Grupa Farmacol

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Farmacol

Ali.

Jeżeli będziecie mieli różne stawki w aneksach to będzie wpłynęło na to że każdy będzie miał różne kwoty za godziny nocne czyli dodatek za godziny nocne .BO od stawki w aneksie takie godziny będą liczone . Można takie wnioski wyciągnąć że się nie będzie opłacać chodzi do pracy na nocki . Tragiczna niesprawiedliwość pracujemy w Polsce w śród swoich Polaków który nie da zarobić. To za granicą w nie swoim kraju są lepiej Polacy traktowani i wiedzą za co pracują.

aLIBABA
@Ali.

Każdemu pracownikowi wykonującemu pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej. Dodatek ten wynosi 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę a nie podstawy jaką ma na umowie.

Nikt.

Jedno pytanie.DLACZego do wykonania kawał dobrej roboty to jesteśmy zaliczeń i do grupy zero ratujacej zycie ludzkie.A DO wypłaty to się zaliczamy do najniższej grupy. Tego się nie rozumie proszę.o wytłumaczenie. BO coś tu jest gdzieś nie halo. Każdy pracownik pracujący w Farmaku ratuje życie.drugiemu człowiekowi.

Gucio.

I znów będzie powtórka z rozrywki w naszym Farmaku dotyczące różnych stawek w umowach. To już było przerabianie. Nawet jak miałyśmy takie same stawki w umowach to i tak wypłaty były do danej porzeczki. I teraz dalej będzie ta nierówność traktowania ludzi bo jedni będą mieć większą stawkę w umowie A inni mniejszą. Tylko jednego tu się nie rozumie że każdy musi dany miesiąc przeżyć za te pieniądze czasami dochodzi wydatek bo trzeba zapłacić za mechanika samochodowego Nikt nam samochoda za darmo nie naprawi wydac trzeba kilka stówek na naprawdę . A na nocki trzeba dojechac samochodem bo autobusy w nocy nie jezdza. Tyko sie patrzy wykonac dobra robote tanią siłą roboczą.

xyz

Pracodawca, który zleci pracownikowi wykonywanie obowiązków służbowych, a branża nie należy do wyjątków uwzględnionych w Kodeksie pracy, popełnia wykroczenie i łamie prawa pracownika dotyczące czasu pracy. Musi liczyć się z tym, że może ponieść konsekwencje.

Mory

W oddziale Mory wychodzi na to że ludzie potrafią o siebie zawalczyć a w Rogoznicy pracują za nędzne pieniądze w dni ustawowo wolne.jak sobie na to pozwalacie to tak macie.

Mikołaj

Coś się zmienia w tym imperium. Paczki dla dzieci, dla nas bony i nawet wigilia strach pomyśleć co to będzie

zlecenie

Kpiną jest praca po 10 godzin osób ze zlecenia na (usunięte przez administratora). Bo biedne za mało zarabiają i chodzą po 10 godzin... A na umowie o pracę nie można mieć nadgodzin do zapłaty tylko na odbiór. Gdzie jakaś sprawiedliwość? Mało zlecenia zarabia? Poważnie?!

zlecenie

W tym tygodniu (dniówki). Są dwie osoby (usunięte przez administratora)które chodzą po 10 godzin.

zlecenie

Niech zarabiają. Ale denerwujące jest że (usunięte przez administratora) ciągną nadgodziny i im można, a nas wyganiają na wolne za to zamiast zapłacić. Może ja też nie chce odbierać wolnego a chce żeby mi zapłacili? Ale czy ktokolwiek daje nam możliwość wyboru? Absolutnie nie. Dlaczego jedni mogą a inni już nie? Bo mają chody u kierownika zmiany? Bo siedzą z nimi przy biurku i się śmieją? (usunięte przez administratora).

Pracownik2
@zlecenie

(usunięte przez administratora)to jest fakt z jak(usunięte przez administratora) ludźmi mamy NIESZCZĘŚCIE pracować. Ludzie, zajmijcie się swoimi obowiązkami a nie tylko obserwujecie wszystkich dookoła i szukacie problemów tam gdzie ich nie ma. Jak chcą to niech pracują i po 16 godzin, kogo to obchodzi? One przynajmniej zajmują się pracą a nie szukają dziury w całym. Jak wam się nudzi to znajdźcie sobie jakieś zajęcie a nie chodzicie, sprawdzacie, robicie jakieś podchody i donosicie. (usunięte przez administratora)i przedszkole. Niech w końcu każdy zajmie się sobą. Może jeszcze chcesz coś dodać skoro tak każdego obserwujesz z osobna?

