Opinie o Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. w Łódź

Dominik

Ja również dałem się nabrać na niższe ceny towarów i zostałem wyrafinowanie oszukany przez firmę "Marex" Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. Mianowicie, zakupiłem przez allegro w tej firmie materac i gdy po wskazanym na aukcji czasie oczekiwania na towar tzn. 14 dniach roboczych nie otrzymałem go to napisałem e-maila z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. W odpowiedzi usłyszałem, że z powodu okresu przedświątecznego muszę czekać na materac kolejnych 10 dni roboczych. Postanowiłem w takim przypadku odstąpić od umowy wysyłając stosowny formularz. W kolejnej odpowiedzi firma zobowiązała się do zwrotu wpłaconych pieniędzy w ciągu 14 dni. Oczywiście nie dokonano w tym czasie zwrotu wpłaconych środków. W tej sytuacji nie pozostaje mi chyba nic innego jak zgłosić sprawę do allegro, a następnie przez nich lub samemu na policję i skorzystać z Programu Ochrony Kupujących, które oferuje allegro dla oszukanych i liczyć na zwrot pieniędzy z ich funduszu. Dodatkowo po przeczytaniu tu wszystkich opinii straciłem ostatni cień nadziei na odzyskanie pieniędzy bezpośrednio od firmy "Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. - Łódź". Doniesienie o tych wyłudzeniach i oszukanie Nas wszystkich powinno być niezwłocznie złożone w prokuraturze i ten gość powinien powitać Nowy Rok za kratami ZK karnego gdzie jest miejsce dla takich hochsztaplerów, naciągaczy, oszustów i pijawek.

Simon

Dokonałem zwrotu dwóch materacy, mam potwierdzenia zapłaty, 6 grudnia dostałem ostatni mail od firmy ze zwrot został przyjęty, przekazany do działu księgowości i zostanie natychmiast wpłacony, od 6 grudnia brak odpowiedzi na maile oraz brak możliwości kontaktu telefonicznego międzyczasie znalazłem na Google info ze firma zamknięta na stałe, opisałem dzisiaj na allegro swój problem ale wątpię czy coś pomogą.. Czy ktoś z Was również pisał do allegro i dostał jakąkolwiek odpowiedź? Z tego co widzę na gowork to jest nas wielu z tym samym problemem, czy możemy coś zdziałać czy już po wszystkim Waszym zdaniem? Chętnie przyłącze się do wspólnej walki o nasze..

Agula

Witam ja również zostałam oszukana 30 listopada zakupiłam łóżko i do dnia dzisiejszego cisza, ani łóżka nie mam, ani pieniędzy. Do firmy nie można się dodzwonić bo nie odbierane są telefony. ta firma to totalne dno, jutro idę na policję i nie mam zamiaru dłużej czekać.

Łysy

Tragedia I Masakra .Materac to totalny bubel .Brak jakiegokolwiek kontaktu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Łysy

Wysyłka z dużym opóźnieniem Materac otrzymam innych wymiarów Kontakt że sprzedającym jest jednym nie możliwy nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na e-maile.Po miesiącu materac się dosłownie rozsypał totalny szmelc i brak kontaktu w celu reklamacji NIE POLECAM OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA. Materac to jeden wielki bubel . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwrot gotówki

adas0909

Towar otrzymałem niekompletny,zero kontaktu ze sprzedającym. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Nie polecam

Czesław

Wpisując w wyszukiwarce google nazwę firmy Marex Wieszczycki pojawia się informacja o tym, że firma została zamknięta na stałe. Czy ktoś z Was może potwierdzić, że rzeczywiście tak jest w rzeczywistości? Może ktoś z Was wie, dlaczego firma podjęła taką decyzję? Zachęcam do przedstawienia informacji na ten temat.

Ewka
@Czesław

Witam ja również dokonałam zakupy w tej firmie pościeli i po tygodniu nie ma odezwu ani towaru, bardzo proszę o pomoc co dalej robic. Czytam , ze nie tylko ja zostałam oszukana. Musimy wspólnie ruszyć ten temat, żeby gość miał nauczkę na przyszłość.

Zamówiłem i zapłaciłem za materac miesiąc temu. Do dzisiaj nie mam pieniędzy, ani kontaktu, ani materaca. Czytając opinie innych oszukanych myślę, że to firma nierzetelna i nieuczciwa. Ja również podpisuję się pod tymi opiniami. Zapraszam wszystkich (usunięte przez administratora)do kontaktu, aby wspólnie raz na zawsze wyeliminować tego sprzedawcę z obrotu gospodarczego. Zapraszam do zbiorowego zgłoszenia przestępstwa wyłudzenia art. 286 k.k. na prokuraturze . Mam nadzieję że "Państwo " w tym przypadku zadziała. . . .

Kolejny oszukany...

24 listopada zamówiony materac, materaca nie widać a zwrotu pieniędzy sklep nie chce dokonać....

Agnieszka

Zamówiłam pościel 6/12/2018, towaru nie otrzymałam i zero kontaktu ze sprzedającym. Po świętach zgłaszam na policję. Nie zamawiajcie w tej firmie-prawdopodobnie nie istniejącej!!!!!

Helena Adamczyk

Ją też zakupiłam posciel na allegro i zapłaciłam należność do tej pory cisza jeżeli w ciągu 2 dni posciel nie znajdzie się u mnie w domu zgłaszam sprawę na policję

ella253

Kupiłam na allegro u tego pana pościel i prześcieradło dn. 11.12.2018r. przelewając pieniądze na podany nr.konta i do obecnej chwili nie dostałam informacji o przesyłce. Dziś postanowiłam sprawdzić dane na stronie w allegro po czym okazało się że na allegro ta osoba niczego już nie sprzedaje.Nie wiem co się dzieje.Nie można się dodzwonic na podane nr,telefonów(błąd systemu).Napisałam meila do tej firmy ,odpowiedzi brak.Obawiam się że trzeba będzie zgłaszać na policję.Czytając opinie powyższe ktoś ma podobny problem do mojego.

luiza

POrazka wpłacilam 6 grudnia za posciel do dnia dzisiejszego cisza zero odp na maile tel wyl.ktory jest podany do tego minelo tyle czasu ja nadal nie otrzymalam towaru

Czesław

@anonymous, to, co napisałeś w swoim komentarzu na temat firmy Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. jest bardzo niepokojące. Jesteś w stanie opisać przedstawione przez Ciebie sytuacje w sposób bardziej szczegółowy? Co konkretnie spotkało Cię w tej firmie, że wyraziłeś taką opinię o tym miejscu? Możesz przedstawić, jakie warunki pracy oferuje firma nowo zatrudnionym osobom? Przedstaw, co wiesz w tym temacie.

Wyjątkowo wyrafinowany krętacz i oszust jeżeli akceptujesz tego typu działania to jest firma dla ciebie.

Niezadowolony

Tragedia pracować w firmie Marex Wieszczycki i S-ka ,niewypłacalny, nie zapłacił pieniędzy za wykonaną pracę, chciał żeby pracować na czarno, rozumiem, że zatrudnia tylko Ukraińców. Robisz wszystko jak popadnie nie ma ustalonych działań. A sam właściciel widać, że ma za nic pracownika. Nie polecam

Czakalaka

Praca do najcięższych nie należy, ale płaca i traktowanie pracowników, mówiąc bardzo delikatnie pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej jak by sie pracowalo 12 godzin i nie brało za to pieniędzy. Zarobki dosłownie groszowe. O umowie można zapomnieć - domagasz się, to cię wymienią. Współczuję tym, którzy jeszcze tam pracują. Z całą stanowczością nie polecam tego pracodawcy, no chyba, że ktoś ma wycięty układ nerwowy

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie FIRMA "MAREX’’ WIESZCZYCKI I S.J? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. - Łódź

Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Starorudzka 31
    93-403 Łódź

Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.