Opinie o Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o. w Pieńsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o. w Pieńsk

Jaka jest kultura pracy w Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o.?

chuck norris Nowy wpis

kultura jest ale w domu kultury a nie tam. szczerze bardzo polecam tam pracowac , mili ludzi , bardzo zyczliwi, kierownictwo bardzo bardzo mili oj powiedzialbym sympatyczni,

I co(usunięte przez administratora) jeden!!!!!!!!!!!! TEN GOŚĆ TZN EDWARD PREZES ŁAMIE KODEKS PRACY I NIE TYLKO!!! CZY MUSI SIE STAC COŚ POWAŻNEGO ŻEBY ODPOWIEDNIE SŁUŻBY SIE ZAJEŁY!!!!! ZERO BHP TAM JEST!!!! KONTROLE GDZIE MAJA OCZY JAK SIE POJAWIAJĄ??? NO TAK PIENIADZ ŻADZI

Wesoly Romek ze Szczecina Nowy wpis

Ludzie! ! Nie polecam tu pracowac. NA kazdym kroku lamia przepisy BHP i kodeks pracy. Czy ktos moze sie zacto wziasc wkoncu. A najwiecej to odpowiada za lamanie kodeksu lysa (usunięte przez administratora) w okularach

Karol

To prawda ze firma pokrywa część dojazdów do pracy? Tak przeczytałem na stronie, jak to jest w praktyce?

Mmm
@Karol

Tak zwracają za dojazdy do pracy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

jak tam na hucie reporterek nadal biega za ruda kita?pewnie tak, w (usunięte przez administratora) wlazi jej zeby tylko dostac lub powachac

ciekawski

Co sądzicie o tym zakładzie? Pojawiły się oferty pracy na produkcji. Czy warto startować. Jakie są perspektywy rozwoju? jakie płace i jak je wypłacają?

@ciekawski

NIE RADZE TAM SKLADAC CV LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE NO CHYBA ZE LUBICIE DUPSKA LIZAC

XxX

Zakład całkiem spoko poza małymi wyjątkami: 1. Prezes - można by pisać wiele - ale wystarczy określenie fałszywy 2. BB - fałszywa zimna (usunięte przez administratora) ze szlifierki na kierownika - wyżej (usunięte przez administratora) ma niż ... tleniona wieśniara, która szacunek ludzi próbuje wywalczyć darciem ryja 3. RB - głupek po podstawówce - poz. 2 i 3 mówi że nieszczęścia chodzą parami.... przepraszam - mają jeszcze brzydkie, grube rude młode - fuuuuuj..... Ogólnie nierobów nie brakuje - bo Ci pracowici albo nie wytrzymują i odchodzą albo po czasie odpuszczają bo nierobów w tym zakładzie szanuje się najbardziej. Ja pracuję - bo gdzieś muszę - innym nie polecam.

@XxX

brawo trzeba udawac i robic dobra mine a te(usunięte przez administratora)sie ciewsza hahahaah

HUTA SZKLA LUZYCE TO > mila atmosfera ALE NIE TAM(usunięte przez administratora) ZARTOWALEM BANDA(usunięte przez administratora) ISTNA ZILOWNIA, WSZYSTKO SIE WALI TAM , LEDWO CO SIE TRZYMA TA HUTA. ALE TAM SA TACY MECHANICY ZE NA TASME JA SKLEJA !!! POTRAFISZ(usunięte przez administratora) KIEROWNICZCE-KIEROWNIKOWI TO PRACA DLA CIEBIE WLASNIE JEST. ZABRALI WAM (usunięte przez administratora) SZKODLIWE HAHAHASAHAHAHA

swieta racja, tam sa ludzie szanowani bardziej alkoholicy niz nie pijacy

Pracował em tam kupe lat banda alkocholikow

Obraz nędzy i rozpaczy

admin

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Pieńskie Huty Szkła „Łużyce” Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o. - Pieńsk

• Jak się pracuje w Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o.?

Pieńskie Huty Szkła Łużyce Sp. z o.o.