@zlecenie

Ale one mają płacone za akord nie za godziny !! Zrozumcie to !! Mogą być i 15 godzin w pracy mają płacone za to co zrobią nie nie ile są godzin. Wieczna wojna między umowa zlecenie a umowa o pracę. Szczególnie na kontroli ,, bo (usunięte przez administratora) zrobią pojemniki pójdą do domu a my musimy siedzieć(usunięte przez administratora) ... Kontrola ....

Wolny człowiek

Przestańcie się kłócić i obgadywać bo i tak lepiej nie będzie w tej firmie bo to jest (usunięte przez administratora) i puki są chętni do pracy w tym (usunięte przez administratora) to się nic nie zmieni lepiej się pożegna z tą firmą i być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem ja tak zrobiłam i jest super ????

Pozdro

Praca za najniższą krajową na umowie. Cały czas rotacja pracowników. Firma nie robi w tym kierunku nic żeby zatrzymać starszych doświadczonych pracowników.takze nie polecam.

@Pozdro

Także polecam zmienić firmę skoro tak ,,wam" źle macie umowę, pieniądze na czas na koncie , siedzicie po 3 godziny w regałach nic nie robiąc i jeszcze wam za to płacą. Znajdzie lepsza formę gdzie was docenia gdzie nie będzie czasu na ploteczki o innych pracownikach i gdzie nie będzie czasu siąść ani minuty bo się będzie wam pot po plecach łał i tam was docenia. Firm jest pełno do okoła na strefie droga wolna :)

@Pozdro

Dlatego najlepiej robić jak najmniej, starać się minimalnie, pracować jak najmniejszym nakładem sił skoro ma się minimalną wypłatę na umowie. Aha i uwaga: Ci którzy się naprawdę starają i pracują wszędzie i potrafią zrobić naprawdę bardzo dużo (znam tylko kilka takich osób na całym magazynie) też mają MINIMALNĄ. :-) a jak pokażesz że ogarniasz dużo różnych rzeczy to firma wynagrodzi Cię kolejnymi obowiązkami..oczywiście również za minimalną...

@Xyz

Każdy ma minimalna i akord więc nic nie robiąc masz swoją minimalna nie wyrabiasz akordu no cóż pracuj za nędzne pieniądze. Ci co naprawdę pracują i wyrabiają akord nie dostają minimalnej

Xyz

Zawsze możesz się zwolnić i pójść tam gdzie jest lepiej lub ew stworzyć swój (usunięte przez administratora) i trzymać w nim rygor. Gwarantuje Ci że nikt za tobą nie będzie płakał a nawet atmosfera w pracy się polepszy. ;) żyj spokojnie i daj żyć innym.

Inwentaryzacja

Wypłata z inwentaryzacji to jakaś kpina..zabrali prawie połowę za każdą przepracowaną godzinę..na sto procent za rok mnie nie bedzie..znowu opowiadane są bajeczki ile to niby firma płaci..

@Inwentaryzacja

Prosimy o kontakt z przedstawicielem działu Kadr i Płac w celu wyjaśnienia ewentualnych nieprawidłowości.

Inwentaryzacja

Pracownik innej firmy z wynagrodzeniem większym lub równym minimalnemu – zleceniodawca ma obowiązek opłacania za zleceniobiorcę wyłącznie składki zdrowotnej.w tym wypadku tak się nie stało.

...
@Inwentaryzacja

A pracodawcą wam wypełniał dokumenty i nie umiał czytać ze zrozumieniem czy raczej wy ? Więc do kogo pretensje ? Wiecznie wina pracodawcy a nie wasza co by się nie stało. Jeden pan odsunięty od władzy też ciągle w rządzie widzi winę innego :)

Witam.zamierzam aplikować na stanowisko pracownik magazynowy. Zastanawia mnie tylko skąd tyle negatywnych opinii o tej firmie? W jaki sposób firma docenia pracownikow?Ile można zarobić w tej firmie .prosze o szczere i rzetelne odpowiedzi

@Kandydat

Śmialo aplikuj. Narzekają ludzie ze stażem dłuższym niż 5 lat, bo taka ich natura ... Praca jak każda inna. Na umowie najniższa krajowa resztę wyrabiasz sobie akordem. Ogólnie jest ok a co narzekali dalej będą pracować i narzekać bo nie jest tu wcale tak źle

Xyz

Pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikowi w każdej dobie pracy tak zwany nieprzerwany odpoczynek dobowy. Wynosi on co najmniej 11 godzin, o czym stanowi art. 132 § 1 Kodeksu pracy.

