Opinie o Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność) w Katowice

Vivalaviva

Robisz wszystko a dostajesz grosze, właściwie nie odchodzisz od biurka bo ciężko oderwać się od słuchawki. Jesli odejdziesz, twój czas jest rozliczany, nadgodziny bezpłatne- możesz odebrać w wyznaczonym przez kierownika terminie tzn. raczej nigdy. Awansują tylko konfitury i przedłużacze, jeśli pracujesz ciężko i przykladasz się do pracy to licz tylko na G.. coraz wiecej ludzi odchodzi bo ludzie ambitni przychodzą na chwilę.Za mało do zaoferowania, ubogi pakiet socjalny, zabieramy i tak już z marnego wynagrodzenia. Firma nie zdaje sobie sprawy że tworzą ja ludzie.

JatoJa

Firma jest wysoce nieprofesjonalna. Bazuje na młodych ludziach, którzy chcą zdobyć doświadczenie, więc na wiele się godzą za uwłaczające wynagrodzenie. Pani Edyta, awansując z roli asystentki, będzie bronić firmy, bo w żadnej innej nie miałaby możliwości być kimś więcej, niż sekretarką. A tak, bez większego doświadczenia w obszarze HR zdobytego w innych firmach (wszak w Librusie gnije już dobrych kilka lat), stała się super HR Managerem, więc trudno, żeby w jakikolwiek sposób krytykowała pracodawcę. No, ale na ludzi bez ambicji już nic nie poradzimy. Niestety podobne aspiracje (a właściwie ich brak) ma reszta "kadry zarządzającej" w Librusie, więc nie ma co liczyć, że czegokolwiek można się nauczyć, rozwinąć. Wystarczy odrobinę się wychylić, to można zostać w bardzo finezyjny sposób usuniętym, ale właściwie nikomu z Was nie życzę pracy w Librusie, więc dla każdego wyjdzie to na plus. NIE POLECAM.

Kik

Hejt jest dla ludzi słabych.. coś Cię boli? Za mała stawka? Za duże wymagania? Zbyt długi czas na słuchawce? A może brak szkoleń? zero motywacji? brak perspektyw? Trafiłem w sedno? Brawo! Przejdź do strony pracuj.pl Prawda że łatwe? A może właśnie za trudne, dlatego jesteś tu gdzie jesteś!!!!!

Urlop

Haha zasadniczo jak ma się na oku openera wazny wyjazd to lepiej poudawac chorego na l4 uczciwy wniosek o urlop zamyka droge bo go nie wypisza bo się firma zawali . Urlopy wakacyjne sa podpisywane w okolicach czerwca wcześniejsze rezerwacje odpadaja chyba ze sie chce ryzykowac wplata zaliczki nie pamietam żeby kiedykolwiek były wpisane w ciągu pierwszego kwartału jak to pisze p.edyta. Zostaja zwolnienia lekarskie taki system ciężko o kazdy urlop w ciągu roku i ludzie kombinuja jak mogą

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność)? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Rota

Nie jest aż tak źle, praca do 15 30 student zdąży na wykłady, jak się nie przejmujesz zdaniem innych to i na l4 przed sesja będzie czas. Pieniędzy starczy na czesne i drobne wydatki. Jedyne co brakuje to szkoleń. Starsi wypaleni pracownicy nie chcą się dzielić swoją wiedzą bo nie chcą żeby ktoś był lepszy w sprzedazy i pokładają świnie pod nogi mlodym

Ktoś

Firma jest ok dla kogoś kto lubi być niedoceniany, lubi mało zarabiać, lubi słychać krzyczenia sekretarek i dyrektorów szkół oraz wciskać im kit że produkty są drogie bo są "dobre". Atmosfera w firmie jest sztuczna i nigdy nie wiesz czy ktoś Cię nie obgada. Dofinansowanie do okularów to uwaga uwaga - 20 zł - i na tym kończy się socjal w firmie. Generalnie dno... jak weźmiesz L4 to uważają że jesteś nielojalny i działasz na szkodę filmy. Szkolenia fatalne - przeprowadzane przez kierowników po pracy i dla chętnych...

M.

Napiszę tak, sam kiedyś tu pracowałem. nie ma sensu wywalać tutaj osobistych myśli i niechęci do innych osób. każdy kto mówi, że jest źle niech szuka innej pracy. ja tak robiłem i zmieniłem Librusa na inną firmę i wszystko jest dobrze. Po co pisanie imionami i nazwiskami osób, które tam pracują na stołkach kierowniczych jakie to one są złe ? nie pasuje to dajcie wypowiedzenie i koniec tematu. co do samego Librusa to jak każda firma ma swoje + i -.

P.Edyta jest jedną z nielicznych osób,które mają empatię do pracowników i stara się jak może, aby polepszyć sytuację w firmie,ale na szefostwo sama jedna sobie nie da rady. Dajcie już spokój, zamiast narzekać po prostu zmieńcie prace,tak jak to zrobili inni,zamiast wylewać żółć i jad. Nie odpowiada wam wynagrodzenie,atmosfera,brak rozwoju? a nadal tam tkwicie i wylewacie frustracje w komentarzach. Od 8-16 każdy udaje że wszystko mu odpowiada a po pracy ma odwagę tutaj. Nikt nikogo siłą nie zmusza aby tam pracować. MAMY WOLNY WYBÓR. Nie odpowiada ci najniższa krajowa, brak rozwoju zawodowego a tam dalej tkwisz i nie robisz nic aby polepszyć swoje życie to sobie sam odpowiedz ile jesteś warty ty i twoje cv. pozdro

No no no. Co ja widzę. Niech zgadnę pozytywnie pozytywne komenty są również Pani Edyty. Dość charakterystyczne. Po latach łatwo poznać sposób pisania. Na Panią E trzeba w firmie Librus uważać. Ma talent do wyciągania z ludzi informacji. Tylko osoba, która się już z tym zetknęła da jej radę. A tak do rzeczy. Prezes buja się niezłą furą. Dział IT zawsze ma w (usunięte przez administratora) pracy. Zaznaczę dodatkowo, że jak wam się coś podzieje z excelem to nie ma co na nich liczyć. Kompletnie się nie znają. Dział administracyjny to banda marudzących lasek. Kierownictwo odsuwa się od pracowników w tym dziale. Czyżby gardziło nimi? Działy tele w realu muszą na słuchawce siedzieć z 2/2,5h. 1,5 to ja siedziałam lekkim ..... Librus wciska niezłe koszmarki: Dziennik + UBZ, Synergie, sekretariat itp. Szkoły dają się ładować w bambuko. Rodzice są nie świadomi jak się ich oszukuje. A może teraz coś o szkoleniach wewnętrznych. Serio macie szkoleniowców? Dobre sobie. Z tego co wiem to szkoleniowców macie w dziale szkoleń dla dyrektorów. A oni raczej nie zajmują się szkoleniami z pracownikami- no chyba, że jakieś zmiany się popłodzą. Chyba, że Pani Edyta skończyłą kurs na coacha? I szkoli już ze wszystkiego. Z tego co sprawdziłam wasz największy szczyt szczytów to Brainstorm i jeszcze jakiś pacan. Więc raczej nie ma co liczyć na jakieś szkolenia pełne profeski. Angielski? Szkolenie z HTML&CO. Nawet nie można nazwać średnimi. Zarobki kijowe, premie śmieszne, atmosfera początkowo ok ale później to już totalne dno. Firma w rzeczywistości myśli, że jest korpo ale jak widać wyżej ukrywają to.

Amanda

Spokojnie, wszystko zostanie wynagrodzone na premii rocznej, już nie mogę się jej doczekać...czym teraz nas zaskoczą ?

@Amanda

będzie wytłumaczenie jak co roku, że nie spiął się budżet , reforma edukacji, wina pisu ze premie sa zadne;)

Riclk

w wakacje firma nie wypłaca premii tylko sama podstawa najnizsza krajowa z powodu okresu wakacyjnego w szkolach. Nalezy to uwzglednic w swoim budzecie myslac o pracy w librus.

L4l

#L4l ? ;) Komentarz za referencje? Haha

Pati

Spędziłam w Librusie najlepsze praktyki! Szefostwo było bardzo profesjonalne i pozytywnie nastawione, poświęcało nam- praktykantom bardzo dużo czasu na naukę. Nie było sytuacji, żebym się nudziła. Nikt nie wymagał ode mnie cudów w pierwszy dzień, nikt nie marnował mojego wolnego czasu. Dodatkowo mogłam bez problemu wychodzić na egzaminy na uczelni. Atmosfera była cudowna! Nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy, POLECAM KAŻDEMU PRAKTYKI W LIBRUSIE ! ;)

Hi
@Pati

"nikt nie marnował mojego wolnego czasu" - w librusie nie ma czegoś takiego jak wolny czas dla pracownika, więc faktycznie nie ma możliwości go marnować. :D

Hate

ilosc pracy nieadekwatna do wynagrodzenia. jeden wielki wyzysk

Johnny

fajna sprawa sa pilkarzyki w czasie przerw ktore lubie. Jedna sprawa , usuncie z ogłoszeń o prace, że librus oferuje pilkarzyki,konsole i darta, bo to oferuja pracownicy, ktorzy zbierali środki na ten cel w ramach dnia chlopaka, kobiet. Nie daliście na to ani grosza. Jak sie zepsuło to też pracownicy zbierali pieniadze do naprawy. Oszczednosci sa widoczne wszedzie.... zamiast zarzadzac tutaj sie rzadzi, ludzi, czasem

trzeba dzwonic sprzedawac nagabywać skupiac sie na kliencie i rownoczesnie skladać brudne od tuszu wielkie szablony teczek. Bo ktoś tam się nie wyrabia ze składaniem. Urlop trzeba pisać tydzien wczesniej inaczej zamiast wypoczynkowego wpisuja na żadanie. Wewnetrzne procedury

Prawda

Rozumiem zlosc pracowników młodych zwłaszcza. Jako pracownik mogę wam napisac że benefitow o które walczycie nie ma i nie będzie, trzeba to zaakceptować lub nie. Komentarze w tym wam nie pomogą. Temat multi sporta wraca nieprzerwanie od kilku lat i za każdym razem ginie. Raz jeden był odzew na prośby pracowników. Firma zorganizowała swoje zajęcia "sportowe". Nie - to nie tak jak myślicie, nie wynajęto sali i instruktora. W salce konferencyjnej w której na co dzień odbywały się spotkania, obłożonej wykładziną dywanową zorganizowano zajęcia taneczne po godzinach pracy biura z osobą z HR jako instruktor i innym pracownikiem. Ktoś kto marzył o karcie multi chyba nie to miał na mysli nie tego sie spodziewal. Zabawy dywanowe nie przypadły pracownikom do gustu i pomysł bardzo szybko padl. Ale daly znak że to walka z wiatrakami po nic warta. Komentarzami nic nie zrobicie i szkoda czasu!

Ona

Dostałam telefon odnośnie pracy w dziale sprzedaży tzn samej rozmowy ale po przeczytaniu tych wszystkich informacji dochodzę do wniosku, że na obecną chwilę poczekam. Jeżeli wszystkie informację są prawdą to nie chcę pracować w takiej atmosferze gdzie każdy na każdego.

Ona

SATYRA

"W tej chwili w pionie sprzedaży funkcjonuje tzw. dział mobilny – to osoby, które mają m.in. uzupełniać krótkotrwałe braki kadrowe w działach w przypadku zdarzeń losowych jak choćby L4. " - OMGG - "Dział" mobilny librusa to jedna, podkreślam JEDNA osoba w firmie. Dumnie nazwana "działem i OSOBAMI" Analogicznie jak z wynagrodzeniem na macierzyńskim macie problemy z liczeniem?! .. Komentarz HR miał zapewne na celu podkoloryzować obraz firmy w oczach potencjalnych kandydatów.. ale na co i po co komu taka farsa i chryja w oczach pracowników, którzy to czytają? Nie jest Wam trochę wstyd za autoparodię i blamaż?

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność)
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS Katowice (zakończona działalność)