Con-Graph Polska Sp. z o.o.

Opinie o Con-Graph Polska Sp. z o.o.

Temida

Con-graph co? 12:0 to tak a propos przegranych spraw w sądzie pracy. Jeśli chcesz po swojej pracy dostać kłamstwa na wypowiedzeniu to śmiało się zatrudniaj nikt nie poleca tu pracy chora atmosfera

@Temida

Pracowałem tam!!bez badań lekarskich po założeniu stentów I rocznej rehabilitacji.Szefowa na mnie krzyczała a kierownik dzwonił nawet w czasie przerwy ,Za dojazdy do nowej siedziby nie otrzymałem pieniędzy.Do dzisiaj jeszcze nie otrzymałem za chorobowe.Oczywiście ,byłem niewydajny i straty robiłem firmie.Dopiero wróciłem do normalnego stanu zdrowia psychicznego.nie polecam.

Ksiegowa

Jak pracuje się w dziale księgowym , czy 2 osoby dają radę wszystko zrobić dlaczego szukają glownej

Marc Overmars

Nie polecam pracy w tym zakładzie na stanowisku operator składarko sklejarki straszny bałagan maszyny stare awaryjne bardzo a wymagania szefostwa strasznie wysokie do tego straszny mobbing zresztą każdy z operatorów moment widzi co się dzieje pieniądze nie warte stresu i poniżania pozdrawiam

Nieznajoma

Czy to praca na akord ?

Wiki

Firma jedna wielka porażka. Pensja pracownika na wszystkich stanowiskach śmiech na sali . Osoby dojeżdżające więcej wydają na paliwo i bilety niż to warte - osoby dojeżdżające z Torunia . Jeden wielki mobbing zwierzchnik czy to na sklejarkach czy druku - sztancę. Nie polecam tej pracy jeden wielki (usunięte przez administratora) .

Tomasz
@Wiki

Jak to na wszystkich stanowiskach? Chyba każdy zarabia inaczej, co? Nie było ostatnio żadnych podwyżek żeby ludzi choć trochę zmotywować do pracy?

Były z biura

Cześć. To że firma się nie zmienia to jasne. Było dno na Grudziądzkiej to i będzie nowe dno na Nowej. Najważniejsze że jest praca i zlecenia, a stare maszyny jeszcze się kulają.. Karuzela kadrowa trwa. Jest ogłoszenie na Kierownika produkcji, do zaopatrzenia do administracji. Wszyscy i tak po kilku miesiącach albo sami odejdą albo okażą się "nieporozumieniem" dla właścicieli. Jak zatrudnicie się w tej firmie to od razu zacznijcie szukać innej pracy bo czasu będzie mało..Nie ma woli u Prezesostwa aby firmę ustabilizować. Pasuje im taki chaos i łowienie ryb w mętnej wodzie.

Jack

Byłem parę dni jak zauważyłem jak kierownik odnosi się do ludzi nawet do mojego przełożonego zrezygnowałam chory czlowiek prowadzi (usunięte przez administratora)na produkcji

A
@Jack

Byłam zaledwie dzien i słyszałam jak ludzie między sobą rozmawiaja o tym ze źle jest na zakladzie. Kierownik byl pierwszym tematem nie zachecilo to do pracy chociaz wydawal się byc mily na rozmowie o prace

Nie polecam !!!! Nie szanują swoich pracowników!

Tajemniczygosc

Gdzie się podziała znana pani M.J ?

@Tajemniczygosc

Znana i Lubiana plus pracowita P. M.J została zwolniona nie słusznie.

Tajemniczygosc

Gdyby nie było powodu to by nie została zwolniona.. czy lubiana niewiem ja osobiście nie darze sympatia żadna ..pracowita ? Hmmm odmienne zdanie .