@Xyz

No i zapewnia w czym widzisz problem ? Umów zleceń możesz mieć nawet 10 i nie musisz mieć między nimi żadnej przerwy. A tak dzisiaj pracowaliście jeśli do tego pijesz.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Grupa Farmacol? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

cocojumbo

Niejako (usunięte przez administratora)do odbioru, nie chcą płacić. Okres rozliczeniowy jest co 4 miesiące i wtedy należy odebrać godziny, bądź je odrobić, jeśli wychodzisz wcześniej

Mou

Hit za luty. Kierowca farmacol Witam. Za luty po wszystkich zusach, paliwach, podatkach zostało 2400 zł wypłaty. Za 6 dni w tygodniu Tyrki. Dzięki farmacol. Ten rok dojadę i żegnam z uśmiechem na twarzy. Towaru wywiezione Za pół banki a wy żarty sobie z kierowców robicie..

nick
@Mou

To i tak o 2000 za dużo bo powinni jeszcze tyle uciąć bo (usunięte przez administratora) i tak dalej będą jeździć Dalej nic nie róbcie i jeździjcie za darmo Bo 2400 to nawet nie za darmo a jeszcze do tego dokładacie i odbieracie sobie i waszym rodzinom przyszłość 2400 minus amortyzacja i roczne wszelkie opłaty ok 1000 miesięcznie to zostaje 1400 Tyle że aż tyle zostaje tylko dlatego że płacicie najniższy z możliwych zusów dzięki czemu po przejściu na emeryturę praktycznie jej nie dostaniecie Także albo ruszycie głowami albo już się rozglądajcie gdzie później na starość będziecie zbierać butelki, puszki, grzyby czy maliny by jakoś przeżyć choć z pół miesiąca

@nick

Masz w stu procentach rację ale żeby wojować to trzeba mieć armię chętną do walki a osiemdziesiąt procent przewoźników to (usunięte przez administratora)albo mają kogoś kto ich kryje to co jeden czy dwóch przewoźników można nawojować

Ultimate
@Mou

Jeżeli Tobie się opłaca za takie pieniądze pracować to widocznie masz jeszcze inne dochody z tej działalności ja takie pieniądze to płacę za wynajem mieszkania.Ja też pracuje w farmacolu na umowie o pracę ale stawka min to 3,5 tys m-c nie wiem po co takie bzdury piszecie.

@nick

Bez obrazy, ale o innych niech Pan się nie martwi, każdy myśli za siebie. Ludzie chcą mieć pracę i pracować, a bez obrazy w każdej firmie TERAZ (usunięte przez administratora) na składkach, Ci przynajmniej płacą, a w mojej poprzedniej firmie, trzeba się było kłócić o wszystko, o składki zdrowotne i nawet o umowę, której się nigdy nie dostało. Uważam, że narzekacie Państwo z zasady,, macie prace i jej nie szanujecie, jak się Panu nie podoba, widać się ktoś wypalił i najwyższy czas zmienić i tu zaskoczę wszystkich, wszędzie zarobki są takie samem, chyba, że ktoś pracuje jako kierownik, a nie każdy pracownik chce być pracownikiem i proszę nie obrażać nowych osób, bo każdy kiedyś zaczynał. Ciekawe czy Ci co się wypowiadali o nowych osobach na początku zatrudnienia tez byli tacy wybitnie ogarnieci. Wszedzie jest to samo. Narzekanie i obrzydzanie pracy innym, którzy chca pracowac, przez takie głupie wpisy ludzie potem nie chcac sie zatrudniac. Wie Pan, ja też nie dawno pochowałam męża i muszę teraz radzić sobie sama, niech ktoś pomyśli sto razy, nim coś napisze.

