Opinie o GfK Polonia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GfK Polonia Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GfK Polonia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GfK Polonia Sp. z o. o. w Warszawa

pikutka

Ja mam podobną sytuację jak przedmówcy, zamówiłam elektroniczny bon do sklepu rtv euro agd. Po otrzymaniu go mailem chciałam zrealizować w sklepie stacjonarnym. Okazało się, że sklep nie realizuje takich bonów od dwóch lat. Telefon w ask gfk nie odpowiada, brak jakiegokolwiek kontaktu poza mailem i formularzem kontaktowym na które nikt nie odpowiada od miesiąca... Bardzo długo zbiera się punkty na śmieszną nagrodę i okazuje się, ze albo jest problem z realizacją labo kontaktem albo jednym i drugim ;( Panel gfk gdzie rejestruje się zakupy nie jest powiązany z Ask gfk...

Bogdan
@pikutka

Wygląda że wprowadzili cie w błąd i jesteś teraz stratna. Powinnaś to reklamować aż do skutku. Przynajmniej ja bym nie odpuścił jakbym przeżył takie rozczarowanie :)

Aneta
@pikutka

Ciekawa sytuacja, trochę takie podejrzane zagrywki z ich strony. Nie odpuszczaj.

Irena

ja również zamówiłam 29.8 doładowanie telefonu i następne w listopadzie . napisałam już 3 wiadomości i nadal nie mam odpowiedzi. to jakaś firma niewypłacalna coś (usunięte przez administratora) . mam nadzieję że w końcu dojdą po rozum i rozpoczną uczciwie wypłacać nagrody

Aneta
@Irena

Dostałaś odpowiedź? Jestem ciekawa, bo minął kolejny tydzień :)

Sara

NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM wszystkich przed korzystaniem z serwisu Ask Gfk! Wystarczy, że ja i inne osoby zdążyły się nabrać. Zamówiłam 19 lipca 2021r. bon, który nie doszedł do dnia dzisiejszego (mamy 2 listopada). Nikt z obsługi klienta nie odpowiada na moje maile. Żałuję czasu który straciłam na wypełnianie tych ankiet :(

lukasz

CZekam na nagrode doladowanie do tmobile 25 juz 2 miesiac nikt nie odpisuje .firma krzak napisalem 8 emaili i zero odpowiedzi raczej zakoncze wspolprace z ta firma szkoda czasu

adam
@lukasz

Mam to samo usuwam konto

Jolanta
@lukasz

A może warto w jakiś inny sposób się skontaktować z firmą :D Np. telefonicznie. Może jest jakiś problem z emailem ;)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Finance Analyst - Accountant w firmie GfK Polonia Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krystian

Dzień dobry. Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie GfK Polonia? Czy dobrze płacą? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Krystian

Oliwia
@Krystian

Czołem Krystianie. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to sugeruję firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę szczęścia w nowej robocie. Oliwia.

Robert
@Oliwia

Dzień dobry Pani Oliwio. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Havi Logistics, o której Pani pisała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Jas

Również brak nagrody za punkty i brak odpowiedzi na maile. (usunięte przez administratora)

ankieterka

WIELKIE (usunięte przez administratora) mam do czynienia z taką samą sytuacją jak poprzednicy. Zamówiłam nagrodę w czerwcu. Nie mam do tej pory nagrody ani też odpowiedzi na maile. NIC! CISZA!

Ewe

Zbierałam sobie powoli punkty przez około rok. Chciałam je wymienić na doładowanie. I punkty z konta zeszły, a nagrody nie ma. Wysłałam już trzy wiadomości, odpowiedzi jak na razie brak. Generalnie odradzam współpracę z tą firmą.

poraszka

omijajcie szerokim łukiem (usunięte przez administratora) nie wypłacalni biorą za was kasę za ankiety a nagród nie dostaniecie zgłaszajcie to!!!

Maria

Również nie otrzymałam nagrody za punkty, którą zamówiłam 5 maja. Na moje 2 maile z zapytaniem również brak odpowiedzi.

jagna

identyczna sytuacja, punkty zebrane (dość dużo, bo 2450), wymienione na e-kartę do empiku i ... cisza, Brak kodu, brak odpowiedzi na maile.

jagna
@jagna

aktualizacja - po miesiącu ciszy, kilku wysłanych mailach (5?) dostałam kod, także kontakt tragiczny, ale firma wywiązała się w końcu z umowy

lucky

Gfk to szajs.

Aga

Kiedy będzie sklepik na GFK ? Pandemia uciekła w siną dal, wszystko powróciło do normy, a sklep nadal nie dziala

klub Gfk , nie istnieje , nie wypełniajcie zadnych ankiet , zamówiłem doładowanie i cisza , wysłałem 3 maile dzwoniłem na recepcje Gfk , kompletna olewka. To Ja was też olewam .

Hejka
@Andrzej

Próbujcie pisać bezpośrednio przez (usunięte przez administratora) Ja dostałam odp bardzo szybko

Junis
@Andrzej

Mi wysłali skaner, początkowo przez 15 minut działał a za chwile komunikat „ error apliccation”, nie policzyli mi punktów, Jak otworzyliśmy skaner to bateria jest wypukła i chyba wysłano mi uszkodzony.

Jadzia

Lepiej sobie policzcie ile pracy wkładacie i co za to dostajecie. Doładowanie czy breloczek? A raporty sprzedają za prawdziwe i całkiem duże pieniądze. Nie bądźcie naiwni.

Miriam

@Andrzej od kiedy nie istnieje?

A.L.

Firma stara sie rozwijac, ale ciagle sa to raczej peryferia. Za parawanem (w niemczech) dzieja sie prawdziwe decyzje, a w Polsce jedynie dzialania sa reakcyjne i oportunistyczne. Zatrudniaja dobrych statstykow, ale o ludzi, ktorzy wypelniaja ciezka i zmudna robote nie dbaja - wrecz przeciwnie - ucinane sa im rok do roku mozliwosci rozwoju, bonusy. Niestety, jak ktos sam nie zadba o swoj rozwoj i nie zmieni pracy, nikt sie o jego rozwoj w firmie nie zatroszczy. Motywacja przez to siada. Pracowalam przez dwa lata i szef mojego dzialu nigdy sie nie zainteresowal kim sa osoby, ktore rzeczywiscie wykonuja prace (m.in. ja), tylko w polowie dnia przychodzil do biura i zamykal sie w swojej szklanej kuli (biurze) i interesowal sie tylko tymi, ktorzy gwiazdorzyli. Gdy poprosilam o tak prosta rzecz jak referencje, odmowil, twierdzac ze nawet nie wie, czy przychodzilam do pracy (to nic, ze mogl to wyciagnac z systemu, prawda?). Bardzo ciekawe podejscie do pracownika, bardzo aroganckie, zwlaszcza jak sie bylo dobrym w tym co sie tam robilo. Jest, niestety, sporo polityki i zakulisowych dynamik, ktore zle wplywaja na atmosfere pracy, nie mowiac o rozwoju. Ciesze sie, ze zrezygnowalam z pracy tam. Po mnie zrezygnowalo okolo 4 osoby o podobnym stanowisku co ja.

jakacka

jak mam odzyskać swoje nagrody nie odpowiadacie

cyberjarek

Czy ktoś odpowiada na formularze wysyłane na stronie askgfk.pl? Czy ktoś w ogóle pracuje przy tej stronie? Niestety opcja "Zapomniałem hasła" nie działa tak jak należy, bo hasło tymczasowe może i ustawia, ale niestety nie wysyła go mailem, przez co konto mam zablokowane. Może ktoś z pracowników byłych czy obecnych poda jakiś konkretny adres e-mail, na który można napisać prośbę o reset hasła do konta? Z góry dzięki.

beti
@cyberjarek

tam jest podany nr telefonu do gfk a jak przypomniec chcesz haslo to ci przysla na maila bo ja tez tak mialam

Angaj

Praca glownie dla swoich warszawiaków,codziennie czekasz czy dziś będziesz mieć pracę czy Cię odsuną. Miejscowi są traktowani priorytetowo,zdalnie po macoszemu.Nie polecam tej firmy od chwili gdy kierownikiem ankieterów zostala niejaka Pani Ania. Pozdrawiam i powodzenia

Łukasz
@Angaj

Jakiego stanowiska dotyczy Twój wpis? Co to znaczy, że codziennie nie wiecie czy danego dnia będzie praca?

Zostaw merytoryczną opinię o GfK Polonia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GfK Polonia Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy GfK Polonia Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GfK Polonia Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GfK Polonia Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Ludna 2
    00-406 Warszawa