Opinie o Elfeko S.A w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elfeko S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elfeko S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfeko S.A w Gdynia

Jar

Aktualnie zatrudniają monterów....tak jak wcześniej jak była robota. Jak się skończą linie 400kv to będą zwolnienia. ...

elektryk
@Jar

Kolego Jar piszesz nieprawdę, Elfeko nigdy nie zatrudniało pod kontrakt, pracownicy od razu dostają umowę o pracę, a zwolnienia... kto pracuje ten wie, jakie zwolnienia..bzdura

@elektryk

Kolego chyba Krzysiek pisał

Artur
@Xxx

Masz może informację o tym, czy będąc zatrudnionym w firmie Elfeko można liczyć na dłuższą i stałą współpracę? Ciekawi mnie, czy zdarzają się przypadki, że firma zwalnia pracowników z dnia na dzień, czy raczej takie sytuacje nie występują i będąc pracownikiem tej firmy, można liczyć na stabilne zatrudnienie? Chciałbym, abyś przedstawił, jak to wygląda, aby czytelnicy mieli rzetelne informacje na ten temat.

@Artur

Stała stabilna praca bez przypadków zwolnień z dnia na dzień chyba że pracownik był pijany to różnie może być

Xxx

Pracowałem w tej firmie 6 lat i jedyne co mogę powiedzieć to Że firma jest bardzo dobra firma wypłata zawsze na czas z wypłata delegacji kilometrowki też nie było problemu firma nie robiła mi problemu jak się chciałem zwolnić za porozumieniem atmosfera między pracownikami aby wszędzie tak było ale nie wszyscy wiadomo w jak w każdej rodzinie znajdzie się taki czarny nadgirliwy roboczo nie mily baranek ale albo człowiek się przyzwyczaji do charakteru danego człowieka albo polegnie i na koniec napisze że z chęcią kiedyś tam wrócę El KOMARENKO 11

Grażyna

@elektryk, Twoje zdanie na temat warunków zatrudnienia w firmie Elfeko różni się całkowicie od tego, co przedstawił użytkownik @Jar, dlatego, czy możesz wyrazić swoją opinię na temat tego aspektu pracy? Umowa o pracę, którą według Ciebie otrzymuje pracownik na jaki okres czasu jest zwierana? Rozumiem, że zwolnienia nie występują? Uzasadnij, proszę, swoją wypowiedź.

Grażyna

@Jar, czyli jak rozumiem firma poszukuje pracowników tylko na daną pracę i po zakończeniu w tym przypadku linii 400kv pracownicy zostaną zwolnieni? Czy firma Elfeko S.A zawsze zatrudnia jedynie pracowników pod dany kontrakt i pracę jaka w danym momencie jest do zrobienia? Można stwierdzić, że są to prace sezonowe? Sprecyzuj, proszę, tą kwestię.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grażyna

Dawno na forum nie pojawiła się żadna merytoryczna opinia odnośnie pracy w Elfeko. Zachęcam użytkowników forum do merytorycznych wypowiedzi na temat warunków pracy w firmie oraz aktualnie prowadzonych procesów rekrutacji. Na stronie internetowej firmy w zakładce praca http://www.elfeko.pl/praca są zamieszczone aktualne oferty. Jeśli byliście już na rozmowie rekrutacyjnej to podzielcie się na forum swoimi doświadczeniami.

Wielki B

Tylko ci ktorym sie robic nie chce narzekaja. jakos ci co chca pracowac zarabiaja konkretne pieniadze i tylko sie denerwuja na takie wpisy marudzacych i narzekajacych na wszystko. W (usunięte przez administratora) wam sie poprzewracalo, jak jest zle, to spadac do konkurencji, tam wiem, ze jest lepiej... ha ha ha

@Wielki B

Przecież MY już od dawna pracujemy u konkurencji kolego :) Za konkretne pieniądze i nie denerwujemy się na takie wpisy bo NAM to wisi. :)

Krzysztof
@Paweł

To po co tu zaglądasz? Sprawdzasz, czy nie chcą cie z powrotem? :))))))))))))

bejbuś

Witam. Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata i powiem jedno.. to najgorszy czas jaki wspominam w życiu ciągle tylko robota i robota a majstrom wiecznie mało bo wchodzą w tyłki kierownikom i prezesom a sami nic nie robią tylko wyżywają sie na ludziach.. Jak Ci przyjdzie daleki wyjazd że trzeba wyjechać w niedzielę o 24 do pracy żeby być na 7 i później następne 10 godzin robić w błocie a czasami deszczu i mrozie to zobaczymy czy komuś się spodoba a oczywiście za godziny w drodze nikt nie płaci. Sprzęt w firmie to szrot często ze złomu i do tego naprawiany po 10 razy, samochody krazy, rozpadające sie stary 266, a dla pracowników stare lubliny które się co chwilę psują. Kierownictwo czasami nawet nie wie o co chodzi w firmie a zwykłych pracowników mają gdzieś a jak poprosić ich żeby coś załatwili to Cie zlewają i często jest tak że przychodzi nawet pracować bez rękawiczek bo oczywiście nie ma nikt czasu kupić. Zero podwyżek, kasa minimalna a chcą żeby robić za 5.. ostatnio często przychodzą ludzie na rozmowę kwalifikacyjną i jak sie dowiedzą ile im się proponuje na godzinę to więcej się w firmie nie pojawiają... Dodać do tego super majstrów jak np. foka, petting, czeps i cała reszta to po kilku dniach chcesz sie zwolnić bo najlepsi ludzie ciągle odchodzą a zarządowi to pasuje bo przyjdzie nowy za dużo mniejszą kasę. Jak ktoś się tam wybiera to radzę się zastanowić.

Rafcio
@bejbuś

No patrz, kazali ci człowieku pracować... nic tylko praca i praca! Ha, ha!!!

Jak mało godzin to i zarobek mały.

Jarek

czasami trudno 3 tyś ma rękę dostać. Nie polecam, jako elektromonter dużo obiecywali i tylko tyle pozostało. Żenada

Darek

niestety odeszłem. dłużej już wytrzymać nie mogłem. Kombinują na wpłatach i delegacjach które się nie należą. dziwię się tym co teraz przychodzą z innych firm.na południu jest więcej lepszych firm które nie kombinują.

@Darek

kto może ucieka

km

Jak tam?zatrudniają może? szukam roboty elektryk

Igor
@km

poszukaj gdzie indziej. Tutaj kasa ciągle się nie zgadza

Pracowałem w firmie kila lat na stanowisku projektowym. Wiadomo, jak wszędzie są drobnostki które wkurzają, i czasem przelewają czarę goryczy. Ale pisząc suche fakty: - firma nie blokowała robienia uprawnień (choć niektórzy "koledzy" z pracy czasem utrudniali) - wypłata była na czas, premie regulaminowe - regularne. rzadko się słyszało żeby ją komuś obcięto - nie było nadgodzin (nie było za nie kasy, ale też nie było ciśnienia żeby siedzieć codziennie po 10h "bo tak wypada") - ogólnie raczej miła atmosfera, - minusem były delegacje w stylu "trzeba wstać o 3 żeby pojechać w miejsce A zobaczyć coś i wrócić tego samego dnia o 22". na drugi dzień do pracy na 8.00. nie było mowy o noclegu. dyrektorzy też tak jeździli, z tą różnicą że oni nie musieli przychodzić na 8. po prostu taka "kultura pracy" Z perspektywy czasu - wielka krzywda się tam nie działa. Jest dużo gorszych firm. Są też lepsze ;)

bejbuś

haha

JEŻELI DOBRZE WCHODZISZ W TYŁEK I NICZEGO NIE OCZEKUJESZ,TO WYMARZONA FIRMA I wszystko w temacie.

jak wyżej

@FAN na pewno czytają opinię i ramach propagandy firmy wstawiają kontrkomentarze o rzekomych dobrych warunkach pracy i płacy. Nawet wiem/podejrzewam kto :)Lidek dzięki za pozdrowienia. Do was obu; nic się nie zmieni. Tylko schneller, schneller i dlaczego tak mało? Zarząd ma nas gdzieś, byle tylko zyski dla akcjonariuszy były(rodzina i znajomi królika), a koszty jak najmniejsze, co nie dziwi tyle, że naginając kark roboli niestety.Sytuacja pogarsza się z roku na rok. Praca coraz pilniejsza, coraz dziwniejsze projekty, niezrozumiałe roszady składu brygad, niezmienna niekompetencja kierownictwa, stawka płacowa też niezmienna.Sprzęty robocze z muzeum lub złomowca, personel kierowniczy prosto z kursu dla akwizytorów i innych manipulantów, metody rządów spółki - rzymskie (divide et impera). Co do BHP, to podobno są jakieś przepisy o BHP i zapiski w prawie pracy dotyczące warunków pracy, ale najważniejsza jest kasa, a nie ludzie, więc też nie będzie zmian na lepsze. O BHP firma pamięta i zaopatrzy brygady w odpowiednie ochrony jak przyjeżdża inspektor potrącić firmie lub dyrektor potrącić pracownikom.Dla przykładu - dostaliście rękawice wibracyjne do pracy na zagęszczarce lub ochronę słuchu przy pracy na młocie? Dopiero gdy coś się stanie to wyrzut do was, dlaczego nie zgłaszaliście? Każdą rozmowę z przełożonym trzeba przeprowadzać przy włączonym dyktafonie. Umowa o pracę to nie umowa; to cyrograf. Przysłowie krążące w firmie o firmie pamiętacie? Widzieliście kiedyś grabie, które grabią od siebie? Ja dodam od siebie następne. Potraficie poznać kłamcę po jego słowach?

adam

Zanim podpiszesz umowę o pracę zadaj sobie proste pytanie - "dlaczego zamiast podnieść stawkę godzinową o te 80-95% firma oferuje niby to gwarantowaną premię tym bardziej że umowa o pracę na okres próbny nie zobowiązuje żadnej ze stron umowy do jej przedłużenia". A po drugie skąd oni biorą te śmieszne "grupy zaszeregowania" mające swój rodowód w minionej komunistycznej epoce?

x
@adam

Nie jest powiedziane że każdy ją wyrobi? Premię? To nie jest praca indywidualna kolego tylko praca w zespole i jej wynik nie zależy tylko od Ciebie ale również od innych pracowników a także od zaopatrzenia, pogody, warunków terenowych i wielu innych czynników. Popracujesz to zrozumiesz o czym piszę, z tego co piszesz wynika że to chyba jest Twoja pierwsza praca w życiu. Wiesz jaki jest największy problem firm tej branży dodatkowo pracujących w delegacji? Pijaństwo pracowników. I o dziwo pomimo wpadek takie osoby nadal pracują no bo skąd wziąć ludzi do roboty?

jacek

Myślałem że pracuje się dla pieniędzy a nie po to żeby się poświęcać dla pracy Ty młotku.

kj

A Ty zapomniałeś dodać że to premia uznaniowa.

daniel
@kj

To bierz tę robotę tylko szybko bo chyba właśnie złapałeś Pana Boga za nogi :) Fiu fiu sam " jeden z Dyrektorów" zaproponował Tobie taka lukratywną robotę? Chyba posrałeś się ze szczęścia.

darek

Dla jednych to kwota zadowalająca? Żartujesz? Przecież to jest minimalna płaca i mniej już sie nie da dać.

andrzej

Zaproponowali mi w ELFEKO na start 10,88 zł za godzine pracy brutto czyli jakieś 7,62 zł netto na rękę więc nie wiem o czym Ty piszesz człowieku.

nowy
@andrzej

Zapomniałeś dodać, że stawka godzinowa plus premia 80-95% czyli jakieś 19 brutto, na okresie próbnym i umowa o pracę... Przynajmniej mi tak proponował na rozmowie jeden z dyrektorów, właśnie się zastanawiam. Ogólnie warunki pracy całkiem niezłe choć robota nielekka wiadomo delegacja

Zostaw merytoryczną opinię o Elfeko S.A - Gdynia

• Jak się pracuje w Elfeko S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elfeko S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfeko S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elfeko S.A?

Kandydaci do pracy w Elfeko S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elfeko S.A