Amago

Opinie o Amago

tak Kolego, teraz jako handlowców zatrudniają już laski, widzę że we Wrocławiu już nie mogą znaleźć faceta, oczywiście nie umniejszam koleżance [usunięte przez admina] jednocześnie życząc rychłego opamiętania się.

Ja również zalecam omijanie dr z działu wszyscy wiedzą jakiego apropo wpisu wyżej to z ust mi to wyjąłeś kolego, ogólnie szkoda czasu lepiej od razu nie przyjść na rozmowę kwalifikacyjną.

Koleżanko/Kolego każdy sam się przekona jak jest w Amago jak zostanie [usunięte przez admina], miałem sposobność słyszeć rozmowę jednego z nowych handlowców i pierdoły jakich ich uczy ...lalala woła o pomstę do nieba. [usunięte przez admina]

HELL

Wygrali - i mało tego teraz został z niego wrak nie handlowiec....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

... a sądowe sprawy też wszystkie wygrali. Dobry kawał! A sprawę z prawdziwym dyrektorem, tym, który rozkręcił cały interes maszyn Hyundai i któremu dali kopa w... też wygrali ? :-))

hel

Oj, już nie jeden był taki co podał ich do inspekcji pracy i nic nie znaleźli a sądowe sprawy też wszystkie wygrali.

kowal

Myślę, że "banie się Pani kadrowej" jest nieprecyzyjnym odczuciem, o którym pisze przedmówca. Chodzi raczej [usunięte przez admina] wytwarzaną przez osoby sprawujące odpowiednie funkcje w tej biednej firmie, co wywołuje takie reakcje u pracowników.

ciekawy

W tym wątku zagubił się już sens informacji, którą szukał potencjalny pracownik, czyli czy Amago jest fajne czy nie. Czy dyrektor handlowy ma kompetencje czy nie... itp. Ale w wątkach, które wcześniej się pojawiły poruszane były kwestie w ogóle nie związane z działalnością tej firmy. Osoby, które zostały obrażone na tym forum publicznie powinny skierować sprawę do sądu, a policja skieruje się administratorów forum po IP użytkownika dokonującego takich wpisów. Prosta sprawa, polecam.

były

To prawda, nie ładnie wypisywać takie komenty o Kobiecie, ona wie kim jestem i choćby nie wiem co to dajcie sobie już spokój. Nie spełnialiśmy oczekiwań i nas już niet. Żyjmy dalej i niech każdy idzie w swoją stronę.

Trener

Moja żona pracuje w tej firmie już 2,5 roku i jest bardzo zadowolona, ze współpracy z kadrami też. Nie rozumiem jak można pisać takie bzdury na tym forum. Tymi wypowiedziami pokazujecie,że Amago dobrze zrobiło że się z wami rozstało.Zatrudnijcie się w Pomponiku, tam takie wyssane z palca plotki są zamieszane.

ARO - 2011-04-08 15:46:46Dokładnie, jak się komuś nie podoba w amago, to czego ma pretensje,ze został zwolniony. Skoro jest tam tak źle to dlaczego pracownicy nie odchodzą z tamtąd sami???? I tu was mam nieroby - bo inaczej nie można nazwać tych, którzy zostali zwolnieni z AMAGO, bo AMAGO tylko takich zwalnia....."to czego ma pretensje,ze został zwolniony. " -(usunięte przez administratora).

ARO

popieram Galla

Dobrze to napisales kolego! Jak ktoś jest(usunięte przez administratora) to w amago nie ma dla niego miejsca! Chyba normalna rzecza jest ze w firmie jest kontroling, codzienne sprawdzanie raportów z wizyt u klientow, GPS, bilingów telefonicznych i chyba normalne jest tez to ze jak ktos sie obija i robi 2 wizyty dziennie zamiast 5 wizyt i dzwoni z tel sluzbowego na prywatne numery, to ma (usunięte przez administratora)Jak sie komus nie podoba to won! Zreszta nikt nikogo tu na sile nie trzyma!

kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla pracowników. straszna rotacja , handlowców wymieniają cały czas. (usunięte przez administratora)

dyr :)

nie wiem co to dwie wersje wypowiedzenia ale napewno odeszli sami

???

To może rekrutującemu brak kompetencji, skoro tak często zatrudnia handlowców, którzy nie potrafią odnieść sukcesu...a może, jak ktoś jest dobry to nawet nie stara się o pracę w Amago, bo konkurencja zapewni mu lepsze warunki?

jezeli amago tak dba o pracowników: dlaczego jest tyle rotacji? dlaczego na stronie firmy w zakładce kontakt (dział maszyn), są tak często nowe nazwiska? dlaczego również na stronie firmy jest ogłoszenie pracy dla wszystkich okręgów? dlaczego nie można iść do obiektywnej osoby z kadr i porozmawiać o kompetencjach dyrektora handlowego? dlaczego znajduje się tutaj tak wiele negatywnych wypowiedzi? Teoria spiskowa czy coś jest nie tak? Wszyscy wiedzą o co chodzi! amago dba o pracowników jedynie w przypadku wypowiedzenia umowy. Jeżeli podpiszesz za porozumieniem stron, to możesz liczyć na referencje, których i tak nigdy nie otrzymasz;-)

prawko

Oj, Panowie - widzę,że na tym forum wypowiadają się tylko byli zgorzkniali pracownicy AMAGO, którzy zostali zwolnieni bo przez ponad rok nie potrafili sprzedać nawet jednej śrubki do koparki.Może o tym porozmawiamy. AMAGO dba o Pracowników, którzy chcą pracować i którym zależy na pracy a(usunięte przez administratora) takich jak wy wypowiadający się na tym - niespełnionych handlowców nie ma po co trzymać.

A co z serwisem? Szukają osoby do prowadzenia serwisu? Możecie coś powiedzieć?

Większość tego co piszą to bzdura, kasa na początku mniejsza później lepsza, hmm Amago to nie tylko MB ale i GTX, Serwis, Informatyka, Marketing, Wiertnicwo - tylko w MB przedstawiciele narzekają, dlaczego odpowiedzcie sobie sami (kąśliwy pies był sobie na łańcuchu w zapyziałej dziurze, łańcuch miał słabe ogniwko, łańcuch puścił pies się zerwał i uciekł do miasta tam trafił na cywilizację swobodnych i pogodnych ludzi którzy nie byli tacy jak on, jemu to się nie podobało i zaczął kąsać, nie pozwolił im żyć cieszyć się życiem, pracą która mogła przynosić radość i co albo odejdą muszą odejść albo staną się jak on) wiecie o kim mówię... pozdrawiam wielu wspaniałych ludzi z Amago i mam nadzieje ...

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago