Grupa Media Regionalne

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o Grupa Media Regionalne

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Media Regionalne

Iza

Jeżeli posiadacie takie informacje, jak oferty pracy w Grupa Media Regionalne, to dajcie znać na forum. Od dawna również nikt nie podzielił się aktualnymi informacjami jak np, wygląda rozmowa kwalifikacyjna czy jaka panuje atmosfera w firmie, dajcie znać.

Adam

@tape, a gdzie widziałeś to ogłoszenie, bo jestem zainteresowany, a nie mogę znaleźć. Ciekawi mnie jakie oferują warunki zatrudnienia, bo o atmosferze już trochę pisaliście :)

ziom

Media Regionalne w każdej części kraju są inne, wszystko zależy od projektu (internet, reklama czy gazeta drukowana i to jeszcze zależy czy płatna, bezpłatna, dziennik, tygodnik) i osoby, która go prowadzi. Firma to rzeczywiście kolos, korporacja. Nie liczcie na to, że ktoś Was doceni za cieżką pracę, jeśli efekty nie będą biły w oczy i sami się nie upomnicie. Wycisną wszystko co mogą, zarobki jak to w mediach - mizerne. Porównywalnie tyle samo zarabia się w markecie. Praca dla pasjonatów, którym nie zależy ani na kasie, ani na rodzinie lub też dla przebiegłych, którzy się ustawią i zdobędą coś kosztem innych. Liczą się tylko wyniki, cyferki, człowiek jest na końcu. Korporacja jak dżunga - wygrywa silniejszy.

eloelo

W sezonie 2008/2009, jako dziennikarz - ze statusem studenta dziennego - kompletnie bez doświadczenia, pracując w redakcji jednego z serwisów internetowych, przytulałem ok. 1,2 tys. na 1/2 etatu. W redakcji pojawiałem się dwa razy w tygodniu na 3-4 godziny, resztę pracowałem zdalnie, dostarczałem materiały z miasta. Pracę wspominam z sentymentem - ludzie byli w porządku, miałem fajnego naczelnego, bardzo równego gościa, tylko zwichrowaną kierowniczkę (niejaką M.), która lubiła wydrzeć się na swoich współpracowników. Mógłbym obrobić jej tyłek, ale nie widzę potrzeby - z tego, co wiem dziewczę przekonało się, że media nie są dla niej (chyba teraz jest handlowcem, czy jakimś podrzędnym project menadżerem w jakimś wydawnictwie krzak), więc jak ktoś chce pracować w serwisach internetowych MR, może spać spokojnie - ta pani już tam nie pracuje :)

rapa

jeśli jednodniowe wprowadzenie w obowiązki przez pracownika który akurat nie ma nic lepszego do roboty można nazwać szkoleniem to tak- jest szkolenie i to w dodatku bezpłatne :)

Nelly

Ta firma to wielki kolos na glinianych nóżkach, która upada z dnia na dzień... Kadra dyrektorska wymaga cudów za śmieszne pieniądze nie dając nawet odpowiednich narzędzi do pracy!!!! Przestrzegam wszystkich przed tym tworem!!!

Tomasz Łęczyński

Wasze opinie to bzdury. Jeśli ktoś nigdy nie miał do czynienia z handlem może tak sądzić, choć osobiście odsyłam do wiki pod hasło [usunięte przez moderatora]. Media Regionalne to duży i nowoczesny dom mediowy. Jesli myslicie, że ktoś da wam 2000 podstawy na piękne oczy i bez dowodów waszych umiejętności to jestescie dziećmi, które nie znają zasad działania rynku. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

niedoszły pracownik

Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, ale wymógł był taki aby się przygotował na zaprezentowanie własnych dokonań. Trzeba wsiąść własnego laptopa i robić show (czego się w życiu dokonało). Zapomniałem zapytać czy powinienem jeszcze zaprezentować taniec brzucha, zanim podziękowałem. To jakiś kretynizm

Zostaw opinię o Grupa Media Regionalne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Media Regionalne