Grupa Farmacol

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Farmacol

Błażej

Praca w niedziele i święta – odbiór dnia wolnego Jak nakazuje Kodeks pracy, praca w niedzielę jest możliwa, ale w zamian pracownik ma prawo do dnia wolnego w ciągu poprzedzających lub najbliższych 6 dni. I nie ma tu znaczenia, czy w niedzielę pracował on osiem godzin, czy tylko jedną

Stajnia Augiasza

Apeluje o to aby panowie kierownicy pochowali komóreczki do kieszeni i zaczeli interesowac sie nieporzadkiem na magazynie. Od wrzesnia nie ma wozkowego S, ktory dzien w dzien utrzymywał porzadek na magazynie, i ktoremu nie zaoferowano KOMPLETNIE NIC aby z nami został. Poziom zarzadzania magazynem jest tak absurdalnie niski, ze BHP-owiec powinien po kazdej wizycie isc na l4 na podratowanie swojego zdrowia.. Wszystko w tej firmie dziala ma zasadzie farta/szczescia, bo o umiejetnosciach nie ma tu mowy... To hanba, ze jedna osoba odeszla i magazyn zaczyna przypominac chl3w..

Wózkowy
@Stajnia Augiasza

Za (usunięte przez administratora) na rękę wymagacie ogarniętych wózkowych powodzenia w tych czasach. Pracujcie dalej w takich warunkach. 0 BHP czekać tylko aż dojdzie do tragedii i wtedy może firma wyciągnie wnioski. Narazie nie zanosi się na lepsze warunki pracy. Powodzenia

Wózkowy
@Stajnia Augiasza

@Wózkowy

Jest za mało wózkowych na magazynie. Na jednej zmianie dwoje na drugiej czworo, chyba nie do konca kierownik umie policzyc że jest widoczna dysproporcja. Poza tym, nie ma nikogo kto bylby przydzielony do robienia zapasow - TYLKO do zapasow, bo tylko wozkowi maja uprawnienia a ich jest po prostu za malo. Palety stoja juz wszedzie, szkoda ze za organizacje magazynu ktos co miesiac dostaje pieniazki. Kwestią czasu jest wypadek w pracy, wtedy dopiero zrobi sie ciekawie.. Ale po co zajac sie robota, jak mozna pograc sobie na komorce pod biurkiem jak dzieciak..

Kiedy kierownictwo weźmie się w końcu za zapewnienie pracownikom baterii do pracy. Jak mamy wykonywać prace jeśli nie ma czym pracować? To juz jest jak nieśmieszny żart , jedna osoba odkłada baterie , a druga idzie żeby ja wziąć bo nie ma innej opcji ratunku. I tak co 5 minut się wymieniamy jedna i ta sama bateria która zrobić można po 5-10 pojemników. Albo dostosujcie wypuszczanie pojemników do sprzętu którym wykonujemy prace , albo zapewnijcie każdemu pewna baterie. Jaki jest sens pracy na akord jeśli ograniczacie wyrobienie tego akordu. Niektóre dziewczyny godzinę po przyjściu do pracy nie są w stanie jej wykonywać. A później pretensje ze ktoś kogoś zawoła do pomocy albo ze kontrola chodzi bo pojemniki nie zjeżdżają. Jakie warunki taka praca :)

Mikołaj

Czy w firmie farmacol dostaje się jakiejś bony świąteczne?

Br
@Mikołaj

Tak

Święta
@Mikołaj

Tak dostajesz ale kosztem takim ,że premia poleciała w dół czyli tak jakbyś bonu na święta nie dostał. Firma to istne (usunięte przez administratora)

Natalia
@Święta

A możesz napisać więcej szczegółów? w tamtym roku jak mieliście a teraz co wyszło?

Mikołaj
@Br

A w jakiej kwocie?

Dobrodziej
@Natalia

W tamtym roku mieliśmy dostać bon do aptek internetowych, gdzie mogliśmy kupić sobie suplementy z Rodziny Zdrowia. Hojność farmacolu nie zna granic. Na szczęście zarząd poszedł po rozum do głowy i dostaliśmy normalne pieniądze, dzień przed wigilią ale dostaliśmy.

@anns
@Dobrodziej

Dali bony bo magazyny stanęły, był strajk pracowników i dlatego ostatecznie dali bony. Bez strajku sami z siebie by nie dali.

Łll.