@Tajemniczygosc

Zwolnili kilkuletnią pracownice. Kilkuletnią co świadczy o tym ze chciała pracowac , pracowała i była pracowita. To była forma uciszenia pracowników na skargi odnośnie pracy

Tajemniczygosc

Kilkuletnia siedząca bardzo dużo na L4 ..później zwolniła się rzekomo sama .nagadała jak tam złe nie dobrze później jak pies z podkulonym ogonem wróciła narobiła zamieszania i się zdziwiła ze ja zwolniono .. myśle ze nie jest fair w stosunku do pracodawcy

@Tajemniczygosc

Skoro nie jest fair to dlaczego gdy dziewczyna zwolniła się z pracy, bo ze względów zdrowotnych nie dawała rady to Pani prezes błagała ją by wróciła do pracy wiedząc, że nie ma rąk do pracy?

Tajemniczygosc

No cóż dziewczyna od zawsze lubiła pisać bajki.. nie dawała rady ?nie Sadze w kawiarni gdzie pracowała przez chwile tez nie pasowało i wielce zdziwiona ze w gastro pracuje się po12-16h.. generalnie cieszę się ze już nie pracuje , lubiła wtykać swoje piec groszy tam gdzie nie trzeba .. proponuje się zastanowić nad sobą i tym co sie robi bo karma adresu nie gubi

A

Droga produkcjo widzę że źle się dzieje u was dużo ambitnych osób wyleciało przez tego waszego kierownika który latał za panią prezes i mówił jakim on będzie lepszym kierownikiem od Pana B ITP ale spokojnie moment sam powróci do poznania bo jak to nam mówi że jego kobieta już mu dała ultimatum i szuka sobie czegoś nowego bliżej domu zresztą sam narzeka ładnie na panią Prezes pozdrawiam

B
@A

Pozbywanie się ambitnych i doświadczonych osób jest strzałem w kolano dla firmy. Zostaną same nowe osoby które nic nie potrafią i trzeba je uczyć a tempo pracy rośnie....

Pracownica że staźem
@A

W dzisiejszych czasach nie ma ambitnych ludzi, bo wszyscy gonią za kasą. Pracuje tu długo i zawsze była jest i będzie nagonka na kierownictwo. Nigdy nie będzie idealnego i zawsze będziemy narzekać, prop9nuje się zająć praca, a nie źyciem wszystkich dookoła.

Byly pracownik
@Pracownica że staźem

Jaka tu kasa, najniższa krajowa a praca bardzo ciężka za taka harówkę człowieka powinni doceniać bo normy są ciągle zwiększane .Ja straciłam tam zdrowie i całe szczęście w pore odeszłam .To jest praca na wariackich papierach tylko liczby sie liczą a o jakości juz można zapomnieć.Bedzie reklamacja za reklamacją no ale co nie moj problem wtedy bedzie.Pozdrawiam tych którzy jeszcze tam wytrzymuja.

Xxx
@Pracownica że staźem

Jeśli brak Tobie ambicji to nie musisz wrzucać wszystkich do jednego worka. Jeśli gonisz za kasa Twoja sprawa, ale nie wszyscy tacy są. Co do kierownictwa też się nie zgodzę. A skoro proponujesz zająć się wszystkim pracą to Tobie proponuję popracować nad pisownią wyrazów,,staż,, i ,,życie,,

Bożena

Widziałam ogłoszenie na stronie internetowej na Technologa Poligrafii. Ciekawi mnie jak ciężka i męcząca fizycznie to jest praca? Jest dużo jest noszenia i przenoszenia?

Technolog
@Bożena

Donoszenia jest najwięcej

Edyta
@Technolog

W sensie że firma ceni sobie jak pracownicy wzajemnie na siebie donoszą? Czy o co ci chodzi? Możesz napisać?

Magdalena
@Technolog

i co to wnosi? poważnie pytam jak to warunki może czyjeś zmienić gdy na kolegę coś powie? i właściwie co tu można podczas pracy powiedzieć, z czym mogą mieć problem?

