Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Pracowałam od początku września w firmie Monnari w Starym Browarze w Poznaniu przyszedł styczeń pod koniec stycznia rozchorowałam się,kazano mi isc na testy laboratoryjne wykrywające COVID a wiec poszłam okazalo się ze wynik jest pozytywny i od 28 stycznia do 6 lutego miałam izolacje domowa od 7 lutego miałam wrócić do pracy ale 3 lutego dostałam SMS od kierowniczki regionalnej w którym zawarta była taka wiadomość „ Witam, w tym miesiącu mam dla ciebie miejsce w Posnanii, jeżeli jesteś zainteresowana proszę skontaktuj się z panią kierownik Mileną sprawie grafiku.” Oraz „ Sorki pomyliłam sklepy, nie Posnania a Plaza, jeżeli chcesz dam twój numer telefonu pani kierownik” byłam pewna ze chodzi o nadgodziny dlatego odpisałam ze w tym miesiącu nie chce ich robić dostałam odpowiedz zwrotna „ Ale zamiast browaru, w Browarze mam wystarczającą ilość osób„ byłam w szoku ponieważ na sklepie pracowałam tylko ja i moje 3 koleżanki a kiedy zaczęłam się dopytywać kierowniczki jak to możliwe dostałam taka odpowiedz „ Tak obecnie wygląda sytuacja, jeżeli nie chcesz iść do plazy to niestety w tym miesiącu nie nawiążemy współpracy” . Napisałam do koleżanek z pracy czy wiedza o co chodzi okazało się ze pod moja nieobecność kierowniczka przyjęła nowa dziewczynę na moje miejsce a mnie chciała odesłać do innej galerii która jest położona na drugim końcu miasta. Tak właśnie w tej firmie traktuje się ludzi którzy pracują w firmie od dłuższego czasu i pójdą na izolacje. Ostrzegam wszystkich którzy chcieliby podjąć prace w którymś sklepie Monnari na terenie poznania czy okolic ponieważ tymi sklepami zarządza ta sama kierowniczka regionalna.

Ciekawska regionalna konkurent

Musisz mieć aneks zmieniający miejsce zatrudnienia nie może Ciebie regionalna tak o wysyłać

Hhhh
@Ciekawska regionalna konkurent

Nowe umowy jako miejsce pracy zawierają całe miasto a nie konkretny sklep…więc może ją tak wysyłać. Nie musi mieć aneksu, bo tu nie od dziś ludzie z różnych spółek pracują na sklepach innych spółek..

Soniaa
@Ciekawska regionalna konkurent

Dokładnie musi być miejsce na umowie wrazie gdyby coś się stało?

@Soniaa

Masz dane miasto, przepisy nie wymagają podania konkretnego adresu. W razie wypadku i tak musisz mieć świadka, żeby potwierdził zdarzenie. I to wystarczy

Sylwia

Mam koleżankę , która pracuje w monnari i jest dziewczyna wykończona tą pracą. Nie tylko fizycznie, ale najbardziej psychicznie.Kierownik sklepu i dekorator regionalny, a przede wszystkim kierownik regionalny to uważają się za nadludzi, sprzedawca, który odwala największą robotę traktowany jest przez nich jak śmieć. Czy to jest normalne?

Viola
@Fefe

Tak dokładnie miasto wystarczy i przede wszystkim świadek zdarzenia

@Sylwia

Nie wszystkie regionalne takie są, nasza w jest w miarę ok, ale tez już jest tym zmęczona, bo to firma psuje ludzi. Przez brak profesjonalizmu i umiejętności zarządzania zabija w ludziach wszelkie chęci robienia czegokolwiek. Góra ciśnie o wszystko, tylko nie widzi, że tu już więcej nie da się wycisnąć. Te głupie maile z aktualnym stanem sprzedaży i pisanie, żeby się spiąć i zacząć sprzedawać są tak bezsensowne..Ciężko się spiąć i sprzedawać, jak nie ma ludzi a towar jest już przebrany i ogółem kiepski..może mam dołożyć ze swojej kieszeni? Żeby potem dostać śmieszna premie do podziału na 4 :D No chyba kogoś tu dobrze pogięło.

Asia
@Sylwia

Tak, w tej firmie to norma

Darka
@Viola

A któraś z was ma wpisany dokładny adres miejsca pracy?

@Darka

Nie, na poprzedniej umowie miałam konkretny sklep a na obecnej już całe miasto.

Kuki

Od 2016 roku pracuje i nigdy nie miałam konkretnego miejsca

Bella

Ja też mam całe miasto

Justyna
@Kuki

Ja też nie choć wiem że inne sklepy tak mają

Karola77
@Kuki

A czemu nie chcą wpisać konkretnego adresu?

Monis
@Karola77

No właśnie też tego nie rozumiem w czym jest problem

Paulinkaa
@Karola77

Też tego nie rozumiem czemu nie może być konkretnego adresu

@Karola77

Nie wpisują adresu żeby mogli was przeżucać po całym mieście, jak jest taka potrzeba.

Natka11
@5566

Ale u was była taka sytuacja że przerzucają?

Nelia
@Natka11

U nas nie ale też słyszałam że tak może być

Izka44
@Natka11

U nas takiej sytuacji nie było do tej pory

Becia
@Izka44

Zapraszamy do Warszawy..tu otwiera się sklepy nie mając pracowników..i powiem Wam, że po raz pierwszy spotykam się z czymś takim..

Lenka
@Becia

Ale przychodzi ktoś w ogóle na rozmowy?

Wandzia55
@Lenka

Przychodzą ale jak usłyszą warunki to już rzadko przyjmują ofertę niestety

Kaja22
@Wandzia55

U nas też jakieś rozmowy są ale warunki niestety powoduje że oferty nie przyjmuja

Kandydatka
@Kaja22

Wy się dziwicie? Byłam na rozmowie do sklepu w Warszawie i niestety już po 5 minutach widziałam, że nie chcę tu pracować. Najniższa krajowa, jakieś mgliste, marne premie i poza tym wielkie nic, a do tego nikt nie potrafił określić kiedy otwiera się ten sklep. Dobrze, że odezwali się jeszcze z innych miejsc i wybrałam dużo lepszą ofertę z lepszymi bonusami pracowniczymi. Jeśli wszyscy tu pracujecie na takich warunkach jakie przedstawiono mi to współczuje i podziwiam desperacje albo przyzwyczajenie. Nikt normalny nie utrzyma się i nie „pożyje” za takie pieniądze w Warszawie, i nie tylko tu.