Niech (usunięte przez administratora) zajmie się praca w Pracy a nie (usunięte przez administratora) innych ludzi wydając przy tym (usunięte przez administratora) na oczach innych ludzi pracujących na kontroli.Przeciez To wszystko ludzie inni widzą i słyszą siedzący z naprzeciwka , zarówno przed nią jak i za nią. Czyli ta (usunięte przez administratora)to zwykły(usunięte przez administratora)Tak tu przytoczę taka sytuację jak to (usunięte przez administratora) przyszła do (usunięte przez administratora)na pogawędki długo u niej siedziała a (usunięte przez administratora)widząc to na kamerach przyszła na kontrolę i wybrała najcięższe pojemnik cały był załadowane syropami i przyniosła (usunięte przez administratora)postawiła jej na blacie żeby to przerabiala a do (usunięte przez administratora)się nie odezwała ani słowem żeby wracała na swoje stanowisko pracy i zajmowała się praca.Tak to wyglądało jakby(usunięte przez administratora) języka (usunięte przez administratora) zabrakło.Czyli można podsumować że(usunięte przez administratora)Nie dotykamy.

Kontrola
@Łll.

Czyżby ktoś „przyjaciół „ nie miał…..

Farmacol pamieta o swoich pracownikach jak trzeba przyjsc w sobote albo niedziele do roboty, a jak pytasz o podwyzke to jest znamienne "zobaczymy" po czym czekasz pol roku jak pa*ac na ochłapy..

Pracownik 2

Od stycznia ma wzrosnąć minimalna krajowa - zobaczymy kiedy w farmacolu nam podniosą. Ludzie dalej naiwni beda robić nadgodziny zeby ktoś miał kasę z Tego

Chce.
@Pracownik 2

Czyli aneksy podwyzkowe powinni wszyscy dostać na końcu grudnia .Firma która jest firma z prawdziwego zdarzenia i trzyma się wysoko na rynku pracy to takie podwyżki daje wszystkim pracownikom od stycznia (usunięte przez administratora)z ludźmi.Wlasciwie to do końca się nie nazywa podwyżka to jest kwota wprowadzona przez rząd. Czyli kwota (usunięte przez administratora)to kwota wprowadzona przez rząd bo gdyby pracodawca dał w umowie (usunięte przez administratora) to te (usunięte przez administratora). by było tą podwyżką. Bo gdy nam firma nie da aneksow do umowy od stycznia to bedziemy zmuszeni o nie wal.....y. Kazy wie ze placac za nadgodziny pracownikowi przeliczamy to na podstawie kwoty w umowie jaka jest zapisana. Wiec im mniejsza kwota w umowie jest to kazdy pracownik otrzymuje mniej pieniedzy za nadgodziny. A mamy bardzo ciezkie czasy bo wszystko drożeje. Wiec kazdy chce w pracy zarabiac pieniadze ktore sa do zycia potrzebne.

NIE BĘDZIE ANEKSÓW!
@Chce.

Praktyka w tej "firmie" jest taka, ze nowa osoba dostaje wiecej od starej.. A jak zapytasz sie o podwyzke to czekasz miesiacami na jakakolwiek odpowiedz..

Wyplata za inwentaryzacje to jakis (usunięte przez administratora). Na zebraniu bylo mowione ze wyjda 'super pieniadze', po czym za kazda przepracowana godzine zostalo odjete ok (usunięte przez administratora)..ostatni raz przychodze na obowiazkowa inwentaryzacje..

żart z minus dyszki,

którą odjęto za każdą godzine inwentaryzacji..nie takie były ustalenia i zapewnienia przed liczeniem..

Czy to prawda ze Firma nie przewiduje podwyzek płacy minimalnej od 1ego stycznia?

Szanowny Panie, uprzejmie informujemy, że minimalna wysokość wynagrodzenia za pracę określona jest stosownym, ministerialnym rozporządzeniem. Grupa Farmacol obowiązana jest do realizacji jego zapisów – tak w kwestii wskazanych tam stawek, jak i terminów wdrożenia zmian.

@Grupa Farmacol

Czyli mozna dac 2300zl brutto podstawy i reszte "uzupelnic" tzw. premia? Albo 5 zl brutto podstawy + premia? Albo tez nie podnosic przez wiele lat samej podstawy i tylko uzupelniac premia place minimalna?

Była pracownica

Tak było i będzie

Gieel

Padło pytanie o podwyzki podczas zebrania na ten temat...a nawet jakis post zostal usuniety z portalu przez administratora tez z zapytaniem o podwyzki - widac temat niewygodny.

Gieel

Pamiętajmy że brak odpowiedzi ze strony "Pracodawcy" jest rowniez odpowiedzia

@Gieel

Prosimy nie prowadzić dezinformacyjnych działań. Administratorzy archiwizują wyłącznie te wpisy, które nie są zgodna z regulaminem portalu GoWork. Rozwijając natomiast poruszoną kwestię wynagrodzeń – jego wysokość stanowi dobro osobiste pracowników i nigdy nie będzie omawiana na ogólnodostępnym portalu internetowym. Zapraszamy więc do rozmowy na ten temat z bezpośrednimi przełożonymi lub przedstawicielami działu HR.

@Gieel

Portal GoWork nie stanowi platformy komunikacyjnej w Grupie Farmacol, stąd między innymi również kwestie wynagrodzeń nigdy nie będą tutaj poruszane przez Pracodawcę. Zapraszamy więc do rozmów na ten temat poprzez: - kontakt z bezpośrednim przełożonym; - kontakt z przedstawicielem działu HR; - zgłoszenie problemu poprzez system zgłaszania naruszeń: https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

Informacja

Wynagrodzenie zasadnicze oznacza pensję podstawową. Wynagrodzenie zasadnicze może być realnie większe, jeśli doda się do niego dodatki typu: - premie - prowizje - dodatki stażowe i funkcyjne - dodatki do wynagrodzenia za pracę w porze nocnej - wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych - nagrody jubileuszowe Wynagrodzenie zasadnicze jest podstawowym składnikiem pensji pracownika, najczęściej jest określone w stawce miesięcznej lub godzinowej. Wynagrodzenie zasadnicze to nie to samo co płaca minimalna. Zatem: Podstawa na umowie może wynosić mniej niż wynagrodzenie minimalnedo tego jest dodawana premia,dodatek za pracę nocną. Co ważne, wysokość wynagrodzenia zasadniczego nie może być niższa niż wynagrodzenia minimalnego.

@Informacja

A ja informuję, że jako pierwsza napisze w styczniu o braku aneksu do umowy. Przez ostatnich kilka lat ludzie mieli kilkaset zlotych mniej na podstawie, pomimo corocznych podwyżek płacy minimalnej. I to moze potwierdzic KAŻDY szeregowy pracownik magazynu! Szkoda, że poprzedni post był usunięty - tam były wszystkie wyliczenia.

Zapomoga
@Informacja

Czyli jak podstawa + premia = minimalne wynagrodzenie to wszystko jest ok? Nowozatrudnieni na tym samym stanowisku tez moga miec podstawe ponizej minimalnego wynagrodzenia a reszte musza wypracowac w premii? Czy tylko starych pracownikow z roku na rok tak sie traktuje..

Op0.

Na to wygląda że by tych głupich wpisów nie było gdyby (Elusia ,Panna czy Wojciech ) pracowali tak jak inni w pracy to by nie razily po oczach innych ludzi..Dziwne to że innych ludzi się nie opisuje .Więc coś w tym musi być.

Odp102
@Op0.

" głupich " ja bym dopisał : chamskich, prostackich tak jak te osoby które to pisały

Xyz
@Op0.

Jak masz czas obserwować pracę innych to widocznie sama nic nie robisz:)

@Odp102

,,chamskie " ta są raczej opisane osoby. Uważają się za Bóg wie kogo nic nie robia i wyśmiewają innych. Wiec nie dziwne że innych to drażni, bo trzeba za takie osoby nadrabiać robotę jak i za tatusia z ekspedycji i jego córeczkę że stacji

Tania.
@Xyz

Tak właśnie moja praca polega na obserwacji ludzi i ja nic poza tym w pracy nie robię.

Szczypior
@Iwan

???????? Zapraszamy do pogadania w 4 oczy internetowy szczurze ???? I kompletnie mnie Nie interesuje kto To pisał może być nawet kierownik ale jak masz choć troszeczkę honoru Zapraszam w 4 oczy

Snicers
@Iwan

Widzimy się w pracy 120 kilogramowy Potworze ????

@Szczypior

Podobno bardzo dobrze wiecie po wypowiedziach kto co napisał :) to nagle nie wiesz kim jest Iwan ? Zapraszam znajdź mnie przyjdź porozmawiamy :)

Vvv
@Op0.