@Technolog

To prawda,na mnie mowili,że nic nie robię, Kobiety z produkcji.To mi sam Prezes powiedział!Tylko , kto sprzatał dwie szatnie,6 łazienek,wynosił śmieci,naprawiał zamki,zmieniał lampy,robił obchód zakładu,szukał buta Prezesowej..opon od mercedesa,itp.Podobno za wolno..i straty robiłem dla Firmy.. dziękuję.Sami sobie odpowiedzieć na pytanie...jak tam się pracuje... dzięki.

Czarnulka z Lubicza

Pewnie dlatego, że Pan Gospodarczy nie wie czy ma zawał, depresję czy jeszcze coś innego, stąd może takie wypowiedzi. A może nowy kierownik mu leży na wątrobie i dlatego nabrał takich dziwnych kolorów. Myślę, że w innej firmie rozwinie skrzydła i pokaże jaki jest fantastyczny...

Obserwator
@Czarnulka z Lubicza

To pisze najprawdopodobniej Prezesowa,ona krzyczała na pana gospodarczego,gdy go pytał kierownik co robi??Ona za plecami darła się..do gospodarczego -Coś się panu nie podoba???Pani Maria mowiła,że prezesi często kłócili się ,używajac brzydkich słów...Wiele osób odchodzi,np . Błażej - kierownik magazynu,Przemek -wozkowy i gospodarczego zwolnili,mało wydajny .A ten chłop sprzatał,wchodził na drabiny, wózek do podnoszenia widłakiem... chociaż nie ma badań dopuszczających do pracy...tak twierdzi.

Blondynka z Lubicza
@Pan Gospodarczy

To i tak gospodarczy miał mało do sprzątania. Inni musieli ogarnąć jeszcze mieszkanie, właścicieli i wyprowadzić pieski na spacer. Siła robocza musi robić wszystko, żeby dogodzić Pani pseudo Prezes.

Weronika
@Blondynka z Lubicza

Co ty mówisz, to pracownicy takie rzeczy musieli robić dla prezes? :/ I tak wszyscy się na to godzą? Przecież nie ma takiego obowiązku więc co stało na przeszkodzie żeby odmówić? Jak się nie godziło na takie coś to po prostu zwalniali? Trochę dziwne, bo na uop trzeba mieć na piśmie powód zwolnienia, to co oni by niby tam wpisali..

Lol

Ciekawe jak długo ... chyba ty masz Ok za moment będziesz tu się żalił

Kto pyta nie widzi

Ja mam takie malutkie pytanie jaki jest zakres obowiązków pracownika gospodarczego bo biega po produkcji z jednym pustym workiem na (usunięte przez administratora) albo robi dobrą minę i zamiata zamieciona halę jak widzi z daleka "zielone ludziki" w rozmowach jest dobry może to są jego kompetencje? Pozdrawiam

@Kto pyta nie widzi

Obowiązki są ustalone przez szefostwo.Jeżeli masz uwagi do mojej pracy to powiedz to osobiście a nie ...gwiazdorzysz.(usunięte przez administratora) w życiu a gwiazda w necie.Co do pracy i warunków w zakładzie to jestem zadowolony.Fima jest przyjazna,dba o nas.Mamy premię,kawki,herbatki i cukier.Czuje się tu jak w rodzinnej firmie.Zachecam do pracy.

@Kto pyta nie widzi

Lubicz, pracuję,zostałem doceniony! Jest już nas dwóch gospodarczych!no i kasa na Święta -całe 150 zł w kopercie/zaszaleję.Wigilia na bogato,zachęcam do pracy.Nowy szef produkcji ,znany Wam technolog mnie goni,w śniadanie dzwoni nawet.Ale ja lubię pracować ,więc myślę ,że się z nim polubie.he Merry Christmas for everyone.Remember, life is short and in your hands.

@Pan Gospodarczy

W kopercie były różne kwoty, zależy od tego ile kto ma lat przepracowane w firmie, ja miałem 500, a niektórzy mieli 1000

Pan Gospodarczy

Dlatego chwalę i doceniam gdyż była inwestycja i przeprowadzka maszyn a Szefostwo zorganizowało nam Wigilię.Radosnych Świąt.

Ile lat pracujesz ?

Jaki system pracy jest i czy weekendy też się pracuje ?

Małgorzata

Praca na stanowisku asystentki biura - osobiście nie polecam, brak rzetelnego wprowadzenia na stanowisko, przejęcie "bałaganu" po przednikach, Szefostwo hm... patrzy na pracownika "z góry" tak to nazwijmy, natomiast co do współpracowników biurowych nie mogę powiedzieć złego słowa, mili i pomocni. Zarobki nieadekwatne do obowiązków - chyba, ze coś się zmieniło, to zwracam honor.

Edyta
@Małgorzata

Dużo czasu od Twojego zatrudnienia minęło? No i w sumie to o co chodzi z tym nieadekwatnym wprowadzeniem na stanowisko, jak wyglądały te pierwsze dni w pracy? Jest jakieś przeszkolenie, dostaje się jakiegoś "opiekuna"?

Małgorzata
@Edyta

Od mojego zatrudnienia minęły około 2 lata, może troszkę więcej. Wynagrodzenie w okolicach najniższej krajowej netto, chyba 200 lub 300 zł więcej, a obowiązków dużo, tzn. nie tylko obsługa sekretariatu i Zarządu, ale również selekcja zapytań ofertowych, przygotowywanie wstępnych ofert itp. (Potrzebna znajomość produktów, dogłębna). Nie było żadnego przeszkolenia i żadnego opiekuna.

@Małgorzata

Jest dużo lepiej, niż to, co zostało opisane powyżej. Proponowane na tym stanowisku wynagrodzenie też jest wyższe. Dwa lata to jednak dużo czasu, wiele zmieniło się na lepsze.

Lubiczanka

Jest jeszcze gorzej,dają nagany/do akt za byle co...brak profesjonalizmu, chcą tylko zarabiać a brakuje prądu dla maszyn, roboty są niebezpieczne... odchodzi dyrektor,jest nowy i niemiły szef produkcji.Brak premii i tylko kasa...kasa a czasy coraz niepewniejsze.nie chciało się tam chodzić do pracy

@Lubiczanka

Dzięki za dodanie opinii.

@Lubiczanka

Skoro jest Ci tu tak źle to dlaczego przychodzisz tu do pracy? Zamiast bawić się w anonimy ujawnij swoją tożsamość nie kopiąc przy tym dołków jako "Lubiczanka". Nie podoba Ci się to zmień pracę, bądź też swoje żale wylej prezesowej.

Lubiczanka
@Lubiczanka

Tempo..tempo.. zero premii... chcą żeby biegiem wszystko robić.Kierownik nowy na niczym się nie zna, dlatego jest z ok Poznania.Tam już w okolicy chyba go poznali.Ja odeszłam...do firmy gdzie szanują pracownika i jest klimatyzacja na stołówce a nie tylko napis na drzwiach.Nie wspominam dobrze tego miejsca.

Nijaki

Obecny kierownik jakas porażka. Nie radzi sobie nawet z grafikiem, a gdzie tu mowa o reszcie. Nie potrafi podzielic ludzi na trzy zmiany nawet. Porażka....

Szkoda gadac

Mobing, brak pojecia o produkcji, chaos, obecny kierownik nie ogarnia... . Wiecznie źle, (usunięte przez administratora). Dobrze ze juz tam nie pracuje i niepolecam

Ricky

Nie polecam nie rozumiem ludzi którzy tam pracują problemy w księgowości mnie nawet (usunięte przez administratora) na pieniądze jak powiedzialem i się upomniałem do kierownika to powiedzial że jak mi się nie podoba to mam się zwolnić to jest zachęta do pracy i do tego abym wiązał przyszłośćz tą firmą ? Chore wszystko

Nie rozumiem ludzi
@Ricky

A co wspólnego ma księgowość ze sprawami kadrowymi? Najpierw się doucz jaka jest różnica, a potem wypowiadaj.

@Ricky

U mnie był podobny problem. Pierwszej wypłaty nie dostałam na czas, bo "nie podałam" nr konta - takie było tłumaczenie kierownika, chociaż w rzeczywistości wypełniając potrzebne dokumenty do firmy faktycznie podawałam. Gdy poszłam wyjaśnić sytuację w kadrach usłyszałam wersję, że Pani prezes pomyliła dwie cyferki w moim nr konta.

Do not like

Praca jak praca. Trzeba pracować by mieć pieniądze. Wielki minus dla kadr. Panie w biurach nie potrafią nic załatwić. Na wszelkie prośby pracownika jest to samo hasło "nie potrafię tego zrobić". Ja się pytam , po co one tam są skoro nic nie potrafią? Pani Prezes widać bardzo zadowolona z nowego kierownika produkcji, lecz co on robi dla pracowników? Zbywa powtarzające się tematy, wprowadza niemiłą atmosferę, miesza pracowników w inne zmiany bo ewidentnie widzi, że ludzie lubią ze sobą pracować. Nie, jest źle, trzeba wszystkie grupy rozdzielić. Psujące się maszyny - wina pracowników , bo brak efektywności pracy. Atmosfera miała się poprawić, była to ściema. Przez 8h człowiek ma stać przy maszynie, nie rozmawiać z nikim i najlepiej pracować jak robot. Człowiek pracuje, były podwyżki ( które teraz są najniższą krajową ), a w zamian za to zabrali premie. Trzeba pilnować swoich pieniędzy oraz ubezpieczeń, bo krążą pogłoski że pracownicy mają z tym problem. To mała firma , w której powinno być rodzinnie, a w zamian za to jest reżim i przychodzi się z przymusu.

@Do not like

Jeśli jest Ci tak zle w pracy to nie rozumiem dlaczego nie zmienisz pracy, jest wiele ogłoszeń wiec może zatrudnij się w innym miejscu.ja szukam pracy w Lubiczu i chętnie się zatrudnię

Do not like
@Kandydat

Każdy ma prawo do swojej opinii i spostrzeżeń. Piszę jak to wygląda dla takich ludzi jak Ty, by się zastanowić z przyjęciem do pracy. A nie przyjść i po kilku dniach odejść.

Ja polecam

Jedyna Taka
@Do not like

Jeżeli komuś nie odpowiada praca, warunki, atmosfera w firmie nie musi tu pracować. Osoby kierujące firmą muszą trzymać dyscyplinę, zarówno prezesi jak i kierownicy. Nic w tym nadzwyczajnego. Co do reszty musimy jeszcze chyba chwilę poczekać, aż będzie lepiej. Mnie się tu podoba i jestem zadowolona.

@Do not like

Jestem w szoku.na zwolnieniu lekarskim... czułem się źle.wracam do pracy..aż się boję.pozdrawiam

Nowy gospodarczy
@Pan Gospodarczy

Widocznie jesteś laser i się martwisz że będzie trzeba popracować....

@Nowy gospodarczy

A to dlaczego wyświetla się napis czy byłeś świadkiem (usunięte przez administratora)w zakładzie?

Like like

W Lubiczu firma o 100 procent poprawiła warunki pracy dla pracowników wszystko jest nowe mowa o socjalalch zrobione jest na bogato... zaczynamy tam pracować i wszystko idzie w dobra stronę.

Iwona
@Like like

Piszesz o socjalach. To jakie socjale chcą wprowadzić albo już wprowadzili? Można liczyć na zdrowotną opiekę prywatną? Może jakaś karta MultiSport wchodzi w grę, aby też coś mieć od życia poza pracą?:)

Socjale?
@Iwona

Nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Con-Graph Polska Sp. z o.o. - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w Con-Graph Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Con-Graph Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Con-Graph Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 10 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Con-Graph Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Con-Graph Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Con-Graph Polska Sp. z o.o.