Klara57
@Wandzia55

Dokładnie bo chętne wysyłają swoje CV ale jak właśnie przyjdą na rozmowę i poznają Warunki to się już nie decydują

Darka
@Klara57

U nas czasami po parę rozmów dziennie ale przez ostatnie tygodnie nikt się nie decyduje nawet

Dusia
@Darka

Niestety ale będzie coraz trudniej kogoś zatrudnić

@Dusia

Hej, jak wygląda u Was kwestia dekoratorów na sklepach? Czy pracujecie tak jak w innych sieciówkach od 7-15 od poniedziałku do piątku? I jak to wyglada finansowo, macie standardowo od 2500 do 3000 czy inaczej? Firma oferuje dodatkowe szkolenia z tego zakresu? Jakieś konkursy itp?

Kier
@Dekor

Dekorator to tylko dopisek na umowie, tak jak kierownik. Nie ma szkoleń, dodatkowej kasy ani innych godzin. Pracujesz tak jak wszyscy za najniższą krajową, bez żadnych dodatków. W tej firmie nie ma dodatków, no chyba że pracy ci dołożą. Premia, hahaha, może strczy ci na drożdżowke.

@Kier

Co?! :O Niewierze, żartujesz? To czemu nadal tu pracujecie? Ktoś w ogóle zgodził się na pełnienie tych funkcji bez dodatkowych pieniędzy? Mam nadzieję, że nie - z takim wykorzystywaniem trzeba walczyć. Choć liczyłam, że skoro firma mianuje się marką premium i jest polską firmą to traktuje swoich pracowników poważnie i dobrze ich wynagradza oraz oferuje konkurencyjne warunki zatrudnienia. No nic, życzę Wam szybkiej zmiany pracy, a im niech te oszczędności staną kością w gardle.

Danusia
@Dekor

Pierwsze słyszę , jest takie stanowisko dekorator?

@Danusia

Jest, sama pracuje jako VM na sklepie. Z ciekawości przeglądam opinie w różnych markach i badam rynek - może trafię na jakąś ciekawą ofertę, a wtedy spróbuję przejść do konkurencji.

Karola88
@Danusia

Ja też właśnie się zastanawiam, nie słyszałam o tym wcześniej

Daria0909
@Danusia

I jakie obowiązki się wykonuje na tym stanowisku?

@Daria0909

Dbanie o ekspozycje, rotacje towaru sklep-magazyn i układanie rzeczy według wymogów centrali.

Kandydatka_22
@Dekor

A to jest praca dodatkowa raczej czy na cały etat??

?
@Kandydatka_22

To jest stanowisko dekorator-sprzedawca Robosz to co wszyscy plus obowiazki dekoratora za free

DariA33
@?

Dodatku nie ma za dekoratora?

Jagoda.D
@DariA33

No właśnie byłam pewna że jest.. Któraś z Was ma pewne informacje?

Jola

Nie ma, też sama najniższa krajowa..

Iza
@Jagoda.D

Też słyszałam że nie ma , niestety

anka

hejka, mam pytanie, czy ktoś jeszcze pracuje ze "starszych ", w sensie z przed 5 lat w m1 w zabrzu ?

Natka 213

Gośka
@anka

Jak tam czasem przechodzę, to widzę same nowe twarze.Pewna kiero rozwaliła Europę i Forum w Gliwicach, także ekipę z Zabrza , a teraz rozwala w Czestochowie podobno...

Ola

Zapomnialas dodać lenie śmierdzące, przyklejone do krzesła

@Gośka

słyszałam, ale nie poznałam osobiście

@Beata

przyklejona do krzesła i ma dużo do powiedzenia na każdą-za plecami

@Gośka

jak przyszła z forum do zabrza, to swojej ekipie codziennie darowała w grafiku po dwie godz., rano lub wieczorem, a dziewczyny z zabrza zapierdzielały przy sprzątaniu, układaniu...szczyt hipokryzji, nic nie robiła. brała ciuchy na imprezy do częstochowy w większych rozmiarach i zwracała na sklep do sprzedaży lub na reklamacje przedsprzedażne...obłuda i bezczelność...

Hmm
@Ania

Widzę że te kierowniczki To się udały na niektórych sklepach ....

Jagoda

Monnarowa

Hej, mam pytanie czy wasze rks też tak wydzwaniają na sklep po 10 razy dziennie? My już mamy dość tych telefonów, wiecznie źle i wiecznie mało. Darcie do telefonu że nic nie robimy, że nie obsługujemy. Zapraszamy na sklep - proszę nam pokazać jak obsługiwać, a nie tylko wpadać, zrobić kartę kontroli i jechać dalej...

Aleksandra Bogucka

Co sądzicie o prowadzonej akcji pomocy rodzinom z Ukrainy prze monnari ogłoszonej na oficjalnej stronie Facebook. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5105207462876545&id=155984877798853&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false&ref=page_internal

Jagoda
@Aleksandra Bogucka

Każda pomoc w takiej sytuacji jest potrzebna uważam

Super gest brawo!

Paulinkaa
@Karolina

W takich sytuacjach wszyscy powinni pomagać super!

Nastka
@Aleksandra Bogucka

W takiej sytuacji to normalne

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maam

Dostaliście już pity ? Czy ja zwykle wszystko na ostatnią chwilę

Jolka
@Maam

U nas jeszcze nie ma rok temu były na początku marca

Faustyna

@Marta

U nas też nie

sonia22
@Maam

U nas jeszcze nie ma ale to normalne

Moni
@sonia22

U mas dwie dziewczyny ze zlecenia dostały PIT-y w tamtym tygodniu i to poczta do domu, bo tak chciały

Basiula
@Moni

Ja też mam zlecenie i otrzymałam pit w tamtym tygodniu

Wanda
@Maam

Ja mam umowę o pracę i jeszcze nie dostałam, coś mówili że teraz w tym tygodniu będą

Violka
@Moni

W tym tygodniu mają być

Caroline
@Maam

My dopiero wczoraj dostałyśmy ..

Alicja
@Caroline

My tak samo

Ex
@Alicja

Ja dalej nic poczta nie dostałam, nie pracuje tam już prawie rok więc raczej do sklepu by nie wysłali. Z kim mam się w takim razie skontaktować w sprawie pitu?

Majka667
@Ex

Na pewno masz jakiś kontakt do kadr z nimi powinnaś się kontaktować

Tenia21
@Ex

Może podałaś błędny adres też warto to sprawdzić, ja tak miałam rok temu

Goska
@Tenia21

U mnie też tak było lepiej sprawdzić

Wazne

Dziewczyny! Jeśli macie paski lub przelewy z wypłatami zawierającymi premie uznaniowe- dodatki funkcyjne to możecie ubiegać się o przywrócenie ich. Wystarczy zebrać kilka takich pasków lub wydruków z konta i udać się do PIP lub sądu. Jeśli wcześniej dodatki były wypłacane co miesiąc i w podobnej kwocie, to automatycznie tracą status uznaniowych. Info od prawniczki z mojej nowej pracy.

Mila
@Wazne

Szczerze? Chciałabym żeby Wam się to udało dziewczyny! Ale jako była już pracownica z doświadczenia powiem, że to bezsens, cały ten zachód. Przecież prezes ma takie układy wszędzie, że nic nie wywalczycie a on na tym jeszcze zyska.. :D

Aga
@Mila

i dlatego robi co chce mając takich pracowników.Warto walczyć. Sądy Pracy są po stronie pracowników.Wywalczyłam, łącznie z odszkodowaniem.

Danka
@Mila

Lepiej coś zrobić niz nic

Majusia

Ale jestem zła na naszą firmę. Szczyt chamstwa. Ukrainkom potrafią dać tulipany. A nam pracownicom nawet po lizaku. I my mamy szanować pracę A kto nas poszanuje

Nikki

Przesadzili

@Majusia

A o co chodzi bo nie załapałam z tymi tulipanami ?

Ona
@Majusia

Panowie sa bez kultury wobec pracownic,a my kobietki do ataku ????????????

Majusia
@Ola

Ukrainom rozdawali tulipany od firmy..a nam nawet życzeń nie złożyli

@Majusia

Ja dostałam życzenia od szefa :)

Monnari wspiera uchodźców, brawo. Może zacznie tez płacić, uczciwie, pracownikom.

Moniaww
@.

Każda pomoc jest ważna, super

Ona
@.

Nie ma na to co liczyć, ale są już prwmie od paragon, śmiech na sali

Brawo za pomysl
@.

Udostępnili kilkanaście mieszkan - ludzie umeblowali, kupili materace, lozka oświetlenie. Teraz Monnari znajdzie miejsce w przedszkolach - a Panie z Ukrainy znajdą prace w monnari by zapłacić czynsz :) to się nazywa zmysł do biznesu

Hahaha

Jak tam, zmotywowane ostatnimi pomysłem "motywacyjnym"? Monnari zaszalało 1 zł brutto od paragonu, przy spełnionych kryteriach premiowania, wooow.

Iili
@Hahaha

Nic nie wiemy na ten temat kiedy coś takiego pisali

Gralcia
@Iili

U nas też nic nie wiadomo narazie

Jola
@Hahaha

Hahah oni chyba myślą, że jesteśmy strasznymi biedakami skoro takie śmieszne i nędzne premie maja nas motywować ;D Sorry, znam życie z nie jednego pieca chleb jadłam..i tutaj w ogóle nie istnieje cis takiego jak system motywacyjny i premiowy. Premie to powinny być procentowe od wykonania całego planu tzw. globalu dzielone ma wszystkich + premie od indywidualnej sprzedaży pracownika. Nigdzie nie spotkałam się z wymogiem iluś dni zaliczonych na tyle i tyle oraz groszowych bonusów od paragonów - wszędzie liczył się procent wykonania planu na koniec miesiąca. Nieważne czy połowa dni była na 30- 50% a reszta na 300% - liczył się total! No i awanse w i szarże sklepu - starszy sprzedawca, kasjer, magazynie, VM - to wszystko to dodatkowe pieniądze.

Maja
@Jola

nigdzie takiego dziadostwa nie ma jak tu

@Maja

Bo to dziady są. Januszeks. Ale już nie długo, nikt tu nie che pracować, 3 miesiące i baj. Dziewczyny się pukają w czoło na rekrutacji, przy warunkach zatrudnienia.

@.

Właśnie jak wyglada u Was rekrutacja? Bo u nas przyjdzie 2 osoby na 10 CV i jak usłyszą warunki pracy to dziękują. Pomijam, ze prawie wszyscy chętni są ze wschodu, i w sumie nią mam nic do tego, ale polski u większości pozostawia wiele do życzenia..

?
@Kasia

Nasze kandydatki odwracają sie na pięcie jak usłyszą jakie to luksusy.

Anetka
@Kasia

U nas pracuje dziewczyna z Ukrainy ale bardzo Dobrze mówi po polsku i też dobrze sobie radzi

Sonia689
@Kasia

U nas podobnie ponad połowa kandydatek nie stawia się na rozmowę a jak się już stawi to warunki im nie odpowiadają

Nelka
@Anetka

U nas też pracuje i bardzo dobrze sobie radzi

Kajacc
@Anetka

A ma umowę zlecenie?

@Nelka

Nie napisałam, ze sobie złe radzą w pracy. Również pracowałam z dziewczynami ze wschodu i byłam zadowolona. Napisałam, że chodzi tylko o poziom znajomosci języka, bo ten jest bardzo różny. A w pracy z klientem trzeba mówić dość płynnie

pracownik (na szczęście były)

Uciekać z tej firmy, naprawdę lepiej kible na dworcu czyścić niż dać się tak poniewierać w tym cyrku.

Vikki

Hej koleżanki orientuje się któraś jak teraz będzie wyglądać wypłata. Bo jeśli chodzi o premię jest bardzo dużo odbite . Na bank więcej odbijają od premii z tamtego roku.

Tośka
@Vikki

Na pewno coś zabiorą... Połowy premii nie ma

Werka45
@Tośka

Przez ten nowy ład jest jeszcze gorzej

@Tośka

Zależy jaką masz umowę

Vikki

Hej koleżanki orientuje się któraś jak teraz będzie wyglądać wypłata. Bo jeśli chodzi o premię jest bardzo dużo odbite . Na bank więcej odbijają od premii porownałam z tamtym rokiem. W tamtym roku wychodziło + - 28 % teraz jest jakieś 37%.Spora różnica .

M
@Vikki

Właśnie tak samo wyliczyłam.. niestety, ale wydaje mi się że wypłata niczego w naliczeniu nie zmieni, przeliczałam kalkulatorem internetowym i niestety :( jak zobaczyłam ile będzie na rękę to mi szczęka opadła.

@M

Ile będzie na rękę przy naszej minimalnej?

Będzie niecałe 2364 zł na rękę

Pola23

To zależy jaka masz podstawę

Jpd
@Pola23

A jaką masz podstawę w Monnari? Hahahaa

@Jpd

Wiadomo, ze nic ponad 3010 brutto nie masz…ni chyba, że sklepy franczyzowe i ewentualna premia

Kamcia
@Vikki

Ale masz na myśli zmiany po polskim ładzie??

Mon

(usunięte przez administratora) Kolejna „świetna współpraca”...i niebawem kolejny badziew zalegający w sklepach stacjonarnych...najgorszej, jak ktoś nie potrafi się skupić na jednym i zadbać o jakość i wygląd kolekcji oraz estetykę swoich sklepów. Już od dłuższego czasu klientki pytają czy nasze sklepy to outlety i narzekają, że kolekcja jest brzydko upchana, swetry promechacone od samego wiszenia w ścisku jeden przy drugim... Może Pan Prezes oraz Pan O. powinni wyjść ze swojej bańki, w której żyją od dłuższego czasu i przejść się po konkurencji?! Bo ta pod względem kolekcji i VM bije nas ma głowę. Wszystko ładnie wyeksponowane, kolekcja mająca skład i ład oraz przejrzyste i eleganckie ułożenie towaru...Nawet typowe sieciówki od jakiegoś czasu nie zasypują sklepów towarem, wchodząc tam aż chce się coś kupić, i przede wszystkim wszędzie już lekka, jasna nowa kolekcja...zero wyprzedaży. Ten towar sprzed 5-6 lat, to powinien iść na utylizacje albo zostać odesłany do biednych krajów..ahh..zapomniałam, że oni nie maja gestu i wyczucia w żadnym aspekcie.. Chora firma i chorzy ludzie...

@Mon

(usunięte przez administratora) Chodzi o umowę z PlantWear - marką drewnianej biżuterii i zegarków, Monnari będzie sprzedawało, narazie online, ich produkty. Potem pewnie wrzuca to do sklepów stacjonarnych...

@Mon

to jest biznes, a Wy i tak wszystko będziecie robić , bo trzymacie się tych stołeczków rękami i nogami...

@Anka

Nie, nie trzymam się. Niedawno pisałam tutaj o tym, że mam rozmowy o prace di sklepów internetowych i udało się. Do połowy marca jestem na wypowiedzeniu a potem zaczynam inne życie, praca w stałych godzinach i od poniedziałku do piątku ;) Piszę o tej współpracy, bo ta firma nadal nie przestaje mnie zaskakiwać, ledwo ciągną a kolekcja gigantyczna i jeszcze wchodzenie w beznadziejne układy ;D

@Mon

Brawo dla Ciebie, że się wyzwalasz :)

Karol
@Mon

Spokojnie, znając metody na sprzedaż Pana O. To za chwilę wszystko i tak będzie na -70% bo ten człowiek nic innego nie potrafi wymyśleć.

Pani O
@Mon

Ale zdajecie Sobie sprawę z tego, że to jak wygląda sklep zależy w głównej mierze od pracowników ? Kto Wam karze upychać takie ilości ubrań na meblach ? Przecież nie wszystko co dostajecie w dostawie ma być na sklepie.. i tutaj mówię między innymi też o sklepie w którym Ja pracuję, powciskane tyle że nie idzie Wieszowa ruszyć, wszystko leży na podłodze bo jednej klientce która próbuje coś przejrzeć , nigdy nie zrozumiem takiej logiki.. pójdziesz do innego sklepu i luźno, ładne poukładane aż chce się oglądać, u Nas absolutnie nie, niestety..

Doris
@Pani O

Myśle, ze pracownicy chcieliby, żeby było schludnie, ale nacisk ze strony dekoratorów regionalnych i kierowników, żeby tego towaru było JAK NAJWIECEJ, burzy cały zarys estetyczności. Poza tym z wyprzedaży praktycznie zostały ciuchy, które nawet z przecena na -80% by się nie sprzedały, bo są po prostu brzydkie i nikt tego nie kupuje, no i te stare (usunięte przez administratora) z 2017 lub 2018. Nie wiem na czym oni chcą robić ten utarg.

Ityle
@Doris

A jaka motywację mam ją, pracownik monnari do uganiania się za klientkami, więcej niż muszę. W jaki sposób monnari motywuje mnie do wytężonej pracy. Jak motywuje mnie i czym kierownik. Kto motywuje mojego kierownika. Dopuki ta firma nie pojmie że to od tego jak my, pracownicy, będziemy zadowoleni z pracy i płacy, zadowolone będą klientki. To my tworzymy wizerunek tej marki. My i nasza praca. Ale jaka płaca taka praca.....

@Pani O

tak, zwłaszcza jak dekoratorka reg przyjedzie , porobi zdjęcia ,, pięciu rzeczom na krzyż'', a reszta aż się ugina na wszystkich sztendrach i w magazynie nie da się przejść. Zaś regionalna wydrze się, że wyciągać wszystko na sklep , bo jak to ma się sprzedawać :)

Karola
@Ityle

Dokładnie! Zgadzam się Szczególności jednego dnia premia jest przyznana, wprowadzona w system a pare godzin później jednak premie są zle policzone! Na drugi dzień premii brak !

@Pani O

Niestety w głównej mierze zależy to od przełożonych i standardów firmy. Pracownik wykonuje polecenia dekoratora, kierownika regionalnego oraz dyrektora operacyjnego. I tu jest jeszcze jeden problem, za dużo towaru a za małe sklepy i magazyny. Pracowałam w sieciówkach inditexu i tam zaplecze było prawie tak duże jak sklep, a towar na sklepie wystawiany był rotacyjnie. Jedne rzeczy wchodziły na sklep a drugie były chowane na magazyn, za tydzień zmiana. Tylko do tego trzeba mieć zmysł organizacyjny, a tego tu nie ma. Powierzchnie handlowe wybierane na podstawie ceny, a nie wielkości i lokalizacji. A towar na wszystkich sklepach taki sam, mogliby chociaż podzielić sklepy względem rozmiarów i towarować je na tej zasadzie, małe sklepy mniej towaru a te największe pełne kolekcje. Tak jest np. w Etam.

@Ityle

Jedyną motywacją w tej firmie jest (usunięte przez administratora) prawie na każdym szczeblu, zwlaszcza dekorator regionalny kabel, żeby się przypodobać regionalnej.Śląsk.

Strasznie
@Ityle

Nie będzie handlu i obrotów bo my nie mamy nic z tej sprzedaży. Nie oszukujemy się motywacja jest kasa ,firma mówi w prost że mamy dopieszczać "klientki" za darmo . Sory nie ma opcji .Za najniższą krajową macie to co Wam się należy , przygotowane miejsce pracy ,przyjęty towar i nabity nie bez trudu paragon bo jak działa system każda z nas wie. Więcej niech nie wymagają , nie obsługujemy bo zabraliscie premie ...hmmmm trudno to nawet tak nazwać , bo 100 zł do ręki to jest żenada a nie motywacja. Nikomu normalnemu już nie zależy ....nie szanujecie Nas i my już też nie szanujemy Was . A wszystkim którzy napiszą jak Ci się nie podoba to zmień to informuje że praca mi się podoba ale nie jestem łosiem i robię tyle za ile mam płacone .

Bezrobotna
@Strasznie

Z pracom jest teraz bardzo ciężko - ja przez Covid ją straciłam, a ofert jest dużo mniej. Kiedyś też tak narzekałam, a teraz przekonałam sie, że lepsza jakakolwiek praca i zarobek niż bezrobocie w tych ciężkich czasach

@Bezrobotna

Najwyraźniej słabo szukasz albo masz słabe CV...wysłałam swoje w kilka miejsc i zaproszenie na rozmowę uzyskałam z większości miejsc. Na koniec sama musiałam zadecydować, gdzie się zatrudnić. Moi znajomi, którzy dostali rykoszetem przez COVID, też już pracują w innych firmach...albo może to kwestia województwa...Mimo to, trzymam kciuki, aby udało Ci się znaleźć pracę :)

Bezrobotna
@Mon

faktycznie dalas mi do myslenia z tym CV, może powinnam je ulepszyc. Chociaz w moim regionie nie ma już tylu ofert co przed Covidem. Na szczescie idzie lato i moze zalape sie chociaz na prace sezonowa

Zuza
@Mon

O, świetna wiadomość - bardzo lubię produkty tej marki, wiesz od kiedy będą dostepne stacjonarnie w Monnari? w planach jest jedynie kolekcja damska czy również męska?

@Zuza

Nie wiem czemu ale jak czytam takie posty to mam wrażenie, że to przedstawiciele firmy? :D Stacjonarnie narazie nie będzie, tylko online, pewnie chcą zbadać jakie będzie zainteresowanie. Osobiście nie podobają mi się ich produkty, ale może dlatego, że nigdy nie byłam fanka drewnianej biżuterii ani zegarków. Wolę tradycyjne produkty, są droższe ale mam gwarancje, że będą mi dłużej służyć i tak jest ;)

Zuza
@Kim

Sledzilam markę plantwear w internecie juz od jakiegos czasu i chętnie zobaczylabym te prodkty "na zywo" stąd moje pytanie o dostepnosc stacjonarną, nie mam czasu na zamawianie i odsylanie.

Miśka
@Zuza

tez chciala zamowic ten zegarek od nich dla meza ale nie lubie kupowac w ciemno, wole osobiscie zobaczyc jak juz wydaje tyle pieniendzy

Sandri
@Miśka

mozesz brac w ciemno - ja kupilam swojemu na dzien mezczyzny i jest wniebowzienty

Teraz znowu nas zamkną i po lockdownie każą godziny odrabiać? Znowu (usunięte przez administratora) ponad 200 godzin w miesiącu?

Gocha

Nie mogą Ci kazać tego odrobić, bo w marcu kończy się okres rozliczeniowy. Więc nie możesz godzin z marca odpracować w kwietniu. Prawo pracy się kłania ;)

u mnie juz zamkniente

?????
@Gocha

Na waszym miejscu to martwiłabym się, czy po tym lockdownie znowu nie pozamykają połowy sklepów.

Gocha
@?????

Ale czemu mam się martwić? Nie przeraża mnie ten fakt, nie przywiązuje się do miejsc. Zamkną to zamkną. Nie mam żadnych zobowiązań, dzieci, mam dodatkowa działalność i wsparcie bliskich..wiec zamknięcie mi niestraszne.

@?????

A czy nasze martwienie się ma jakieś znaczenie? Ma jakiś sens? Spowoduje że sklepów całkiem nie zamkną?

Ela

Pewnie wyślą nas na postój. Po co siedzieć 3 tyg za zamkniętą roletą?

Alicja
@Gocha

to fakt, wiele osob niesttety z prawem jest na bakier

@Ela

Okaze sie w najblizszych dniach, bedzie co ma byc

kalina
@Ela

praca zawsze sie znajdzie

@kalina

Macie może jakieś informacje od swoich RKS czy będziemy robić normalnie za kratą czy pójdziemy na postojowe?

@Gość

Nam kazali przychodzić codzienne po 8h, i tak siedzimy, jak te małpki w cyrku..a głównie pilnujemy ubrań ;D Zarząd nie da nam postoju, bo już poprzednio mieli ból (usunięte przez administratora) że będziemy siedziały w domu i miały normalnie płacone...ciekawe czy istnieje możliwość niedogodzin i, żeby teraz przy okresie rozliczeniowym, po prostu je odjęli i zapłacili mniej? Bo mnie by to urządzało.

kasia
@Kim

chciałabym żeby mi płacili za siedzenie...

Da
@kasia

Ja tam wolę jak mi płacą za pracę. Ale co kto lubi.

Asia
@Da

Jak ta praca jest naprawdę, ale u nas na Feme nie ma za bardzo co robić. Wszystko jest sprzątnięte, podowieszane, magazyn ułożony jak spod igły, sklep też, inwentaryzacja dopiero co była...jedynie odsyłka na dniach, ale to praca góra na 1-2 dni, bo mamy mało towaru z poprzednich sezonów..Dla mnie siedzenie w zamkniętym sklepie bez konkretnej potrzeby jest okropne, człowiek jest gorzej zmęczony z tej nudy niż normalnie, a do tego nic nie załatwisz, bo codzienne musisz tu być..koszmar!

@Asia

Za to my zawalone starociami się urobimy gorzej jak normalnie sklep otwarty. No ale co zrobić. Oby całkiem nas nie zamknęli i nie ogłosili bankructwa.

OLA

ja nie narzekam, mozzna sobie na spokojnie pracowac swoim tempem za krata, klient nie przeszkadza, a pensja czy za krata czy nie taka sama. Miało byc lepiej juz z ta pandemią, a poki co coraz gorzej. Kolezanka na zleecenie pracuje w innym sklepie i też jej zamkneli, do pracy nie chodzi, a postojowe sie juz nie nalezy takie mamy panstwo

kala
@OLA

wspolczuhe koleance, ale tez slyszalam ze sa limity na postojowe, wiec jak ktos ma taka umowe i pracuje w sklepie to teraz ani pracy ani pieniedzy

@Asia

ja zabieram ksiązke do pracy i od razu czas mija szybciej

@Iwona

To jak to jest, ten sam pracodawca a jedne książki czytają a inne nie wyrabiają z zadaniami do zrobienia?

Mam
@Gość

Rzeczywistość Monnari ,tak właśnie jest . I to wina centrali ,logika i logistyka leżą i kwiczą.

@Gość

jak w kazdej pracy wszystko zalezy od zespolu i przelozonego ja mam wokól siebie fajnych ludków

@kala

ciekawe kiedy skonczy sie ten lokdown, czy wrocimy jeszcze do normalonosci po tym wszystkim?

karo
@Anka

ja juz straciłam nadzieje, chyba czas przywyknac. A abstrahując od branzy odziezowej - znajoma juz 4 raz wesele przeklada, same problemy przez te zamknoecia gospodarki, wszystkie branże to dotyka

@karo

Od poniedziałku ma być dodatkowe zaostrzenie lockdownu. Data 9 kwietnia jest raczej tylko umowna i nie ma się co do niej przywiązywać. Eksperci twierdzą, że obecne zamknięcie gospodarki potrwa do 19 kwietnia albo aż do majówki , wiec przed nami super perspektywa cudownej pracy za kratą..dobrze, że Netflix śmiga ;)

@Kim

to prawda, netflix tez pomaga zabic czas. Dobzrze ze mamy chociaz ta prace, tyle moich znajomych teraz straciło i siedzi w domu bez pieniedzy

Maksia
@karo

Czy wiadomo coś odnośnie wesel? Ciekawe czy z kwietnia/maja każą przełożyć...

Lilka
@Maksia

ja mam w czerwcu i tez wlasnie sie boje, nie chce przekladac kolejny raz :( juz mi sie odechciewa na sama mysl tego wesela

StanisŁawa
@Lilka

mŁodym teraz nawet nie moŻna sie pobraĆ, dokĄd ten Świat zmierza. Pozdrawiam

Kszksz
@Mon

Czasem gdy przychodzi dostawa, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. W sklepach śmierdzi starościa, po rozpakowaniu kartonu z dostawy aż kleją się dłonie od brudu. Wstyd to sprzedawać.

Masakra
@Kszksz

Widzę, że w Monnari coraz gorzej się dzieje.. No ale ceny pewno dalej wysokie. A jak z wynagrodzeniem?? Czy kierownikom wkoncu coś podwyższyli, czy dalej za najniższą pracują??

Kszksz
@Masakra

Oczywiście, że najniższa, żadnych podwyżek, a obowiązków więcej i więcej. Ceny tych "ubrań" absurdalnie wysokie. Raz mi się zdarzyło, że klientka zapytala gdzie jest waga. To mówi więcej niż 1000 słów. Dziewczyny! Jeśli nadarzy się Wam okazaja zeby odejść, nie zastanawiacie się... ja złożyłam wypowiedzenie, inna prace znalazlam tego samego dnia!

MTS
@Pani O

Nikt nie karze upychać lecz ciężko nie wystawiać wszystkich dostaw na sklep kiedy na zapleczu ledwo da się przejść a połowa przymierzalni o tak stoi w kartonach i starciach. Jedno, wielkie nieporozumienie. Miejsca nie ma nigdzie ale znów zaczęły się dostawy po 5kartonow dziennie a na sklepie dwie dziewczyny nawet nie można spokojnie do toalety wyjść. Kpina.

Tak jest

Klient
@Mon

Bo to prawda. Zawalone jak w nieodkurzanej szafie.

Nicole

Hej. A czy jest ktoś, kto pracuje w biurze w Łodzi, i może się podzielić opinią? Z góry dziękuję!

@Nicole

Również chętnie się dowiem, widziałam ostatnio ogłoszenie do biura

Róża

A na jakie stanowisko??

Ggggg
@Nicole

Na jakim portalu widziałas ogłoszenie??

Neli
@Ggggg

Praca.pl

Lusia
@Ggggg

To dziwne ja nie widziałam takiego ogłoszenia

Gośka
@Nicole

A w Łodzi gdzie mają biuro?

Katarzyna 88
@Neli

A gdzie jeszcze widnieją ogłoszenia?

@Katarzyna 88

Ja dawno nie widziałam ogłoszeń właśnie

Zośka
@Beata

Ja też nie widziałam właśnie

Marysia
@Katarzyna 88

Ja widziałam ostatnio na olx

Dziewczyny czy dostaliście od firmy PIT-2 do wypełnienia? Wiecie czy dadzą czy trzeba na własna rękę to złożyć? Jest to kwestia istotna, bo to 425 zł miesięcznie do wypłaty..inaczej dopiero przy rozliczeniu rocznym to wypłaca..ale wtedy może już stracić na wartości.. Ktoś coś wie?

M

Przy zatrudnieniu w kwestionariuszu osobowym był pit-2 do wypełnienia.

@M

Tak wiem, ale teraz przy zmianie „ładu” większość firm wymaga ponownego złożenia, w celu aktualizacji danych..np. czy nadal pracujesz u jednego pracodawcy. Jak nie złożysz go przed pierwsza otrzymana wypłata w nowym roku, to podatek zwrócą Ci dopiero przy rozliczeniu. Znam nasz zarząd i wiem, ze lubi przesypiać istotne dla pracownika sprawy…stad to pytanie.

Mon

Powinno pójść z automatu, bo PIT 2 składa się tylko raz przy zatrudnianiu. Tez słyszałam, ze niektórzy proszą o ponowne złożenie, ale w sumie jak nie pracujesz na kilku etatach to nie ma sensu.

Nicknick
@Mon

No właśnie chyba ma sens, bo coraz więcej osób dostaje niższe niż dotychczas wynagrodzenie, bo firma nie wzięła pod uwagę PIT-2 złożonego przy zatrudnianiu się.

Mimi
@Nicknick

Chyba widzisz w paskach jaką masz wypłatę za grudzień. Moja przy 2800 brutto jest wyższa niż była, a nie było żadnej premii w listopadzie (bo teraz byłaby wypłacana).

Ula

Tu chodzi chyba o ten nowy ład ale na tyle jest to skomplikowane że koleżanka która pracuje w kadrach nie potrafiła mi tego wytłumaczyć..

Kamusia

Lepiej właśnie złożyć ponownie

Mag
@Mimi

Dziwne, bo to w sumie powinno być realizowane dopiero z wynagrodzeniem za styczeń a nie grudzień. Widać, każdy interpretuje ten bubel inaczej. Ja bym wolała dostać dopiero przy rozliczeniu rocznym wyrównanie, bo jak naliczą za małe składki to będzie trzeba dopłacić. Tylko ja jestem na franczyzie i mam wyższa postawę niż Wy…

Musk
@Mag

Nie, nie powinno, bo zmienia się sposób rozliczania, a nie samo wynagrodzenie.

Basiulka
@Kamusia

Dokładnie lepiej teraz tego dopilnować

Natka11
@M

W większości dokumentów jest on dołączany

Ula

Ten dokument jest chyba dołączany przy dokumentach przy zatrudnieniu ale jak ktoś nie ma to można w każdej chwili go uzupełnić

Lucja
@Natka11

To prawda ja miałam przy zatrudnieniu

Paula

U nas był dawany pit 2 przy dokumentach a jeśli nie to w każdej chwili można go uzupełnić

Michasia
@Ula

Ja poprosiłam i nie było problemu

Nusia678
@Michasia

Ja tak samo nawet wczoraj uzupełniłam

Ciekawi mnie na jakich zasadach rekrutują w nowo otwieranych salonach??? Kierwnik za najniższą...? Czy wszystkie nowo otwierane to franczyza???.... Dziewczyny trzeba coś zrobić...tak byc nie może. Piszmy pisma do P. O. Konstruktywne, wymagające

Lucynka

No właśnie kto był ostatnio na rozmowie o pracę??

Miska

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie?

Xyzzz
@Miska

Chyba coś słabo rekrutują. W regionie centrum nowe i stare sklepy nie maja obstawy, a dziury łatają personelem z innych salonów. Jakoś w innych sieciówkach, nie maja takich problemów - widać po 7-10 osób na zmianie i jest ok. Aaa No tak…zapomniałam, ze tam są lepsze warunki pracy - normalny intuicyjny system i odpowiednie narzędzia. Płaca tez lepsza, za wszelkie dodatkowe godziny extra płatne, nocki i dostawy to samo itp. Ale u nas nadal wola otwierać parędziesiąt sklepów bez personelu zamiast skupić się na tych co maja. Pierwszy raz spotkałam się z tak niskim poziomem technologicznym i sposobem zarządzania w firmie. Dobrze, ze z końcem grudnia moja „kariera” tu dobiega końca..

Taniaa

Od nowego roku pensje idą w górę więc i oni powinni się zastanowić

Monia93
@Miska

Czy rozmowy w Monarri są w pandemii online czy osobiście?

Xyzzzz
@Taniaa

To dostaniesz, niwa wyższa najniższa krajowa. To musza Ci dać, na nic więcej bym nie liczyła..

Xyz
@Monia93

Rozmowa online ????????????pracować też będziesz online ????????

Monia
@Monia93

Wystarczy, ze masz dwie ręce i nogi abyś mogła przyjść i przewalać dostawy, firma nie ma żadnych wymagań. Biorą każdego kto się nawinie, bo nie ma chętnych do pracy tutaj.

Kasiula
@Xyz

Teras w czasie pandemii większość rozmów jest w sumie zdalnie prowadzona..

Kama22
@Monia

Czy studentce opłaca pracować się w same weekendy?

Nikki
@Kama22

Studentce opłaca się znaleźć lepszą robotę niż sronnari

Monia766
@Nikki

Moja koleżanka pracuje w weekendy ale ma umowę zlecenie i nie narzeka

Wandzia 87

Od nowego roku powinni podwyższyć nam pensję ale pytanie czy to zrobią

Xyszz
@Wandzia 87

Od nowego roku musza Wam podnieść pensje, bo wzrasta najniższa krajowa, tego nie unikną. Na inne podwyżki bym na Waszym miejscu nie liczyła

Lena97
@Xyszz

Powinni jak chcą zatrzymać pracowników, u nas narazie nic nie słychać o podwyżkach

Mag
@Lena97

Ci Janusze biznesu nic poza tym, co ustawowo musza dać Wam nie dadzą. Teraz stwierdza, ze najniższa urosła i wszedł polski ład, i dostaniecie wystarczająco. Czy ktoś zgłaszał sprawę braku wynagrodzeń za pełnione funkcje kierownicze i dekoratorskie do PIP? Bo Pani z ich infolinii powiedziała, ze mogę złożyć skargę, bo musi być jakaś gradacja stanowiskowa w firmie. I teraz jestem ciekawa ile trwa rozpatrzenie skargi..

@Monia

:) Lepiej bym tego nie ujęła :)

@Lena97

Od nowego roku ma iść na w górę średnia krajowa pytanie czy u nas się przełoży na większe wypłaty

Ktoś
@Paula

Raczej sie nie przełoży na wieksza wypłate wrecz przeciwnie dostaniesz takie plany ze nawet tych 10 dni po 100% nie wyrobisz

Jolcia
@Ktoś

Plany niestety są ciągle duże i ciężkie do zrealizowania

Jasta
@Jolcia

Faktycznie ciezko jest wykonać plany ciekawe jakie będą po nowym roku

Zojka
@Jasta

Na lepsze raczej nie ma co liczyć

Kiero

Pisma to były pisane ale niestety niewiele z was się do nich przyłączyło. Nie potraficie się zbuntowac i ramię w ramię iść i działać razem. Miały być akcje działania i co? Jak przyszło. Co do czego to wszystko się rozmyło i wszystkie wycofały. Jak robicie wszystko to samo co kiedyś za 0 dodatków i premii to same sobie gotujecie ten los. Najpierw trzeba zacząć samą siebie szanować, dopiero później zaczną szanować Was. Szkoda życia na pracę tutaj.

Sylwiaa
@Jasta

I duże są teraz plany?

Saszini

Hej dziewczyny, orientujecie sie moze jaką pensje dostają kierownicy?

Kier
@Saszini

Taką samą jak wszyscy, najniższą krajową. Nie, to nie jest żart, nie mam dodatku funkcyjnego, dodatkowej premi, itp.

Jolcia22
@Saszini

Podbijam pytanie też jestem ciekawa

@Jolcia22

Nie potraficie czytać??? Cały czas jest najniższa krajowa, w tej firmie opłaca się tylko zlecenie i to też tylko jak się uczysz…

Wiola22

Umowa zlecenie tez już się nie opłaca po wprowadzeniu polskie wału nawet najnizszej nie ma na rękę masakra .????

Sundy
@Wiola22

Koszmar jakiś !!! Nowe zasady a stawka stara ! ! !

Puszek

Ale kierownicy mają premie do podziału i wiadomo,jak jest

Kaska
@Puszek

Właśnie co to za numer, ze zlecenie wyszło tak słabo? Mój chłopak dostał normalna wypłatę, a ja stawkę w granicach 12,40 groszy..To jakiś żart…tu już w ogóle nie opłaca się pracować, na umowie tez słabe warunki..chyba pracownicy biurowi będą musieli ruszyć się za swoich biurek i stanąć na sklepach. U nas już dwie osoby powiedziały, że przy takiej stawce nie zostaną na luty…

Były pracownik-kierownik
@Saszini

Najniższą krajową. Tak jak sprzedawca!!!!!

Kaja36
@Kaska

Ale jakieś zmiany są w zleceniu?

Wiola22
@Kaska

Witam w klubie tak zgadza się nie opłaca się już pracować na umowę zlecenie wyplata za styczeń będzie jeszcze gorsza ????????

Dorcia

@Puszek

Jakie premie? Hahahaha 100 zl netto to jest premia.

Weronika91
@Wiola22

No ze zleceniem niestety tak jest...

Niki

Nie mam już słów. Zostałam zatrudniona niemalże z pocałowaniem w rękę. Nie dało mi to jednak do myślenia i nie wyciągnęłam początkowo wniosków. Byłam jednak pod ścianą na tamten moment, więc brałam co dawali. Jak czytam poniższe komentarze to czuje jakby ktoś wypowiadał się za mnie. To jest jeden wielki cyrk. Traktują cię jak niedoroba któremu można wcisnąć wszystko. Ciagle żądania nie mają końca. Klienci myślą że to outlet tyle jest towaru, który nie schodzi nawet w połowie przez co na wyprzedaży znajdujemy 6letnie perełki i stanie gorszym niż mój mop. Jest nas po 2, czasami jedna ale regionalna i tak ma ciebie w (usunięte przez administratora) jak każdy inny, ale żeby zgłosić się po utarg to wiedzą gdzie się odezwać razem z Panem O. Kto wie ten wie. Gdyby nie świetna ekipa dziewczyn z którymi pracuje, myśle że nie pociągnęłabym nawet miesiąca. Nigdy nie usłyszałyśmy dziękuje, o pewno to nawet nie marzymy bo ciągle wzrosty celów na każdy dzień są nierealne. Ciagle jakieś braki. Ciagle coś nie działa. Ręczne paragony, CHOW i raporty to jest jakiś żart. Rozdwoić się to mało. Najgorsze jest bezsensowna praca na 2 razy. Jako przykład podam promocje. Przemetkowujemy cały sklep na -50% i zajmuje nam to kilka dni, po czym tydzień później musimy już go przemeblować na -60% bo wchodzi ostateczna wyprzedaż. Tak samo akcje promocyjne. Przypinanie jakiś bezsensownych ulotek do metki na jeden tydzień. W międzyczasie rób przesunięcia, EMON. Zero szacunku do pracy. Przy takim nakładzie pracy, który często przypada na jedna osobę, trzeba wykręcać po kilka tysięcy utargu. Jeśli ktoś z góry to odetnijcie Pana O. Bo jest już jak zdarta płyta. PS miło byłoby usłyszeć czasami dziękuje i przepraszam, koedy ktoś od was dał (usunięte przez administratora) a my lecimy i wszytsko ratujemy :) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

W
@Niki

To prawda. Najgorsza praca, płaca najniższa krajowa. Brak słów.

A
@W

Również nie polecam pracy w tej firmie..pracowałam już w kilku innych sklepach i tu poczujecie się jakbyście cofnęły się o 10 lat pod względem technologicznym i zarządzania. Akurat ja pracuje w Femestage, które od początku traktowane jest jak gorsze dziecko Monnari…Zamawiają towar bez ładu i składu, (usunięte przez administratora) toreb i sukienek na jedno kopyto, które wcale się nie sprzedają..Sklep pełny wyprzedaży a Ci już przysyłają nowa kolekcje…która notabene jest tym samym towarem - czasem nawet w tym samych kolorze, co w poprzednim sezonie. Nie ma gdzie tego nawet upchnąć..magazyn zawalony, przymierzalnie tez. Osoba od zatowarowania powinna wziąć pod uwagę fakt, że niektóre sklepy sprzedają bardzo mało i ciagle odsyłanie towaru nie sprawi, że to się zmieni. Jedynie sklep wyglada jak tani lump połączony z magazynem. System jest najgorszym systemem z jakim miałam kiedykolwiek kontakt, wszystko trwa strasznie długo, zwroty, wymiany - klienci często są źli, bo uważają, że my specjalnie tak długo to robimy. Wszystko trzeba wpisywać ręcznie, nawet dostawa jest robiona z kartka, przeceny z kartka (czasem 600 pozycji i latasz i szukasz, a oczy bolą już po 2 stronie…) I sławetny EMON, firma sprzedaje towar online, a nawet nie wie czy faktycznie jest on dostępny na którymś sklepie…potem pretensje..A po grzebaniu informatyków, towar raz jest na stanie a raz go nie ma… często wyświetlają się w systemie rzeczy, których nigdy u nas nie było…syzyfowa praca. A wynagrodzenia to ewenement na skale branży, najniższa krajowa a w wielu sklepach nawet nie słyszano o premii..bo towar nie schodzi. Dziewczyny przychodzą i odchodzą, stały zespół to coś bardzo rzadkiego w tej firmie. Nawet osoby funkcyjne nie maja żadnych dodatkowych pieniędzy…niebawem pewnie będzie tu przysłowiowa miska ryżu. Ale mam nadzieje, że wtedy Prezes i Pan Dyrektor zostaną sami i ostatni zgaszą światło w tej firmie…

MTS

Dziewczyna czy dostałyście coś do wypłaty na święta? Macie jakieś info?

Ktoś
@MTS

Niestety w tej firmie nic na świeta nie dostaniesz nawet życzeń

Kuki
@MTS

Kiedyś Mikołaj był w lutym jako karta podarunkowa, a pare lat wstecz superekstra zniżka -70% na jedną rzecz od Pierwszej ceny...

Kinia
@MTS

U nas nie ma informacji nadal a rok temu coś było?

Co??
@Kinia

Jedno wielkie NIC

Pati67
@Co??

Rzeczywiście nic, wielka szkoda

Monia667
@MTS

My nic nie dostaliśmy tylko ten konkurs o którym ktoś wspomniał..

Klara77
@MTS

W tym miesiącu jak dostaliście wypłatę???

Sonia
@Monia667

Ktoras z was brała udział w tym konkursie?

Marietka
@Monia667

Pewnie mało kto wziął w tym udział

Iiii
@Marietka

65% zniżki to niby jest atrakcyjna nagroda i jeszcze z wykluczeniem kolekcji naczelnej mordy Monnari-Sochy? Chyba ktoś tam ma poważny problem z głową. W poprzedniej pracy dostawaliśmy bony pieniężne na święta, i to nie 50 czy 100zl. A nagrodą za dobry wynik sprzedażowy był np. wyjazd do spa lub zakupy z profesjonalnym stylista. Nie wspominając o wyjazdach integracyjnych, imprezach, wigiliach organizowanych przez firmę..

Msrta
@MTS

Ja jeszcze wypłaty nawet nie dostałam

Monnarówna

Hej dziewczyny słuchajcie mam pytankoo, czy są u was limity godzin do wykorzystania na dany salon w zależności od miesiąca ? I czy wliczamy w to umowe zlecenia, umowe o prace czy oba ? Pozdrawiam buziaczki ;*

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 494.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 395, z czego 17 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.