Bo inni ludzie zajmują się swoim akordem a nie akordem innych, mnie nie interesuje ile robi lin Pani X,Y czy Z i jaką dostanie wypłatę.

@Snicers

Nie będę tłumaczył po raz kolejny. Moze się spotkamy, może nie :) skoro wiesz ile ważę to podejdź pogadamy :)

Iwan

Standardowo obrazić na forum i wyżywać potrafi każdy ale podejść porozmawiać już nie ma komu :) dalej czekam na to spotkanie skoro tak dobrze wiecie kto co dodaje i pod jakim pseudonimem to czekam i zapraszam na rozmowę w cztery oczy

Hehe

Nie ma jak odgrzebać kotleta sprzed pół roku, pewnie na kacu - gratuluje spostrzegawczości @Rrr (usunięte przez administratora) Ultrazapłon! I jeszcze groźby:'D

Iwan

Ile można czekać od kwietnia tyle czasu minęło dalej nikt nie przyszedł porozmawiać. A ty jak lubisz takie zabawy to idź do kolegów może ci pomogą :)

Don Kichot

Was też firma zwodzi,że dostarczy nowy sprzęt? My to słyszymy od lat,ostatnio często i NIC. Męczymy się na złomie,niemalże wyrywając sobie nieliczne w miarę dobre egzemplarze w magazynie. Czy i wam terminale zmieniają ilość sztuk do skompletowania przy realizacji zamówień? Walczymy o likwidację tego zjawiska i nadal NIC. Czy i u was jest fatalnie zaplanowana organizacja II i III zmiany w sensie:II zmina się obrywa,a III zmiana wcześnie kończy pracę? Katowice też mają te same problemy,sprawdzam jak jest w innych oddziałach. Pozdrawiam Don Kichot z Wielkopolski

Dobrodziej
@Don Kichot

U nas głównym problemem są baterie. Jest ich sporo ale większość działa 5 minut. Tak się nie da pracować. Codziennie trwa wyścig kto pierwszy zdobędzie działające baterie i będzie mógł w spokoju przepracować całą zmianę bez wycieczek po magazynie.

Cześć, czy jeżdżą jakieś busy co dowożą ludzi do pracy na zmiany? i w jakich godzinach?

kandydat122

Czy ma ktoś informacje o bieżącej rekrutacji do pracy na umowę zlecenie dla osoby ze statusem studenta zaocznego ?

@kandydat122

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR : hr@farmacol.com.pl

ktos

witam serdecznie mam pytanie czy będze moze zmieniony przewoźnik co nas dowozi do pracy?

@ktos

Zmiana przewoźników może nastąpić m.in. wraz z upłynięciem terminów obowiązywania zawartych umów. Ewentualne uwagi dotyczące przewozów pracowniczych, bardzo prosimy kierować do przełożonych.

Kolezanka

To prawda, ze w soboty nasi kierownicy i kilka innych uprzywilejowanych osob chodzi na 4 godziny do pracy a maja placone jak za 8 godzin? Tez tak bym chciala..

Ktos
@Kolezanka

A kto należy do tych uprzywilejowanych ?

Riki

Pani z 24 do wywalenia, zero szacunku do osób pracujących, uznawanie swojej wyższości nad innymi , wieczny problem o wszystko plus latanie ze skargami do kierowników XD

@Riki

Zgadzam się plus słowa "(..) (usunięte przez administratora)mnie trafi wpisz mi wolne" skierowane do kierownika są jak najbardziej w porządku, poczym w ciągu 3 dni osoba ta dostaje wolne, podczas gdy inne osoby proszą o wolne 2 tyg wcześniej a i tak tego wolnego nie dostają ~ hipokryzja (usunięte przez administratora) innymi współpracownikami jest bezczelne i nie na miejscu. :))

Pracus
@Riki

Skoro wyrabia normę w linia to nie ma podstaw do zwolnienia. A co do latania do kierowników - zapewne nie ona jedna …..a czym się różni od innych skoro jak inne dziewczyny pracuje na stacjach

Każdy pracownik Grupy Farmacol traktowany jest z należnym mu szacunkiem. Jeśli jednak zauważył Pan nieodpowiednie zachowanie w stosunku do współpracowników, prosimy o opisanie sytuacji i zgłoszenie jej za pośrednictwem kontakthr@farmacol.com.pl

No name
@Riki

Koleżanko/kolego nie wiem o kim piszesz ale w tej "firmie" szacunku nie znajdziesz.

