Elfeko S.A

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Elfeko S.A

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfeko S.A

jade

No odnośnie kariery i pieniędzy to nawet można się u nich teraz zatrudnić @w3uu bo mają trochę ofert na swojej stronie internetowej. Ja wybrałem tą na zbrojarza, gdzie praca jest przy montażu fundamentów linii elektroenergetycznych wysokiego napięcia i w delegacji na terenie całego kraju.

anonim

(usunięte przez administratora)

Mirek

Hmmm, można też powiedzieć że w firmie nie ma kto pracować bo słabo płacą i dlatego szukają ludzi w całej Polsce, prawda jest jak doopa - każdy ma swoją :)

aa

Gdybym miał wybór 2-ch miesiecy bym tam nie przepracował (chodziło o ciągłość pracy i zmianę na lepszą, a nie taką samą lub gorszą, a wiadomo to musi chwile potrwać). Po miesiacu wiedziałem już, że nie zabawię tam długo. Po jakimś czasie śmiać mi się chciało, ponieważ przy przyjmowaniu jako argument usłyszałem: bardzo dobra atmosfera w pracy. Może i jest wesoło - czasami, ale śmiechami i pogaduszkami w kuchni rodziny nie nakarmisz. Poza tym w innych firmach jest czasem bardziej wesoło i troche na innym poziomie. Pozdrawiam.

zdzichu

To trzeba bylo szybciej odejść z firmy a nie teraz [usunięte przez moderatora].....

aa

Potwierdzam opinię przedmówcy. Kadra kierownicza (za moich czasów [usunięte przez moderatora]) \"mieszka\" w pracy i myśli, że każdy tak może i to jego obowiązek. Umowa na 8h dziennie czyli 8-16, a spróbuj wyjść przed 18.00 to premii nie zobaczysz- mowa o premii 100-200zł :). Zarobki mizerne 6 lat temu 1600zł/m-c w Warszawie :), mgr inż. po PW, pracy po uszy, gonitwa peugotem 206 po całej Polsce. Po zmianie firmy poczułem, że żyję. Za żadne skarby bym nie wrócił.

kasia

mi sie tam podobalo i podoba dobra firma, glupoty gadasz

lukas

A ja spraktykowałem prace w ELFEKO i nie jestem taki pełen entuzjazmu co niektórzy, którzy wydają tu opinie. Nadgodziny, słaba kasa. Nic dobrego. Nie polecam.

Zostaw opinię o Elfeko S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfeko S.A