, słów oraz czynów w stosunku do Kierownika jest dla Niego krzywdzących. (...) W tym Człowieku nie ma pychy, mściwości, nie jest pamiętliwy, jest w Nim refleksja oraz połączenie wrażliwości z siłą i hartem ducha. Wiem to z własnego doświadczenia”. Nie podoba się praca? Nie chce Ci się pracować? Nie pracuj!

@Hahah

No pracuje tu wiele osób wykształconych, nawet z tytułem doktora, więc, jeśli boli: do nauki!

Śmiech na sali
@In

Pudło

@Śmiech na sali

No już nie wzoruj się na mnie, bo tylko dajesz dowody na potwierdzenie moich tez, jeden pisarzu z wielu kont ????

Vanila
@In

Pani Szanowna Doktorantko A Pani nie wie, że nie wolno nikogo oskarżać na podstawie jedynie własnych podejrzeń? Bo jest to zwykłe zniesławienie? Bardzo proszę najpierw sprawdzić numery IP różnych wystawionych tu opinii, a dopiero później pisać swoje bzdurne oskarżenia. Pani tożsamość nie budzi wątpliwości z racji chociażby nazwy oraz sposobu wysławiania się. Zreszta przyznała się Pani. Ma Pani bardzo płytkie myślenie skoro uważa, że wszystkie opinie pisała jedna osoba z różnych kont, przy okazji jest Pani też głucha skoro nie słucha swoich współpracowników, którzy wygłaszają nawet gorsze opinie w rzeczywistości i tych osób jest o wiele więcej niż w tych komentarzach. Także proszę przestać pluć jadem oraz przestać wygłaszać opinie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ja rozumiem, że Pani jest wdzięczna za to, że została po trzech miesiącach przywrócona po pracy, ale to udawanie robi się poprostu śmieszne. I nie - nie jestem osobą o której Pani myśli. Dotąd nie było żadnych tu moich publikacji, ale wiem ile różnych osób zamieszczało tu opinie, dlatego nie pozwolę na Pani krzywdzące oskarżenia. Serio zachęcam do przebadania wszystkich numerów IP - to nie takie trudne ;) Proszę też pamiętać, że każdy ma prawo do własnego zdania. Skoro 20-30 osób mówi to samo, to chyba musi być w tym jakaś prawda?

@Vanila

No tu się zgodzę: klika działa. „Doktorantką” to ja nie jestem. Proszę pamiętać, że skoro „każdy ma prawo do własnego zdania”, to wara od mojego. A skoro sprawa tak została postawiona, oczekuję na ujawnienie tożsamości autorów wpisów. Wszystko się wyjaśni, nikt nie pozwoli na „krzywdzące oskarżenia”, a sprawiedliwości stanie się zadość.

Jaki dress code obowiązuje w Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.?

Kontroler

Schludny, jednolity kolor ubióru, koszula z kolnierzykiem. Ale i tak każdy wychodzi jak chce jak Kazek nie patrzy.

Stary

Niedawny przypadek pobicia kontroleraw Krakowie jest najlepszym przykładem na to że nie warto tam pracować. Bez sensu jest narażać swoje zdrowie i być na każdym kroku bluzgany przez ludzi, szkoda życia i nawet zdrowia psychicznego.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pracujący w Krakowie

Oczywiście, że nie ma żadnego rozwoju ! Chyba, że donosisz to zajmujesz miejsce na dyspozytorni. Jak jesteś sprytny to będziesz nic nie robił, a zarabiał. Jak będziesz fikał to polecisz. Ogólnie jak komuś nie zależy chwilowo na rozwoju to praca jest idealna. Ja za niedługo się zmywam, bo już nie można się swobodnie (usunięte przez administratora) a renoma i tak znika z Krakowa za dwa miesiące. Także pora szukać pracy gdzie rzeczywiście będę szanowany.(usunięte przez administratora) Choćbyś i się starał. Jesteś opierdalany o wszystko tylko dlatego, że mu nie pasujesz. Wylatujesz z pracy za to, że zle się czułeś rano i nie przyszedles,(usunięte przez administratora) no chyba, że góra się dowie, ale to i tak da się zazwyczaj zamieść pod dywan. Firma to dno, pracuje tu bo mam darmowe przejazdy, zero mandatów od policji i przerwy ile chce. (usunięte przez administratora)

Kazimierz Szczesiul
@Pracujący w Krakowie

Szkoda mi Pana. Chociaż jest Pan biedną, zdemoralizowaną i zakompleksioną istotą, a najlepiej określa Pana ta rynsztokowa twórczość, którą Pan publikuje korzystając z anonimowości, to jednak życzę Panu powodzenia, gdziekolwiek Pan się wybiera. Mam jedynie gorącą prośbę o kontakt do nowego pracodawcy, którego uszczęśliwi Pan swoją osobą - chciałbym wysłać mu wyrazy współczucia. My będziemy musieli jakoś przeboleć rozstanie i dalej realizować nasze zadania dla dobra Miasta i mieszkańców. Ja nie mam jak Pan widzi powodu do ukrywania tożsamości.

Olo
@Kazimierz Szczesiul

Tobie człowieku to ta firma chyba życie uratowała powodzenia w dalszym niedorozwoju

Mirosława Rosa
@Kazimierz Szczesiul

Szanowny Panie Kazimierzu.pana pracownicy to menele.w Lewiatanie naprzeciw budynku Pana firmy przy ul. Wilenskiej wieczorem kupują napoje alkoholowe a następnie idą tylnym wyjściem w krzki by na murku ten alkohol spożyć.a później dokonują różnych czynów i rzeczywiście policja ich nie tyka.Pozdtawiam Pana dobre samopoczucie

BJ
@Mirosława Rosa

Zazdrościsz to do nas dołącz. Co tydzień w piątek o godzinie 22, zapraszam ????????????????????????????

Staszka
@Mirosława Rosa

Policja ich nie tyka bo nie robią nic co mogło by się wpisać w Kodeks Wykroczeń lub Kodeks Karny. A Panią mam nadzieję że w końcu spotka kara za bezpodstawne wzywanie patrolu Policji. Swoje problemy proszę rozwiązywać u lekarzy specjalistów a nie na forum publicznym. Pozdrawiam!

Bernard
@Staszka

Nie kw a ustawa o wychowaniu w trzeźwości.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ktoś

Nie ma, kontrola dalej jest 24h

@Pracujący w Krakowie Może trzeba bardziej krytycznie spojrzeć na własną pracę? Kto chce się rozwijać zawsze może a firma warta żeby tu pracować.

Bos
@Marek

Pracowałem w renomie i mogę się podpisać pod tymi nagatywnymi uwagami. Pracownicy często są złośliwi wobec siebie nawzajem, jeden na drugiego krzywo patrzy, a w taki sposób nigdy się nie zbuduje dobrej atmosfery w firmie. Oczywiście są też osoby w porządku ale to nieliczne wyjątki. Typowy wyścig szczurów, jeden chce mieć lepsze wyniki od drugiego, i tak się właśnie psuje atmosferę wśród pracowników.Ciągłe czepianie się o coś. Kierownik który się uważa niewiadomo za kogo, lepiej się do niego nie odzywać, bo jak powiesz coś nie tak to albo ci wlepi nagane albo dostaniesz ochraniacze, Bóg wie za co. Dlatego ja się zwolniłem bo mam swoją godność i nie chce być przez kogoś poniewierany. Wiem też od niektórychludzi którzy tam jeszcze pracują że mają też dosyć, ale zaciskają zęby i pracują. Ja do tej pracy chodziłem naprawdę mocno zestresowany, więc cieszę się że mam to już za sobą.

Bos
@Bos

Miało być ochrzan a nie ochraniacze:)

zainteresowany

A ile teraz mozna zarobic jako kontroler w ZTM gdansk?

Axel
@zainteresowany

W ryj można zarobić...

@Axel

Takie obraźliwe komentarze serio nic nie wnoszą. Też właśnie chciałam się dowiedzieć, jak wyglądają zarobki w Renoma. Wiesz coś na ten temat?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja ZW Renoma Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Toruń i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Natalia

Kierowanik Fili w Karkowie to były funcjonariusz UB https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/65257

John
@Natalia

No i co z tego?

Lop
@John

No i to z tego że przeszłość ciągnie się za ludźmi, jak kiedyś traktowali ludzi tak teraz jest podobnie z pracownikami, tak trudno się domyślić prostych rzeczy? Dla niektórych chyba tak

zastraszana przez renome

Renoma okrada uczciwych ludzi. Znalazla sposob na pomnazanie pieniedzy. kiedys jesli ktos mial bilet -karte miejska i jej zapomnial wziac, wysylal na adres firmy potwierdzenie, ze karta miejska w tym dniu byla wazna z prosba o anulowanie mandatu. urzednik anulowal i odpisywal ze uznaje tylko nalezy wplacic na konto kwote manipulacyjna w wysokosci ok 10 zl. Teraz jest inaczej. Teraz po wyslaniu na adres Renomy dokumentu potwierdzajacego ze karta byla aktywna jest cisza....-Renoma nie rozpatruje pozytywnie takiej reklamacji i zaciera rece, po 2 tygodniach wysyla pismo ze niedokonano wplaty w wys 10 zl i laskawie pozwala zaplacic 60 zl i straszy windykacja, sadem i wpisaniem do rejestru dluznikow. Po chwili czlowiek , ktory byl uczciwy i udowodnil ze mial ten bilet aktywny dostaje pismo z windykacji i tu juz kwota przekraczajaca 200 zl i straszenie. Ta Mafia w ten sposob owe 10 zl pomnaza w sposob zatrwazajacy. z 10 zl po 2 tygodniach to juz 60 a po miesiacu ponad 200 zl i pisze na wezwaniach ze robi to w imieniu WKD. W taki sposob jest traktowany klient. To banda sciemniaczy i wyludzaczy, powinien sie tym zainteresowac prokurator. Tym bardziej ze chodzi o ludzi uczciwych, ktorzy udowodnili ze mieli bilet i WKD nie poniosla szkody w zwiazku z jazda bez biletu. Renoma jako firma z zewnatrz robi kokosy okradajac ludzi i wyludzajac pieniadze tysiac razy wieksze za zwloke swojej opaty manipulacyjnej niz ZUS i US. Ciekawe, czy Dyrekcja WKD ma ta swiadomosc i daje przyzwolenie na takie dzialania tzn wyludzania pieniedzy od klientow . Najwyzszy czas by ten proceder zostal ujawniony i naglosniony w mediach a wszyscy poszkodowani poszli do sadu ...

@zastraszana przez renome

Tak mi z zakupionego biletu za prawie 200 zł w kolejach mazowieckich dostałem 1050 zł po ośmiu latach jak komornik mi zajął kwotę na koncie bankowym .bilet miałem kupiony tylko nie zdążyłem wpisać danych w bilet i juz mnie mają .zabrał bilet i zadał dowodu osobistego jak juz dostał dowód to wpisał mandat dziękuję. A że pisma nie przychodziły do mnie to nic o tym nie wiedziałem pokitowaniem tez ani żadnej informacji nie dostałem . Adres zameldowania inny nisz zamieszkania nie wiem czy sąd wysyłał. Zawiadomienia bo rodzice by odebrali . Tak więc za zakupiony bilet bez mojego wpisu 29.mają 2009 roku na dzień marzec 2017 zrobiło się 1050zl zajęcia przez komornika .idzie och ujęć z tymi legalnym złodziejami. Piękny prezent na urodżin gdzie mam dzieciaka niepełnosprawnego . Bilet był kupiony i trzymałem bilety jakieś trzy lata ale kto by pomyślał że po ośmiu latach będzie taka sytuacja . Cała prawda o kontrolera Kolei mazowieckich. Złodziejska firma zw renoma zrobiła rozliczenie akordowe kontrolerom wiec ci mając 20 procent od złapane gościa łapią inwalidów rencistów babcie no i naiwnych ludzi takich jak ja. Wiec te hamy choć nie wszyscy spisują ludzi firma nie wysyła ponaglen a kwota rośnie .Kurewsko złodzieskai firma. Interes się kręci.

obserwtor
@zastraszana przez renome

Kierowniek Renomy w Krakowie to były funcjonariusz UBhttps://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/65257

Janek
@obserwtor

No i co z tego?

johny

Dno, nie polecam pracy tam... Pracowałem pół roku i nie dość że zarobki marne to kadra kierownicza robi wszystko przeciwko pracownikowi. Obiecują 2300 na rękę + premia do 500 zł za brak zwolnień L$, brak uzasadnionych skarg od pasażerów, brak urlopów na żądanie... wychodzi 2800, nieźle co? Nic z tego, nie zdziwcie się jak dostaniesz max 50 zł premii bo, bo na więcej nie zasłużyłeś... W umowie masz premię do 500% wynagrodzenia zasadniczego, a tam nie ma szans wyjść więcej niż 2500 na miesiąc. Wymagania ogromne a pieniądze żadne, nie dziwi zresztą fakt, że w Krakowie w ciągu 2 lat przewinęło się tam ponad 330 pracowników, a obecnie jest może max 100 zatrudnionych, to chyba rekord w skali narodowej.. Praca właściwie za darmo, cały dzień na nogach i masz tylko 15 minut przerwy w ciągu dnia, a obowiązek zrobienia minimum 6 kontrolek na godzinę, czysty wyzysk. Za taka pracę dawniej prowizyjni wyciągali spokojnie 6-7 tysięcy na rękę, dziś każą użerać się i świecić własną gębą w komunikacji za marne grosze, już lepiej w śmieciach robić...

Natalia
@johny

annodomini

Gowork to (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyłudzacze pieniędzy ! http://www.wykop.pl/ramka/3118595/gowork-pl-jak-firma-wybila-sie-na-zerowaniu-na-opiniach-trolli-w-internecie/

Leszek

@johny, dziękuję za Twoją opinię, jest ona bardzo cenna i z pewnością ułatwi wielu tu osobom podjęcie decyzji co do zatrudnienia w ZW Renoma. Piszesz o złym, według Ciebie, wynagrodzeniu i chyba to było czynnikiem decydującym, dla którego zdecydowałeś się zrezygnować z pracy w tej firmie. Jednak co powiesz o innych aspektach związanych z praca w tej firmie? Chodzi mi o atmosferę albo ludzi jacy tam pracują.

max

a na jakie zarobi można u nich liczyć, piszesz ,że słyszałeś tak, ciekawe na jakim stanowisku i na jakie pieniadze sa w stanie zaproponować, myślę, że 2000tys moze już masz na reke, moze mozna jakies nadgodziny też wyrobic a wtedy też masz dodatkowe pieniadze

pasazer

Miałem kolegę pracującego w renomie, po jakimś czasie zamienił się w chama wiadomo z kim przystajesz takim się stajesz

Zarobki na SKM ok 2000 zł na rękę w zależności od ilości wiadomo czego :-) ale na umowie najniższa krajowa. Warunki pracy jak to w SKM bywa, użeranie się z menelami ale też z "wyształconymi" ludźmi. Najgorsi są jednak nawaleni "studenci".

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.?

Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o.