Dyspozytor

Co za (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracują w oddziale Rogoźnica. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku,ale nie ma solidarności wśród wszystkich pracowników. Minusują,a sami NIC nie mają do zaproponowania w kwestii poprawienia warunków pracy. Kim to trzeba być,aby wlepić komuś flagę za zwrócenie uwagi na problem? Ja chociaż wskazuję na nieprawidłowości w funkcjonowaniu oddziałów i próbuję zobligować firmę do zmian. Może to naiwne,ale na pewno nie (usunięte przez administratora) Widzę,że stary sprzęt typu złom wam nie przeszkadza. "Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

Dyspozytor

Kto dał minus i flagę?Nie można już zadać pytania? Problem ze sprzętem jest we wszystkich oddziałach od lat. Czas poprawić jakość pracy,ale w Farmacolu to graniczy z cudem. Walka z wiatrakami albo syzyfowa praca.

Lkj

Od dzisiaj pracujemy po nowej stawce 3600 brutto

Asd
@Lkj

Nie od dziś a od 1.07.2023 a to dopiero jutro :) Byłeś/byłaś na zebraniu na którym było mówione na ten temat ?? Kierowniczka wszystko wyjaśniała co do podwyżki do 3600 brutto.

Xyz

A jak było w marcu zabierali coś z premii ?? Po co kłamiesz ??

Lola
@Xyz

A jak było ostatnimi laty? Minimalna rosła a ludzie na starych umowach pracowali na ultra niskich podstawach, a żeby wszystko było cacy to mieli dokładane z premii, którą - uwaga - sami musieli wyrobić..

@Lola

No właśnie ostatnimi latami. Teraz już jest podwyższana podstawą do najniższej plus to co wyrobisz. Co to do że będziemy psioczyć na to co było trzeba patrzeć na to co będzie... Kierowniczka (usunięte przez administratora) mówiła, że jak będzie zmiana podstawy to na takich samych warunkach jak w marcu. Czego nie słuchasz/łaś że zrozumieniem?? A jak nie wiesz czy teraz będą idź do źródła spytaj a nie rozwiewaj wątpliwości na forum.

Pattii..

Pytanie co do rozpisywania niedzieli.Przecież kierownictwo powiedziało że nie można rozpisywać niedzieli bo jest to niezgodne z prawem. Jednak niektórym osobom w pracy dalej się pozwala rozpisywać niedzielę.Więc tego się nie rozumie dlaczego jednym się pozwala rozpisać niedzielę a innym się wciska kity że nie wolna rozpisywać niedzieli. Wygląda na to że w tej pracy nie ma równego traktowania pracowników.

Abceefghijk

A co z odrabianiem spóźnień przerw itd. Zlecenia się to nie dotyczy ? Przychodzą spóźnione wychodzą za 10-15 nie czekają do pełnej godziny a wpisują się do pełnej godziny. Czy to jest sprawiedliwość ? Innego pracownika ścigają co do minuty im wolno wszystko....

WWW

Jak nakazuje Kodeks pracy, praca w niedzielę jest możliwa, ale w zamian pracownik ma prawo do dnia wolnego w ciągu poprzedzających lub najbliższych 6 dni. I nie ma tu znaczenia, czy w niedzielę pracował on osiem godzin, czy tylko jedną.

www
@WWW

to może jeszcze coś o zmianach w kodeksie pracy, bo tego nie dowiemy się od naszego pracodawcy : Urlopy Główną zmianą wprowadzoną do Kodeksu Pracy będzie zagwarantowanie dodatkowych dni urlopowych, których celem jest umożliwienie pracownikom łączenia życia prywatnego z życiem zawodowym. Wprowadzony więc zostanie bezpłatny urlop opiekuńczy. Znajdzie on wykorzystanie w sytuacji w której pracownik musi zapewnić wsparcie osobie będącej członkiem jego rodziny lub członkiem jego gospodarstwa domowego. Wymiar tego urlopu wynosić będzie 5 dni. Dodatkowo przewidziano zwolnienie od pracy z powodu siły wyższej. Przysługiwało ono będzie w sytuacjach nagłych, związanych ze sprawami rodzinnymi spowodowanymi siłą wyższą – a więc chorobą, czy wypadkiem. Wymiar zwolnienia wynosił będzie, w zależności od sposobu wykorzystania – 2 dni lub 16 godzin w roku kalendarzowym. W przypadku tego rodzaju zwolnienia pracownik zachowa prawo do połowy wynagrodzenia. Tryb zgłoszenia wykorzystania takiego urlopu jest analogiczny do funkcjonującego urlopu na żądanie.

...
@WWW

Było to już przerabiane na spotkaniu z kierowniczka .... Dzień wolny przysługuje jak jesteś 8 godzin w niedzielę koniec kropka.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Rogoźnica

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 14 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol