PBE ELBUD Poznań

Poznań

Opinie o PBE ELBUD Poznań

Agata

Aktualnie w firmie PBE ELBUD Poznań poszukują osób na stanowiska takie jak: SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA, PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/ELEKTROMONTER - więcej informacji na stronie : http://www.elbud.poznan.pl/aktualnosc_1.html. Czy ktoś obecnie pracuje, na którymś ze stanowisk i może się wypowiedzieć na temat pracy/ warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Jak przygotować się do rekrutacji? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

Część ustaleń na "gembę" na początku traktowana jak umowa dżentelmeńska a w trakcie pracy dymają . Podobnie jest przy pracy jako firma zewnętrzna.

Stasiek

PBE ELBUD Poznań ma się super i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, ogólnie polecam taką wiare w siebie i w lepszą przyszłość, naprawdę mają tutaj świetne umowy o prace, doskonale przemyślane

monter

Macie dużo pracy ,bo wasza firma potrzebuje elektromonterów i się właśnie zastanawiam czy nie dołączyć do waszego grona.

Zawsze zatrudniają na umowę o pracę. Na początek na czas określony. Pod tym względem firma bardzo solidna. Pracuję tam kilka lat i nikt nigdy mnie nie zastraszał. Zarobki mogłyby być trochę wyższe, ale płacą od wszystkiego składki. Nie ma wypłat pod stołem.

koparkowy

firma dobra na start czegoś się można nauczyć praca łatwa i ciekawa ale ludzie i to co dzieje się poza pracą i jak niema kierownika na budowie sodomia i gomora

Anatol

Starsi stażem pracownicy boją się odezwać, boją się walczyć o swoje prawa...albo lubią być ustawiani, poniżani... Firma nie nadaje się dla ludzi z ambicjami, którzy potrafią się odezwać, gdy dzieje się im krzywda. Zastraszanie i znoszenie humorów starszych pań też się zdarza...Wszyscy, którzy potrafili się sprzeciwić kończą tak samo... w lepszym miejscu miejmy nadzieję :) Można w firmie zabawić chwilę, potem trzeba ruszyć dalej... Można tam spotkać ludzi, którzy na długo wryją się w pamięć, których będziemy dobrze wspominać, z żalem, że te czasy już nie wrócą... Pensja zawsze na czas. Ogrzewanie jest, wygodne krzesło też.

aaa

Do roku 2011 mało się w tej firmie zmieniło. Jeśli nie zadbasz o siebie to nikt o Ciebie nie zadba.

starzy pracownicy wciąż pracują i mają się dobrze

Andrzej

dlaczego taka negatywna opinia ?

stefan

Firma nie dbająca o pracowników i słabo współpracująca z pracownikami. Atmosfera jednej wielkiej niewiadomej polegająca na ciągłych domysłach co może przynieść nowy dzień. W 2007 roku jeszcze było dobrze ale potem już tylko co raz to gorzej - zarząd nie miał żadnego pomysłu na utrzymanie i zatrzymanie dobrych pracowników. Generalnie firma dobra na start ale nic więcej tam nie znajdziecie tak jak wszyscy którzy tam pracowali.

Zostaw opinię o PBE ELBUD Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBE ELBUD Poznań