FIRMA "MAREX’’ WIESZCZYCKI I S.J

Łódź

Opinie o FIRMA "MAREX’’ WIESZCZYCKI I S.J

Czakalaka

Praca do najcięższych nie należy, ale płaca i traktowanie pracowników, mówiąc bardzo delikatnie pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej jak by sie pracowalo 12 godzin i nie brało za to pieniędzy. Zarobki dosłownie groszowe. O umowie można zapomnieć - domagasz się, to cię wymienią. Współczuję tym, którzy jeszcze tam pracują. Z całą stanowczością nie polecam tego pracodawcy, no chyba, że ktoś ma wycięty układ nerwowy

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie FIRMA "MAREX’’ WIESZCZYCKI I S.J? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o FIRMA "MAREX’’ WIESZCZYCKI I S.J - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "MAREX’’ WIESZCZYCKI I S.J