Riki
@No name

Fakt, muszę przyznać ci rację. Ta " firma" to katastrofa. Co druga osoba to potwierdzi;)

Drzewo
@Riki

A o której to pani mówimy bo są dwie xd

Sas
@Grupa Farmacol

Zwlaszcza jak chodzi o podwyzki. Jednemu sie daje a drugiemu nie...oto nalezyty szacunek

Melon
@Drzewo

Z tego co słyszałem to obie są siebie warte , jednak ten wpis zdecydowanie pasuje mi do (usunięte przez administratora)

Prawda
@Riki

Czepiacie się koleżanki z 24 choć wyrabia normę i nie trzeba jej pomagać. A o koleżance ze stacji numer 9 nikt nie napiszę. Tempo żółwia, wiecznie ktoś musi ją ratować. Na cito potrzebuje pomocy na nocach to samo. Miała wcześniej swoją stacje na górze na której ledwo dawała rady to ktoś ja dał na stację 9 gdzie jednak trzeba robić a nie spacerować bo i tak ktoś przyjdzie i zrobi za nią. Chyba ten problem jest ważniejszy niż koleżanka z 24.

Martin
@Riki

Może byś sprecyzował o którą panią chodzi bo narazie padły tylko inicjały jednej z dwóch dziewczyn. Choć sądzę że koleżanka ze zmiany(usunięte przez administratora) Jest o wiele gorsza niż (usunięte przez administratora)

Po czym poznac ze ida podwyzki od 1ego stycznia w Farmacolu? Po tym ze papier w toalecie jest coraz cienszy a mydlo coraz rzadsze :D

Farmacol - firma, w ktorej jeden pracownik z krotszym starzem dostaje podwyzke (bo jest lubiany), a drugi z dluzszym stazem tej podwyzki nie dostaje i w konsekwencji zwalnia sie bo nie jest w stanie udzwignac budzetu domowego. Jednemu sie daje, a drugiemu juz nie. Ludzie podzieleni na lepszych i gorszych. Wstyd temu kto wydaje takie a nie inne decyzje.. Jak mozna ludziom patrzec w oczy sadzac ze sie inni nie dowiedza. W styczniu kolejna podwyzka placy minimalnej - oczywiscie nie w farmacolu. Farmacol placic nie zamierza..

@.

Każdy z pracowników Grupy Farmacol ma możliwość wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia. Jeśli Pan/Pani jest zainteresowany/a jego zmianą, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym lub Działem Kadr i Płac.

@Grupa Farmacol

Tak zadbano o jednego z pracownikow farmacolu, ze minal tydzien odkad sie zwolnil a wozkowi ledwo dowoza na czas towar na lokalizacje, potykajac sie o co najmniej 100palet po drodze bo taki (usunięte przez administratora) na magazynie..ciekawe kto to ogarnial wczesniej..samo sie robilo..jeszcze pewnie w sobote bedzie trzeba przyjsc zeby to posprzatac

@Grupa Farmacol

Uscislajac: mozna poprosic o podwyzke i uslyszec "zobaczymy" - w domysle nie, po czym idzie inna osoba i slyszy "zobaczymy" - w domysle tak. Oto tajemnica mozliwosci wplywu..

Pracownica

Byłoby dobrze gdyby kolega (usunięte przez administratora)z komory przestal przesiadywac na stacjach z telefonem w rece! Nogi oparte o polke z lekami, rozwalony na pol stacji i przesiaduje sobie, przeszkadzajac w normalnej pracy! I trzeba wielce Pana omijac bo on wypoczywa teraz.. I tak, widac ze po kawke idzies na karcie sluzbowej i wchodzisz z nia na magazyn jak gdyby nigdy nic... Z reszta nie tylko Ty.

@Pracownica

Uprzejmie informujemy, że najlepszym sposobem na rozwiązanie opisanego problemu jest bezpośrednia rozmowa ze współpracownikiem. Portal GoWork jest miejscem służącym rekrutacji i jako taki, nie przysłuży się do rozwiązania opisanej sytuacji.

@Pracownica

Dobrze by było gdyby koleżanki nie okupowały schodów wejściowych na górne stacje w czasie pracy uniemożliwiając przejęcie pracownikom którzy jeszcze pracują. Albo nie urządzały Sabaton u czarownicy w regałach uniemożliwiając wzięcie leku, bo one skończyły pracę lub nawet nie zaczęły pracy ale czasem na ploteczki na dole u (usunięte przez administratora)jest. Zobaczcie swoje błędy co robicie a nie szukacie afery gdzie indziej. Święte nie jesteście :)

Kyci kici
@Pracownica

Sytuacja sprzed 3/4 tyg, ktora znowu sie powtarza. Na polce 3 szt leku a kolezka z komory zpstawil towar pod rolkami na zapas. Oczywiscie nic nie dolozyl. Napisalabym ktory ale chyba wystarczy ze to ulubieniec kierowniczki - ten co mu nic zarzucic nie mozna, szkoda ze po tym Panu trzeba leki szukac...

Portal GoWork jest narzędziem służącym przede wszystkim do realizacji procesów rekrutacyjnych. Opisanie na nim powyżej sytuacji nie przyczyni się więc do jej rozwiązania. Sugerujemy zatem bezpośrednią rozmowę ze współpracownikami lub zgłoszenie zaobserwowanego problemu przełożonemu.

@Kyci kici

Kwestie dotyczące realizacji zadań w miejscu pracy prosimy zgłaszać bezpośrednim przełożonym.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Grupa Farmacol?

Umowa o prace na czas okreslony - 3 mce, bez gwarancji przedluzenia. Podstawa plus premia od zrobionego akordu. Jak idziesz na urlop to zabieraja premie albo daja 10zl brutto na miesiac, tak jakby pracownik przez reszte dni w miesiacu niepracowal. Oczywiscie nikt Cie nie poinformuje dlaczego co drugi miesiac masz mniej na wyplacie, a jak pojdziesz sie zapytac to zazwyczaj sa dwie standardowe odpowiedzi w tej "firmie": 1 - "jakis blad w systemie", 2 - "tyle Ci wyszlo".

Rudolf

Nie polecam tej Pracy jeden nadaje na drugiego co z resztą widać Tutaj. Baby zamiast zająć się robotą wszystko inne ich interesuje Tylko Nie robota. Ponadto robią takie małżeństwa która dziewczyna pracuje na stacji a chłop na ekspedycij gość już był wywalony z roboty ???????? a znów przeszedł i Tylko nadaję na innych widać, że gość z (usunięte przez administratora) następny Rudolf 102 chodzi z miną Jakby miał się (usunięte przez administratora) ???????? pokazuje jaki on to nie jest ważny.A To zwykły (usunięte przez administratora) do tego Rudy bez jakiejkolwiek kultury do dziewczyn i bez jakichkolwiek pochamowań słownych. Ogólnie (usunięte przez administratora)takich wymienionymi wyżej.

@Rudolf

Uprzejmie przypominamy o tym by odnosić się do siebie z szacunkiem, zarówno w pracy jak i po za nią.

@Rudolf

,nie polecam tej pracy jeden nadaje na drugiego " po czym sam siedzisz,obrażasz i interesujesz się życiem innych jak te (usunięte przez administratora) wymienione wyżej :) kocham tą firmą z każdego najmniejszego tematu ludzie rozpętają burze na forum :)

KoSTeK
@Rudolf

Ja tam pracowałem na ekspedycji i nie narzekałem :) Fajnie mi się z chłopakami pracowało :) Pozdro dla Karola, Mateusza (Rudego), Sławomira, Piotrka, Krystiana, Łukasza no i oczywiście dla Tomasza kierowniczka :) Pozdro również dla Pań "fakturzystek" :)

Rudolf
@KoSTeK

Też pracowałem i żaden dział w firmie Nie jest tak zgrany jak ekspedycja z sobą oczywiście jedna zmiana i wyróżnione osoby z zmiany przeciwnej . A po pracy jest nadawanie na innych i nie będę ukrywał kto mam jaja mogę walić nazwiskami i swoje też mogę napisać ???????? można Sobie pewne kwestie wyjaśnić. Ps z miłą chęcią skonfrontuje się z Panem(usunięte przez administratora) na przykład wielce Kierowców(usunięte przez administratora)

ZeUs
@Rudolf

Rudolf który to taki z ekspedycji co niby był zwolniony a jego żona robi na stacji ???

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Rogoźnica

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 14 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol