Grupa Farmacol

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Farmacol

WWW

Jak nakazuje Kodeks pracy, praca w niedzielę jest możliwa, ale w zamian pracownik ma prawo do dnia wolnego w ciągu poprzedzających lub najbliższych 6 dni. I nie ma tu znaczenia, czy w niedzielę pracował on osiem godzin, czy tylko jedną.

www
@WWW

to może jeszcze coś o zmianach w kodeksie pracy, bo tego nie dowiemy się od naszego pracodawcy : Urlopy Główną zmianą wprowadzoną do Kodeksu Pracy będzie zagwarantowanie dodatkowych dni urlopowych, których celem jest umożliwienie pracownikom łączenia życia prywatnego z życiem zawodowym. Wprowadzony więc zostanie bezpłatny urlop opiekuńczy. Znajdzie on wykorzystanie w sytuacji w której pracownik musi zapewnić wsparcie osobie będącej członkiem jego rodziny lub członkiem jego gospodarstwa domowego. Wymiar tego urlopu wynosić będzie 5 dni. Dodatkowo przewidziano zwolnienie od pracy z powodu siły wyższej. Przysługiwało ono będzie w sytuacjach nagłych, związanych ze sprawami rodzinnymi spowodowanymi siłą wyższą – a więc chorobą, czy wypadkiem. Wymiar zwolnienia wynosił będzie, w zależności od sposobu wykorzystania – 2 dni lub 16 godzin w roku kalendarzowym. W przypadku tego rodzaju zwolnienia pracownik zachowa prawo do połowy wynagrodzenia. Tryb zgłoszenia wykorzystania takiego urlopu jest analogiczny do funkcjonującego urlopu na żądanie.

@WWW

Było to już przerabiane na spotkaniu z kierowniczka .... Dzień wolny przysługuje jak jesteś 8 godzin w niedzielę koniec kropka.

Tez czekacie na wprowadzenie ustawą jawnosci wynagrodzenia wsrod pracownikow, jak ja?

Lola
@520

W końcu zobaczymy gdzie (albo komu) płacą lepiej na podstawie, pomimo stanowiska 'pracownik magazynowy'.. Ciekawe czy od 1-ego lipca podniosa minimalna bo doświadczenie mówi mi że nie...

lola

A może podstawy się różnią? Albo różnica w liniach będzie niewielka a wypłata będzie się różnić o kilka stów? To są poważne pytania..

@lola

To z poważnymi pytaniami idzie się do głównej kierowniczki a nie pyta na forum. Zresztą tłumaczyła to na ostatnim spotkaniu. Wszyscy podpisali aneksy więc każdy ma taką samą umowę. A co do różnicy w wypłatach akord,błędy,l4,urlop,magazyn na którym pracujesz lista wskaźników wisi na tablicy wystarczy wziasc wykaz od kierowniczki ile się lini zrobiło i policzyć.

Wziąć
@...

To nie są wskaźniki tylko podane procenty po przeliczeniu z 'czegoś tam' przez 'coś tam'..nikt nie wie ile linii zrobił bo ich nie ma, są tylko procenty..

@Wziąć

To czym mówisz to jest twoja wydajność tygodniowa .... A obok ładnie wisi długa lista z wskaźnikami jaki jest przelicznik na danym magazynie za co ile płacą itd. ale widać to dla was za trudne żeby to ogarnąć ....

Wziąć
@...

Trudne do ogarnięcia bo nie ma podanej ILOŚCI tych linii z podziałem na każdy magazyn, ktory robi pracownik..Owszem można pojsc do kier i sie po prostu zapytac, ale watpie zeby chciala miec wycieczke ponad 100 ludzi 10ego kazdego miesiaca.. Dlatego uwazam ze powinno to byc wywieszone na tablicy..

@Lola

Najniższą krajową zapewnia rząd także łaski nie robią. pracujesz w dni ustawowo wolne i zarabiasz 3 tys nie wliczając dodatku nocnego.mogliby chociaż oferować dodatek za pracę w święta ale firma od siebie nie daje nic .mogą Ci tylko jeszcze zabrać z wypłaty 100

18L
@Praca

Ja odjęcie 100 zł z wypłaty odczuwam jako karę.. Karę za to że np.dziecko zachorowało i musiałam iść na opiekę.. Szkoda że zabrakło odwagi ogłosić na zebraniu likwidację półrocznej premii frekwencyjnej..

@18L

A chciałaś dostać nagrodę ? Dodatkowa premie za to że masz chore dziecko i bierzesz l4 albo opiekę ? Trzeba było zostawić pod opiekę babci,dziadkowi , mężowi nie wiem opiekunce i przyjść do pracy i miała byś to 100 zł dodatku. Jak siedzieliście po pół roku w czasie pandemii na wolnym bo przedszkola zamknięte były i szkoły to jakoś ani jedna nie płakała a pieniążki z nieba na konto leciały.

Praca

Jak wynagrodzenia po nowych współczynnikach wydajności?

Praca

Czy Firma oferuje dodatki za pracę w dni ustawowo wolne?

@Praca

Firma w pełni swej łaskawości za Wasze poświęcenie, zaangażowanie, gotowość do pracy, zużyte paliwo za dojazd do pracy, nie spędzanie święta narodowego z rodziną oferujekompletnie NIC. Za dyżur niedzielny i świąteczny będziecie mogli odebrać sobie wolne wtedy kiedy Wam łaskawie KTOŚ pozwoli.

Czy w firmie Grupa Farmacol są regularne szkolenia pracownicze?

Na tyle regularnie ze 99% ludzi nie wie co oznacza FIFO/LIFO/DPD :)

Jako pracownik firmy farmacol wychodzę z inicjatywą zorganizowania dużej imprezy firmowej gdzie każdy pod wpływem skonsumowanych trunków wysokoprocentowych mógłby śmiało wyrazić opinie kierując je w prost. Wiązało by się to z oczyszczeniem atmosfery w pracy jak i wyjaśnieniem pewnych nieporozumień pomijając przy tym pisanie bezsensownych postów na tejże grupie.

herbatki z 22

takie pytanie.. pozatrudniala braci a przesiaduja non stop u niej, przychadza na dana godzine a do roboty ida po godzinie bo juz nie raz to widzialam(em) musi (usunięte przez administratora)kierownikom (usunięte przez administratora) i sprzedaje napewno ludzi dlatego ma wzgledy za gorze

Zielarka
@herbatki z 22

A więc po: 1. Dokształć swoją wiedzę bo coś kuleje na temat kto zatrudnia ludzi na magazyn. Od tego są kierownicy a nie pracownicy???? 2. Nie ja jedna pracuje z rodziną na tym magazynie. Tobie też nikt nie broni polecić do pracy swoich rodziców dziadków kuzynów rodzeństwo czy dzieci. Może akurat się okaże że robią lepiej niż ty i nie będą potrzebować forum zeby się pokazać ze coś potrafią ???? bo Tobie widzę nawet komentarze cenzurują bo coś z pisownią nie tak. 3. Drzwi otwarte do ziół, gabaryt tez stoi otworem możesz przyjść pogadać. Rozwiejemy twoje wątpliwości. Inni ludzie potrafią przyjść odezwać się a nie tylko żale wylewać na forum anonimowo. 4. Zastanawiam sie skąd taka pewność że sprzedaje???????? czyżbyś tez tam gościł/a i byłam tam widziana przez Ciebie? Bo to że rozmawiam z nim nie znaczy ze musze donosić i bawić się w skarżenie jak w przedszkolu "Proszę Pani bo on się krzywo na mnie popatrzył albo mnie dotknął"???? dorośnij szkoła się skończyła 5. Wow jestem w szoku w końcu po 6 latach masy plotek na mój temat wylądowałam w zacnym gronie ludzi sławnych na forum???????????????? a ty dalej jesteś tylko anonimem???? Dziękuję za nominacje ???????????? P.S. Będę coś chciała to się podpisze????

@Zielarka

Wszystkim robisz koło (usunięte przez administratora).kolegom obok, koordynatorowi, zmianowemu, sekcyjnemu..a zwłaszcza koordynatorowi...nic Ci nie pasuje, zawsze wiesz lepiej, wszystko robisz lepiej niż inni i wogole.. I rozmowa z Tobą niczego nie rozwiąże, bo nadal bedziesz zachowywala sie jak dotychczas.

Farmacol
@Zielarka

Posterunkowego masz i wszyscy gadają czemu się na nocy spóźniasz do pracy. Po to żeby nikt nie widział żeby z posteronkowego odwieść i może coś więcej..

Eksp
@Farmacol

Zanim zaczniesz budować swoje ego i podnosić sobie wartość to doinformuj się ze ta dwojka jeździ razem od wielu lat i na dniowkach i na nockach. I informacja o romansie tez jest z nimi nie małże od początku bo się ludziom nie podoba ze się dogadują. Na odkrycie Ameryki sie niestety spóźniłeś :DD

Rozmowa NICZEGO nie zmieniła mimo kilku prób...za wprowadzanie nieustannego kwasu w grupie, myślę że jest tylko jedno rozwiązanie..

Nowy 05

Przecież wszyscy piszą tu prawdę o Farmacolu sama firma zapracowała na taką opinię

Wynagrodzenie za luty wyższe 200 zł od najniższej krajowej.

herbatka 22

(usunięte przez administratora)uratują bo będzie do nich lazic i nadal sprzedawać. Uważajcie na (usunięte przez administratora)bo każdego sprzeda. Chodzi o zmianę (usunięte przez administratora)chyba że u (usunięte przez administratora) też ma kontakt. Uważajcie na nią

Zielarka
@herbatka 22

Wow skoro taka odwaga tu to zapraszam przyjdź pogadaj, poznaj, skoczymy razem na piwo, ciastko z kawa czy coś, a później oceniaj. Mam ciekawsze zajęcia niż donoszenie na ludzi. Każdy ma swoje zadania i obowiązki, Ty widocznie masz ich za mało albo wykraczaja poza twoje kompetencje skoro masz czas tu siedzieć i opisywać ludzi. To że ktoś rozmawia z kierownikami nie znaczy ze nie ma ważniejszych spraw do załatwienia z nimi niż obrabianie tyłka pozostałym tak jak ty to robisz. Ja przynajmniej pogadam czasem o (usunięte przez administratora)ze swoją zmiana, ranna, kierownikam czy z przeciwna zmiana a z Tobą co? A no fakt Ciebie omija już pewnie większość bo zajmujesz się tylko smarowaniem ludzi tutaj. Więc nic dziwnego:'-)

Starypracownik

Nigdy nic to nie pisałem ale teraz po tylu latach się tego nie spodziewałem. Jak może komuś za nic uciąć tyle z premii??? To się zalicza na skargi do Inspekcji Pracy. Przepracujesz cały miesiac, bez dnia urlopu, bez dnia L4, bez dnia opieki itp. a z premii znika prawie (usunięte przez administratora). Dlaczego ? Pewnie dlatego że szanowna Pani Kierownik obiecała zapłacić za nadgodziny i za niedzielę więc żeby za dużo nie zapłacić to musiała to bezkarnie uciąć z premii

Miki.
@Starypracownik

Przecież tak było zawsze że całej premii sie nie wypłacalo wszystkim pracownikom . Być może niektórym pracownikom się do tej pory płaci całą premię wypracowaną ale to już by musiała dochodzić Inspekcja Pracy Nam prawdy kierownictwo nie przekaże tylko nam mydli oczy.

Obozowy
@Miki.

Jak będzie trzeba przyjść w sobote lub niedziele do roboty pod koniec miesiąca to sobie o Nas przypomną...i naobiecują pieniążki jak zwykle..po czym dostajesz wypłatę i już wiesz, że czegoś brakuje na pasku... I żeby to była pomyłka...ale gdzie tam..dzisiaj brakuje Tobie, za miesiac mi, za dwa m-ce koledze z gabarytu, za trzy m-ce wózkowemu itd itp..

Weekend

Pracodawca ma obowiązek dać pracownikowi cały dzień wolny od pracy, nawet jeśli w niedzielę pracownik wykonywał swoje obowiązki tylko przez np. dwie, trzy godziny.

@Weekend

Niby który artykuł tak mówi? Pracuje prawie 9 lat i nigdy tak nie było...trzeba było pracować 8 godz, żeby odebrać dzień wolny.

Wolne za niedzielę

Jak wynika z art. 15111 § 1 kp pracownikowi wykonującemu pracę w niedziele i święta pracodawca jest obowiązany zapewnić inny dzień wolny od pracy. Pracownik, który wykonuje pracę dodatkową w niedzielę, jest uprawniony do całego dnia wolnego. Nie ma znaczenia, ile dodatkowych godzin przepracował w tym dniu. Może to być zarówno jedna, jak i 4 godziny. Proszę bardzo ciekawe co na to nasza firma.

Ooo
@Wolne za niedzielę

Fakt jest taki paragraf

Yy
@Wolne za niedzielę

Jak się zatrudniałes/as trzeba było paragrafami rzucać a nie teraz.

@Weekend

Farmacol daje wolne jezeli przepracujesz pelne 8 godz w niedziele, a nie np. 4. Poza tym jak dostaniesz wolne to juz koszt paliwka pokrywa pracownik.

@Weekend

A jeśli odbiór wolnego za nadgodziny NARZUCA nam pracodawca to musi udzielic pracownikowi wolnego w stosunku 1:1.5 czyli za 8 godz, dostajesz 12 godz wolnego. Czyżby marywy przepis w gkf?

Skoczarek

Jaka jest aktualna stawka kilometrową za rozwożenie leków do aptek? Dzięki

nick
@Skoczarek

Nie ma czegoś takiego jak stawka kilometrowa bo trasa trasie nie jest równa i pod względem kilometrów i dróg i punktów i towaru Przewoźnicy jeżdżący na starych umowach uzgadniali konkretną kwotę za konkretną trasę i aby co miesiąc jakoś ją różnicować była ona podzielona przez średnią ilość robionych kilometrów by coś dla picu i średnich przybliżonych wyliczeń wyliczać co miesiąc w zależności od dni roboczych Według nowej forsowanej wszelkimi sposobami umowy niby masz stawkę za kilometr ale nic ona nie mówi bo do ostatecznej wypłaty wlicza się wiele zmiennych plus cyfry wpisywane i na plus i na minus wzięte kompletnie z sufitu Generalnie nie masz pojęcia za ile jeździsz i czy zwrócą ci się chociaż koszty a na jakikolwiek zarobek powyżej najniższej średniej krajowej raczej nie licz bo w umowie jest masa haczyków by w razie zbyt dużych kwot je (usunięte przez administratora) Sprawa jest jasna i prosta: nowe umowy są by jeszcze bardziej(usunięte przez administratora)i mniej zapłacić przewoźnikom Gdyby mieli jakikolwiek zamiar dać więcej nie bawiliby się w nowe umowy tylko tak jak przez wszystkie poprzednie lata doliczali podwyżki i podnosili przelicznik Teraz od ponad roku jest mega (usunięte przez administratora) i pomimo potężnych wzrostów kosztów podwyżek nie ma żadnych tylko (usunięte przez administratora) by podpisać nową umowę Na chwilę obecną nic nie dadzą i czekają na wielkie BUM Tylko pytanie czy gdy się już doczekają to ci co grzmotną wypowiedzeniami będą chcieli dalej jeździć nawet po podwyżkach Dobrze o tym wiedzą i dlatego do roku szukają nowych przewoźników w całej Polsce a po ich ilości domyśl się jakie oferują warunki Wystarczy że kupisz auto z zabudową chłodnię z chłodzeniem i grzaniem za kilkadziesiąt tysięcy, dokupisz do niego lodówkę i rejestrator plus zmapujesz za prawie dziesięć tysięcy, (usunięte przez administratora) bez górnej kwoty, przyprowadzisz żyranta i możesz orać 6 dni w tygodniu bez dnia wolnego, chorobowego, urlopu i emerytury za niecałą najniższą krajową jaką dostaniesz za mniejszą ilość pracy i czasu gdziekolwiek bo jako pracownik mniej zarobić nie możesz Powodzenia

nick
@nick

No coś ty Jak to nie ma stawek za kilometry? A za dodatkowe kursy i CITO? Nie ma co ukrywać i trzeba podać jak człowiek pyta Otóż (usunięte przez administratora) jest coś takiego jak kursy CITO którymi są dodatkowe wyjazdy czy to z towarem który nie zmieścił się za pierwszym razem do auta czy też najczęściej są to dodatkowe nagłe wyjazdy do szpitali z lekami na ratunek życia I ów ratunek ludzkiego życia jest przez firmę wyceniony następująco: (usunięte przez administratora) za kilometr plus (usunięte przez administratora) za punkt Czyli będąc w domu dostajesz telefon że masz wykonać kurs na ratunek i gonisz do firmy, pobierasz towar i wywozisz do danego szpitala A teraz wersja z cyframi: przewoźnicy średnio mieszkają bite 10 km od firmy więc do firmy nie jedziesz za free tylko za własną kasę, później zabawy maszynką, załadunek i powiedzmy że ok 20 km płatne do apteki po czym znów powrót na chatę za swoją kasę Jak to wychodzi? Ok 40 km średnio po 13l/100km plus grzanie czy chłodzenie to spaliłeś ok 6l ON czyli na jakieś (usunięte przez administratora)a dostaniesz: 20 km x (usunięte przez administratora) czyli (usunięte przez administratora) plus (usunięte przez administratora) za punkt więc razem (usunięte przez administratora) Tak więc straciłeś jakieś bite 2 godziny i zarobiłeś prawie(usunięte przez administratora) - oczywiście minus amortyzacja auta i podatek Ile policz sam Buahaaaaaaaaaa

X
@nick

Wszystko ok, ale liczenie dojazdu do pracy to jakaś pomyłka - wszyscy jeździmy do pracy zza swoje złotówki...

On
@X

Przecież jest tam opisany dodatkowy nieplanowany wyjazd z lekiem na ratunek życia a nie harmonogramowy codzienny kurs Z jakiej racji przewoźnik ma pokrywać ze swojej kieszeni koszt zobowiązania i zarobku tej firmy? (usunięte przez administratora)na wszystkim na czym tylko się da (usunięte przez administratora)

Rtv

Pracowalem na mag. Przyjecia wysylki. Z kim rozmawiac o ewentualnej pracy?

@Rtv

Jak nie możesz wpaść na logiczna odpowiedź że najlepiej rozmawiać z kierownikiem magazynu to może lepiej nie rozmawiaj z nikim.

Rtv

Ciebie inteligencie nie ma co poznawac. Od kiedy na mag farmacolu pracuja tacy elokwentni erudyci jak ty(usunięte przez administratora) czlowieczku

Rtv

Mam pytanie do kierownictwa F. Czy jest zapotrzebowanie na prac magazynu w chwili obecnej? Jesli tak to jaka forma ktora sekcja ze tak powiem? Bo czytam ze sa jakies stacje kontrola ekspedycja. Na ktorym dziale sa wolne miejsca? Jestem chetny do podjecia zatrudnienia

Kierownik
@Rtv

Tu magazyn. Zamówienia się kompletuje, sprawdza i wysyła. Jaką formę wybierasz?

Jaaa
@Rtv

I pytasz o to na nic nie znaczącym forum? Jak szukasz roboty, to zadzwoń do pracodawcy, a nie pisz tam gdzie pomyje wylewają sfrustrowani (usunięte przez administratora) Czy widziałeś, żeby kierownictwo tu kiedykolwiek się wypowiadało???

Bla
@Jaaa

Sądząc po nie których wypowiedziach stwierdzam że tak i nie tylko ja chyba jestem tego zdania Pozdrawiam zdrówka

@Kierownik

Z kim rozmawiac w tej sprawie?

Miso.

Dopytam czemu ta firma w umowach o pracę daje pracownikowi jednemu da (usunięte przez administratora). A drugiemu (usunięte przez administratora) I ten pracownik pracuję na jednym dziale np.kontrola , stacje . .Dlaczego ta nierówność traktowania pracowników.Bo czym sobie ktoś na ta kwotę wyższą zasłużył.

Iwona
@Miso.

Negocjowanie stawki na rozmowie kwalifikacyjnej to dość powszechna praktyka, często jest tak, że ludzie na tym samym stanowisku zarabiają różnie. A jak było z Tobą? Są tutaj jakieś widełki płacowe podawane na rozmowie ?

M
@Miso.

Ilością zadań do wykonania, które określa dane stanowisko pracy, na danym dziale. Np. Jeden pracownik robi 4 rzeczy na całą zmianę a drugi 14. Poza tym zawsze można prosic o podwyzke, nikt Ci tego nie zabrania.

@Miso.

Na każdym stanowisku pracy w Grupie Farmacol obowiązuje poziom wynagrodzenia określony płacowymi widełkami. Te z kolei uzależnione są między innymi od wykształcenia, zawodowego doświadczenia oraz potwierdzonych, dodatkowych kwalifikacji. Stąd też wysokość wynagrodzeń pracowników zajmujących porównywalne stanowiska, może się od siebie różnić.

Ona
@Grupa Farmacol

Różnica w wynagrodzeniu to kwoty między minimalną krajową a minimalną krajową? :)

Ccm.
@Iwona

Można wyciągnąć takie wnioski że w firmie nie ma.rownego wynagradzania pracowników .Ani w umowie o pracę. .Ani w tak zwanej niby premii za linie wyrobione .czyli sie robi jak chce i co chce. Super firma .

Olga
@M

A od czego zależy ta ilość? Sprawdzają predyspozycje czy raczej dla chętnych jest więcej zadań?

Qwerty
@M

A inni robia 144 rozne rzeczy, sa elastyczni i moga pracowac na przeróżnych stanowiskach, a mimo to dostana TAKI SAM aneks co inny malo efektywny pracownik..tak byc nie powinno.. Moim zdaniem jesli ktos umi zrobic kilkadziesiat roznych rzeczy, mozna na niego liczyc, ma glowe na karku i jest pracowity to powinien byc doceniony! Bo okaze sie ze za chwile cala pozytywna energia nie ma znaczenia i lepiej gniesc kartony w kartonowni za te same pieniadze...

Zwykłe kłamstwo
@Grupa Farmacol

Co ja teraz czytam to ja nie moge :D Przecież ludzie rozmawiają ze sobą i moge bez problemu podac przyklad ludzi o tym samym stanowisku z RÓŻNYM wyksztalceniem a ta sama podstawa, wiec ta - nazwijmy to niezwykle delikatnie "nieścisłość" jest do udowodnienia.

Pracowanik
@Zwykłe kłamstwo

W Farmacolu nie ma znaczenia po jakiej jesteś szkole , nie ważne czy po podstawówce, zawodówce czy po studiach. Ważne jakie masz podejście do pracy i jak pracujesz.

@Pracowanik

To po co 'grupa farmacol' pisze ze wynagrodzenie moze roznic sie ze wzgledu na wyksztalcenie? Mydlenie oczu i proba zachowania twarzy opowiadajac nieprawde na forum! Moze z 99% ludzi dostalo minimalna bo sa 'pracownikami magazynowymi' i watpie zeby inne czynniki powodowaly wzrost podstawy, a reszta to kierownicy/koordynatorzy

@.

Dlaczego ? Nie wiem. Troszkę niesprawiedliwe byłoby gdyby osoba z tytułem magistra pracująca tylko w jednym miejscu (np.pemat ) dostała wiekszą podstawę niż osoba po podstawówce pracująca dajmy np pemat, stacje i kontrola i wyrabiająca więcej lini. To jest magazyn, wiec nie ma znaczenia jakie wykształcenie.

Nika.
@Qwerty

Tak ktoś opisuje bo inni robią 144 inny prac a inni nie. Za takie same pieniądze. A firmie jest nierówne traktowanie pracowników jednym się przekazuje dodatkowe informacje dotyczące pracy a innym się tego nie przekazuje bo się nie chce nauczyć innych dodatkowych prac. Po prostu kierownictwo nie chce żeby ludzi mieli dodatkowa wiedzę. Więc po co to pisanie że ktoś robi 144 innych prac i nic z tego nie ma. Po prostu chcesz to robisz te 144 innych prac.

@Grupa Farmacol

Czyli za ukończone studia wyższe dostanę większą podstawę?

Hh.
@Pracowanik

Do konca nie chodzio podejscie lecz o swoich z. N.a.j.o.m.y.c.h. Bo one muszą dobrze zarabiać.A ci nieznajomi muszą na te bardzo dobre pensje innych pracować.Wiec niech nie(usunięte przez administratora)ściany o wykształcenie pracownika. Nikt przy zatrudnianiu się do pracy mi nie powiedział bo mam studia to będę więcej zarabiać.

Anon
@Pracowanik

Dokładnie, od kiedy szkoła ma mieć wpływ ile zarabiamy.. Bezsens

@Grupa Farmacol

Czyli wykształcenie pracownika ma wpływ na wysokość jego zarobków?

Lllll.
@Grupa Farmacol

Pracownik pracujący z 10 letnim doświadczeniem w farmakolu dalej zarabia najniższą krajową wiec o czym tu mowa o jakich doświadczeniach przy zatrudnianiu pracownika. Zawsze nowo zatrudniona osoba najpierw się uczy tego co będzie wykonywać i w jaki sposób.to robić. Czyli pracować.Taki 10 letni pracownik to on już ma doświadczenie prawda . A stoi na takim samym poziomie finansowym jak osoba nowo zatrudniona.

Jak zawsze

Grupa Farmacol nabiera wody w usta :-D Bo jak napisza 'TAK' to czesc ludzi bedzie sie o to pytac, a jak 'NIE' to okaże się, że to nieprawda co pisali wczesniej. Dlatego nic nie odpiszą, albo skasują post.

Mam pytanie do Firmy. Czy jest zapotrzebowanie w chwili obecnej do pracy w ekspedycji Firmy? W oddz Rogoznica? Pracuje w ekspedycji firmy kurierskiej. Szukam stalej pracy

@Kandydat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i złożenia aplikacji, można zrobić to bezpośrednio przez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-rogoznica-pow-rzeszowski,oferta,1002296372, bądź przez bezpośredni kontakt z działem HR.

Miso.

Nie rozumie się kolejnej nierówności w traktowaniu ludzi w pracy. Jedni mają darmowy dojazd.do pracy nie interesuje ich zalanie baku w samochodzie czy naprawa samochodu .człowiek wychodząc z domu się zastanawia czy mu samochod odpali bo mogło w nim coś się zepsuć. Może mieć problem z dojazdem do pracy.A domaradz zawsze darmowy dojazd do pracy nic ich nie interesuje .Nie wydają pieniędzy na paliwo całą wypłata w rękach. Tak to wygląda że mają kasę na malowanie pazurów co dwa tygodnie inny kolor .Bo jak by się miało zalać bak samochodu czy zaplacic za naprawe samochodu to by zabraklo na malowanie pazura.

Magia
@Miso.

Tak, na pewno każdy dojeżdżający z tej grupy mieszka w Domaradzu i magicznym sposobem teleportuje się do miejsca wyjazdu. Nie wiesz jak jest naprawdę to oszczędź klawiatury.

Domaradz
@Miso.

To może przeprowadź się do Domaradza ?(żart) Co z tego że nie płacą . Zobacz jakie maja godziny 16-24 z tego ile wcześniej musza wyjść z domu żeby na ta 16 dojechać , wiec nie wiem czy jest czego zazdrościć zwłaszcza w lecie

ultimate

Witam wszystkich.Daja już aneksy do umów z nowymi stawkami.

aqq

Mi się w Farmacolu podobało pomimo niewielkich zarobków.. Wymagania niektórych osób za lenistwo są wygórowane. Niektórzy udają, że pracują to Farmakol udaje, że płaci. Owszem jest wiele niedociągnięć, niesprawiedliwości ale myślę, że warto to przegadać z osobami kompetentnymi zamiast siać nic niewnoszący zamęt po forum. Farmacol wbrew pozorom jest niewielki dlatego wyrażam się tak bezosobowo. Myślę, ze jeszcze wrócę do Farmacolu. Pozdrówka

Miso.

Miso pyta co z tym dodatkiem za pracę w Nowy Rok bo jakby temat umarł. Jedna zmiana dostała dodatek za pracę w Boże Narodzenie kwota dodatku to 300 zł. A gdzie nasz dodatek za Nowy Rok te 300zl.. I znów podsumowanie nierownego wynagradzania pracowników.

Dodatek
@Miso.

Za drugi dzień świąt dostali dodatek masz rację(usunięte przez administratora). Za wigilię i drugi dzień świąt było (usunięte przez administratora). I w Szczepana byli w pracy 8h a nie 3 godziny jak zmiana S. w nowy rok.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Rogoźnica

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 14 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol