Opinie o Bautex Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bautex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bautex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja tkanin z włókien chemicznych, tekstylnych i nici

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bautex Sp. z o.o. w Pabianice

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Bautex Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 1 listopada.

Stefano
@edek

Praca przez agnecje tylko na poczatku a jak sie sprawdziles to umowa bezposrednio po 3 miesiacach. Ja nie narzekam wszystko płacone na czas

Widziałem właśnie ofertę dla magazyniera, te godziny zmian liczone od 6:00, które kiedyś podaliście są do dziś aktualne? możecie dać znać ile przy tym wynosi teraz dodatek nocny z opisu?

Jolo

To zależy czego oczekujesz pensja zasadnicza poniżej minimalnej (co chyba jest niezgodne z obowiązującym prawem) plus jakieś dodatki i premia może po 3 miesiącach 3000 na rękę dostaniesz. Z plusów spokojna praca bez stresu i pośpiechu atmosfera spoko i fajni ludzie którzy już odchodzą na emeryturę, a nowi no cóż co zależy kto przyjdzie cześć to ukraina z którą cieżko się dogadać niektórzy z problemami alkoholowymi, a jak już się trafi ktoś konkretny to odchodzi bo za mało płacą. Nadgodziny co weekend sobota, niedziela płatne 100% Praca z wątkiem szklanym kłuję w ręce wbija się w ubrania ciężko się do tego przyzwyczaić. Oszczędności na częściach do maszyn których brak.

Seweryn
@Jolo

Wiesz może od kogoś, kto niedawno przyszedł do Was robić, ile dokładnie teraz firma płaci ? Chodzi mi o pensje zasadniczą, no i te dodatki. Chcę to wiedzieć, żeby nie było później zdziwienia, że zarobię mniej, niż mam obecnie w mojej firmie. I fajnie, gdybyś napisał, w jakich godzinach się pracuje, czy może jest jakiś system zmianowy?

lolo
@Seweryn

To zależy na jakie stanowisko, ale sądze że nowi nie mają na umowie więcej jak 2900-3000 brutto, premia 430zl brutto plus dodatek za prace w warunkach szkodliwych (hałas) ok~200zł i ekwiwalent za pranie odzieży 40-50zł. Praca na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6 Wynagrodzenie w okolicy 3000 netto chyba że chcesz dorabiać w weekendy nadgodzinami i nie mieć życia prywatnego. Szczerze odradzam.

edek

Nie polecam w większości rekrutacja przez agencie pracy tymczasowej. Wiedząc że ktoś ma odejść nie szukają wcześniej nowych osób żeby zdążyć kogoś wdrożyć coś nauczyć, przeszkolić pokazać mam wrażenie że ich dewiza to "jak się pali studnie kopią"

Kajtek Nowy wpis
@edek

To w jaki sposób by mnie przeszkolili do pracy? Trzeba się dopytywać starszych stażem kolegów, czy zawsze przydzielana jest konkretna osoba do pomocy?

Stefano Nowy wpis
@Jolo

Chyba nie znasz przepisów bo pensja z dodatkami ma być minimalna a tam była zawsze większa. Nadgodziny płatne zawsze i wszytko na papierze i nikt nikogo nie zmuszał a praca z watkiem szklanym to taka branza, chyba widziałeś po co przychodzisz. Nikt nie stał nad głową a większośc nowych pracowników to tylko pogaduszki papierosek i byle odwalic 8 godzin.

Stefano Nowy wpis

iga

Jakie proponują wynagrodzenie na stanowiskach biurowych

Kacper

Jest dużo osób w firmie ?

@Kacper

Też chcesz iść tam do pracy?

@Kacper

6-7 na zmianie pomijam biuro

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Bautex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Magda

Czy firma działa , czy macie postój ?

@Magda

Działa cały rok

Jakie godziny pracy obowiązują w Bautex Sp. z o.o.?

3 zmiany 6-14, 14-22, 22-06. lub 8-16 biuro

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bautex Sp. z o.o.?

Stefan

Umowa o pracę na cały etat

Dejni

Firma ta to jedna wielka menelnia z płacą minimalna czyli 1520 PLN nie polecam tej firmy to co sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie . Dyrektorzy rzucają mięsem jak by rozmawiali z kolegami z baru

Stary pracownik
@Dejni

Pracuję na produkcji w Bautexie ponad 5 lat i zupełnie nie mogę się zgodzić z tą opinią. Oprócz pensji podstawowej wysokie premie nadgodziny płatne zgodnie z prawem pracy plus bonusy karty sportowe, wysokie premie świąteczne. Pewnie, że niektórym nie pasuje praca na 3 zmiany i odpowiedzialność za jakość ale to niech poszukają lepszej pracy, a co do dyrektorów to normalni ludzie a że rzucili mięsem to chyba mieli naprawdę wielki powód bo są naprawdę spokojni.

@Dejni

A co się tam dzieje takiego???? Może za dużo wymagało bo jedynie pracować kazli i dlatego Twoje pojęcie tego nie ogarnia bo grać na telefonie nie pozwolili. Pracuje tam już bardzo długo i dziwi mnie to co czytam. Nie pamiętam takiej stawki. Wszystko na papier, wysokie premie, premie świąteczne, ludzkie podejście dyrekcji.

Były Bautexiak
@Dejni

Dejni nie (usunięte przez administratora) ogniem i nie gadaj głupot... Nie wiem co masz na myśli " Menelnia " i minimalna płaca 1520 ? Raz jeszcze pisze do Ciebie żebys nie gadał głupot. Jak się przyjąłem do firmy w 2015 roku to miałem więcej niż 1520 zł w 2019 r.... także nie wiem co miałeś za umowę... Atmosfera nie jest zła , wiadomo zawsze jest jakieś ziółko , ale to jak w każdej firmie . Jest ok, jak potrzeba to można było wyskoczyć wcześniej , czy też sie zwolnić , Dyrektorzy nie robili z tym problemu... praca 8h , wypłata na czas, zarejestrowanie od zarobków .

@Stary pracownik

Stary pracownik powiedz czy pracują tam ludzie z pamotexu?

Baobab

Pytanie czy pracują tam ludzie z pamotexu chodzi mi o kobiety

Tycia

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat działu handlowego ? Podobno rozmowa jest w j.angielskim, może ktoś zna szczegóły ? O co pytają najczęściej ?

Aa
@Tycia

Zgadza się. Cała rozmowa jest tylko w języku angielskim, więc tutaj musi być perfect, nie tylko w mowie ale i piśmie. O nic konkretnego nie pytają. Zwykła rozmowa. Sprawdzają kwalifikacje, gdzie się pracowało, jakie masz doświadczenie. Ogólnie ok.

De.

Nie polecam.Zero kontaktu.Pracy tam raczej nie będzie.Niech szukają może z Ukrainy.a my Polacy do Niemiec i to szybko póki nas jeszcze chcą.

Leon

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje a że różnie pracujemy to i zarobki jedni mają wyższe a firma generalnie ok!

Natal

Mógłby ktoś podzielić się informacją jaką macie atmosferę w pracy. Czy coś z socjalnych dodatków firma posiada?

Chętny

Witam może powiedzieć jakie stawki na początku

@Chętny

Wystarczy iść do firmy i się dowiedzieć jakie stawki. Skoro taki Chętny to nie pisz w necie tylko rusz się i idź się dowiedzieć a bez problemu udzielą Ci informacji.

Rolo

Potwierdzam,zdecydowanie odradzam prace w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bautex Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Bautex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bautex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bautex Sp. z o.o.
  • Partyzancka 94/106